Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

Вие, руските тролове критически мнения нямате. Вашите мнения са само лъжи, руска пропаганда и обиди.
    Забравили сте какво беше до началото на '97, и си кютате тук, със стабилна валута и икономика.
    Вие, руските тролове, ако емигрирате от България то ще е някъде на запад.
    Нито един от вас даже не си и помисля да отиде там, накъдето искате да завлечете държавата.
    Нищо не е забравено и никой не е забравен...Това от някой филм ли беше?!Както и да е....
    Знаеш ли от какво най-вече се притеснявам?Че някакъв,на много високо ниво,от там ,дето ми се струва че ви насочват ,какво да пишете...,ще му се стори,че Рсия е станала лесна мишена и накрая всички ще изядем голата опашка....Щото Русия нееднократно е доказвала,че който се е захванал с нея и е ял попарата....
    А за да се убедя ,че ни си платен трол,ти предлагам сделка :Спри да пишеш в тая тема за три месеца,реципрочно и аз ще спра...И не си прави труда да влизаш с други никове,че си много лесно разпознаваем....

Коментар

• Според мен е по-навътре.

Коментар

• Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
        Хаахахах, руслямци така влачеха и армата на красния плошшад. Модернизиран самолет от 80-те години на миналия век, хахахах
        Бе поне имат реална техника , щото краварите само лъжат:

Daily Star сензационно: Лъснаха нови доказателства, че американците са фалшифицирали кацането на Луната
        В мрежата се появиха нови доказателства, че космическата агенция на САЩ NASA е фалшифицирала лунната мисия, което стептиците твърдят отдавна, съобщава Daily Star. Според изданието, на снимка, за която се твърди, че е направена по време на кацането на американците на Луната, се вижда отражението на човек без скафандър. Потребителят Streetcap1 е публикувал снимка с изображението на американец на Луната. Мъжът отбелязва, че е вярвал в кацането на Луната, но след като е разгледал тази снимка е започнал да се съмнява. Това е снимка от Луната. Това е отражение на визьора на един от астронавтите, за което си помислих, че изглежда много странно", пише Streetcap1.

и специално видео и анализ :

Last edited by markov; Днес, 22:46.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

Коментар

• По-близо ти е
          Yeah

Коментар

На зло куче, зъл прът
            Смей се , смей се ...ама прътът май е у Путин

Коментар

• На зло куче, зъл прът
              Yeah

Коментар

Хаахахах, руслямци така влачеха и армата на красния плошшад. Модернизиран самолет от 80-те години на миналия век, хахахах
                Хахахах , затуй ли се "укрепва" източният фланг на НАТО...поляците 10 милиарда харизват на Америка , щот са будали , нали ГМО ...

Коментар

• Хаахахах, руслямци така влачеха и армата на красния плошшад. Модернизиран самолет от 80-те години на миналия век, хахахах
                  Yeah

Коментар

• https://www.youtube.com/watch?v=NvQ_j5oiVj8
                    Аналогов НЕТ! Эта "птичка" руссkой армuu ЗАСТАВИЛА Пентагон попотеть!

Импотехът се беше разтревожил за машиностроенето на Русия .

Коментар

• Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

Вие, руските тролове критически мнения нямате. Вашите мнения са само лъжи, руска пропаганда и обиди.
                      Забравили сте какво беше до началото на '97, и си кютате тук, със стабилна валута и икономика.
                      Нито един от вас даже не си и помисля да отиде там, накъдето искате да завлечете държавата.
                      - Предполагам, за разлика от вас, фобите. Когато някой се тресе от страх, му се ще всички да се тресат. Някак по..."уютно" ли ви става?

Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Днес, 21:16
                        Този коментар от Pyramid е изтрит от mibova
                        Причина: Пишете по темата. С тези мнения тръгвате в друга посока.
                        Шегуваш се. В ТАЗИ тема, посоката отдавна е една и съща.
                        Мир.
                        Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

Ай,ай,ай!Това ,ама много,много здраво замириса на политагитация,която съм слушал преди 28 годин...И тогава така разправяха,че принадлежим към Варшавски договор,СИВ и т.н. , и беше доста опасно да изкажеш критично мнение,относно приндлежнастта ни....И сега ли така ще бъде?!Къде отиде правото на различно мнение,правото на критично мнение?!?Защо ги ручахме тогиз жабетата,като и сега трябва да повтарям с въодушевление повелята на новата Партия - Майка(ЕС,NATO)
                          А бе много ме съмнява,че всички сороидни тролове тук сте бивши партийни и комсомолски секретари....По същия начен се изразяваха и те ....Само сте сменили някай и друг термин - СИВ с ЕС ,Варшавския договор с НАТО и т.н.
                          +111
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

Коментар

Ай,ай,ай!Това ,ама много,много здраво замириса на политагитация,която съм слушал преди 28 годин...И тогава така разправяха,че принадлежим към Варшавски договор,СИВ и т.н. , и беше доста опасно да изкажеш критично мнение,относно приндлежнастта ни....И сега ли така ще бъде?!Къде отиде правото на различно мнение,правото на критично мнение?!?Защо ги ручахме тогиз жабетата,като и сега трябва да повтарям с въодушевление повелята на новата Партия - Майка(ЕС,NATO)
                            А бе много ме съмнява,че всички сороидни тролове тук сте бивши партийни и комсомолски секретари....По същия начен се изразяваха и те ....Само сте сменили някай и друг термин - СИВ с ЕС ,Варшавския договор с НАТО и т.н.
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

" КомОнизма си отиде , спете спокойно деца ! " Отишъл си друг път !

Коментар

• Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                                Друго мнение ли? Пак ще ти кажа - ние принадлежим към определен политически и икономически съюз, както и към военен такъв. Имаме национални интереси, които защитаваме с тези съюзи. Форумните болшевики определено водят агитация в полза на чужда сила. Това не е изразяване на мнение, а национално предателство. Ейтипърсентърите нямат спиране. Не почивате ли бе? Не отварям редовно форума, но когато и да съм тук, все сте си едни и същи. Внуци на генерал Заимов ли сте, що ли?

Коментар

Working...
                                X