IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
    А знаеш ли защо точно нея е избрал, а не други 50 красавици, млади, неангажирани и без деца?
    Избрал я заради отношение ѝ към него.

    Коментар


    • Момчета, всеки като е млад мечтае и търси жена като от XXL. После разбира, че това е голяма грешка особено , ако се ожени за нея..просто като млад никой не мисли , че за да е такава много километри е навъртяла и е свикнала на такъв живот..Тези са добри за любовници, но за брак не..Аргумента много е добра в секса е много рисков.. За брак е някое по- скромно момиче и много работливо средно по хубост..Мръсници за пари винаги има....В брака след няколко години секса се измества от работата и грижата за децата..Защото каквото и да си говорим в брака за жената има много работа и задължения с децата..Колкото и мъжа да помага, жената върши основната работа в дома..Пази боже от мърла и мързелана- или развод или ставаш- татко - майка..Имам и такива приятели..Да има и по затворени и скромни пичове, но Господ си знае работата и за тях намира жени с качества..Хубостта е до време, възпитанието за труд и грижа за семейството е за цял живот за жената.. Лично аз мразя повлеканите и мързеланите..Може някои да ги харесват..
      Last edited by Kiro; 05.05.2020, 13:22.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

        Това е абсолютна класика !!! А знаеш ли защо точно нея е избрал, а не други 50 красавици, млади, неангажирани и без деца ? Аз знам и имам отработена за 30 год. практика и наблюдения, въпросът е вие знаете ли ? Ако се затруднявате ще ви пускам жокери
        Е не знам.Може да е фурия в секса.Ама аз лично не бих се оженил никога за разведена с дете.Винаги детето ще е на първо място за нея,а и тая е на почти 40 години-я му роди деца,я не.А и да роди надали ще е повече от едно.
        Познавам и други мъже,които се ожениха за разведени с деца,ама те нямаха голям избор,та такава е по-добре от никоя.Ама лекарят си е мъж мечта за много жени.
        Last edited by mirodes; 05.05.2020, 13:13.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Не е до тяло,а до характер.Аз като бях студент ходехме да тренираме във фитнеса с един колега,който беше като културист,без да е вземал анаболи.Така и за 5 години не можа да изчука някоя мадама,щото беше свенлив в женска компания.А доста жени го заглеждаха,ама то се иска мъжка инициатива,никоя няма сама да ходи да му се сваля.
          Някой път наистина се учудвам на днешните младежи/то не че и аз като бях младеж нямаше такива/,и аз познавам един лекар на около 30 години-висок,добре сложен и добре изглеждащ.Жените са луди по такива.А той се ожени за една разведена с дете,с 10 години по-дърта от него.Верно че и тя изглежда много добре и се носи много модно,ама тоя може да има стотици момичета,които да нямат деца и да не са по-възрастни от него.
          ​​​​​
          Това е абсолютна класика !!! А знаеш ли защо точно нея е избрал, а не други 50 красавици, млади, неангажирани и без деца ? Аз знам и имам отработена за 30 год. практика и наблюдения, въпросът е вие знаете ли ? Ако се затруднявате ще ви пускам жокери
          Last edited by бай Стамен Тракториста; 05.05.2020, 12:59.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Аз имам 3-ма приятели, 25-35 г., единият е лекар, а другите двама наскоро са завършили магистратури.

            И тримата тренират и са сложили снимки в ф.б., показващи отлична спортна форма, без химия и много хармонично тяло.

            И тримата се оплакват, че не могат да намерят подходяща жена. Лекарят има нереални представи, иска супер яка и тунингована, като от XXL.

            А студентките били студени и се държали като "снежнки кралици", според един от тях.
            Не е до тяло,а до характер.Аз като бях студент ходехме да тренираме във фитнеса с един колега,който беше като културист,без да е вземал анаболи.Така и за 5 години не можа да изчука някоя мадама,щото беше свенлив в женска компания.А доста жени го заглеждаха,ама то се иска мъжка инициатива,никоя няма сама да ходи да му се сваля.
            Някой път наистина се учудвам на днешните младежи/то не че и аз като бях младеж нямаше такива/,и аз познавам един лекар на около 30 години-висок,добре сложен и добре изглеждащ.Жените са луди по такива.А той се ожени за една разведена с дете,с 10 години по-дърта от него.Верно че и тя изглежда много добре и се носи много модно,ама тоя може да има стотици момичета,които да нямат деца и да не са по-възрастни от него.
            ​​​​​

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Не е виновна цивилизацията.Мъжете станаха путьовци.Жените са първични същества-те подсъзнателно търсят силният мъж.И като видят слабост у мъжа,си губят уважението към него.Имам един колега,който е голям плейбой-по едно време въртеше три-четири любовници едновременно.Има три деца,жена му със сигурност знае,че й изневерява,но въпреки това не му прави номера,а се поддържа и изглежда перфектно за възрастта си от 47 години,облича се много секси.Изобщо си е яка мацка,само и само да му се хареса.А други се изоставят,стават дебели и повлекани.
              Имам и противоположният пример-един приятел учеше в Германия и живееше на общежитие с гаджето си.Един ден я хванал на калъп с друг мъж.Оная му се молела да й прости и той й прости изневерявата.Още на следващата година тая си беше хванала нов тъпкач.А по принцип не е курве.Ама като го усети,че е мека Мария и си разиграва коня.
              Аз имам 3-ма приятели, 25-35 г., единият е лекар, а другите двама наскоро са завършили магистратури.

              И тримата тренират и са сложили снимки в ф.б., показващи отлична спортна форма, без химия и много хармонично тяло.

              И тримата се оплакват, че не могат да намерят подходяща жена. Лекарят има нереални представи, иска супер яка и тунингована, като от XXL.

              А студентките били студени и се държали като "снежнки кралици", според един от тях.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                Проблемът между мъжете и жените в днешно време има много просто обяснение от чисто еволюционно-цивилизационна гледна точна.

                В миналото жените не са можели да оцелеят без мъж. В миналото не е имало такова нещо като "самотна майка" просто защото самотната майка няма как да оцелее в дивата природа. Мъжа е ловецът, строителят и защитникът. Той е осигурявал по голямата част от храната, той е стоил жилището и той е пазил жената и децата от врагове и зверове. Тоест мъжа е имал много по висока стойност от гледната точка на жената. Жената е имала нужда от мъжа за физическото си оцеляване а не обратното. Мъжа е имал нужда от жена основно за лично удоволствие и за да има деца.

                А сега как е? Жената вече няма нужда от мъжа. Сега жените работят, осигуряват си сами прехраната и обществото им предоставя възможност сами да оцеляват независимо от мъжа и дори сами да си отгледат децата. Държавите пък допълнително засилват тази тенденция понеже имат една камара програми с които подпомагат самотните майки.

                Ако обаче дойде една истинска голяма криза и пълен срив на системата, тогава изведнъж мъжете отново ще придобият много висока стойност от женска гледна точка и на дневен ред ще се върнат традиционните ценности и патриархалното семейство. Като настане гладът и беззаконието тогава всяка жена ще иска мъж и то на всяка цена. И тогава и жените изведнъж ще станат много по читави защото ще трябва да изглеждат много по добре в очите на мъжете за да се преборят с конкуренцията.

                Тоест за всички проблеми е виновна цивилизацията.
                Не е виновна цивилизацията.Мъжете станаха путьовци.Жените са първични същества-те подсъзнателно търсят силният мъж.И като видят слабост у мъжа,си губят уважението към него.Имам един колега,който е голям плейбой-по едно време въртеше три-четири любовници едновременно.Има три деца,жена му със сигурност знае,че й изневерява,но въпреки това не му прави номера,а се поддържа и изглежда перфектно за възрастта си от 47 години,облича се много секси.Изобщо си е яка мацка,само и само да му се хареса.А други се изоставят,стават дебели и повлекани.
                Имам и противоположният пример-един приятел учеше в Германия и живееше на общежитие с гаджето си.Един ден я хванал на калъп с друг мъж.Оная му се молела да й прости и той й прости изневерявата.Още на следващата година тая си беше хванала нов тъпкач.А по принцип не е курве.Ама като го усети,че е мека Мария и си разиграва коня.

                Коментар


                • Хазарт, статистиката на разводите в света също е около 50процента..Кйто го е страх от развод да не се жени, но жените обикновено държат повече на брака и рано или късно се сещат за него..
                  Аз също съм за ранното отделяне на децата и живота им отделно..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    от representjah
                    Когато му се обаждах за празниците все ми казваше, че съжалява, че няма поне 2-3 деца.
                    Така, че навреме свърши работата с децата и гледай все да имаш сериозен човек до тебе..
                    Да припомня, че статистката е за 50% разводи в БГ, тоест - нерви, излишно загубени пари, стрес и за децата.

                    Проблема е, че Западния стил развали и съвременните деца.
                    Сега първо се развалят в училище.
                    Няма Айфон - унизяват го, не пуши трева - смахнато било.
                    Почват да пият, дрога, кражби, батковци/чичковци, никакъв респект към родителите,
                    тотална липса на финансова или друга култура, нежелание за осъвършенстване,
                    бягство в чужбина.
                    Дефакто - едва ли се очаква някаква помощ в бъдеще, само проблеми с тях след 16 год.
                    Те самите са объркани, гледайки сбърканото общество около себе си.
                    Трудна и дълга тема за съвременното семейство и деца.

                    На Запад, освен Италия и Испания, навърши ли пълнолетие,
                    го натирват на квартира да добива само опит
                    и живота започва отново за родителите,

                    Коментар



                    • от representjah


                      За какво ти е изобщо да се жениш??? особено в западния свят, където с развода изчезват и 50% от състоянието ти, издръжка на децата, а също и на жената в замисимост колко време сте били заедно. Не го разбрахте alphaomega - докато една жена може да предложи единствено пу**а, може да очаква само среднощно обаждане от поредния на който му се е доеб**о.

                      Жените няма да влязат в релси скоро, но докато положението е такова аз ще се използвам промоцията 2-3 водки - бърза св***а. Чудесна сделка, няма кой да ми опява да не ходя на лов, да не си харча парите по мачове, да не спя следобед, да не излизам с разлчни жени..... Която си покаже претенциите - веднага разбира къде е вратата. От опит съм разбрал златна пу**а няма, но всяка жена си мисли че нейната е златна. специална, различна, или каквото още се сети. Да ама в този момент поредната девойка навършва 18 години, а още колко излизат от училище всяка година....
                      Пак да напомня - мъжете нямаме срок на годност, можем да ставаме бащи и на 90, жената след 27-28 в днешно време и с тоя начин на живот единственото място където ще свърши е клиниката за репродукция. И познайте кой ще плати сметката

                      Ами това, че си на този акъл не означава, че няма да се промениш..
                      Имах един чичо преди време, който казваше, защо да си купувам крава , като мога да имам всяка и различни..Никога не се ожени..
                      Знаеш ли какво стана с него - Намериха го умрял от инфаркт и вмирисан след повече от седмица в разкошния му апартамент на ГУРКО..Беше богат човек , но умря в самота и без деца..Когато му се обаждах за празниците все ми казваше, че съжалява, че няма поне 2-3 деца..И беше прав, но късно вече..Нали не си мислиш, че живота е само секс и пиене, защото ако е така разговора е безпредметен..

                      По бих разбрал бохема Хачо Бояджиев , който от 7 различни жени имаше деца, но той до края имаше жена до себе се..
                      Мене никой за нищо не ме е спрял в живота, но друго е да имаш семейство с деца и любов.. Семейството и съпругата са стар , но незаменим модел , който както всяко нещо има и малко минуси..
                      Така, че навреме свърши работата с децата и гледай все да имаш сериозен човек до тебе..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                        От Шумен съм, градът на Тодор Колев, град на к@рви и к@рвари
                        Охо, веднага те усетих - голяма работа е Шумен, най-много жени от там съм имал, страхотни, все хубави спомени. Ся се сещам за едни - отиваме с братчеда (той е от Шумен) на море в Албена през 1995 май беше. Ма ние по-беднички тогава, нямахме кой знае какви кинти, щото аз юноша бледен, а братчеда беше войник, ма отиваме, трябва си. И като нацелихме едни девойчета от Шумен - капчици. Напъваме се ние с братчеда, морим се, въртим, сучем и т.н., ма до кулминация не го докарахме и това си е - лигаване, натискане и дотам. П едно време се яви една мутра - позната на по-голямата. Дпйде си човекът с кинтите като пич и по-голямата си я опраска още първата вечер. Та оттогава излишни илюзии нямам - парица е царица, без да изпадам в крайности и да отричам читавите представителки на нежния пол, каквито има , и то не една и две (аз лично съм срещал поне 2 страхотни жени, които си заслужаваха всяка секунда, дето съм загубил за тях). После по-малката, дето я свалях, я засякох като студентка у наше село след няколко години, та стана работата, ма тогава беше друга бира.

                        Наздраве за Шумен - голяма работа. Тодор Колев не му се кефя особено, но моите деца много харесват тази му песничка
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          +1

                          А пък аз наскоро се сетих за дядо ти от голямото ЕПК с домашната ракия, вероятно на него си се метнал, готин, печен и харизматичен мъж.

                          Но един мъж след 70 г няма много сила и почти не може да прави секс. Та той просто си е канил приятелки, за компания, да си говорят умно, да пият по питие, не ми се вярва сексът да е бил основен мотив.

                          A, не, дядото беше голяма работа - всички баби в блока го знаеха, че някои даже бяха ВИП баби, та познаваш и дъщерите им. Голям човек беше, на никого не цепеше басма и вечно страдаше от това, но не стана мижитурка до края. Ех, да съм като него на тези години
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Коментарите. в темата за жените стават все по ..отчаяни.. със спомени. за миналото и планове за бъдещото.
                            Last edited by Todor Sabev; 04.05.2020, 16:05.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от representjah

                              Пич, казвам ти от опит, зарежи тия дърти кожи. Като станеш на 60 и отгоре пак ще си ги боцкаш, ама не си заслужават усилията. И сам го виждаш - искат пълния комплект - да си богат, умен, красив, еди-какъв-си. Претенции много, покритие никакво. Затова се насочи към младите мацки - искат само и единствено да се забавляват, не им пука дали работиш изобщо, къде живееш, не търсят мъж за семейство (повечето). Гледай си кефа и си свиркай. Отделно жената като удари стената (около 29-33 годишна), става ужасна - започва да се държи като мъж, да се прави на умна, да гради кариера, да командва, да си подстригва косата късо, да носи дънки и маратонки, да колекционира котки сещаш се....

                              Най-важното нещо е една жена е женствеността, да бъде кокетка, да знае да флиртува. Няма по-голям кеф от това да ти чурилка с меден гласец, да носи роклички и да си върти гъзенцето. Плана ми е след около 3-4 години, когато кризата е утихнала а аз утроил мангизите, директно се изнасям за Тайланд.
                              Слушай пич, задължително трябва да се срещнем, ти си с моя акъл и от мойта кръвна група, достигнал също като мен до същите изводи за женичките
                              Ще изпия една ракия довечера за твое здраве

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Бай Стамене, ти от Делиормана ли си - много хубави спомени имам от този край, хеле пък Шумен. Имах една девойка от Нови пазар - ей, голяма работа, ма и аз бях доста млад тогава, още си я спомням. Пък за Шумен легенди мога да разказвам - ех, спомени
                                От Шумен съм, градът на Тодор Колев, град на к@рви и к@рвари

                                Коментар

                                Working...
                                X