IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Един час назад сме. Комплименти приемаме всякакви. Обиди не .

    Между другото Кристина се опита да намекне какво липсва на жените, когато са материално осигурени, но я разбраха криво. Затова ще го кажа аз - емоционалната удовлетвореност, т.е. жената да бъде обичана, уважавана и закриляна. Как се пълни женският емоционален “резервоар” - колкото и да изглежда странно - с дребни не струващи особени пари, нито усилия жестове. Ако това внимание го няма, до жената може да стои милиардер с прфектни мерки, ризи, костюми, и ако той е пълен гипс в емоционално отношение, няма да е изненада жената да се оттегчи и да си тръгне.

    След нея мъжът ще гледа абсолютно шашардисан и ще се пита - абе купих й мерцедес, две вили, бижута, дрънкулки, тая какво иска?
    Ми да си тръгва, на нейно място ще дойде някоя младичка и тесничка бабенца не ни трябват
    За да си богат се изисква време, внимание към работата. Като искат емоционални и прочие има много нормални мъже, само дето болшинството жени искат финансово стабилен мъж с големи преспективи за развитие, било то мутри,бизнесмени,политици и така на татък.

    Кристина може нейният мъж да я е изритал. Ние него не сме го чули, или пък да я е хванал че изневерява и да и е бил набързо шута.

    Истината е че кристина се появи и веднага насочи вниманието към себе си с глупости от сорта мога ли да пиша в темата. Ясно показва че умира за мъжко внимание. Тия глупости че ако навън и подсвирна или и кажа коте,писано и нз си какво ще дойде да ми забърше токче в главата не на мен тези... Би го направила само за да се направи на интересна, пред определен мъжки индивид.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от representjah

      Това е много интересно явление - може да се види и тук в тази тема с пълна сила. Важи и за мъжете и за жените.
      Жените харесват например умни и успешни мъже. И си мислят, че като се правят на умни и бъдат успещни така ще привличат повече мъже. Отказват да разберат че мъжката пишка не реагира на богатство на жена, нейня умствен багаж, колко добра е и т.н. Майка Тереза може и да е била най-добрата жена на планетата, ама.... Същото се отнася и за Опра и всяка успяла, незавсисима и каквато и да било жени. По-младото поколение прихванаха това с татуировки - младите мацки се кефят на мъже с татуировки и хоп и те самите вече са целите шарени. Някои дори се фукат с това с колко мъже са преспали, да не задълбаваме темата. Нямам нищо против тия неща, не ги съдя, но за мен са си no-no. Такива жени са само за еб@не и нищо друго. Някои дори още не знаят истинското ми име.
      Сега за мъжете - ние харесвам нежни, женствени, добри, романтични жени. И си мислим че като се държим по такъв начин - като добри, нежни, романтични, ще привлечем противоположния пол. Направо ми се повръща като чета някои мнения тук на мъжете. Да ама отново - това което привлича жените са точно две неща - ГОЛЕМИТЕ ни ТОПКИ. Прехвърлями върху себе си качествата които харесваме в срещуположният пол и си мислим, че това е начина.

      Вече писах, че най-важното за мен в една жена е женствеността, нищо друго. И всичко друго което по-някакъв начин демонстрира мъжственост под формата на интелект, амбициозност, сила, сарказъм (с големи дози), къси коси, мускули и т.н. буди единствено презрение. Сигурен съм, че повечето жени изпитват същото когато се сблъскат с "женствени мъже", освен ако това не са гей-приятеелките ѝ. И това ми е проблема с жените над 30. Те са изгубили отдавна тази своя най-хубава черта, градили са кариера, вече са очукани от суровостта на живота, станали са цинични и както виждаме проявяват насилие (доста често се среща). И виждаме къде завършва всичко - с колекционирането на котки.

      +++
      Просто няма какво да добавя.И аз като ученик им рецитирах Шекспир,пък нещо не ги вдъхновявах жените.Като студент ходех на фитнес и там се запознах с мъже,които сигурно и не знаеха кой е Шекспир,ама чукаха готините мадами.Почерпих от техния опит и ми потръгна с жените.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

        Ами аз още не съм започнала, уважаеми Досега всичко беше за леко подгряване на водата
        Ясно е, че сама жена се изправям срещу цяла глутница от алфа-мъжкари ..... пък да видим кой кого ....
        Благодаря!
        Питах, за да знам да вземам ли пуканки, защото съм пред магазина вече.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Моделът подлежи на корекции определено. Ако професионалната реализация се превърне в самоцел и фиксация ще има само нещастни хора и от двата пола. Имам колега, който е факир в организирането на времето си. И успява. Много научих от него.
          Това вече е Факт. Масово хора на по 30-40г са сами. А имат зад гърба си много безсмислен сексуален опит.
          Организирането на времето е до време. Изхабява страшно много дори и при тези които им се отдава.
          Най вече когато преследваш чужди цели.
          Хората се зомбират още като малки - те се обучават за послушни работници, болтче от системата.
          Непоправимо се осакатяват. Жените стават мъжкарани, мъжете джендъри - унисекс за да пасне по лесно.
          Last edited by bota156; 16.05.2020, 18:56.
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

            ТОВА Е !!!!
            Но ти си жена и ме разбираш
            Няма какво друго да кажа
            Еее да ти се извиним тогава

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

              ТОВА Е !!!!
              Но ти си жена и ме разбираш
              Няма какво друго да кажа
              И с това сте приключила с участието си в темата?

              Коментар


              • Хвърлете едно око на Бисери и вицове, Кирето е поместил изказване на Дончев. Толкова. Това мислят за нас.
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Природа та има лошия навик да си прави шеги. И понеже стана дума за клишета и стереотипи, ще взема и аз да се изкуша: Не може да се очаква, че огромен, космат, ръсещ навсякъде тестостерон мъжага, непосредствено след брака ще бъде опитомен и превърнат в нежен, верен и любящ съпруг. Та в повечето случаи, неудовлетвотението идва от създаването на несъвместими очаквания и представи. Ма хайде да не се увличам в тая посока...
                  Не непосредствено . Дай на процеса време и на жената здрава нервна система и развита емоционална интелигентност.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Не искам да защитавам бизнесмените, но те са заети 24/7 да изкарват и ПАЗЯТ парите си.
                    Нормално е да страдат човешките отношения - липсва време за внимание.
                    Същото се случва и с децата - купуват му дрънкулка - ГСМ, таблет, ТВ да се занимава само, за да си вършат работата, решават проблемите.
                    Я си помислете едно време (преди 100+г) как е било?
                    И какво се промени, кой страда. И статистически се отчита - т.нар, богати общества нямат деца, ние правим пари. И жените сме впрегнали пари да правят !?!?
                    Моделът подлежи на корекции определено. Ако професионалната реализация се превърне в самоцел и фиксация ще има само нещастни хора и от двата пола. Имам колега, който е факир в организирането на времето си. И успява. Много научих от него.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Не искам да защитавам бизнесмените, но те са заети 24/7 да изкарват и ПАЗЯТ парите си.
                      Нормално е да страдат човешките отношения - липсва време за внимание.
                      Същото се случва и с децата - купуват му дрънкулка - ГСМ, таблет, ТВ да се занимава само, за да си вършат работата, решават проблемите.
                      Я си помислете едно време (преди 100+г) как е било?
                      И какво се промени, кой страда. И статистически се отчита - т.нар, богати общества нямат деца, ние правим пари. И жените сме впрегнали пари да правят !?!?
                      Те сами се впрягат.Вместо някоя жена да се похвали колко деца е отгледала,те се хвалят какво образование са завършили,какво работят и колко пари имат.Природата е създала жената да е майка.Не да прави кариера.Замразяват яйцеклетки,раждат по на 40 и кусур години и го считат за нещо нормално.А на тая възраст е нормално да са баби.
                      Last edited by mirodes; 16.05.2020, 18:42.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                        Между другото Кристина се опита да намекне какво липсва на жените, когато са материално осигурени, но я разбраха криво. Затова ще го кажа аз - емоционалната удовлетвореност, т.е. жената да бъде обичана, уважавана и закриляна. Как се пълни женският емоционален “резервоар” - колкото и да изглежда странно - с дребни не струващи особени пари, нито усилия жестове. Ако това внимание го няма, до жената може да стои милиардер с прфектни мерки, ризи, костюми, и ако той е пълен гипс в емоционално отношение, няма да е изненада жената да се оттегчи и да си тръгне.
                        Природа та има лошия навик да си прави шеги. И понеже стана дума за клишета и стереотипи, ще взема и аз да се изкуша: Не може да се очаква, че огромен, космат, ръсещ навсякъде тестостерон мъжага, непосредствено след брака ще бъде опитомен и превърнат в нежен, верен и любящ съпруг. Та в повечето случаи, неудовлетвотението идва от създаването на несъвместими очаквания и представи. Ма хайде да не се увличам в тая посока...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                          Е, това е емоционално-психилогическото ниво на съответния мъж. Преди много години подарих една единствена четка за рисуване. Малка. Но усещането и удовлетворението, което видях в очите на приемащия подаръка човек.....
                          Ами, хм, за жалост това е средното ниво. Отварям скоба, има масова група женички, които напълно са ок с вилите, мерцедеса и останалите боклуци. Оттам силният мъжки гняв и в тази тема. Но генерализациите са опасно нещо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Един час назад сме. Комплименти приемаме всякакви. Обиди не .

                            Между другото Кристина се опита да намекне какво липсва на жените, когато са материално осигурени, но я разбраха криво. Затова ще го кажа аз - емоционалната удовлетвореност, т.е. жената да бъде обичана, уважавана и закриляна. Как се пълни женският емоционален “резервоар” - колкото и да изглежда странно - с дребни не струващи особени пари, нито усилия жестове. Ако това внимание го няма, до жената може да стои милиардер с прфектни мерки, ризи, костюми, и ако той е пълен гипс в емоционално отношение, няма да е изненада жената да се оттегчи и да си тръгне.

                            След нея мъжът ще гледа абсолютно шашардисан и ще се пита - абе купих й мерцедес, две вили, бижута, дрънкулки, тая какво иска?
                            Не искам да защитавам бизнесмените, но те са заети 24/7 да изкарват и ПАЗЯТ парите си.
                            Нормално е да страдат човешките отношения - липсва време за внимание.
                            Същото се случва и с децата - купуват му дрънкулка - ГСМ, таблет, ТВ да се занимава само, за да си вършат работата, решават проблемите.
                            Я си помислете едно време (преди 100+г) как е било?
                            И какво се промени, кой страда. И статистически се отчита - т.нар, богати общества нямат деца, ние правим пари. И жените сме впрегнали пари да правят !?!?
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                              ТОВА Е !!!!
                              Но ти си жена и ме разбираш
                              Няма какво друго да кажа
                              Знам, че е това .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                .................. Комплименти приемаме всякакви. Обиди не .

                                ...................................
                                След нея мъжът ще гледа абсолютно шашардисан и ще се пита - абе купих й мерцедес, две вили, бижута, дрънкулки, тая какво иска?
                                Е, това е емоционално-психилогическото ниво на съответния мъж. Преди много години подарих една единствена четка за рисуване. Малка. Но усещането и удовлетворението, което видях в очите на приемащия подаръка човек.....
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X