IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

    [ATTACH=CONFIG]n3864210[/ATTACH]
    Kakво общо има нибиулина с моят въпрос за газа- всъщност защо ли питам, беше ми ясно че няма да получа отговор

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
      Интересно мнение:

      И да плаче Соломон Паси, САЩ вероятно ще изтеглят войските си от Балканите и източна Европа, в замяна искат гаранция че Русия няма да създаде военен блок с Китай:

      https://istinata.net/%d0%b2%d0%b0%d0...%d0%b5-%d1%81/
      https://mediascan.gadjokov.com/site/673

      Байдън: Скоро ще изпратя американски войски в Източна Европа и страните от НАТО

      Пентагонът е поставил около 8500 войници в готовностП резидентът на САЩ Джо Байдън заяви, че "в близко време" ще прехвърли американски войски в източноевропейски и страните от НАТО, предадоха световните агенции.

      Пентагонът е поставил около 8500 войници в готовност за възможно разполагане в Европа на фона на струпването на руски войски до границата до Украйна.

      Ройтерс: Русия е прехвърлила кръвни банки към границата си с

      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

      Коментар


      • Интересно мнение:

        И да плаче Соломон Паси, САЩ вероятно ще изтеглят войските си от Балканите и източна Европа, в замяна искат гаранция че Русия няма да създаде военен блок с Китай:

        https://istinata.net/%d0%b2%d0%b0%d0...%d0%b5-%d1%81/
        Last edited by markov; 29.01.2022, 12:09.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

          хахахаха
          кви загуби за САЩ кви 30 трилиона долара-ИМАМЕ СИ ПЕЧАТНИЦА-пускаме я печатаме си ДОЛАР-УВАЖАВАНА валута!
          АМА ТИ СЕРИОЗНО ЛИ БЕ.....И ТИ ПИШЕШ В ИНВЕСТИЦИОНЕН ФОРУМ ???

          НИВОТО ТУК Е СТАНАЛО ПОТРЕСАВАЩО
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

            Да ти кажа аман от глупости. Я обясни как точно са ги спечелили и после загубили тези пари.

            Давам ти елементарен пример ...аз имам портфейл от акции които всеки ден поради промяна в текущите цени има различна оценка. Та аз всеки ден губя или печеля вирутални пари ? И ако е така защо това по никакъв начин не ми се отразява на начина на живот?

            А в САЩ " загубите от спаднала капитализация " вече наближават трилион долара :

            21.01.2022
            Технологичният показател Nasdaq Composite спадна в петък и записа най-лошата си седмица от 2020 г. след големи загуби при гиганта в стрийминга на видео Netflix, които тласнаха индекса дълбоко на територията на корекцията, предава CNBC.

            Nasdaq Composite се понижи с 2,7% до 13 768,92 пункта. Индексът се понижи със 7,6% от понеделник и записа най-лошата си седмица от октомври 2020 г. Индексът на сините чипове Dow Jones Industrial Average се понижи с 450,02 пункта до 34 265,37 пункта. Широкият измерител S&P 500 отписа 1,9% от стойността ди до 4397,94 пункта.

            Dow и S&P 500 завършиха третата си поредна седмица на загуби и отбелязаха най-лошата си седмица от 2020 г. насам. S&P 500 сега е на под 8% от рекордното си затваряне.

            https://www.investor.bg/sasht/337/a/...2020-g-344256/
            хахахаха
            кви загуби за САЩ кви 30 трилиона долара-ИМАМЕ СИ ПЕЧАТНИЦА-пускаме я печатаме си ДОЛАР-УВАЖАВАНА валута!
            а нека севернаМонголия да няма дълг и да МИЗЕРСТВАТ 99,9% от руснаците
            най кой му пука - нека ДА ЖИВЕЯТ богато и щастливо-НИЕ ЗАПАДНАТА цивилизация

            тик так тик так-РАЗПАД за пРосиа-идваааааааааааааааааааа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
              войната е финансов ресурс
              НАТО е САЩ :
              https://money.bg/economics/ikonomika...eid=942ad44a42
              а междувременно:
              ро$ĸитe милиapдepи зaгyбиxa $28 милиapдa зapaди дpънĸaнeтo нa opъжия
              аууууууууууууууууууууууу
              браво ХВАЛА на кремлнската върхушка
              Да ти кажа аман от глупости. Я обясни как точно са ги спечелили и после загубили тези пари.

              Давам ти елементарен пример ...аз имам портфейл от акции които всеки ден поради промяна в текущите цени има различна оценка. Та аз всеки ден губя или печеля вирутални пари ? И ако е така защо това по никакъв начин не ми се отразява на начина на живот?

              А в САЩ " загубите от спаднала капитализация " вече наближават трилион долара :

              21.01.2022
              Технологичният показател Nasdaq Composite спадна в петък и записа най-лошата си седмица от 2020 г. след големи загуби при гиганта в стрийминга на видео Netflix, които тласнаха индекса дълбоко на територията на корекцията, предава CNBC.

              Nasdaq Composite се понижи с 2,7% до 13 768,92 пункта. Индексът се понижи със 7,6% от понеделник и записа най-лошата си седмица от октомври 2020 г. Индексът на сините чипове Dow Jones Industrial Average се понижи с 450,02 пункта до 34 265,37 пункта. Широкият измерител S&P 500 отписа 1,9% от стойността ди до 4397,94 пункта.

              Dow и S&P 500 завършиха третата си поредна седмица на загуби и отбелязаха най-лошата си седмица от 2020 г. насам. S&P 500 сега е на под 8% от рекордното си затваряне.

              https://www.investor.bg/sasht/337/a/...2020-g-344256/
              Last edited by markov; 29.01.2022, 11:04.
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар




              • Е доживях и това най сетне...Предлагам при първо нарушение бан за месец при второ Чао Гергино....И да разшитим обхвата и с Президента на САЩ Русия и всички държава по света...Понеже имаш уважението ми да поискам и по сериозно отношение към хора с психически отклонения и силно его...много свалят нивото...Не позволявайте на бертрам в подобен уж анонимен стил да обижда
                Last edited by national power; 29.01.2022, 10:34.

                Коментар


                • войната е финансов ресурс
                  НАТО е САЩ :
                  https://money.bg/economics/ikonomika...eid=942ad44a42
                  а междувременно:
                  ро$ĸитe милиapдepи зaгyбиxa $28 милиapдa зapaди дpънĸaнeтo нa opъжия
                  аууууууууууууууууууууууу
                  браво ХВАЛА на кремлнската върхушка
                  още ОЩЕЕЕЕЕЕ
                  https://money.bg/wealth/ruskite-mili...eid=942ad44a42

                  Last edited by Gerasim_Burgaski; 29.01.2022, 10:06.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от keep_calm Разгледай мнение
                    Пишете без да използвате нецензурни или обидни думи особено в комбинация с имена на държави.
                    Изписвайте името на държавата с главни букви.
                    Термините 'кочина','говедария' и др. си ги запазете за близкия приятелски или семеен кръг и не сваляйте нивото на форума.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение
                      Мисля, че кийп-калмката излиза извън разумните норми на модерация.
                      Аз пък си мисля че така трябва .....в един момент форума се беше превърнал в някакво място за тролене и обиди ...
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Мисля, че кийп-калмката излиза извън разумните норми на модерация.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Poпитах гейрасим дали катар , сащ, саудитска арабия имат капацитет да покрият нуждите на европа от газ- отговор не получих. Да те питам и теб- имат ли капацитет гореспоменатите държави да покрият газовите нужди на европа- тоест какви са текущите им договори, какъв е добива и какъв е капацитета на натоварване- пропускливост- за 24ч например могат да се натоварят да кажем 200000 кубика- това е само пример. Отделно от това колко е навлото и не на последно място на каква цена ще бъде осигурен този газ

                          Не знам защо , но си мисля че отговор няма да получа
                          Click image for larger version

Name:	272861982_3113201385606279_2121099255671941992_n.jpg
Views:	1
Size:	75.9 КБ
ID:	3864210

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                            Понеже не искаме неканени мужици като през 1944-а, затова членуваме в НАТО !!!
                            Бе, човек, откъде си се научил на тази революционна лозунговост? Препоръчвам ти за пример Маяковски и "Окна РосТА". Макар и да ми се струва, че вече си ги изучил.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

                              Гледай сега, по същата логика трябва да се бориш да върнат щатите Ню Мексико, Калифорния, Аризона, Тексас на Испания, а Луизиана на Франция.
                              Или въобще целите Щати на диваците индианци.
                              Хем ти е по-близо, вместо да плачеш на чужди гробища за Крим.
                              Понеже не искаме неканени мужици като през 1944-а, затова членуваме в НАТО !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Харалампи, акъл не ми давай.
                                Нужен ти е много, защото по тая логика цялата територия трябва да я върнат на Монголия.
                                Анджък де!
                                Е, не баш на Монголия, а на по-малки автохтонни тюркски, угро-фински и северни племена. Които, между другото, сега всички живеят в свои по-големи или малки автономии в пределите на Русия. Поне формално.
                                И не цялата, а част от земите на изток от река Волга, като части от Урал, Южен Сибир, Алтай, цялото Приамурие и някои други места са заселени за първи път от руснаци. Те са първите постоянни човешки поселения там, места, където я е стъпвал човешки крак един път на сто години, я не.


                                Не ти давам акъл, но показвам как в основата си куца пропагандната американоевропейска/натовска логика относно "чие е жизненото пространство в Крим?".
                                Последното изречение в цитираното горе също го показва.

                                Допълнително мисля, че самият имаш достатъчно акъл да разбираш, че пропагандата ти куца в това отношение.
                                Last edited by Хараламп; 29.01.2022, 09:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X