IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

    top 10 USA inventions:
    1.internet-отречете де
    2.Zipper-я си погледни дюкяна;анцунга;прашките
    3.електрическата крушка-14 октомври 1878 г. е датата, на която Томас Едисон е подал първия си патент за електрическа крушка.
    4.Въздушна възглавница за автомобил-Джон У. Хетрик е получава патент за автомобилната въздушна възглавница на 18 август 1953 г.,
    5.Изкуствено сърце-1982 г. е годината, през която първото изкуствено сърце е успешно имплантирано в човек и е наречено сърцето на Jarvik-7
    6.Пожароизвестителна система-Пожароизвестителната система е измислена от Уилям Чанинг и Мойсей Фармър. Първата инсталация е инсталирана на 28 април 1852 г. в Бостън.
    7.Пейсмейкър-Алберт Хайман, американски физиолог, получава патент за изобретение през 1932 г.
    8.Зъбен конец-През 1819 г. Леви Спиър Пармли, зъболекар от Ню Орлиънс го патентова.
    9. Phonograph-Thomas Edison invented the phonograph in 1877
    10. Слуховия апарат-1987

    лошо говори за ВАС че не сещате за НИКАКЪВ предмет .ЛОШО! дано не живеете в туристическа палатка
    пп.99% от всичко което ни заобикаля е ИЗМИСЛЕНО от европейци или американци.

    да Менделеев е направил нещо НАИСТИНА УНИКАЛНО
    Сещам се бе мойто момиче освен за Менделеев и за 1 друг уникален продукт на лошите рашъни който ежедневно се използва от бая хора по света нарича се Калашников .... а другаря Калашников решава всички проблеми ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Е не така грубо де ще ни прекъснеш забавлението.Всеки има право на мнение дори завършилите смешни университети на Запад и яко назобени с пропаганда..Човека открива топлата вода а ти го нарита яко
      моля избройте "смешните университети на Запад" -и аналога им в РФ.Благодаря предварително

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        За петрола нещо се обърка.За дълговете продължаваш да мълчиш
        какво за дълговете?
        петрола да не е в рубли вече.АКО СЪМ пропуснал оборете ме моля

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

          ще се разправяме с тебе мойто момиче, не съм от най- културните и възпитани тука в форума, да си го знайш от ся .....
          и щото Русия била не знам кво си целия свят се съобразява с нея , и Меркел и Макрон и Ердоган и други световни лидери те ходят на крака при Путин да му целуват ръка .... А на краварите все Русия им е в устата, била се намесила в предишните избори и предопределила победата на Тръмп, се тя виновна за всички хакерски атаки застрашавала киберсигурността на сащ и за кво ли още не „......

          казах ти по- кротко .... не се прай на отворен ......
          админа ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

            ще се разправяме с тебе мойто момиче, не съм от най- културните и възпитани тука в форума, да си го знайш от ся .....
            и щото Русия била не знам кво си целия свят се съобразява с нея , и Меркел и Макрон и Ердоган и други световни лидери те ходят на крака при Путин да му целуват ръка .... А на краварите все Русия им е в устата, била се намесила в предишните избори и предопределила победата на Тръмп, се тя виновна за всички хакерски атаки застрашавала киберсигурността на сащ и за кво ли още не „......

            казах ти по- кротко .... не се прай на отворен ......
            Е не така грубо де ще ни прекъснеш забавлението.Всеки има право на мнение дори завършилите смешни университети на Запад и яко назобени с пропаганда..Човека открива топлата вода а ти го нарита яко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Окупацията на Източна Еврипа от СССР свърши ако не ме лъже паметта през есента на 1991г.Ти ни кажи свършила ли е окупацията на Западна Европа и най вече на Германия както и новата окупация на Източна Европа.Ще те помоля учтиво да изброиш ти пък 10 предмета измислени от американци че аз не се сещам за един такъв.За Менделеев и Циолковски да си чувал нещо?
              top 10 USA inventions:
              1.internet-отречете де
              2.Zipper-
              3.електрическата крушка-14 октомври 1878 г. е датата, на която Томас Едисон е подал първия си патент за електрическа крушка.
              4.Въздушна възглавница за автомобил-Джон У. Хетрик е получава патент за автомобилната въздушна възглавница на 18 август 1953 г.,
              5.Изкуствено сърце-1982 г. е годината, през която първото изкуствено сърце е успешно имплантирано в човек и е наречено сърцето на Jarvik-7
              6.Пожароизвестителна система-Пожароизвестителната система е измислена от Уилям Чанинг и Мойсей Фармър. Първата инсталация е инсталирана на 28 април 1852 г. в Бостън.
              7.Пейсмейкър-Алберт Хайман, американски физиолог, получава патент за изобретение през 1932 г.
              8.Зъбен конец-През 1819 г. Леви Спиър Пармли, зъболекар от Ню Орлиънс го патентова.
              9. Phonograph-Thomas Edison invented the phonograph in 1877
              10. Слуховия апарат-1987

              лошо говори за ВАС че не сещате за НИКАКЪВ предмет .ЛОШО! дано не живеете в туристическа палатка
              пп.99% от всичко което ни заобикаля е ИЗМИСЛЕНО от европейци или американци.

              да Менделеев е направил нещо НАИСТИНА УНИКАЛНО
              Last edited by X_Y; 04.01.2021, 12:35.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                ЧЕ росия е кочината Вие го казвате-иначе ЦЕЛИЯ Свят го знае
                ще се разправяме с тебе мойто момиче, не съм от най- културните и възпитани тука в форума, да си го знайш от ся .....
                и щото Русия била не знам кво си целия свят се съобразява с нея , и Меркел и Макрон и Ердоган и други световни лидери те ходят на крака при Путин да му целуват ръка .... А на краварите все Русия им е в устата, била се намесила в предишните избори и предопределила победата на Тръмп, се тя виновна за всички хакерски атаки застрашавала киберсигурността на сащ и за кво ли още не „......

                казах ти по- кротко .... не се прай на отворен ......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                  ЧЕ росия е кочината Вие го казвате-иначе ЦЕЛИЯ Свят го знае
                  Хи хи хи кой свят го знае?Продължавай с плам да разпространяваш американска пропаганда.Забавно е и продължавай с патос да громиш Русия.Знам че няма да се мориш а само ще се потиш...По интересно ми е защо го правиш след като е напълно ясно че няма да промениш ничие мнение а само ще ни развеселяваш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                    *** е да сравнявате как са живели Българите по времето на Симеон Крум Омуртаг Борис Първи Иван Асен Втори Калоян и СЕГА!
                    разликата е стотици ГОДИНИ! сащ и рф не ги мисли.гледай себе си е БГ да е добре!
                    Събират се българите и нападат РИМСКАТА ИМПЕРИЯ. И Я ПОБЕЖДАВАТ.
                    Я кажи сега как ще се съберем и ще нападнем САЩ и ще победим?
                    Кога сме били по добре?
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                      могат печатат.защо не се търгува петрола в рубли? защо проекта БРИКС е в канала? имате ли разумно обяснение?
                      едва ли..........
                      За петрола нещо се обърка.За дълговете продължаваш да мълчиш

                      Коментар


                      • Моля по-спокойно, без обидни квалификации към съфорумците.
                        रादोस्त

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                          Мъжки виж ся кво ще ти кажа.... такива кат тебе тука лесно ги разпознаваме и хич не ги обичаме.. Уж на думи защитаваш само българските интереси както сам казваш, но защо така яростно и агресивно защитаваш краварите от сащ, а ?? Само сащ са най- великите, а Русия кочината, тъй ли ? А за Русия само лошо и още по- лошо, що така мисленето ти е едностранчиво, а ? Краварите бели, а руснаците черни, тъй ли излиза ? Май си поредния платен трол от некое НПО или си на държавна хранилка, лесно се разпознават такива кат тебе. Ако се помотаеш малко из форума ще намериш себеподобните кат тебе, да не ги изборявам,, сами ще се надушите.
                          Айде с здраве и по- кротко ...... да не ми станеш и ти едно от любимите момичета тука, ясно ??
                          ЧЕ росия е кочината Вие го казвате-иначе ЦЕЛИЯ Свят го знае

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Хи хи хи не знаех че разговарям с такъв специалист по история на България.Ще ми е много интересно да науча как са живели българите по времето на Симен Крум Омуртаг Борис Първи Иван Асен Втори Калоян.А още повече искам да узная как светът е съществувал без САЩ и Русия.
                            *** е да сравнявате как са живели Българите по времето на Симеон Крум Омуртаг Борис Първи Иван Асен Втори Калоян и СЕГА!
                            разликата е стотици ГОДИНИ! сащ и рф не ги мисли.гледай себе си е БГ да е добре!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                              поредното злобарско умозаключение което е ДАЛЕЧЕ от истината."клоаката" е с най големия БВП в света.С НАЙ платежоспособното население.ТОВА лъжа ли е?
                              Мъжки виж ся кво ще ти кажа.... такива кат тебе тука лесно ги разпознаваме и хич не ги обичаме.. Уж на думи защитаваш само българските интереси както сам казваш, но защо така яростно и агресивно защитаваш краварите от сащ, а ?? Само сащ са най- великите, а Русия кочината, тъй ли ? А за Русия само лошо и още по- лошо, що така мисленето ти е едностранчиво, а ? Краварите бели, а руснаците черни, тъй ли излиза ? Май си поредния платен трол от некое НПО или си на държавна хранилка, лесно се разпознават такива кат тебе. Ако се помотаеш малко из форума ще намериш себеподобните кат тебе, да не ги изборявам,, сами ще се надушите.
                              Айде с здраве и по- кротко ...... да не ми станеш и ти едно от любимите момичета тука, ясно ??

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                                прав си!!!!!СТАНДАРТА не само СКОЧИ ами НИКОГА в 1300+ годишната си история БЪЛГАРИТЕ НЕ СМЕ ЖИВЕЛИ толкова добре!!!!! какво лошо имте кредите АКО се харчат разумно ? Обикновенния човек МОЖЕ И СИ купува жилище-грешите! МАСОВО се строят нови сгради-особено в Бургаско.Семейство ЛЕСНО се създава и ще се убедите скоро КОЛКО млади БГ се връщат МАСОВО в Родината.Не Ви знам микросредата и кои хора са "подивяли" и "изгубили контрол" над пороците НО като се намали хазарта и цигарите ОЩЕ повече жители на РБ ще се видят с пари.ЗА ЧАЛГАТА СИ МЕГА прав-точно тя е голям проблем ! народа толкова е БОГАТ че си нямаш представа-влез в БНБ и виж спестяванията.
                                Хи хи хи не знаех че разговарям с такъв специалист по история на България.Ще ми е много интересно да науча как са живели българите по времето на Симен Крум Омуртаг Борис Първи Иван Асен Втори Калоян.А още повече искам да узная как светът е съществувал без САЩ и Русия.

                                Коментар

                                Working...
                                X