IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Значи да не ти разправям и за Hashgraph?

    P.S. Инсталирай си един Telegram и се мятай в техния канал.. върви интересна дискусия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
      Да, с каръщината шега не бива..
      Радвай се, че не си го купих никога нямаше да се качи толкова, сигурен съм.

      Коментар


      • Да, с каръщината шега не бива..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
          Добро утро!
          Cardano $0.245 (1225%)

          Happy

          Ако си го бях купил... я щеше да направи 5%, я не... такъв съм късметлия... хората мильонери станаха, аз за "жълти стотинки" работя... и изпуснах Cardano.

          Коментар


          • То това е номера.. да откриеш нова валута, за която императорите още не са чували - с добра технологична основа, с добър, поне 2-3 годишен план за развитие, с добър екип и потенциал.. и си в играта

            Коментар


            • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
              Добро утро!
              Cardano $0.245 (1225%)

              Happy
              Да, де, ама императорът не е чувал за него.

              Коментар


              • Добро утро!
                Cardano $0.245 (1225%)

                Happy

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  marin1 - алчността не е водеща при спекулатвната търговия, по скоро голяма доза навност вкарва нормални хора в тази игра. Тя е чиста проба глупост, но обагатяваща органзаторите със сигурна печалба от такси и комисонни.


                  Трябва да направят една специална тема за теб... да си плямпаш там глупостите.

                  Изобщо от къде ги съчиняваш тези неща, усещаш ли се че пишеш абсолютни глупости?
                  Last edited by Xman1; 16.12.2017, 09:46.

                  Коментар


                  • marin1 - алчността не е водеща при спекулатвната търговия, по скоро голяма доза навност вкарва нормални хора в тази игра. Тя е чиста проба глупост, но обагатяваща органзаторите със сигурна печалба от такси и комисонни.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      Друже, прието. Извинения, ако с нещо е премината границата.
                      Не, само виждам, че няма да има смисъл от спорене. А и ще забием далече от темата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                        На лични исках да ти отговоря, ама нещо не става.

                        Да не занимаваме хората, защтото не мисля, че някой сериозно се интересува от тези въпроси.
                        Друже, прието. Извинения, ако с нещо е премината границата.

                        Коментар


                        • [QUOTE=forexboy;n3275576]
                          Първоначално изпратено от [URL="https://forum.investor.bg/member/27510-aleks262"
                          aleks262[/URL] ]

                          Днес, 20:41
                          Този коментар от forexboy е изтрит от aleks262
                          Причина: Моля спазвайте добрия тон
                          Вие модераторските папагали достойнство нямате ли? За една кирлива заплатка на всичко сте готови вкл. и да поемате псувни и ругатни от целия форум. Като ми триеш мненията, да не мислиш, че ще ми затвориш устата, БАСТУН?! Както много пъти досега съм ви казвал и пак ще го кажа, не забравяйте, че ядете хляб благодарение на НАС, които посещаваме и оживяваме шибания ви форум, папагали такива!


                          Коментар


                          • [QUOTE=[URL="https://forum.investor.bg/member/27510-aleks262"]aleks262[/URL] ]

                            Днес, 20:41
                            Този коментар от forexboy е изтрит от aleks262
                            Причина: Моля спазвайте добрия тон
                            Вие модераторските папагали достойнство нямате ли? За една кирлива заплатка на всичко сте готови вкл. и да поемате псувни и ругатни от целия форум. Като ми триеш мненията, да не мислиш, че ще ми затвориш устата, БАСТУН?! Както много пъти досега съм ви казвал и пак ще го кажа, не забравяйте, че ядете хляб благодарение на НАС, които посещаваме и оживяваме шибания ви форум, папагали такива!
                            Last edited by forexboy; 15.12.2017, 23:50.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                              Бай Марине, стига вече, светът не се върти около твоите 10 видеокарти. Докато ти чоплиш с картите, виж какво правят руснаците, ако искаш може да им направиш сметка на печалбата.
                              Няма полза от това копаене, ако пролетта някой беше вкарал директно13 хиляди долара в биткойни, сега щеше да има почти 180 000 долара. С твоите десет карти може би ще ти трябват 20-30 хиляди години, докато изкопаеш 180 хиляди долара. Надявам се че поне можеш да смяташ.
                              Ти защо не ходиш там от където си излЕзнал? Да ни освободиш от тролското си присъствие става ли? Че писанките ти са като надпис на стена с фекал, чете се, но е грозно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                                Много си прав!!!
                                Всичко идва от човешката алчност!!! Да знам,че на някой ще му стигнат 1.000 лв. веднага му ги давам, ама после ще вземе да гледа към 10.000 лв. и така нататък до 1.000.000!!! После ще иска частен хеликоптер, после самолет .....
                                Е не става така!!! Човек трябва да е доволен ОТ ТОВА КОЕТО ИМА!!! Разбрах го когато бях едва на 23-24 години и оттогава съм ЩАСТЛИВ!!! Дай Боже всекиму!!!
                                Днес за втори път съм съгласен с тебе.

                                Първият път беше, че биткойн ще ходи над 25 000.

                                Коментар

                                Working...
                                X