IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Iv_max - защо са си дали парите за гаражна борса тия хора, поне в собствен гараж ли е борсата или виртуален.

    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

      Еми ако знаех какво е то щях да го бръсна, особено лайткойна.
      Европейците си легнаха, американците вечерят, каквото направиха, направиха, а на азиатците им мина сутрешния пик... Не можа да пробие тая вечер...аз съм дал къси на 10500, ама може и до 10400 да падне....Ако не се появи мистър КИТ.....

      Коментар


      • Уникални сте))

        Просто невероятни!!!

        See u ))

        Коментар


        • Я кажи с думи прости ще пробива или не, щот изнасям постове когато не съм много сигурен какво правя.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Тайминга не го бръснеш за слива ...
            Еми ако знаех какво е то щях да го бръсна, особено лайткойна.

            Коментар


            • Ако разбереш какво са парите, как функционира паричната система и защо функционира така, веднага ще ти светне, че биткойн (с идеята да стане пари) е фундаментално сбъркан като философия. DLT теоретично може да стане за емисия на ценни книжа, но май и това още не е сигурно. Истинските пари не са токени паднали от небето и това съвсем не е случайно.

              Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
              Просто нещата са трудни за разбиране от обикновените хора... защото вместо постепенна еволюция на разплащанията... т.е. вместо ПейПал или банковите разплащания да стават все по-автоматизирани, бързи, сигурни и удобни, докато накрая не достигнат до някакъв вид централизирани крипто токени... имаме директно, децентрализираната валута Биткойн, предоставена ни любезно от Сатоши Накамото. Един вид Сатоши ни "спестява", естествената еволюцоия... и ни праща 100 години напред... и ние естествено не сме готови. Но това няма никакво значение, криптовалутите са тук, децентрализирани, криптирани и готови за използване. Която държава ги въведе първа, може директно да "отлита" за 22-ри век... разбира се тази държава трябва да е "достатъчно" технологична... такива като Венецуела, които са на ръба на фалита едва ли биха имали голяма полза.




              В момента системата работи с високочестотна търговия търговия и се купува и продава всяка наносекунда. Въобще не е ясно, дали тромавият и бавен блокчейн ще може да насмогне. Всъщност, ясно е, че и най-мощният чейн няма да насмогне.

              Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
              При продължаващо нарастване на автоматизация от този тип... как си представяш днешната финансова система?! От едната страна ще имаш ботове, които всичко ще правят за секунди... а от другата страна на гишето "Кака Пена", ще им "одобрява" транзакциите мудно и тромаво?!.... със сигурност всичко това ще се "токенизира", за да е удобно на машните да работят. Но за да е сигурна цялата система, трябва да е криптирана... и... така достигаме до нещо подобно на Рипъл... но защо да не направим и следващата стъпка, защо да се ограничаваме до централизираните токени, като вече така или иначе имаме децентрализирани.



              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                Представяте ли си...като допълнение на предния постинг...кво ще стане))) Ако НАСДАК почне да търгува за собствена сметка?))))))))))

                Значи имайте пред вид че ще разкаже играта на всички....отма. Луди ще ни направи всички)))

                Ако и позволят..друг кинта няма да види))))

                Ей това е положението с криптовалутите)))


                Точно обратното е с криптосите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение
                  Пак съм дълъг с близък стоп ако пробие добре.
                  Тайминга не го бръснеш за слива ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                    Balance: 0.00028363 btc . За два дена от реферали при изключена щайга добре ли е ?
                    Смехотворно е

                    Коментар


                    • Представяте ли си...като допълнение на предния постинг...кво ще стане))) Ако НАСДАК почне да търгува за собствена сметка?))))))))))

                      Значи имайте пред вид че ще разкаже играта на всички....отма. Луди ще ни направи всички)))

                      Ако и позволят..друг кинта няма да види))))

                      Ей това е положението с криптовалутите)))



                      Коментар


                      • Пак съм дълъг с близък стоп ако пробие добре.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                          Това за борсите сме го дискутирали,че цената е манипулирана отвсякаде. Естествено можем само да предполагаме дали е от борси, дали от миньорите или от фирмите на Сатоши Накамото. Но гаражни борси без регулации естествено,че могат да се правят манипулации. Само балъците вярват,че цената на биткойна е реална.
                          не знам кво сте дискутирали....появиха се някакви смешни статии загатващи за това.....относно борсите...ама един от трейдърите на тея наште приятели...дет вече са горди инвеститори в борса ни предлагаше на нас подобна схема още в началото на 2017 година.
                          И знам точно процеса на далаверата....не че кат го знам кой знае кво)) пари не съм изкарал, но ми е ясно поне за кво става въпрос.
                          Никога въпроса не е в манипулацията...въпроса е как се прави и как се печели. Някой не го наричат манипулация а трейдинг.
                          Няма да ви обяснявам подробности въпреки че се изкушавам))) щото няма полза за вас...а ще ми отнеме много време и на всичкото отгоре 90% ще кажат как се правя на отворен и говоря глупости така че...ще си спестя времето)))
                          Освен това това не е бизнес за всеки. Щом и ние не се хвърлихме дето сме като хиени...значи е наистина сложна история))
                          Това в кръга на майтапа.
                          Значи не е порблем регулацията...и с регулация и без регулация все тая. Просто това е пазар като всички останали но тук имаш по лесни и по достъпни директни РИБИ т.е крайни клиенти))) И много по малко акули дет кат видят че правиш кинти ти ебават майката. Т.е по затворен кръг "инвеститори" има)))) Освен това тая децентрализация е като - "ела вълчо изяж ме" т.е хляб и масло за инвеститорите.
                          Смешно ми е даже като говоря)) щот ако почна.....наистина да говоря.
                          Другото яко нещо за тея мойте приятели е факта че големите играчи не могат да правят квото искат все още....щото софтуера им не бачка за тея глупости. Те затова направиха фютчерсите...обаче се оказа че там далавера няма щот има смешна ликвидност и нищо не зависи от тях.

                          Ако при акциите...фютчерсите определят активите ( а би трябвало да е обратно ) ...то при биткойна борсите т.е биткойна определя фютчерсите. И следвоателно далавера - няма.

                          Напоследък обаче забелязвам активност от страна на големите в тоя бизнес и ми е любопитно де ще му излезе края))

                          Абе ако не друго - поне е забавно))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение


                            Едни колеги преместиха част от бизнеса...и си купиха крипто борса...контролират я т.е. Те знаят кво праят...
                            Ние с това не се занимаваме. Нямаме капацитет.
                            Така че мнението ми се основава на достоверна информация и разбиране на процесите които движат тоя бизнес.
                            Което ме кара да стом далеч от него.


                            Всички глупости за бъдещето.....са чисто и просто глупости помнете ми думата.
                            Това за борсите сме го дискутирали,че цената е манипулирана отвсякаде. Естествено можем само да предполагаме дали е от борси, дали от миньорите или от фирмите на Сатоши Накамото. Но гаражни борси без регулации естествено,че могат да се правят манипулации. Само балъците вярват,че цената на биткойна е реална.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Kaква инерция за тъпия Биткойн бе човек, давам ти примера как 99,999999% от стоките от всякаква необходимост са относително еднакви. Само Биткойн рипа по 300% нагоре и 70% надолу за месец, и баш той да ми бил еталон за стойност? От къв зор?
                              На всичко отгоре всеки може да си изкомпилира собствен Биткойн, пак толкова оригинален като първия. Защо някаква си шайка дето са на върха на понци схемата ще ми дават еталон за всичко останало? За теб е бъдеще нова икономика и все в тая посока бля бля, за мен е най-тъпия балон в историята.
                              Което си е така...така си е))

                              Прав си с две думи.

                              Едно нещо обаче което не разбираш сигурно ама няма как да го знаеш...че не е шайката на върха на понци схемата а самите борси.
                              Обаче това че си прав че е най тъпия балон не означава че биткойн няма да стане 100 хиляди долара. Кой знае?
                              Че накрая ще е нула е ясно...ама кога ще е края...ей това е въпрос за милиярди))
                              Според мен сме във втора фаза на убеждаване на хората че това е наистина бъдещето.
                              Сега хората "прозряха" за "бъдещето" в първа фаза като биткойна скочи хиляди проценти и всичко останало крипто разбира се - остава да ги убедим наистина във втора фаза..
                              Това може да стане със още хиляда процента или със измамна стабилност на виртуалните валути.
                              Значи първа фаза завърши след като охладняха новите ИСО та...всички почнаха да разбират че си дават парите на вятъра и миналогодишния бизнес позападна.
                              Втора фаза ще свърши като направят регулации на тея щуротии предполагам ама пак не съм сигурен.
                              Който търгува това....да гледа или за стабилност или за огромен ръст.
                              Не вярвам точно в момента валутите да се сринат....поради не достатъчно време за това. Ще мине известно време почти съм сигурен. Ама НЕ СЪМ СИГУРЕН ))) Никой не може да е сигурен. ))
                              Едни колеги преместиха част от бизнеса...и си купиха крипто борса...контролират я т.е. Те знаят кво праят...
                              Ние с това не се занимаваме. Нямаме капацитет.
                              Така че мнението ми се основава на достоверна информация и разбиране на процесите които движат тоя бизнес.
                              Което ме кара да стом далеч от него.
                              Трета фаза ще е осъзнаването че всичко е пунта мара. и че това не е Бъдещето)))
                              До този моемнт кой ебал ебал....който направил кинти и си ги е прибрал - направил. Няма как да знам кога ще бъде решено за начало на трета фаза. Но като имам пред вид и знам как бачкат колегите....мога да допусна че това ще е както казах или чрез измамна стабилност и надежди за драстично покачване или чрез мега покачване.
                              Да сме живи и здрави да видим.

                              Всички глупости за бъдещето.....са чисто и просто глупости помнете ми думата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                                Balance: 0.00028363 btc . За два дена от реферали при изключена щайга добре ли е ?
                                А аз не разбирам, сигурно е добре. Не мисли,че злобея,аз ти желая успех и да си правиш кинтите. Просто други хубосници тук ни пробутват парадигми и бели книги, а в крайна сметка всичко е за бенджаминките. Ексмена се кефише от форка на лайткойна и как ако някой е имал 10 за 2 бона е получил 700 долара от нищото. Няма лошо, всеки иска парата, ама поне да не бъде лицемер

                                Коментар

                                Working...
                                X