IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Една баба отива при млад гинеколог oт Бургас, когото са изпратили в Ахелой да трупа ценен опит.
    - Сваляй гащите бабо и се качвай на магарето. Свалила гащи бабата и се качила.
    - Ауу, бабо, ама ти си бременна – решил да се майтапи гинекологът.
    - Въй чедо, не думай, аз откак умря дядото преди 20 години, такова нещо не съм правила. Я виж пак, да не сбъркаш!
    - Ами бабо, не само си бременна, но е и от негър.
    - Леле, чедо, аз такова нещо не съм виждала, как така бременна..
    След няколко минути разсъждения, бабата погледнала засрамено доктора и го попитала:
    - А бе, чедо, това от патладжан става ли??
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • http://milom.blog.bg/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Единственото професионално съсловие, което никога не е протестирало, са митничарите.
        Еваларка.

        Много са всеотдайни и дисциплинирани...
        Почти вярно. За последно протестираха през 1991 год. Даже имаше символична стачка. Шефът на митниците беше сменен и те така.

        Коментар


        • Единственото професионално съсловие, което никога не е протестирало, са митничарите.
          Еваларка.

          Много са всеотдайни и дисциплинирани...

          Коментар


          • Един човек тича по улиците и раздава на минувачите бели листа. Към него се приближават двама полицаи.
            - Гражданино, какво раздавате?
            - Как какво? Не виждате ли - раздавам позиви!
            - Ти с кой се ебаваш, бе? Т`ва са си чисто бели листа.
            - Не! Това са позиви.
            - Е, като са позиви, тогава защо нищо не пише?
            - К`во да пише - то всичко е ясно.
            Всички вицове от днес: http://daniivanov.blogspot.bg/2015/11/2015_4.html

            Коментар


            • http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...comment-newest
              На пътното платно в началото на Аспаруховия мост в посока Бургас беше паркирана хоризонтално полицейска кола.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Хахахахаха, това не е виц, а истина...
                Гл. секретар на МВР Георги Костов отишъл преди малко при протестиращите полицаи и им викал - Прибирайте се, нямате разрешение, това е гражданско неподчинение, освободете площада и прочие призиви...
                А те му казали: МИ ВИКНИ СИ ПОЛИЦИЯ!!!
                Как да не е виц? Виц е, виц от живота!

                Коментар


                • Хахахахаха, това не е виц, а истина...
                  Гл. секретар на МВР Георги Костов отишъл преди малко при протестиращите полицаи и им викал - Прибирайте се, нямате разрешение, това е гражданско неподчинение, освободете площада и прочие призиви...
                  А те му казали: МИ ВИКНИ СИ ПОЛИЦИЯ!!!

                  Коментар


                  • Телефонът звъни и бабата в къщата го вдига.
                    - Госпожа Смит?
                    - На телефона.
                    - Госпожо, обаждам ви се от медицинската лаборатория. Когато семейният ви лекар изпрати пробите на мъжа ви за изследване, в същия ден пристигнаха и други такива, на друг Господин Смит. Резултатите от изследванията и за двамата са лоши, но ние просто не сме наясно, кой точно от двамата има Спин и кой има Алцхаймер.
                    - Това е ужасно! Не можете ли да направите нови изследвания?
                    - За съжаление, те не са покрити от застраховката ви...а са скъпи.
                    - И, какво по дяволите, мога аз да направя? - пита бабата.
                    - Ами, хората от застрахователната ви компания посъветваха да закарате мъжа си на риба, някъде по-далеч и да го оставите там. Ако се прибере вкъщи...никакъв секс!!!

                    Коментар


                    • снимка на заподозрения стрелец с гранатомет
                      Attached Files
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                        За какво им е чужд език, български им стига... ама то май и него не го знаят добре
                        ми то не е редно да знаят езика повече от вожда пожарникар
                        а те иначе младите, като знят чужди езици и все гледат да бягат в чужбина.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kondosko Разгледай мнение
                          Виж ся

                          Това е определено е забавно,но още по-забавното е, че освен мен, охлювите в МОН също са гледали този клип и са сметнали да решат проблема по този начин:

                          http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2015/...imnazii_da_se/
                          Мдааа,опростачването е в пълна сила.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Веднъж лорд Съмърсби се подхлъзнал на кубче лед и се нанизал на бутилка "Шуменско". Франц Милде останал доволен:
                            - Ще нарека това "перфектната бутилка от кафяво стъкло".

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kondosko Разгледай мнение
                              Виж ся

                              Това е определено е забавно,но още по-забавното е, че освен мен, охлювите в МОН също са гледали този клип и са сметнали да решат проблема по този начин:

                              http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2015/...imnazii_da_se/
                              За какво им е чужд език, български им стига... ама то май и него не го знаят добре
                              Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
                                НЕ Е СМЕШНОБаси
                                Виж ся

                                Това е определено е забавно,но още по-забавното е, че освен мен, охлювите в МОН също са гледали този клип и са сметнали да решат проблема по този начин:

                                http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2015/...imnazii_da_se/

                                Коментар

                                Working...
                                X