Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

То много глупаци има както в този форум, така и по улиците, но това не означава, че трябва да ги нападаме и да ги замеряме с яйца.
    Тук си прав. И ние, нормалните хора, проявяваме великодушие, като нито ви нападаме, нито ви замеряме с яйца. Единствено, ви извеждаме на показ ... съмнителните „качества”.
    Харэ Банана !
    Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

Не съм ти бавачка, така че престани да ми задаваш детски въпроси. Питай мама .....
      Бе ти си като врачка ама покрай твоите находки, виж и аз какво намерих в любимият ти пик

https://pik.bg/%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0...5F6KQv2noNyYFU

Става дума за томислав дончев, бившият ви кмет, прочети го няма да съжаляваш

Коментар

• Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

Винаги откланяш темата. Щом нямаш такива връзки с ДПС, сигурно лесно би се отрекъл от тях и дори би ги заплюл.

Или - може и в Аллах да се закълнеш. Бих ти повярвал.

Иначе: ако и да съм на преклонна възраст - темите си ги избирам аз. Преценката ми е меродавна. Както ти обичаш ДПС, така пък аз обичам свободният избор!
        ​​​​​​
        Тук не си забавен.
        Гинко-билобата не си взимал от години, па и ти личи,
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

• Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

Пияниците по тротоарите?? Трябва ли да ги тестваме??И да ги замеряме с яйца и домати
          Не съм ти бавачка, така че престани да ми задаваш детски въпроси. Питай мама .....

Коментар

То много глупаци има както в този форум, така и по улиците, но това не означава, че трябва да ги нападаме и да ги замеряме с яйца.
            Пияниците по тротоарите?? Трябва ли да ги тестваме??И да ги замеряме с яйца и домати

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

Тихомълком
              През идващата есен ще ни връхлетят няколкоко кризи едновременно.Политическа и пандемична те вече са в ход,ефекта на скъпото евро и лев
              ще ни вкарат в рецесия и като гледам това може да ни вкара във валутна криза.

Коментар

Мат еев така не ми отговори на въпроса защо са и на прокуратурата джипове по 400 коня- да бяга от шумкарите или да гони шумкарите. Установихме че няма да са бронирани, тоест няма да пазят неподкупните прокурори от лошите, тогава за какъв чеп са и толкова мощни джипове
                Ами че те джиповете по принцип са с много конски сили, защото тежат поне 2 пъти повече от леките коли. Когато си купиш такъв, сам ще видиш, че за джип 200 конски сили са едно нищо и той ще върви като Москвич. Моя е с 340 конски сили (4200 кубика) и видимо върви по-зле от другите ми коли.

Коментар

• Мат еев така не ми отговори на въпроса защо са и на прокуратурата джипове по 400 коня- да бяга от шумкарите или да гони шумкарите. Установихме че няма да са бронирани, тоест няма да пазят неподкупните прокурори от лошите, тогава за какъв чеп са и толкова мощни джипове

Коментар

В тубата има видео- топ 10 на най глупавите въпроси на ива николова- изгледах 1-2 минути. Човек тази е за лудницата, дори и за пик не става

Коментар

Предполагам сте в течения за случая от тази сутрин, когато бясната тълпа от протестиращи нападна журналистката на ПИК Ива Николова.
                      В тубата има видео- топ 10 на най глупавите въпроси на ива николова- изгледах 1-2 минути. Човек тази е за лудницата, дори и за пик не става

Коментар

Не знам дали знаеш, но това за кучето е забранено. Ако те набарат от разните екоактивисти ще ти скъсат . Ще платиш такива глоби че няма да ти стигнат годишните приходи от феца
                        Уплаши ме. Целия се разтреперах. Отивам да ми хвърлят боб и да ми леят олово.....

Коментар

Да, бе да - закриват се всички университети и остава само твоя ПУЦ. Би ли ни светнал кой е този елитен ПУЦ, за да си пратя най-добрия приятел да учи в него? Става въпрос за кучето ми Топчо, което разбира от електрика точно колкото тебе, защото досега няколко пъти го е бил тока от ел. оградата. Също така има и електрическа каишка, която го пере с токов удар всеки път когато се опита да напусне имота през широко отворената бариера на входа. Въобще експерт е по високи напрежения и може да те изпита и да ти пише двойка, ако не го подкупиш с някой кокал. Това се казва корупция - нали разбираш.
                          Не знам дали знаеш, но това за кучето е забранено. Ако те набарат от разните екоактивисти ще ти скъсат . Ще платиш такива глоби че няма да ти стигнат годишните приходи от феца
                          Last edited by X_Y; Днес, 16:51.

Коментар

Защо тогава се оплакваше че не си можел да регистрираш втори ник в другата тема- до инвестор
                            Това пък откъде си го измисли или нощес го сънува? Никога не съм казвал, че АЗ съм се опитвал да регистрирам акаунт. Опитваше се приятел, и аз му съдействах, защото не е на ти с компютрите, но опита се оказа безуспешен.

Иначе всичко започна с това, че когато някой колега или приятел дойде с лаптоп и се жалва, че върви много бавно, аз му сменям диска със SSD и после зачиствам глупостите, които той е инсталирал в невежеството си. Така му правя компютъра 10 пъти по-бърз, и той започва да се хвали. И така за добро или лошо досега ми се е случвало поне 5-6 пъти да забързвам различни лаптопи, като така им давам нов живот поне за следващите 5-6 години.

Та това е обяснението за прекалено любопитните, които имат навика ДА СИ ИЗМИСЛЯТ ИНФОРМАЦИЯ, когато нямат такава от първа ръка.

Коментар

• Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              С тези пари дето БМБ ги раздава наляво и надясно да не вземе да събори борда?Милиони тук ,милиярди там накрая спекулантите да не
                              изненадат работата с някой атака изотзадзе?
                              Тихомълком

Коментар

• С тези пари дето БМБ ги раздава наляво и надясно да не вземе да събори борда?Милиони тук ,милиярди там накрая спекулантите да не
                                изненадат работата с някой атака изотзадзе?

Коментар

Working...
                                X