IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - За кого ще гласувате на следващите избори?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

    Аз също никога досега и по никакъв случай не съм гласувал на избори по същата причина. Но сега ще гласувам, защото ГЕРБ са първите оставили нещо след себе си. След ГЕРБ-аджийски кметове има резултати, след ГЕРБ има магистрали и ремонти из градове и села. Преди това имаше само и единствено кражби и никой не беше сложил дори една керемида някъде.
    Така мислеха едни приятели от Драгалевци, когато се строеше Околовръстното там, за разлика от едни от Симеоново, които пък псуваха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

      Не следя редовно темата за имотите и ако греша, просто игнорирай мнението ми
      От там съм останала с впечатление, че живееш в Холандия. Погледни доводите на холандски депутати и самия Руте за применаето на България в ШенгенПогледни и строителството там или как протича един ремонт и гаранциите за него.
      С парите, с които разполага Бюджета при добро разпределение не би следвало да има градове, оставени без вода в територия като България. Аналогията може да се продължи в почти всяка сфера.
      Не търся диалог тук, защото авторът на темата е поискал само гласуване, остава за размисъл само
      съни, ти да не си от Перник? ...и сега да гласуваш не по съвест, а по вода

      Коментар


      • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

        Аз също никога досега и по никакъв случай не съм гласувал на избори по същата причина. Но сега ще гласувам, защото ГЕРБ са първите оставили нещо след себе си. След ГЕРБ-аджийски кметове има резултати, след ГЕРБ има магистрали и ремонти из градове и села. Преди това имаше само и единствено кражби и никой не беше сложил дори една керемида някъде.
        Не следя редовно темата за имотите и ако греша, просто игнорирай мнението ми
        От там съм останала с впечатление, че живееш в Холандия. Погледни доводите на холандски депутати и самия Руте за применаето на България в ШенгенПогледни и строителството там или как протича един ремонт и гаранциите за него.
        С парите, с които разполага Бюджета при добро разпределение не би следвало да има градове, оставени без вода в територия като България. Аналогията може да се продължи в почти всяка сфера.
        Не търся диалог тук, защото авторът на темата е поискал само гласуване, остава за размисъл само

        Коментар


        • Мечобиков, някога имах добро мнение за теб, даже доста добро, после изчезна, но тнм, която много уважавам, още пази някакви архивни спомени за теб, така че бях запазил позитивните си впечатления. Сега, ако това си ти, щото аватарът съвпада, но всеки може да си сложи подобен аватар, явно си преживял един много голям катарзис. На всеки се случва, особено ако са намесени и знаците, измислени от финикийците...

          Били сложили герП - какво са сложили герП бе? Че те една кирлива магистрала, дето бай ви тошо за 10 години проби до Правец в най-кривата ѝ част, не могат за 10 години само отремонтират. И то с всички кинти на ЕС и с техника, дето бай ви Тошо само е можел да си мечтае за нея. Или пък Аспаруховия мост, дето сега го преасфалтират не знам коя година и още не могат да го оправят целия. Какво точно е построил Тиквоний - няколкостотин километра в кукуруза, дето вече са в кръпки? Или налепения стиропор по панеляка, строен пак от бай ти тошо? та ако ще си говорим подобни небивалици, направо гласувай за бсп - те нали се водят наследници на бкп? Или пък герП бяха такива - обърках се вече?

          Абе, велика работа е БХ, пък и "антикомунист", трима папи са го галили по тиквата и въобще един страхотен "човек". Е, малко мис бикини оклепа работата с къщата в барселона, пък и чекмеджетата и пищовите, ама нищо, то си е човещинка, нали? За финал ще цитирам мисъл на тнм, която уж следва да е твоя - приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства. Ти май си наивник с неизловени такива. Ма Наивник беше друг ник, който не е твой. Май, че вече се обърках от многоникие
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

            Аз също никога досега и по никакъв случай не съм гласувал на избори по същата причина. Но сега ще гласувам, защото ГЕРБ са първите оставили нещо след себе си. След ГЕРБ-аджийски кметове има резултати, след ГЕРБ има магистрали и ремонти из градове и села. Преди това имаше само и единствено кражби и никой не беше сложил дори една керемида някъде.
            Ще гласувам срещу оялата се пасмина некадърници, лапачи и нагаждачи -новата БГ фашистка хунта герб.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vig Разгледай мнение
              Аз не бях гласувал от 2001 година. Защото смятам, че само мързеливите чакат от правителството да ги оправи. Мен всичките ме устройваха. Но сега ще гласувам. Или за ГЕРБ или за патриотите. Т.е. против диктата на "протестиращите". По резултатите ще видим, наистина ли те били народът.
              Аз също никога досега и по никакъв случай не съм гласувал на избори по същата причина. Но сега ще гласувам, защото ГЕРБ са първите оставили нещо след себе си. След ГЕРБ-аджийски кметове има резултати, след ГЕРБ има магистрали и ремонти из градове и села. Преди това имаше само и единствено кражби и никой не беше сложил дори една керемида някъде.
              Last edited by караКольо касапина; 14.08.2020, 14:10.

              Коментар


              • Аз не бях гласувал от 2001 година. Защото смятам, че само мързеливите чакат от правителството да ги оправи. Мен всичките ме устройваха. Но сега ще гласувам. Или за ГЕРБ или за патриотите. Т.е. против диктата на "протестиращите". По резултатите ще видим, наистина ли те били народът.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  тук има няколко платени ника от ГЕРБ. може да има и от БСП или ДБ, но прави впечатление че не са толкова активни.
                  тях визирам като казвам, че са плъхове, а не хората които подкрепят някого щото така са решили.

                  посипал съм си главата с пепел, но и аз съм гласувал за герб (първия път когато спечелиха) после се осъзнах, че тия не са десни, а са крадливи мутри-популисти. Черепа и Маджо се развиха като милиардери точно в последните 10 години, когато не ни управляват истински десни.... преди това си бяха просто милионери.

                  ако Шиши сложи ръка на Юлен дали според теб ще просперира курорта. Имаш ли идея как просперират комапниите до които се е докопал.

                  успех!
                  не ме интересува бъртвежа ти, а това че си позволи да раздаваш качества на хора с друг избор като ги нарече тролове. Дъри също е гласувала за ГЕРБ, тя също ли е трол? Отделно стартиралия анкетата изрично е посочил да не става арена на лични атаки, а само единствено да обосновеш собствения избор. И пак излъга, че само няколко човека визираш като си ги нарекъл тролове, обръщението ти беше към 16 души, при гласували за ГЕРБ 14 Арменска му работа.
                  Last edited by караКольо касапина; 14.08.2020, 13:43.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

                    арменски трактористе, погнах те не защото имаш собствен избор на глас, а защото си позволи да наричаш хората със също толкова собствен избор тролове. (мисля, че достатъчно ясно ти го показах, язък, че не си го вдянал, нормално) Аз дали и на кого пляскам с ръце тебе не те бърка. Показателно обаче е ти за кого си гласувал. Сега вече форумците ще знаят с що за подлога на Черепа и Маджо си имат работа.
                    тук има няколко платени ника от ГЕРБ. може да има и от БСП или ДБ, но прави впечатление че не са толкова активни.
                    тях визирам като казвам, че са плъхове, а не хората които подкрепят някого щото така са решили.

                    посипал съм си главата с пепел, но и аз съм гласувал за герб (първия път когато спечелиха) после се осъзнах, че тия не са десни, а са крадливи мутри-популисти. Черепа и Маджо се развиха като милиардери точно в последните 10 години, когато не ни управляват истински десни.... преди това си бяха просто милионери.

                    ако Шиши сложи ръка на Юлен дали според теб ще просперира курорта. Имаш ли идея как просперират комапниите до които се е докопал.

                    успех!
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

                      арменски трактористе, погнах те не защото имаш собствен избор на глас, а защото си позволи да наричаш хората със също толкова собствен избор тролове. Аз дали и на кого пляскам с ръце тебе не те бърка. Показателно обаче е ти за кого си гласувал. Сега вече форумците ще знаят с що за мазник си имат работа.
                      Tи що смени пак ника? Ок, снимката е същата, ама?
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        Ти за мен не се притеснявай - гените ми са микс арменски + български (даже българските % са повече). Като гледам как подскачаш показателно е, че твоите гени са модифицирани и свеждаш главица пред мутрите и даже им пляскаш с ръце.

                        Ако не си разбрал в момента ГЕРБ върти държавата с ДПС като 'опозиция' , а всъщност пази тила през контролираната съдебна система и прокуратура. По този начин нито една съществена далавера в която са замесени власт имащите 'герои' не може да бъде разплетена и да стигне до съд.

                        в този ред на мисли турците са ти господари ако не явни то морални щом не си разбрал, че враждата между БМБ и Доган е само за пред хората.

                        жив и здрав
                        арменски трактористе, погнах те не защото имаш собствен избор на глас, а защото си позволи да наричаш хората със също толкова собствен избор тролове. (мисля, че достатъчно ясно ти го показах, язък, че не си го вдянал, нормално) Аз дали и на кого пляскам с ръце тебе не те бърка. Показателно обаче е ти за кого си гласувал. Сега вече форумците ще знаят с що за подлога на Черепа и Маджо си имат работа.
                        Last edited by караКольо касапина; 14.08.2020, 13:11.

                        Коментар


                        • Не забравяйте, че тази анкета няма никаква представителност сред обществото. Тук ги няма герп лели и баби, няма ги асан и айшето няма ги всичкото чиновник бъркащ си по дупките няма ги и техните зависимо семейства от софрата. Ако анкетата се пренесе в обществото ще е добре, но както и да го гледаме резултата при избори няма да е такъв. Дано поне десните вземат достатъчно гласове и да не са беззъба и скопена опозиция, а да бъркат сметките на управляващите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

                            арменски глупак. Ходи да гласуваш в Армения. Ама турците са виновни, че не са ви асимилирали до крак.
                            Ти за мен не се притеснявай - гените ми са микс арменски + български (даже българските % са повече). Като гледам как подскачаш показателно е, че твоите гени са модифицирани и свеждаш главица пред мутрите и даже им пляскаш с ръце.

                            Ако не си разбрал в момента ГЕРБ върти държавата с ДПС като 'опозиция' , а всъщност пази тила през контролираната съдебна система и прокуратура. По този начин нито една съществена далавера в която са замесени власт имащите 'герои' не може да бъде разплетена и да стигне до съд.

                            в този ред на мисли турците са ти господари ако не явни то морални щом не си разбрал, че враждата между БМБ и Доган е само за пред хората.

                            жив и здрав
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              Като гледам резултатите от анкетата съм обнадежден. Ако не в обществото - поне тук има мислещи хора с бизнес, дясна , ориентация.

                              Изненадан съм, че герб поддържат 16 трола тук...мислех, че са макс 3-4 плъховете.
                              Явно зависимостта им от Гроб е голяма ! Аз през всичкото това време до сега се чудя как партия която буквално краде и източва парите на всички ни продължава да има подкрепа ! Така и не прогледнаха, или просто така им е удобно ! Да не говорим, че един тиквеник с едно лице от държавна сигурност ни превърнаха във феодална държава и владение с неработещи институции !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                Като гледам резултатите от анкетата съм обнадежден. Ако не в обществото - поне тук има мислещи хора с бизнес, дясна , ориентация.

                                Изненадан съм, че герб поддържат 16 трола тук...мислех, че са макс 3-4 плъховете.
                                арменски глупак. Ходи да гласуваш в Армения. Ама турците са виновни, че не са ви асимилирали до крак.
                                Last edited by караКольо касапина; 14.08.2020, 12:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X