IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Изолацията край няма
    "В дома на демокрацията няма място за онези, които се стремят да разрушат демократичния ред", заявява председателят Роберта Мецола

    Коментар


    • Още 10 шпиони с дипломатически паспорти са аут.
      Руският посланик Елеонора Митрофанова определи решението като "неприятелска стъпка"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Украинците ще нападнат Европа, те ще влязат в Европа..Руснаците могат да се изтеглят. Такава ми беше мисълта, това нещо там наистина е неофашизъм и бандитизъм, нали се вижда бият си инжекции да убиват. Това е ненормално отвсякъде дементно.
        Май ти звучиш дементно, на истерия ми прилича

        Коментар


        • Украинският президент Володимир Зеленски беше номиниран за Нобелова награда за мир от група европейски политици в отворено писмо, адресирано до Нобеловия комитет.
          Инициатори на номинацията са група европейски политици

          Коментар


          • Украинците ще нападнат Европа, те ще влязат в Европа..Руснаците могат да се изтеглят. Такава ми беше мисълта, това нещо там наистина е неофашизъм и бандитизъм, нали се вижда бият си инжекции да убиват. Това е ненормално отвсякъде дементно.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

              Тук всички сте някакви руски възпитаници, а крещите като изоглавени.
              Не знам какво разбираш под руски възпитаници
              Дали съм гледъл в петък руската телевизия, даа, друга нямаше, дали съм учил руски език 12 г- да, дали има хубави руски филми-да,
              но това не значи, че трябва да защитавам поредния руски сатрап, руснаците като искат да си се жертват за него, аз не искам да имам нищо общо, не искам и децата ми да имат

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Какво разбират, най-малко ти си наясно с това. Тепърва има да си говорят американци и руснаци. Украйна беше един пробен камък. За жалост на украинците.
                Украинците сами избраха да се бият, вместо да бъдат убивани (денацифицирани). В случая със смъртта на индивида и всички преживени ужаси, се ражда нова нация. Ако възрожденците разсъждаваха като теб, все още щяхме да сме османска провинция.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Money, не ползват много авиация и ракети, защото събитията са от граждански характер. Ако руснаците утре наредят изтегляне там ще стане може би дори по лошо, сега тези които се поздравяват съвсем са се разбеснели. Мисля, че ще влязат в Европа за съжаление.
                  Ха ха , никъде не могат да влязат, много искат сега да излязат, ама трябва да го представят, все едно са победили

                  Коментар


                  • Ще кажеш - повода какъв ще е ? Ами не искат да ги приемат доброволно, лъжат ги и те от недоволство ще нахлуят.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Money, не ползват много авиация и ракети, защото събитията са от граждански характер. Ако руснаците утре наредят изтегляне там ще стане може би дори по лошо, сега тези които се поздравяват съвсем са се разбеснели. Мисля, че ще влязат в Европа за съжаление.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                        Добре, щом си вярваш, че С-300ПС(технологично ниво 1983-1985г.), приети у нас 1989г., ,,в някои ,,аспекти" са по-добри от ,,PATRIOT" PAC-3, вярвай си. Не виждам смисъл да се опитвам да те разубеждавам.
                        Аз не вярвам, не съм от тази групичка тук. Ти ми кажи какви са възможностите на Пейтриът да изпълнява самостоятелно задачи по борба с цели на пределно малка височина, балистични ракети (те не от добър живот направиха Еринт-а), както и да води самостоятелно бойни действия, щото не всички са като ЮСАФ и да имат по няколко десетки АУКСА.

                        Апропо, за Рафал - не е пред мен таблицата, но преспокойно може да сравниш тяговъоръжеността, само нея, без са отчитаме аеродинамиката на Ф-35, който прилича на камък и да видиш какво е превъзходството на франсето.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          ЛОЛ, Фланкер очевидно носи розови очила или казано по-академично, е иделологически обременен с лозунгите за непобедимата червена армия

                          Затуй, макар да е специалист, не може да види нещата такива, каквито са.

                          Лол, намали флейма и спри да се излагаш!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                            Явно толкова могат, иначе от първия ден трябваше да си осигурят чистото небе
                            Както винаги са били, на принципа - сила есть, ума не надо
                            вече май и сила нет
                            Тук всички сте някакви руски възпитаници, а крещите като изоглавени.

                            Коментар


                            • Явно толкова могат, иначе от първия ден трябваше да си осигурят чистото небе
                              Както винаги са били, на принципа - сила есть, ума не надо
                              вече май и сила нет

                              Коментар


                              • Мисля, че тука се е получил ефектът на самохипнозата.

                                Кремълската шайка вече над 10 години се опитва да ни убеди, колко е модернизирана и велика руската армия, пуска клипчета, които после наивници пляскат по форумите като доказатлество да могъществото на руската армии. Според мене кремълската шайка в началото е била напълно наясно, че това е фейк и е само за хипноза на масите. Но след дълго повтаряне на матрата и лозунгите, някои от хората в шайката може да са си повярвали.

                                За това способства и самата организация на една подобна диктатура. На диктатора се подава само такава информация, каквато той иска да чуе.

                                Коментар

                                Working...
                                X