IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    Не ,не го схващам този нелогичен буламач.Ваксинираните се знаят.Починалите няма как да се скрият ,освен да не ги погребват.

    Ето ти и точни данни кое,как и защо

    https://www.mediapool.bg/prof-kozhuh...ews326786.html
    Ти не прочете ли заглавието? Да не мислиш, че за 7 месеца ВСИЧКИ починали хора в България са 10 173?

    Прегледай си нещата по-внимателно, човеко, и след това може да водим нещо, което поне малко прилича на спор.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
      Няколко десетки сигнала за фалшиви сертификати за ваксиниране срещу ковид-19 са подадени към прокуратурата,

      Ако ще и милион сигнала да са подадени, нищичко не може да се докаже. Само се пеняват да плашат дечурлигата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Ето пак отричане на ФАКТИТЕ. Преди две три страници беше пуснато .От март до сега починалите в БГ са десет хиляди и нещо ,като % ваксинирани в тях е забележи 0.77% (по памет)

        Което казва,че 99.23% от починалите са НЕВАКСИНИРАНИ
        Остай го да си чука главата. Не е задължително да се гътне с ваксина, но без нея ще е просто по-бързо. Негов е избора. Дано не стане язък за зъбите без пломби....
        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

        Коментар


        • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение
          1. На 1 март напълно ваксинираните са били 0.6% от населението.
          2. Поради специфичността на "мерките" и "извънредната ситуация" тестове се правят предимно на неваксинирани и много малко на ваксинирани, следователно не знаем колко са починалите ваксинирани, които биха дали положителен тест, стига той да им е бил направен.
          Схващаш ли, homo sapiens?
          Не ,не го схващам този нелогичен буламач.Ваксинираните се знаят.Починалите няма как да се скрият ,освен да не ги погребват.

          Ето ти и точни данни кое,как и защо

          https://www.mediapool.bg/prof-kozhuh...ews326786.html

          За периода март–септември у нас са починали 10 173 души. От тях ваксинирани са били само 78 души. Това е 0,77% от всички починали, съобщи епидемиологът проф. Мира Кожухарова

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Ако ме е страх,че след време ще ми навреди ,ЗАЩО ще се ваксинирам изобщо хааха ???

            Това е твой страх,не мой !!! Антиваксърите се страхуват ,че след ваксинация ,впоследствие,но незнайно кога и как, ще се задействат митични наночастици скрити във ваксината и ще почнат да приемат от 5G мрежата сигнали, който ще ги направляват какво да правят.
            Защото е неосъзнат страх (както написах, но ти си го подминал). Глупостите, които редиш са изграждане на психологическа стена, която да го потисне.


            Коментар


            • Няколко десетки сигнала за фалшиви сертификати за ваксиниране срещу ковид-19 са подадени към прокуратурата, каза пред журналисти министърът на здравеопазването Стойчо Кацаров. Кацаров допълни, че тези случаи изискват специално разследване, защото има две заинтересовани страни - този, който е поставил ваксината, и този, на когото е била поставена. За фалшивите сертификати се говори отдавна в публичното пространство, но до момента не е разобличен нито един конкретен случай в България, няма информация да има и активно разследване. За сметка на това по-рано през месеца стана ясно, че прокуратурата в Гърция разследва редица случаи на медици в Северна Гърция с фалшиви ковид сертификати, издадени в България.
              https://www.capital.bg/vecherni_novi...krepi_anastas/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Ето пак отричане на ФАКТИТЕ. Преди две три страници беше пуснато .От март до сега починалите в БГ са десет хиляди и нещо ,като % ваксинирани в тях е забележи 0.77% (по памет)

                Което казва,че 99.23% от починалите са НЕВАКСИНИРАНИ
                1. На 1 март напълно ваксинираните са били 0.6% от населението.
                2. Поради специфичността на "мерките" и "извънредната ситуация" тестове се правят предимно на неваксинирани и много малко на ваксинирани, следователно не знаем колко са починалите ваксинирани, които биха дали положителен тест, стига той да им беше направен.

                Схващаш ли, homo sapiens? Еволюцията е неизбежна и ще дойде дори при такива като теб
                Last edited by perin; 30.09.2021, 21:40.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение
                  Вече убоден - няма връщане назад - може би ТИ имаш разни неосъзнати несигурности и страхове, че след време това може да ти навреди и сега се опитваш да ги заглушиш чрез яростни форумни спорове с въображаеми противници.
                  Ако ме е страх,че след време ще ми навреди ,ЗАЩО ще се ваксинирам изобщо хааха ???

                  Това е твой страх,не мой !!! Антиваксърите се страхуват ,че след ваксинация ,впоследствие,но незнайно кога и как, ще се задействат митични наночастици скрити във ваксината и ще почнат да приемат от 5G мрежата сигнали, който ще ги направляват какво да правят.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                    Тоя па, наивник

                    Що си мислиш, че на някой му пука за твоето здраве?

                    На мен ми пука за моето здраве. Все пак тоя вирус се разпространява по въздушно капков път. Ако беше рак, диабет, СПИН или нещо друго хич нямаше да рИва.
                    е, не си ли се имунизирал?

                    Коментар


                    • Хе. Чашата от наполовина пълна стана наполовина празна.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                        Самият факт, че си толкоз загрижен за моето здраве, направо ми разковава кочината.
                        Тоя па, наивник

                        Що си мислиш, че на някой му пука за твоето здраве?

                        На мен ми пука за моето здраве. Все пак тоя вирус се разпространява по въздушно капков път. Ако беше рак, диабет, СПИН или нещо друго хич нямаше да рИва.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Мисълта на века
                          Това ли можа да роди мозъка ти ? Защото това,без извинение, са размишления на бавноразвиващ се.

                          Даже и при най-малките доказателства,че ваксинацията е вредна,тя ВЕДНАГА ще бъде спряна,на СЕКУНДАТА ! Говорим в Белия свят (Европа,УСА,Канада,Австралия и т.н.) и всички други ще ги последват . Това обаче засега не става, и НЯМА и да стане.


                          Никога не съм казвал, че ваксината е вредна - казвам, че не помага и не е необходима.

                          Вече убоден - няма връщане назад - може би ТИ имаш разни неосъзнати несигурности и страхове, че след време това може да ти навреди и сега се опитваш да ги заглушиш чрез яростни форумни спорове с въображаеми противници.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Хич не ме интересува нито твоето здраве,нито нищо свързано с теб ,или с подобни на твоето примитивно и нелогично мислене шимпанзета

                            Всъщност това не е обида и няма смисъл модератора да ме трие.Ние сме от един род,човекоподобни.А и ДНК-то ни е доста сходно над 90% ако не се лъжа
                            Ти един смислен довод не си дал. Само врещиш едно и също, което не излиза от рамките на квалификации, ругатни и близки до човешката реч звуци.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Самият факт, че си толкоз загрижен за моето здраве, направо ми разковава кочината.
                              Хич не ме интересува нито твоето здраве,нито нищо свързано с теб ,или с подобни на твоето примитивно и нелогично мислене шимпанзета

                              Всъщност това не е обида и няма смисъл модератора да ме трие.Ние сме от един род,човекоподобни.А и ДНК-то ни е доста сходно над 90% ако не се лъжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                                Щом говориш от името на ваксинираните (че мрете) - не се притеснявай!
                                Ето пак отричане на ФАКТИТЕ. Преди две три страници беше пуснато .От март до сега починалите в БГ са десет хиляди и нещо ,като % ваксинирани в тях е забележи 0.77% (по памет)

                                Което казва,че 99.23% от починалите са НЕВАКСИНИРАНИ

                                Коментар

                                Working...
                                X