IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - За кого ще гласувате на следващите избори?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За улеснение. Анкета - За кого ще гласувате на следващите избори?

    Гл
    Общо 91 гласа.

    ГЕРБ (Граждани да европейско развитие на България) – 29 гласа

    Mateev
    ,
    Tomy
    ,
    Inform
    ,
    absfresh
    ,
    vajvaj
    ,
    gogo6060
    ,
    analog
    ,
    El Guapo
    ,
    mitkomik
    ,
    Имхотеп
    ,
    male4ko
    ,
    Dury
    ,
    saros4430
    ,
    Валидатор
    ,
    rjevski
    ,
    Ivan2015
    ,
    Лоцман
    ,
    bojko84
    ,
    copper
    ,
    gianny
    ,
    Money
    ,
    бай Митьо
    ,
    Ender
    ,
    terziеv
    ,
    Dragodanov
    ,
    orti
    ,
    караКольо касапина
    ,
    petrg5s
    ,
    Predator 007


    БСП - 3 гласа

    4i40
    ,
    barovec
    ,
    Монти


    ДПС – 1 глас

    Andy`Z

    Обединени патриоти – 2 гласа

    Andy`Z


    Воля (Веселин Марешки) – 3 гласа


    Repoman
    ,
    das
    ,
    s3


    Има такъв народ (Слави Трифонов)


    unsworth
    ,
    gigow
    ,
    mecka_stryvnica
    ,
    pipbel
    ,
    безимeн
    ,
    precakanoto
    ,
    kolq
    ,
    raydalio



    Демократична България (Христо Иванов) – 33 гласа

    B.Graham
    ,
    Zdravko
    ,
    BigBear
    ,
    bertram
    ,
    Анонимен7021
    ,
    Kiro
    ,
    THE TRADER
    ,
    lipsata
    ,
    milen_v
    ,
    Joel
    ,
    Arimano
    ,
    Дебнем на замаушка
    ,
    Грую Груев
    ,
    tony1975
    ,
    barbaron
    ,
    mitaka7
    ,
    msi200
    ,
    polax
    ,
    Etihad
    ,
    maretoff
    ,
    inta53
    ,
    nedev75
    ,
    bota156
    ,
    foggbg
    ,
    15%
    ,
    Crusible
    ,
    пасъм
    ,
    Roanoke
    ,
    namira
    ,
    Minka
    ,
    Bingomatic2
    ,
    pro_imot
    ,
    bdk


    Отровното трио – 2 гласа

    oldy
    ,
    arbeitmachtfrei


    Други партии – 3 гласа


    cyclop
    ,
    hanabishi
    ,
    blackaquarius



    Не съм решил за кого ще гласувам – 5 гласа

    RealUser
    ,
    Mike Florida
    ,
    13ADROL
    ,
    lefti
    ,
    Zalmoxis


    Няма да гласувам – 1 глас

    г-жа Фирдевс


    Българско лято 2020 (Васил Божков) – 1 глас

    ledosvetlenie




    Останалите изборни точки са с нула гласове.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Абе ти нещо си се бъгнал ....
      В тази анкета се гласува за партии. Трябва да си увеличиш диоптъра на очилата .....
      ...бахмааму, станала грешка. ОК, пиши го дъждовен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Гласувах с „да”, напук на Матейка. Защото е явно, че той не разбира разликата между „правителство” и икономическа система на страната. Отделно, че - именно, по време на държавния капитализъм, наричан от манипулатори „комунизъм” - България беше Държава. За разлика от сега. Сега е фарс.
        Абе ти нещо си се бъгнал ....
        В тази анкета се гласува за партии. Трябва да си увеличиш диоптъра на очилата .....

        Коментар


        • Гласувах с „да”, напук на Матейка. Защото е явно, че той не разбира разликата между „правителство” и икономическа система на страната. Отделно, че - именно, по време на държавния капитализъм, наричан от манипулатори „комунизъм” - България беше Държава. За разлика от сега. Сега е фарс.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            Той, че се разлива, разлива се. Факт. Добро отличие от вас, обаче (в негова полза) е, че не е ... леке.
            Отказвам твоята "защита"!

            Моля да не ме споменаваш излишно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Безсмислен, не давай акъл. Логореята не е акъл.
              Той, че се разлива, разлива се. Факт. Добро отличие от вас, обаче (в негова полза) е, че не е ... леке.

              Коментар


              • От 30 години гласувам по един и същи начин: в дните малко преди избора подреждам списъка по принципа на най-малкото според мен "зло". Като гледам ситуацията, на тия избори здраво ще го джуркам и пренареждам. Досега не се е случвало да гласувам за някого с охота, камо ли с мерак, ноо... винаги гласувам. Отсега знам, че за пореден път ще пусна с отвращение поредната бюлетина, за поредния ми омразен "фаворит"!

                Коментар


                • Искам да информирам хората, че тази анкета е публична. Всеки може да провери кой за кого е гласувал, като отиде на анкетата на последната страница, и натисне иконката с човечето в дясно на всеки един ред от анкетата..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                    Матеев да помоля да я направиш явна, че съм пропуснал да разгледам кой за кого...
                    След малко отново ще направя анкетите явни, за да може всеки да гледа кой за кого е гласувал. Предвид факта, че във форума е пълно с анонимни акаунти, това не е никакъв проблем и не нарушава ничее право на таен вот, какъвто всъщност не е обещаван на никого

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Безсмислен, не давай акъл. Логореята не е акъл.

                      Другарю Партиен Секретар Имхотеп, пропуснали сте да ми отговорите (зная, че е случайно!) на въпроса, АКО (според вашите снимки протестът е толкова рехав и мафията е толкова неплатежоспособна, за да плаща на протестиращите) - ЗАЩО Гешев толкова се затруднява да идентифицира мутрите и мафията?

                      (ако въпросът ми е сложен, мога да поясня, но не искам да губите авторитета си!)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                        Другарю Партиен Секретар Имхотеп, вече цял час, откакто МУ се помолихте!

                        Дори да се беше унесъл в следобедна дрямка, вече трябваше да е станал!

                        Не ми се ще да ви огорчавам, но този, когото молите - вече си търси друга партия!

                        Аз ви го казах и по-рано: авторитетът ви пада с часове, Другарю Партиен Секретар Имхотеп!

                        Пробвайте още веднъж да ГО помолите, но за един час вече отдавна трябваше да е станал!

                        Безсмислен, не давай акъл. Логореята не е акъл.
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                          Много хора обвиняват процеса - демек тези дето броят бюлетините. А при броенето няма място за фалшификации и там не стават такива.

                          А купения вот сигурно влияе, но по-скоро на местните избори. На парламентарни и президентски няма особена файда се купуват гласове, но предполагам се купуват, но на местно ниво от амбицирани депутати решили да влязат на всяка цена. Имаше един показателен случай в ДПС, когато местен дербей поставен назад беше използвал преференциалната система да се набута първи.

                          Медиите го представиха така, но може и да не е така. Може хората да са гласували наистина за него, щото го познават и предпочитат пред някой спуснат от ръководството от горе.

                          Трудно ми е да дам оценка на купения вот, но според мен на парламентарните изборите е под 2-3%.
                          Математика явно си запознат с изборният процес - Да и аз съм на мнение че не може да се лъже при броенето но не е така при умишленото повреждане на бюлетини което ги прави невалидни

                          По спомен в БГ има около 10 000 секции по 10 бюлетини да увредят представителите на ГЕРБ и сие е достатъчно някоя нова партия да не може да влезне в парламента или да се промени подреждането между влизащите в парламента

                          Понеже си математик направи справка колко невалидни бюлетини имаше на кметските избори в София и дали това не можеше да промени кой да бъде кмет

                          Самият факт че герберастите така упорито отказват да въведат машинното гласуване е показателно за горните неща


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                            Матеев да помоля да я направиш явна, че съм пропуснал да разгледам кой за кого...
                            Другарю Партиен Секретар Имхотеп, вече цял час, откакто МУ се помолихте!

                            Дори да се беше унесъл в следобедна дрямка, вече трябваше да е станал!

                            Не ми се ще да ви огорчавам, но този, когото молите - вече си търси друга партия!

                            Аз ви го казах и по-рано: авторитетът ви пада с часове, Другарю Партиен Секретар Имхотеп!

                            Пробвайте още веднъж да ГО помолите, но за един час вече отдавна трябваше да е станал!


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                              Матеев да помоля да я направиш явна, че съм пропуснал да разгледам кой за кого...

                              Другарю Партиен Секретар Имхотеп, той член ли ви е?

                              Ако ви е член - винаги ли им се молите? Не искат, нали? Помолете му се още малко!

                              Коментар


                              • Матеев да помоля да я направиш явна, че съм пропуснал да разгледам кой за кого...
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X