Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Да ви кажа... и аз повръщах преди неколко време.
    Мислех, че е от развалена риба, но сега, като си спомня, май на "Новичок" миришеше...

А нинджте са обикаляли дома ми през нощта, та не съм ги видял.

Едвам в оживях!
    Ше се оплача ф английското посолство.

Коментар

• Театърът, който разиграха Цветан Василев, Емилиян Гебрев и Бойко Ноев с „Новичока“, с който уж бил отровен оръжейният търговец през 2015-та, може да ни се види детска игра. След като за два дни обиколи няколко телевизии, за да се представя за „жертва“, днес Гебрев мина всякакви граници и изкара от ръкава следващия си фокус, оказва се, подготвен още миналата година. Става дума за истинска нинджа! Тя обикаляла около дома на Гебрев, само месец, след като бил подал молбата до главния прокурор, с искане за възобновяване на разследването за отравянето му през 2015-та година, и то заради собственото му съмнение, че е използван „Новичок“.

На снимките обаче фигурата прилича повече на извънземен марсианец, който дебне оръжейника. Разбира се, за да му вземе „Дунарит“, за какво друго. Утре сутринта очакваме Гебрев да гостува ексклузивно при Антон Хекимян в bTV, за да се опитат двамата да идентифицират субекта, а Бойко Ноев – добрият му приятел и бивш военен министър при Костов, да даде интервю, че въпреки маската, е разпознал в нинджата някой агент на руското разузнаване.

За финал Огнян Стефанов – Агент Академик, списващ сайта „Фрог“, ще напише, че скандалът с отравянето на Гебрев вече е минал границите на земното притегляне и някой е наел шпионин от марсианските спец – служби, за да се разправи с достолепния присвоител на „Дунарит“.

Очаквайте – със сигурност ще бъде интересно, защото не знаем какво още са приготвили Гебрев и пиарите му. За съжаление, вече дори не е и смешно.
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

Коментар

• Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

Като се махнат каубоите от Източна Европа рязко ще намалее напрежението да избухне война поне в нашия регион.
        Когато една Империя се разпада или свива винаги го отнася периферията. Къде с войни къде с икономически колапс.

Коментар

Като се махнат каубоите от Източна Европа рязко ще намалее напрежението да избухне война поне в нашия регион.
          Те затуй са в ИЕ, за да се „махнат” веднъж (когато ИМ е удобно) тъй, щото да избухне (каквото там/тук/навсякъде) ѝ, когато пак се върнат, завинаги да останат. За наше „добро” и наш контрол.
          Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

Кат се изтеглят каубоите че дойдат други. България не е Швейцария не се заблуждавай че ще водим независима политика. Винаги се включваме в некви съюзи с цел да се ,,облажим,, и разреши национални проблеми дали чрез военни действия, политически или икономически съюзи и по традиция се оказваме на губещата страна.

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Смърт няма има кръговрат.Тоя страх от нещо дето го няма е необясним
              Има, има, драги.
              Не знам на колко години си, но дядо ми, участник в три войни - две балкански и ПСВ като помощник картечар на "Шварц лозе" много ми е разказвал за този период от живота си. За ранените и убитите около него и за застреляните от него самия от другата страна на фронта. За пленничеството си. Винаги, обаче завършваше със следното - животът е много мил, особено когато виждаш, че го губиш.

Коментар

Силно се надявам разумът накрая да надделее и каубоите свалят гарда и се изтеглят от Източна Европа.......иначе горко на всички ни.
                Кат се изтеглят каубоите че дойдат други ,,каубои,,. България не е Швейцария не се заблуждавай че ще водим независима политика. Винаги се включваме в некви съюзи с цел да се ,,облажим,, и разреши национални проблеми дали чрез военни действия, политически или икономически съюзи и по традиция се оказваме на губещата страна.
                Last edited by Todor Sabev; Днес, 11:55.

Коментар

• Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                  И си бият негрите
                  Ами трошат ги след като правят за бой......всеки бие за да има ред ,само нашите се назландисват.

Коментар

Да отворят библията и да четат божиите заповеди,коя от тях спазват въпреки че се правят на много набожни?
                    И си бият негрите

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Е, да де, ама нали личността, с която отъждествяваш себе си, изчезва?
                      Трупал си, трупал жизнен опит и изведнъж... айде чао! Без да те питат.

Кофти номер
                      Last edited by R1a1; Днес, 11:43.

Коментар

• Да отворят библията и да четат божиите заповеди,коя от тях спазват въпреки че се правят на много набожни?

Коментар

• Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
                          Само хора, които имат изкривени ценности или нямат нищо ценно, което могат да загубят, са в състояние така демонстративно да се въодушевяват
                          от възможността да бъде унищожен живота на планетата ни.
                          Изкривени ценности имат американците......тяхната безгранична алчност да притежават чуждото може да затрие планетата.Историята е показала ,че рано или късно всеки като тях си намира майстора.
                          Last edited by Grosss; Днес, 11:36.

Коментар

• Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                            Научи ни на изправените ценности.

Планетата не е наша и на нея не ѝ пука за нашия живот.
                            Пука ни на нас, и то не от радост от живота, а заради страх от смъртта.

Коментар

Силно се надявам разумът накрая да надделее и каубоите свалят гарда и се изтеглят от Източна Европа.......иначе горко на всички ни.
                              Странни асоциации ме спохождат. През 1989 един формално изглеждащ непоклатим като мавзолей режим се срути за никакво и буквално мигновено историческо време като кула от карти. Изненадата за нас - обикновените хора и граждани беше смайваща, но истинското стъписване дойде по-късно - а именно, когато се разбра, че силно изненадани са били и големите врагове на режима, който са работили целево десетилетия за негото унищожаване.
                              Ние в България това като същинност на социални и исторически процеси трудно го разбираме. Споменът и сетивата, пък и емоцията ни подвеждат. Част от причините са пределно прости. Липсваше надеждна информация, истинска опозиция нямаше, нямаше просветени морални лидери, налице бяха и ред социални и културни затормозяващи фактори.
                              За най-голямо съжаление, оказа се също, че не разбираме и силата на победителите и до какво ще доведе тя конкретно при нас.

Май и друг път съм го казвал, но картината сега ми навява подозрения, че някой знае или усеща, че времето му се изчерпва. Респективно цари нервност и страх. Ръцете треперят, играта започва да намирисва на е "или-или".
                              Какво се забелязва от ниската, скромна и окаяна камбанария на страна, която е сгушена нейде в буферното ъгълче на една залязваща (еврпоейската) цивилизация?!
                              Субективният ми взор вижда и усеща много неща, но тук не е мястото, времето, темата.

Едната страна извърши велики, невъзможни и направо чутовни подвизи за да привлече като съюзник великите, древни македонски войни,вовсе с бляскавите им доспехи. Видимо се напъва да огражда, да осигури всяко петънце територия и поради очевидно важни причини това е от значение, а иронията на гърба на нещастните ни македонски братя е неудачна. И очевидно ни мислят за безкрайно тъпи, дуднейки непрестанно либерастко-джендърски простотии, ама с благ поглед.

Другата страна се усмихва ехидно. Ако беше само усмивката щях да имам по-голяма яснота. Ама тя се и перчи! Пък дори изброява почти изчерпателно и назидателно и за ползане от широка публика имена на някакви чудодейни пушкала.
                              Чисто житейски ме обземат подозрения като се сблъскам с перчене.

Вместо обобщение. Виждам потенциално губещи, "победители" не виждам.
                              И двете страни претендират, че имат директна връзка с Бог и едва ли не са негови наместници що се отнася до ценности, морал и човещина.
                              Разликата в калибрите е от порядъци и ако всичко е тъй, както ни го разправят, проблем въобще не би трябвало да има, но вместо това има един голям проблем и видимо времето изтича.

Тъй че, Гросс, пиша и мисля едновременно и се чудя къде да сложа точката. Няма какво толкова да с е чудя - ти си го казал добре - горко ни!
                              Ей-на и борси снощи и днес са в ступор и страх.
                              А при нас е просто един пореден ден на симулация на борсов "живот" и "активност", в които вече никой с всичкия си не вярва.

Коментар

• Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
                                Само хора, които имат изкривени ценности или нямат нищо ценно, което могат да загубят, са в състояние така демонстративно да се въодушевяват
                                от възможността да бъде унищожен живота на планетата ни.
                                Научи ни на изправените ценности.

Планетата не е наша и на нея не ѝ пука за нашия живот.
                                Пука ни на нас, и то не от радост от живота, а заради страх от смъртта.
                                Last edited by R1a1; Днес, 11:01.

Коментар

Working...
                                X