IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - За кого ще гласувате на следващите избори?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    Както каза един от хората на Слави - следващият парламент ще е всички срещи герб и дпс.
    Ще е добре за страната, а ще е дори супер ако горните 2 плюс бсп са по малко от 50%.
    Това би бил един от най добрите варианти ! Старите партии трябва да се изметат, особено тези били на власт, защото се вижда, че са от едно котило !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

      Е за това хората може да дадат повече на ГЕРБ

      Щото това управление ще е доста куцо, то едва ли ще може да се разбере по нещо важно, те и за маловажните неща ще са на различни мнения.

      Но па може да е за добре. Тъкмо 4 години няма да се пипа нищо и нещата могат да се наместят.
      Много злоба и глупост има в хората на Славчо....Славчо е куха лейка няколко пъти съм го спасявал от як бой на времето.Познавам го от 1981 година....Гледам Тошко Йорданов и ми прави впечатление че когато някой не е на неговото мненеие бива надвикван удавен в приказки и по живо по здраво натирен.Хората на Славчо са посредствени да не кажа тъпички.Да си гледат музиката и да не се навират там къде не е за тях..Управляващите трябва да разберат че народа ги е сложил там да изпълняват неговата воля а не да казват какво да се прави да крадат и дерибействат...прави им се програма и започват да я изпълняват със срокове.Ако не слушат бой и избори докато дойдат истински хора...На първо време трябва да се помисли за нашите родители с ниски пенсии....Пенсия под 500 кинта не трябва да има.
      Last edited by power grid; 13.08.2020, 13:58.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

        Както каза един от хората на Слави - следващият парламент ще е всички срещи герб и дпс.
        Ще е добре за страната, а ще е дори супер ако горните 2 плюс бсп са по малко от 50%.
        А, не, не дописвай Слави - той никога, ама никога не се е отказвал от съюз с БСП(к)!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          Както каза един от хората на Слави - следващият парламент ще е всички срещи герб и дпс.
          Ще е добре за страната, а ще е дори супер ако горните 2 плюс бсп са по малко от 50%.
          Е за това хората може да дадат повече на ГЕРБ

          Щото това управление ще е доста куцо, то едва ли ще може да се разбере по нещо важно, те и за маловажните неща ще са на различни мнения.

          Но па може да е за добре. Тъкмо 4 години няма да се пипа нищо и нещата могат да се наместят.

          Коментар


          • Аз за тия дето си изброил няма да гласувам.Всичките до един са поройници.Стари курви тръгнали да правят нов бардак.Ако Борис Бонев или подобни на него млади хора почтени образовани възпитани можещи не направят партия по скоро няма да гласувам...Ако Бонев се стегне и направи партия Спаси България съм за него.Бокасата трябва да го пратим в затвора..или в на Четвърти километър

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Матеев, най-малкото зло за теб може да се окаже прекалено голямо зло за болшинството (НЕработодатели, НАЕМНИ работници)!

              Като НАЕМЕН работник аз ще гласувам за ПП "Има Такъв Народ" - на Слави Трифонов!
              Както каза един от хората на Слави - следващият парламент ще е всички срещи герб и дпс.
              Ще е добре за страната, а ще е дори супер ако горните 2 плюс бсп са по малко от 50%.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                Започвам първи - аз ще гласувам за ГЕРБ не защото ги харесвам, а защото не виждам друга по-добра разумна алтернатива. При това положение избирам най-малкото зло от всички възможни.

                Матеев, най-малкото зло за теб може да се окаже прекалено голямо зло за болшинството (НЕработодатели, НАЕМНИ работници)!

                Като НАЕМЕН работник аз ще гласувам за ПП "Има Такъв Народ" - на Слави Трифонов!

                Коментар


                • А червените тролове може ли да гласуваме с всичките си никове,макар и през различни браузъри, както ни инструктираха?... Питам за един приятел.

                  Коментар


                  • Няма я и партията на Божков - какво беше там... Българско лято 2020

                    Коментар


                    • А бе Матеев се е опитал да направи нещо, ама сега ще му разкажем играта, че е сътворил едно огромно нищо. Щото това или онова не ни харесва и трябва да помрънкаме. В този ред на мисли и аз да напиша нещо. Редно е да качиш Марешки при патриотите, един дол дренки са, Мая при БСП - да се чуди човек кога се е отделила от тях. Тия Отровно трио какви са, преименовай ги на тоя дето ги финансира. И така ще се освободи позиция за Няма да гласувам. Хубаво е да сложиш и опция Псувня за всички - ама натурална и задоволяваща, някоя балканска, все ще измислиш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Кажи го на модераторите да отидат в настройките на форума и да променят параметъра за максимален брой отговори в една анкета от 10 на 20. Ако го направят, ще мога да допиша още партии по ваше желание.
                        Ти им кажи на модераторите, темата си е твоя и ти я създаде, пък си и старо куче тука, гледам че вече от 15 год си в форума, на мен няма да ми обърнат внимание, аз съм още новобранец

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                          Изобщо не е същото бе Матеев, как ще е същото кви ги говориш?? Значи ся аз собствено не искам да гласувам примерно, но в твоята анкета гласувам за ДРУГИ в които ДРУГИ влиза и партията на пъпеша РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ, и кво излиза ? Не искам да гласувам, но съм гласувал за Цвъки Републиканеца

                          Намери начин да промениш и разшириш анкетата, така е непълна и не е много коректна, ти можеш
                          Кажи го на модераторите да отидат в настройките на форума и да променят параметъра за максимален брой отговори в една анкета от 10 на 20. Ако го направят, ще мога да допиша още партии по ваше желание.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Опитах, но форума лимитира броя на отговорите и не ми даде да пиша повече. Просто гласувай за ДРУГИ, което си е същото като да не гласуваш.
                            Изобщо не е същото бе Матеев, как ще е същото кви ги говориш?? Значи ся аз собствено не искам да гласувам примерно, но в твоята анкета гласувам за ДРУГИ в които ДРУГИ влиза и партията на пъпеша РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ, и кво излиза ? Не искам да гласувам, но съм гласувал за Цвъки Републиканеца

                            Намери начин да промениш и разшириш анкетата, така е непълна и не е много коректна, ти можеш

                            ИДЕЯ - Пуснатата анкета е номер 1 , направи и пусни нов пост с анкета номера 2 и там добави всичко останало
                            Last edited by Асо Пика; 13.08.2020, 11:21.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                              Сложи и партията на Цвъки асансьора - РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ
                              И както колегата по-долу написа за да е коректно всичко сложи и опцията - НЯМА ДА ГЛАСУВАМ
                              Опитах - форума не ми дава. Явно е лимитиран до 10 възможни отговора. Ако модераторите променят тази настройка, мога да добавя още партии.

                              Коментар


                              • Сложи и партията на Цвъки асансьора - РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ
                                И както колегата по-долу написа за да е коректно всичко сложи и опцията - НЯМА ДА ГЛАСУВАМ

                                Коментар

                                Working...
                                X