IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • mitko2848, с това контранастъпление най много да си изпроси някой да го ударят с голяма бомба и то не Русия, а трета страна да си изпробва някоя бомба..има такива трети страни, включително между съюзниците на САЩ, страна която е в НАТО може да го направи примерно в Украйна или в Полша да пратят голяма бомба. Отношенията между западните страни от НАТО въобще не са прекрасни. Например във Великобритания има напрежение спрямо други страни от ядрото, във Франция също има, големи бомби имат и други държави на които уж им е забранено, официално нямат. В самите САЩ има два лагера в Пентагона. Така че ако се случи нещо то ще е в лагера на НАТО. Оттатък какво има - с Крим може да се скарат и онези да изпукат някоя бомба в Ню Йорк да кажем, може Вашингтон да думнат, но те Украйна няма да я ударят. За Украйна от ЕС може да дойде нещо, защото европейците много ги мразят, народите ги ненавиждат и военните и те с някои изключения.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Изключително изненадан съм.

      Очаквах цялата паказуха, на която Путин е способен, да си излее днес - очаквах фойерверки, самолети, вертолети, видеостени, мажоретки, транспаранти, балони, огромни флагове, танкове, ракети - много и всякакви, БТР-и, гаубици, шмайзери, хладилници и дюшеци. В допълнение се бях подготвил за едночасова реч а-ла "Лужники" с малко "многополюсност", "исторически граници", "историческа справедливост" и "западните колонизатори".
      Каквото и да си говорим, Русия пари и техника за такъв парад има. Не е до сигурност - дали ще пазиш на едно и също пространство 80 оръжия или 110, е до голяма степен все тая.

      Чакам да чета анализите и на двете страни за днешната постна пица.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

        И какво, ако гръмнат двойника после истинския излиза и вика - това беше двойник, аз още съм на власт?
        Не бе. Авторът на предния пост пише, облягайки се на собствените си качества и страхове.

        Коментар


        • Те са премиерска държава, не са президентска. Президентските държави са диктатури. Няма значение за какъв срок се избира президента. Сега САЩ са решили че трябва да са диктатура и проблема си е техен, не е задължително диктатора да е лош.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
            Ватата днес не е в настроение- парада скромен, победи- няма- още се мъчат с градчето Бахмут( украинския Перник) дето допреди войната даже голяма част от украинците не го знаеха къде се намира. Перспективата- мрачна заради предстоящото този месец украинско контранастъпление, което може да доведе до нови " жестове на добра воля"
            То чак знаменито стана бе. Пък, на практика - умряла работа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

              И какво, ако гръмнат двойника после истинския излиза и вика - това беше двойник, аз още съм на власт?
              а може 3 дни по-късно да се появи и да каже, че е възкръснал
              препоръка е

              Коментар


              • Ватата днес не е в настроение- парада скромен, победи- няма- още се мъчат с градчето Бахмут( украинския Перник) дето допреди войната даже голяма част от украинците не го знаеха къде се намира. Перспективата- мрачна заради предстоящото този месец украинско контранастъпление, което може да доведе до нови " жестове на добра воля"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение
                  И какво, ако гръмнат двойника после истинския излиза и вика - това беше двойник, аз още съм на власт?
                  И как ще докаже, че точно той е оригинала, като не се е показвал по телевизията няколко години?

                  Според мене е достатъчно да гръмнат един от всички двойници и край с властта на институцията "колективен Путин".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                    Парада в Москва беше скромен . Обаче , пуснете си парада 2023 в Северна Корея .
                    Посмях се доста Благодаря

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Парад 9 мая в Москве: вместо Путина выступит двойник "Говорун"


                      Вероятнее всего, настоящего Путина не будет на военном параде в Москве 9 мая - это слишком рискованный шаг для него. Диктатора будет заменять один из его двойников - по кличке "Говорун", заявил практический психолог и специалист по психодиагностике Дмитрий Попов.
                      И какво, ако гръмнат двойника после истинския излиза и вика - това беше двойник, аз още съм на власт?

                      Коментар


                      • Настоящий Путин пропал в 2015 году. В Гаагу поедут его двойники


                        Сегодня мир столкнулся с "коллективным" Путиным, потому что настоящий пропал в 2012-2015 годах. Такое мнение высказал практический психолог и специалист по психодиагностике Дмитрий Попов, комментируя тему двойников диктатора.

                        Коментар


                        • Парад 9 мая в Москве: вместо Путина выступит двойник "Говорун"


                          Вероятнее всего, настоящего Путина не будет на военном параде в Москве 9 мая - это слишком рискованный шаг для него. Диктатора будет заменять один из его двойников - по кличке "Говорун", заявил практический психолог и специалист по психодиагностике Дмитрий Попов.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                            Парада в Москва беше скромен . Обаче , пуснете си парада 2023 в Северна Корея .
                            Това се казва парад. На Путин само могат да му текат лигите и сополите .... и сълзите.

                            Ама той и в речта си - 5 минути говори и нищо не каза. Това се нарича дарба ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Остана само 1 час до началото на парада в Москва. За любопитните като мене ето линк, в който може да се гледа на живо.

                              https://www.1tv.ru/live
                              Парада в Москва беше скромен . Обаче , пуснете си парада 2023 в Северна Корея .

                               

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                                Няма от страх. И в Русия има достатъчно умни хора, които осъзнават безчовечността и безсилието на управляващият елит....ами ако някой се прежалАли и таранира трибунката?
                                Сигурен съм че и на танка оръдието му е било пълно с цимент.
                                Всички мерите със своя си аршин.

                                Коментар

                                Working...
                                X