IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Мдам - неизбежното стана - 10 Б.
    Днес съм отново Романтично настроен (защо ли???)
    Та Импе - ако наистина вярваш в технологията и вече си събрал 1 ЛайтКоин можеш да го инвестираш тук hashnest.com в реална копачка.
    Това е единствения сигурен начин за хора които искат да "копаят" но нямат физическа възможност (место в къщи, пречи им шума или нямат пари за цяла копачка) да са в играта. Е не получават 100% от изкопаното със съответните мощности, но всяко удоволствие се заплаща!
    HASHNEST нямат реферални линкове и т.н. простотии.
    Та как става процедурата:
    регистираш се тук: hashnest.com
    отиваш на Hash/AntL3, оттам на маркет и след като преведеш Лайткоини можеш да си купиш НАИСТИНА РЕАЛНИ МОЩНОСТИ за копаене на ЛайтКоин! В момента цената е 0,116 LTC/MHS, т.е. за 1 ЛайтКоин можеш да си купиш 8 МHS (купува се мин. 1 MHS, т.е. не можеш да си купиш 8,6), което ще ти носи дневен чист приход от около 0.003 Лайткоина/ден
    Успех!
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Интересно колко ще стигне Cardano

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
        Карданото е скочило нощес и е в ТОП 10 в коинмаркеткап, измествайки "ветерани" като Монеро и Етерум Класик!!!
        Браво на Innergy!!! Най-вече за това че сподели с всички нас тук своите виждания, които се оказаха ПЕРФЕКТНИ!!! Ако някой го е послушал - ЧЕСТИТО!
        Я, Cardano-то отишло на $0.14 или 700% ръст за по-малко от месец. Който имал уши да слуша - чул..
        В интерес на истината не очаквах повече от $0.1 до края на годината.
        Last edited by innergy; 29.11.2017, 10:13.

        Коментар


        • Е аз пък купувам Всеки ден, малка сума разбира се, но всеки ден, уикендите ги пропускам понякога. Така усреднявам цена и грам не ме бърка кога ще почне спада, сложил съм си лични стопове кога да продам закупеното по този начин и кога да продавам изкопаното. От тая "търговия" съм доста доволен последните няколко месеца, откогато и почнах де.

          И си признавам, че отчитам като голяма грешка закъснението ми да вляза "в боя" Първият ми опит с биткоин беше доста отдавна, копане с компютър, вече не помня за колко време имах изкупан малко над половин. Тогавa биткоина струваше около 20 долара и реших, че не си струва цялата занимавка, то не си и струваше де. Доста късогледо от моя страна, хем винаги ми е харесвала идеята, ама реших, че няма да стане толкова популярно това нещо. Можеше да съм решил финансовите проблеми за години напред, ама на

          Да видим сега докъде ще стигнем

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

            само че сега промених таргета

            Мда, класически симптом.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

              НЕ!!! Не познавам, даже не съм и чувал за такива хора. Аз лично, след 1.000$ за Биткоин не съм си и помислял да си купя. Но съм на 100% сигурен че вече няма да видим цена около 1000$, за 2000$ не съм на 100% сигурен ....
              А относно "копането" - не е точно както си мислиш че падат от "въздуха" Биткоините, но това е друга и дълга тема.
              Не се пали .... нямам намерение да обиждам копачите - вкарват маса пари , усилия и какво ли не ...
              Респект към куража и усилията , но според мен криптовалутите имат прекалено много недостатъци за да инвестирам в тях ...
              За мен цената балонизира яко и понеже няма "фундамент" никой не може аргументирано да каже каква е "справедливата цена" ...
              Просто се чудя дали балона е "тип лалета" - като оня добре познатия ...или тип "диамант" - т.е. някой "колекционира" койните и изкуствено надува цената ...
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Познаваш ли някой, който не е получил койни от въздуха (разбирай копане) ами ги купува при тия цени (над 8 К $). т.е. реално някой се засилва да продаде панелката и да инвестира при криптовалутите - както правеха при бума на борсата ... А такива които вярват във фундамента и са buy and hold , но след нивата 7-8 К ...???
                Сериозно питам и ако не те притеснява можеш да споделиш ....
                НЕ!!! Не познавам, даже не съм и чувал за такива хора. Аз лично, след 1.000$ за Биткоин не съм си и помислял да си купя. Но съм на 100% сигурен че вече няма да видим цена около 1000$, за 2000$ не съм на 100% сигурен ....
                А относно "копането" - не е точно както си мислиш че падат от "въздуха" Биткоините, но това е друга и дълга тема.
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bghighlander Разгледай мнение
                  Тъкмо гледам, че биткойна вече е $10 870.10!

                  Умолявам хейтърите (Терзо, Мерзо и другите "експерти" ) да спрат да гледат или коментират тук, ВРЕДНО е за тяхното здраве! В противен случай има голяма вероятност да умрат от ЗАВИСТ!

                  ПП: Не знам какво ще стане с тях, ако наистина биткойна стане 20 хиляди долара, да не говорим пък за 1 млн.! ЗАВИСТЛИВИ СМЕШНИЦИ!
                  Ти колко койна купи лятото, когато беше 1900? Нула нали? А на 3500 колко купи, пак 0?
                  Според мен в тая тема само койнаджиите са много изнервени защото отдавна изпуснаха всички влакове и сега си изпускат нервите. Не купиха на 3 хиляди, не купиха на 4 хиляди, не купиха на 5 хиляди... няма да купят и на 10 хиляди, и сега само гледат отдалечаващия се влак. Нищо лично.
                  Last edited by Frosty; 29.11.2017, 10:26.
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                    Без грам да разбирам от ТА ще си позволя да напиша моето виждане, което е базирано на прогнози на "специалисти" по ТА.
                    От тук нататък има 2 вариянта на развитие на цената:
                    1. Още малко лек ръст до към 11.500 - 12.500$ и после яка корекция до 3.500 - 4.500. Корекцията ще започне евентуално следващата седмица.
                    2. Ако задържи възходящия ръст до 11-ти декември седмицата която приключва на 16-ти декмври (събота) може да видим цени до 22.000$! И после пак яка корекция.
                    И двете прогнози са краткосрочни и лично смятам че първата е по-вероятна. Дългосрочно сме нагоре и то много, до година, 2 ще видим цени от 100.000$
                    Успех на всички!
                    Познаваш ли някой, който не е получил койни от въздуха (разбирай копане) ами ги купува при тия цени (над 8 К $). т.е. реално някой се засилва да продаде панелката и да инвестира при криптовалутите - както правеха при бума на борсата ... А такива които вярват във фундамента и са buy and hold , но след нивата 7-8 К ...???
                    Сериозно питам и ако не те притеснява можеш да споделиш ....
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Мдам - неизбежното стана - 10 Б.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                        А така Въпроса е кога ще е корекцията, колко ще продължи и колко ще е дълбока? Все още мисля за 20к до края на годината, ама май е възможно тази цена да дойде и по-рано и тогава аз лично много ще се чудя какво да правя. Няма ли някой с умения в техническите анализи да сподели виждане?
                        Без грам да разбирам от ТА ще си позволя да напиша моето виждане, което е базирано на прогнози на "специалисти" по ТА.
                        От тук нататък има 2 вариянта на развитие на цената:
                        1. Още малко лек ръст до към 11.500 - 12.500$ и после яка корекция до 3.500 - 4.500. Корекцията ще започне евентуално следващата седмица.
                        2. Ако задържи възходящия ръст до 11-ти декември седмицата която приключва на 16-ти декмври (събота) може да видим цени до 22.000$! И после пак яка корекция.
                        И двете прогнози са краткосрочни и лично смятам че първата е по-вероятна. Дългосрочно сме нагоре и то много, до година, 2 ще видим цени от 100.000$
                        Успех на всички!
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          ..........
                          В мен злоба и завист никога не е имало, напротив, винаги съм честитял и на барбарона (той даже почерпи), и на бай марин, и на хемил, и т.н. Поздравления за тотото и честито - снощи и аз пуснах тото, като гол-гол ми излезе на всички мачове, само Брайтън ме издъниха, като не вкараха на Палас, които до момента имаха получен гол в абсолютно всеки мач от сезона. Казвам го с насмешка, защото койните са абсолютно същото тото - днес ще ги познаеш, защото бай енд холд стратегията е безоткатна в последната година, но догодина? И не правя сметка на никого - аз си го чакам да го шортя, но след опарването около 5К, които проби без проблем, сега не мисля да се включвам на 10К, докато не ми дойде просветлението за ново тото. Апропо, бай Марин също рече, че при съотношение 5:1 ще разкара фсичкуту койн за жълто тенеке, ама не го направи на 100%

                          Успех на всички в тотоманията и дано реализирате печалби, засега тук интереси нямам, но следя от дъжд на вятър какво става
                          Никога не съм казвал че ще обменя ВСИЧКИ Биткоини за Злато! Това което ми беше план, и го направих, е 1 Биткоин за 5 унции Злато! После мислех на 6, на 7 и така до 10 унции, само че сега промених таргета и прескачам 6 - 9 и чакам директно за 10.
                          Успех със шортенето Грую - неминуемо ще има корекция и който я нацели ще изкара нещо!
                          П.С. Бай Марин тото не е пускал от 1993 г. и няма намерение да пуска!


                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Аз наистина не разбирам хората с биткойни, който само спамят (дори повече от тези без биткойни като мен). А особено ме кефи лайтмотива, че видите ли някой завиждал - за достатъчно дългия си стаж по борсите съм се научил, че няма нужда да се съжалява за нищо, че следващата ракета е зад ъгъла и че след нещо, което е минало през твоите граници за разумно купуване или продаване, няма нужда да се тича. Казал съм го и преди, пак ще го кажа - биткойнът е тотална истерия тип лалетата в Холандия (довечера заминавам към региона, та ще почерпя опит ), който е АБСОЛЮТНО НЕПРОГНОЗИРУЕМ!!! Тук няма нито един технически анализ, който да може да предвиди какво ще се случи. Разбира се, след като се случи, ще се извадят "познали", дето се дали по 20-30 прогнози във всички посоки

                            В мен злоба и завист никога не е имало, напротив, винаги съм честитял и на барбарона (той даже почерпи), и на бай марин, и на хемил, и т.н. Поздравления за тотото и честито - снощи и аз пуснах тото, като гол-гол ми излезе на всички мачове, само Брайтън ме издъниха, като не вкараха на Палас, които до момента имаха получен гол в абсолютно всеки мач от сезона. Казвам го с насмешка, защото койните са абсолютно същото тото - днес ще ги познаеш, защото бай енд холд стратегията е безоткатна в последната година, но догодина? И не правя сметка на никого - аз си го чакам да го шортя, но след опарването около 5К, които проби без проблем, сега не мисля да се включвам на 10К, докато не ми дойде просветлението за ново тото. Апропо, бай Марин също рече, че при съотношение 5:1 ще разкара фсичкуту койн за жълто тенеке, ама не го направи на 100%

                            Успех на всички в тотоманията и дано реализирате печалби, засега тук интереси нямам, но следя от дъжд на вятър какво става
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • А така Въпроса е кога ще е корекцията, колко ще продължи и колко ще е дълбока? Все още мисля за 20к до края на годината, ама май е възможно тази цена да дойде и по-рано и тогава аз лично много ще се чудя какво да правя. Няма ли някой с умения в техническите анализи да сподели виждане?

                              Коментар


                              • Още нещо да допълня: биткойна НЕ е $10 870.10! Като добавим "бонуса - дивидент" биткоин кеш на цена към $1 500, тогава сметката вече е над $12 300!

                                ПП: Определено ще има смъртни случаи от ЗАВИСТ!

                                Коментар

                                Working...
                                X