IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

    Объркан си, политиката е изкуство на възможното.

    Имаш цел да постигнеш мир в Косово:
    Вариант 1 - сеч и нестабилност (справки при Милошевич,приднестровие,абхазия)
    Вариант 2 - минимум сеч и траен мир + търговийка Приемането на местните бандити винаги е част от играта, въпроса е като се олеят, да покажеш върховенство на закона (на твоя си закон, не международния)
    Нямаш ли твои работещи закони - си племе, а не държава!

    Всъщност основата поради която Русия губи е собственото и беззаконие(по руските закони, руското оръжие в Украйна трябва да е откраднато - тъй де няколко десетки влака с танкове - чепухи )
    Ако НАТО си беше затраяло днес нямаше да има държава Косово...кьорав албанец нямаше да има в Сърбия...Големите нямат интерес от голяма и силна държава на Балканите.Трябват им малки и много държавици коио непрекъснато да се дърлят една друга.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
      Обещавам, че ще положа усилия да намеря онова изказване на Дончева, където тя обяснява за прозхода на властови групи у нас. Преди няколко дни апелирах някой да го пусне (основно се разпростр. във фейса, но май го има и в тубата), обаче никой не реагира.
      Където дончева обяснява че БХ е клан живков, а бсп луканов- това ли те интересува

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

        Леонидов е ярък литератор...

        Ване, само на теб да мога да разчитам. Истина е, един път помолих за помощ и само ти се отзова. Ние може да се посритваме, но аз това никога няма да г о забравя!

        Ще си взема билет за първия ред, голяма порция пуканки и ще наблюдавам внимателно как си ръфат лакомите зурли в тясната копаня.

        Готово,от моя "архив"..... Ще почерпиш ....петле на клечка Бива да го изтегля и кача на нЕкои места.....

        Това ли е?


        https://www.facebook.com/andy.san.52...00014465072419

        Издърпах го.... Потвърди
        Last edited by vanevski; 25.06.2020, 21:05.
        Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

          Че той, трафикантът на органи, убиецът Хашим Тачи е ВАШ. Нали ВИЕ го издигнахте, щото ходеше да лиже дъртата Мадлин Олбрайт. Ваш си е изцяло. Вие му направихте държава. НАТО първо бомбардира независимата европейска държава Сърбия в разрез с всякакво международно право, после окупира една от областите на Сърбия и създаде държавата на бандитите и убийците косовари, начело с убиеца Тачи.
          Объркан си, политиката е изкуство на възможното.

          Имаш цел да постигнеш мир в Косово:
          Вариант 1 - сеч и нестабилност (справки при Милошевич,приднестровие,абхазия)
          Вариант 2 - минимум сеч и траен мир + търговийка Приемането на местните бандити винаги е част от играта, въпроса е като се олеят, да покажеш върховенство на закона (на твоя си закон, не международния)
          Нямаш ли твои работещи закони - си племе, а не държава!

          Всъщност основата поради която Русия губи е собственото и беззаконие(по руските закони, руското оръжие в Украйна трябва да е откраднато - тъй де няколко десетки влака с танкове - чепухи )
          Last edited by satz; 25.06.2020, 20:59.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
            Тия дни Хашим тачи за военни престъпления подпукаха... такиви ми ти работи.
            Че той, трафикантът на органи, убиецът Хашим Тачи е ВАШ. Нали ВИЕ го издигнахте, щото ходеше да лиже дъртата Мадлин Олбрайт. Ваш си е изцяло. Вие му направихте държава. НАТО първо бомбардира независимата европейска държава Сърбия в разрез с всякакво международно право, после окупира една от областите на Сърбия и създаде държавата на бандитите и убийците косовари, начело с убиеца Тачи.

            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
              ...
              Не случайно се опитвам да т е насърча да ми напишеш някакъв по-дълъг постинг, където ясно, логично и прегледно да изложиш някаква теза и аргументи към нея.
              Ще са радвам да събудя амбиция в теб да се представиш, да се докажеш!..:
              Забрави да пиша дълго.

              Питаш за Крим. Ми Крим е бил повече време и гръцки и турски и български, отколкото руски.

              Наногения реши да цапцарапне залежите там, туй му беше мъката. Горкия, да беше приложил българския опит, сега щеше да е с нобелова за мир, ама от редови шапкар - толкоз.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Заври си 3-то качествените словоблудства за БЪЛГАРИТЕ там де не огрява слънцето.
                НИЕ СМЕ СЪЗДАЛИ ЕВРОПЕЙСКАТА ЦИВИЛИЗАЦИЯ, ПИСМЕНОСТ, КАЛЕНДАР.
                Гейропата само джендъри и толерасти е създала
                ...Той се огледа по стените на коридора, потърси някой гвоздей да закачи възела си; той мисли, че щом е стена, трябва да има и гвоздей по нея, и се обръща към мене:

                - Ама простя работа тези немци, един гвоздей не им стига ума да забият, па казват, че ние сме били прости.

                Като се убеди окончателно в простотията на немците, бай Ганьо сложи нерешително кърпицата си с мускалите пред входа на стаичката си, за да му са пред очите, доде се изкъпе.

                - Ти я чуй, момче - обърна се той към мене, - ти хем се къпи, хем понаглеждай мускалите, па гледай и мен какво нещо ще изкалъпя. - И с тия думи бай Ганьо дигна единия си крак и стъпи на оградата... - Ти само гледай... Повдигна се, тури и другия крак, изправи се, прекръсти се и извика:

                - Гледай... Яла, боже, помози... Хоп!... - И се хвърли във въздуха, изкриви краката си на кравай и - бух! - сред басейна.

                Снопове вода бризнаха нагоре и се посипаха по главите на вцепенените от учудване немци: вълнисти кръгове отскочиха от центъра към краищата, преляха зад басейна, хлътнаха пак назад и когато водата подир няколко секунди се утаи и избистри, всякой от находящите се в банята можеше да види уморителните жестикулации на бай Ганя под водата. Той се повдигна нагоре, спусна си нозете, стъпи на дъното, изправи се със затворени очи и запушени уши, изтърси се от водата - пуф! - и пръсна вода през увисналите си мустаки - пуф! - и изцеди водата от косата и лицето си, отвори си очите, погледна ме и се засмя:

                - Ха, ха, ха... а? Какво ще речеш?...

                Аз не успях нищо да река, защото той се пусна хоризонтално над водата и почна с ръце да пляска повърхността, почна да плава по "гемиджийски": пляс! - с ръката и ритне две текмета назад, пляс! - с другата ръка и още две текмета. Целият басейн закипя. Като че бяхме под някой водопад. Вълни запляскаха към краищата, вериги от капки бризнаха чак до насрещните стени.

                - Туй се казва "по гемиджийски" - извика през вълните тържествующият бай Ганьо; - чакай сега да им покажем "вампор" на кое викат.

                И като се обърна по гърба си, той почна да нанася такива немилостиви удари с нозете си по повърхността на разпенената вода, щото бризги летяха чак до тавана. Той завъртя бързо ръце, за да изрази колелото на парахода: "Тупа-лупа, тупа-лупа, фйюууу - и бай Ганьо изсвири с уста. Немците окаменяха на местата си. Те, по всяка вероятност, приеха моя другар за някой новодошъл, не постъпил още в лудницата възточен човек и аз забележих по лицата им не толкова негодувание, колкото съжаление. А бай Ганьо, вижда се, прочете по лицата им безкрайно удивление на неговото изкуство и затова възлезе бързешката по стълбата, изправи се малко разкрачен, изгледа високомерно немците, почна да се удря геройски по влакнатите гърди и извика победоносно:

                - Булгар! Булга-ар! - и още по-силно се удари в гърдите.
                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                  Hаследниците на двата съперничещи си партизански отряди се изпитват едни други! Кой е по-голЕм демУтрократ?
                  Леонидов е ярък литератор. За другото не съм сигурен. Едри приказки за второ, трето и четвърто качество - карат те да наостриш слух, но после не идва нищо повече.


                  Властта и собствеността у нас са разпределени по един смущаващ начин.
                  Обаче, омразата и нетърпимостта между тях (различни центрове, произходи и котила) са взели огромни размери, апетитът им вече е надскочил всякакви въобразими граници, различават се силно според възможностите да мобилизират различни видове ресурс, всички целокупно са отрязани от доверие и морална подкрепа. Това огромно противоречие в момента се решава чрез наказателни акции и отявлен стремеж да се оглозгат изстиващи трупове.
                  В публиката е Останал е само един гол, ефимерен и чезнещ интерес на ситуационно формирани групи, които буквално за 24 часа може да се обърнат срещу господарите си.

                  Някой дърпа важен елемент от основата на кулата с карти!

                  Обещавам, че ще положа усилия да намеря онова изказване на Дончева, където тя обяснява за прозхода на властови групи у нас. Преди няколко дни апелирах някой да го пусне (основно се разпростр. във фейса, но май го има и в тубата), обаче никой не реагира.
                  Дотам я докарахме, Ване, само на теб да мога да разчитам. Истина е, един път помолих за помощ и само ти се отзова. Ние може да се посритваме, но аз това никога няма да г о забравя!

                  Ще си взема билет за първия ред, голяма порция пуканки и ще наблюдавам внимателно как си ръфат лакомите зурли в тясната копаня.
                  Last edited by nachev; 25.06.2020, 20:37.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                    Hаследниците на двата съперничещи си партизански отряди се изпитват едни други! Кой е по-голЕм демУтрократ?

                    "Когато европейските институции ни казват, че България е най-бедната държава в Европа, те всъщност ни казват че българския народ е най-изостаналия народ на континента. Защото знаят, че богатството на една държава зависи само и единствено от знанията и уменията на нейното население. А ние ги разбираме, че нашите държавни институции, нашето правителство не се стараят достатъчно да ни направят богати.

                    Когато те ни казват, че България е най-корумпираната държава в Европа, това означава, че българския народ е народ с най-ниски нравствени критерии на континента. А ние ги разбираме, че нашите държавни институции, нашето правителство не е изловило лошите и не ги е вкарало в затвора.

                    Като народ все още не сме дорасли да напълним с качествено съдържание заетата отвън държавна форма. Но в това отношение не сме никак уникални – подобно разминаване е много разпространено и е известно под названието племенност. Той се проявява най-вече в предпочитане на местните културни, религиозни, политически разбирания и ценности пред общочовешките."


                    Българите и цивилизацията!

                    "...не може едно общество трето качество да избере първо качество правителство...."


                    Заври си 3-то качествените словоблудства за БЪЛГАРИТЕ там де не огрява слънцето.
                    НИЕ СМЕ СЪЗДАЛИ ЕВРОПЕЙСКАТА ЦИВИЛИЗАЦИЯ, ПИСМЕНОСТ, КАЛЕНДАР.
                    Гейропата само джендъри и толерасти е създала
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      ПОДЛО международно НАПАДЕНИЕ,
                      срещу ПРЕМИЕРЪТ БОРИСОВ ,
                      ЛЮБИМ на ЦЕЛОКУПНОТО БЪЛГАРСКО ЧОВЕЧЕСТВО...
                      Бас слагам, че тези са от породата на тулупите!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                        Ся пък дълги ножове
                        Вярно смЕх настАнА.

                        Драги ми дългоречев Начев, барем погледни от кога съм тук

                        Сичките патаклами са шамарчета покрай еврозоната, е на Черна Гора близка история прегледай
                        Тия дни Хашим тачи за военни престъпления подпукаха... такиви ми ти работи.
                        Така те харесвам, Затцов!
                        Нали и двамата сме немски възпитаници, трябва ад си оказваме човешка и емоционална продкрепа. Някой път дори и преводът на няколко думи ти стопля сърцето, иначе подозираш, че трудът ти ще иде нахалост и всеки ще прескочи написаното.
                        Да "нощта на дългите ножове" е придобило едно дълбоко символно значение на силова разправа с крайни средства над опонент (властови, политически), което се реализира не в условия на открита гореща война, а като внезапна, изненадваща атака, дори подла атака.
                        Ето, нещо такова исках да ми напишеш, да ми демонстрираш, че можеш първо да покориш мисълта, а после да се представиш и заявиш като господар на думите.
                        Лошо е това, че подценяваш и двете
                        Е, дойде ли в България времето н а дългите ножове?

                        С първото изречение ме радваш, с второто опитваш да ме клъвнеш с кухия зъб. Затцов, за да си многоречев, трябва в общия случай да има налично едно много важно условие: Трябва да има какво да кажеш!
                        Желателно е да има налично и едно второ условие: Да разчиташ и да се надяваш, че има на кого да го кажеш.
                        Ти знаеш ли, какво е да погледнеш в очите на едно друго човешко същество, откъдето се излъчва само пустота и объркване?!
                        В този мизансцен има две страни, които символно и същностно се повлияват насрещно и взаимно се подхранват.

                        Нахрани ме, Затцов!
                        Не случайно се опитвам да т е насърча да ми напишеш някакъв по-дълъг постинг, където ясно, логично и прегледно да изложиш някаква теза и аргументи към нея.
                        Ще са радвам да събудя амбиция в теб да се представиш, да се докажеш!

                        Ха сега погледни погледния последния абзац, който си ми написал и ми кажи, ама чистосърдечно, какво се разбира от него?!
                        Еврозоната, Черна гора, Хашим Тачи?? С доста фантазия изкопавам от съзнанието си, че ЧГ е държава, която е нелегално евроизирана, а при Косово положението е същото, ама то дори не е държава, а просто територия на контрабандисти, престъпници и на една американска база!
                        Сигурно нещо не разбирам, но ти първо вземи и г о кажи с думи човешки.

                        Всички ви знам, от самото начало, с всичките ви претенции и фалшиви йерархии, с многото никове. Ти недей да си мислиш, че кат о имаш стара регистрация, то това е гаранция, че в гащите ти има голяма пиСка.

                        Коментар


                        • ПОДЛО международно НАПАДЕНИЕ,
                          срещу ПРЕМИЕРЪТ БОРИСОВ ,
                          ЛЮБИМ на ЦЕЛОКУПНОТО БЪЛГАРСКО ЧОВЕЧЕСТВО...


                          Три водещи чуждестранни издания посветиха статии на скандали, които се случват около Борисов




                          About this website




                          banker.bg



                          "Евронюз", "Гардиън" и "Индипендънт": за глобата, пистолета, пачките и записа


                          Три водещи чуждестранни издания посветиха статии на скандали, които се случват около Борисов


                          СТАТИЯТА Е ПРЕМАХ..ТОВА Е СВОБОДАТА НА СЛОВОТО..НАТА







                          Last edited by Kiro; 25.06.2020, 19:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                            Доста знаково, Какво се случва по върховете на България.%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D1%81%D0%B5-%D1%81%D0%BB%D1%83%D1%87%D0%B2%D0%B0-%D0%B2-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/a-53934827"]Прилича на преврат: какво се случва в България[/URL][/h]
                            Hаследниците на двата съперничещи си партизански отряди се изпитват едни други! Кой е по-голЕм демУтрократ?

                            "Когато европейските институции ни казват, че България е най-бедната държава в Европа, те всъщност ни казват че българския народ е най-изостаналия народ на континента. Защото знаят, че богатството на една държава зависи само и единствено от знанията и уменията на нейното население. А ние ги разбираме, че нашите държавни институции, нашето правителство не се стараят достатъчно да ни направят богати.

                            Когато те ни казват, че България е най-корумпираната държава в Европа, това означава, че българския народ е народ с най-ниски нравствени критерии на континента. А ние ги разбираме, че нашите държавни институции, нашето правителство не е изловило лошите и не ги е вкарало в затвора.

                            Като народ все още не сме дорасли да напълним с качествено съдържание заетата отвън държавна форма. Но в това отношение не сме никак уникални – подобно разминаване е много разпространено и е известно под названието племенност. Той се проявява най-вече в предпочитане на местните културни, религиозни, политически разбирания и ценности пред общочовешките."


                            Българите и цивилизацията!

                            "...не може едно общество трето качество да избере първо качество правителство...."


                            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                            Коментар


                            • "The Guardian"-

                              Bulgarian PM could be investigated over audio threat to 'burn' MEP

                              https://www.theguardian.com/world/20...at-to-burn-mep

                              Коментар


                              • Ся пък дълги ножове
                                Вярно смЕх настАнА.

                                Драги ми дългоречев Начев, барем погледни от кога съм тук

                                Сичките патаклами са шамарчета покрай еврозоната, е на Черна Гора близка история прегледай
                                Тия дни Хашим тачи за военни престъпления подпукаха... такиви ми ти работи.
                                Last edited by satz; 25.06.2020, 17:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X