IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - За кого ще гласувате на следващите избори?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Като гледам резултатите от анкетата съм обнадежден. Ако не в обществото - поне тук има мислещи хора с бизнес, дясна , ориентация.

    Изненадан съм, че герб поддържат 16 трола тук...мислех, че са макс 3-4 плъховете.

    ПП объркал съм не 16, а 14
    Last edited by bertram; 14.08.2020, 12:27.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      матейко, ако искаш представителност на извадката, кажи на модито да ти извади анкетата в челото на темата. Когато е в първото мнение, което се явява последно, няма как да очакваш, че някой ще скролне до дъното на последната страница, за да гласува
      Тя анкетата си е на челото в първия постинг, но самия форум е обърнат наопаки. Форума има функционалност всеки потребител сам да си избира кои мнения да се показват най-отгоре - първите или последните, но в този форум по неведоми причини администраторите са забранили тази функционалност.

      Коментар


      • Дали има начин човек да промени гласуването си, след като вече има промяна в анкетата?
        Гласуването с няколко ника от един и същи индивид дали е представително?

        Коментар


        • Аз имам питане - Да България пак ли самички ще се яват? Или Матейко така си мисли

          Коментар


          • матейко, ако искаш представителност на извадката, кажи на модито да ти извади анкетата в челото на темата. Когато е в първото мнение, което се явява последно, няма как да очакваш, че някой ще скролне до дъното на последната страница, за да гласува
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Благодаря на администраторите на форума, че увеличиха броя на отговорите в една анкета. Така успях да добавя още партии в анкетата, както и опции "Не съм решил" както и "Няма да гласувам".

              Ако имате желание да добавя още някоя партия или опция - пишете, и ще го направя.

              До момента са гласували само 46 човека. Не знам защо активноста е толкова ниска. Гласувайте, без да се притеснявате, и после ще започнем обсъждане на резултатите.
              Last edited by Mateev; 14.08.2020, 11:50.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Мисля си, че ако се врътнат ще е края на предаване, телевизия и политическа кариера за всички тях. Аз мисля, че, ако са мнозинство ще прокарат всички точки от референдума.
                След онази простотия с Маджо давам гласа си за Христо Иванов с много????????
                На Христо се опитват всячески да му кроят номера ! Той е последния, който трябват да питат за Маджо ! Този въпрос отива на Борисов и на всички мутри в управлението !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  А ти не мислиш ли, че след повече от 10 години управление Борисов е последния, на който би трябвало да вярваме ? Така се е омазал и затънал до уши, че си е направо за затвор !
                  Аз това си го мислех още докато беше главен секретар

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                    Ти вярваш ли му на този или екипът му?! Още утре ще се врътнат...Помниш ли му последното "интервю" с бай онуй..
                    Мисля си, че ако се врътнат ще е края на предаване, телевизия и политическа кариера за всички тях. Аз мисля, че, ако са мнозинство ще прокарат всички точки от референдума.
                    След онази простотия с Маджо давам гласа си за Христо Иванов с много????????
                    Last edited by polax; 13.08.2020, 17:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                      Ти вярваш ли му на този или екипът му?! Още утре ще се врътнат...Помниш ли му последното "интервю" с бай онуй..
                      А ти не мислиш ли, че след повече от 10 години управление Борисов е последния, на който би трябвало да вярваме ? Така се е омазал и затънал до уши, че си е направо за затвор !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        Както каза един от хората на Слави - следващият парламент ще е всички срещи герб и дпс.
                        Ще е добре за страната, а ще е дори супер ако горните 2 плюс бсп са по малко от 50%.
                        Ти вярваш ли му на този или екипът му?! Още утре ще се врътнат...Помниш ли му последното "интервю" с бай онуй..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Във връзка с ожесточените спорове в политическата тема отварям една анкета, с цел да си изясним кой за кого би гласувал на следващите избори.

                          С молба в тази тема да не се коментират партии или възгледи, а само за кого ще се гласува. Допустими са обяснение на личния вот, но не и критики към други хора или партии.


                          Трябва да я вдигаме ли тая, че се не види!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Това би бил един от най добрите варианти ! Старите партии трябва да се изметат, особено тези били на власт, защото се вижда, че са от едно котило !
                            Абсолютно.

                            Коментар


                            • Дано отровното трио наистина са такива политически трупове каквито излизат от анкетата, че инак не ми се мисли тия комплексирани старчета на какво са способни. Излизане от НАТО и ЕС е тяхната главна задача.

                              С доста нежелание давам вота си за видния бастун Христо Иванов. Причината е - останалите са още по-тотална мърша.
                              Last edited by Дебнем на замаушка; 13.08.2020, 13:07.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                                Аз за тия дето си изброил няма да гласувам.Всичките до един са поройници.Стари курви тръгнали да правят нов бардак.Ако Борис Бонев или подобни на него млади хора почтени образовани възпитани можещи не направят партия по скоро няма да гласувам...Ако Бонев се стегне и направи партия Спаси България съм за него.Бокасата трябва да го пратим в затвора..или в на Четвърти километър
                                Това което работи на градско/общинско ниво, обикновено не работи на държавно ниво.

                                Политиките на семейно ниво са едни, на квартално ниво са други, на общинско ниво трети, на градско ниво четвърти, за области пети, за държава шести, за ЕС вече са съвсем други.

                                А иначе доста народ трябва да се поучи от Борис Бонев, той направи показно как се правят успешни политики и се влиза в управлението.

                                Коментар

                                Working...
                                X