IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
    Днес нови 3500 заразени. Май това ще е новото нормално следващите 2 седмици. След това какво ще стане не е ясно. Но стадния имунитет нещо не идва, нито иска да ограничи разпространението.

    Новите приети в болница са близо 800, добре че 700 са изписали че само със 100 расте бройката на хоспитализираните. В интензивното са близо 500 човека.
    стаден имунитет е възможен само при условие, че вируса не се изменя, но той се изменя активно и то в посока избягване на имунния отговор. аз лично вече познавам лице, което го кара за втори път, при това е и ваксинирано. "сезонното грипче" започна активна циркулация в англия в края на май и не е спирало от тогава. няма и да спре без ограничителни мерки спрямо свободното движение на хора. в момента делтата надделява над всички други щамове, толкова е заразна, че от данните на много места не се вижда да циркулира нещо друго. в някакъв момент обаче ще почне да спихва. тогава отново очаквам поредните мунчовци и мангъровци да обявят края на епидемията, щото всички са го изкарали... и така за известно време докато не тръгне да си пробива път следващият щам. а това ще се случи ако пътуванията не бъдат спрени.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

      ЕЖК? Ама не е ясно и дали съществува такава жена.
      Критикуваният от теб пост не е "куче влачи – диря няма".
      Този адрес за контакти изотдоле прилича ли ти на "Една жена каза (на пазара)"?

      Dr. Peter Marks
      Director, CBER
      Food & Drug Administration
      10903 New Hampshire Avenue, W071-3128
      Silver Spring, MD 20993-0002
      Email: peter.marks@fda.hhs.gov

      Адресът на самата лекарка е заличен по понятни, мисля, причини, но този горе, препратил писмото ѝ, звучи сериозно и конкретно, isn't it?
      Би трябвало да е отговорен за думите си, за делата и документите си.

      Дали прекаляваш с ненужно съмнение и отрицание?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от trader1 Разгледай мнение
        Около 1 час, при това на английски, но една от най-смислените презентации в последно време на тема ваксини и тяхната "безопасност":

        https://rumble.com/vnbv86-winning-th...s-vs-unte.html

        Забавна организация, ама е трудно да се приема сериозно. Не съм слушал лекцията освен първите 5 минути. Емоционална е.


        https://en.wikipedia.org/wiki/Associ...geons#Abortion

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
          ЕЖК? Ама не е ясно и дали съществува такава жена.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
            Днес нови 3500 заразени. Май това ще е новото нормално следващите 2 седмици. След това какво ще стане не е ясно. Но стадния имунитет нещо не идва, нито иска да ограничи разпространението.

            Новите приети в болница са близо 800, добре че 700 са изписали че само със 100 расте бройката на хоспитализираните. В интензивното са близо 500 човека.
            Е ще мине и това...

            Коментар


            • Днес нови 3500 заразени. Май това ще е новото нормално следващите 2 седмици. След това какво ще стане не е ясно. Но стадния имунитет нещо не идва, нито иска да ограничи разпространението.

              Новите приети в болница са близо 800, добре че 700 са изписали че само със 100 расте бройката на хоспитализираните. В интензивното са близо 500 човека.

              Коментар


              • Около 1 час, при това на английски, но една от най-смислените презентации в последно време на тема ваксини и тяхната "безопасност":

                https://rumble.com/vnbv86-winning-th...s-vs-unte.html
                life is simple and clear when you make the right choices

                Коментар


                • https://t.co/t45va9LpfJ?amp=1

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Измамата ковид факсини и тяхната "ефективност". Да за изтрепване на хората
                    Facebook
                    Ха-ха. Медицинска сестра Кристина била уволнена, защото казала истината, как всички с Ковид при нея били ваксинирани. То в Испания така става. Имаше преди няколко месеци едни идиоти, като разберяха че си ваксиниран искаха да ти сложат магнит на мястото, той щял да се задържи. Видели ли го с очите си на видео. Качилият видеото направил добри пари, като е преценил колко глупаци има на този свят, да вярват на всяка снимка и видео. Преди за глупаци на интернет се предлагаха главно чисти лъжи с текст по долнопробни сайтове, но интернета напредна, вече текста се заменя със снимки и видео, само глупаците вярващи им си остават същите.

                    Коментар


                    • Както вече писах днес, заради пфайзерофилите руската пропаганда избуя и за съжаление разни съфорумници с още "жълто покрай устата" си мислят, че е правилно да гласуват срещу нещо, а не за нещо. Това е абсолютна грешка - подкрепяйки другарят Копейкин вие подкрепяте българофобите. Точка по въпроса.

                      А сега по темата - явно централно на набодените и на набождащите им спускат едни и същи опорки независимо от държавата. Както у нас последните седмици медиите класифицираха най-обикновеният есенен грип като зъл Ковид щам, а и нарекоха българите безотговорни щото се лекуват успешно само с чай у дома си, по подобен начин медийната машина се задвижи сега пък в ЮК.
                      За да разберете ракурса на статията в Mirror, която таргетира набодените, само ще припомня колко горд от себе си бе тук във форума Матеев преди седмица-две, защото реши че изведнъж е изкарал леко точно Ковид, без да си прави тест и без доказателство, само и само за да погъделичка самолюбието си за решението да приеме експериментална субстанция.

                      И така Мирор: https://www.mirror.co.uk/news/uk-new...worst-25179317
                      Double-jabbed Brits suffering 'worst colds ever' could have Covid without realising

                      Brits suffering from miserable colds could actually be enduring breakthrough cases of Covid-19 without realising, potentially allowing the virus to continue to spread. Over the past few weeks hundreds of thousands of people have been struck down by the fierce return of the common cold.
                      И т.н. и т.н. въпросът е какво следва - ами като им знаем номерата на пфайзерчетата то следва локдаун. Тъкмо в UK ще си разрешат и проблема с бензина и липса на бекон за закуска: https://www.reuters.com/world/uk/bri...ge-2021-09-30/

                      п.п. Не се заяждам и на мен ми влияе пропагандата, както и на всеки човек - просто има различни степени на "зомбиране" - в превод невъзможност за трезва преценка. Преди седмица-две и аз бях на чайчета и ми предстоеше пътуване. Направих си и тест за да съм сигурен, че грипчето не е Ковид и е безопасно да контактувам спокойно със себеподобни. Ами грипче си се оказа и разбира се не минах по линията за участие в малоумни томболи. Да не ми е изпила чавка акъла, че да се доверявам сляпо на "държавното" т.е. в момента чисто пфайзерско "здравеопазване" ...

                      п.п.п. ЦЯЛА ГОДИНА МЗ СЪС СЪДЕЙСТВИЕТО НА ПФАЙЗЕР И СИЕ НИ "ПАЗЯТ" И РЕЗУЛТАТЪТ Е "ИСКАМЕ И ЩЕ ВИ ПАЗИМ ВОВЕКИ ВЕКОВ" - ако мине номера разбира се ... ама сами си се издъниха с буламача, чийто срок на действие срещу вируса е няма и три месеца ... за количеството увредени и не компенсирани хора този път няма да говоря.
                      Разбира се и това време преповторено няколко пъти е достатъчно зад океана бивш шеф на ЦРУ и т.н. да броят до пълно усвояване заделените трильончетата за борба с Ковид - не за друго, а за да не се загуби някой долар - вие какво си помислихте: https://www.crfb.org/board-members
                      Самите данни ви ги пускам за трети път май: https://www.covidmoneytracker.org/ а автобиографиите са през "About Us" линка - пояснявам специално за учещите се да работят със служебен таблет и с които ми е забавно да се дърлям тук във форума...
                      Last edited by vgc; 12.10.2021, 17:27.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                        И аз ще гласувам за "Възраждане" и за Костадин Костадинов.
                        Само те си позволяват да кажат истината за Ковид-мафията и мръсните лекари-убийци.
                        Измамата ковид факсини и тяхната "ефективност". Да за изтрепване на хората
                        Facebook

                        Докато аз лежах МАРТ - ПОЛОВИНАТА БЯХА ФАКСИНИРАНИ в моята стая - 3 смених и то другата половина бяхме аз и баща ми НЕВАКСИНИРАНИ а стаите в токуда са за 4-ма
                        Last edited by RUBLA; 13.10.2021, 08:53.
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Твоя воля щом си решил
                          Благодаря.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                            И аз ще гласувам за "Възраждане" и за Костадин Костадинов.
                            Само те си позволяват да кажат истината за Ковид-мафията и мръсните лекари-убийци.
                            Твоя воля щом си решил
                            Last edited by RUBLA; 12.10.2021, 15:24.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Ай запри се пък и тия с тия циган..., пардон, арменски номера -те затова турците са ви клали през първата световна, щото все си въртите някои части! Не съм фен на дискотеките, дърт съм вече, но с какво дискотеките и заведенията пречат? А, щели да заразят децата бабите си - велико. Ми забранете и колите - може да блъснете някоя баба! Забранете цигарите - пасивните пушачи страдат безобразно, дори и на улицата, когато някой им пуфка с цигара. Забранете и алкохола - като се напие някой тийнейджър, току-виж утрепал баба си (има такива случаи) - упс, то май щатите се пробваха да го забранят преди 100 години, ама не им се получи!

                              Забраните са малоумни - не можеш да спреш респираторен вирус, просто няма как! А и мисля, че която баба/дядо иска да се пази, си се пази и сам - крие се в землянката и не се вицда с никого. Аз ви го казах и преди - отказвам се от всякаква помощ - здравна, социална, каквато щете, но спирате да ми вземате вноски за сульовците, на които плащам, и ми махате ограниченията, които са малоумни. Разписвам се на секундата на подобна декларация - ама не ви стиска, нали, щото системата се креши на такива като мен!

                              И не, аз поне няма да се смирявам - ай сиктир от дребни опити за манипулиране и всяване на страх от Бог и каквото там се сетите.

                              П.С. Апропо, няма БХ, няма смъртност - слочаенос?
                              Ма ти мислиш че арменчето може да ме изплаши.....Ха ха ха пак се е взел насериозно и ръси мозък....И аз си искам парите не им ща ни пенсията ни грижите.....Който го е страх да си копа землянка и да се крие...не да се опитва да ми забранява това или оново.Няма да се ваксинирам и толкоз точно заради тея идиоти.Иначе не съм против ваксините.Против съм страхливи идиоти да ми се налагат

                              Коментар


                              • И аз ще гласувам за "Възраждане" и за Костадин Костадинов.
                                Само те си позволяват да кажат истината за Ковид-мафията и мръсните лекари-убийци.
                                Last edited by RUBLA; 12.10.2021, 15:24. Причина: Спазвайте добрия тон!

                                Коментар

                                Working...
                                X