IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Yo se Espaniol.

    Enviame f.b. de esta mujer,
    Ya veremos que opina ella .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
      не е ли добре първо да обсъдите " какво искат арменките"
      Искат да живеят малко по на запад от Армения основно, но имат какво да предложат като ценности за разлика от рускини и украинки, които в 80% от случаите (съжалявам, но масово когато рускинята се добере до Испания зарязва българина и го подменя с испанец, след това като отиде в Италия го подменя с италианец и так далее, а разводите ги правя аз.... Нищо лично. Емпирични наблюдения). Мило изключение са жените от Беларус. Красиви и с по-чисто излъчване.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Чакай да я видя добре ли е горката. А и си търси мъж, но иска да се установи в Испания. Не знам пътува ли му се. Иначе, да, за съпруга е идеален избор. Тези стари народи съхраняват добри ценности.
        Yo se Espaniol.

        Enviame f.b. de esta mujer,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
          не е ли добре първо да обсъдите " какво искат арменките"

          В интерес на истината, арменците са много приветливи и - щом оценят нечие приятелство - са безценни... Взаимопомощ и всички подобни взаимоотношения, уважение и почит... Ако някой си пада по /ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!/ поне една среща на седмица - в съответната група от себеподобни... Едни сладкиши се правят, едно оживено общуване, не им липсват: емоционалното изразяване, майтапите и по-високите тонове при изразяване на мнението по даден въпрос... Според мен - няма лошо в това, че са малко мързеливиЧКИ, но това си е много относително като определение за избор на начин за реализиране на доходи..., в смисъл - с възможно най-малко движения умеят да извличат максимум резултати... Няма лошо в това - човек да оптимизира добре живота си, като задължително и да отделя време за релакс и възстановяване... Това си е отвсякъде ОК!

          Дали това е типичното в поведението им - не споря... За окосмяване не говорим, някак остава встрани при съвременните методи за епилация..., а и това може би не е типично..., важни са откритостта и неподправеността в поведението на арменците...

          /всъщност, ако обобщаваме от няколко познанства - може да сгрешим, но арменците са сплотена общност, а където е утвърден подобен начин на живот - нещата се получават/

          Синеока - това пък е някаква екстра, която трудно мога да си представя!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

            Дай ми я на мен, че имам един приятел свестен, който има нужда. Наш Евго толкова избира, че вече нито ще оцени нито може да избере.
            Чакай да я видя добре ли е горката. А и си търси мъж, но иска да се установи в Испания. Не знам пътува ли му се. Иначе, да, за съпруга е идеален избор. Тези стари народи съхраняват добри ценности.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

              Евго,щом ти харесва ,както е при турците ,веднага ти казвам откъде да си вземеш жена.....Отиваш и се карантинираш за някой и друг месец в Армения,дотам още еманципацията почти не е достигнала....Вземаш си една арменка....Ще те слуша,ще ти бъде вярна до гроб,ще ти прощава и т.н. Всичко в името на семейството да бъде запазено ...На всичкото отгоре има много хубави арменки и това никак не е рядкост, напук на оня виц, дето попитали радио Ереван - В коя държава са най- грозните жени? - Радиото "помълчало" десетина минути и отговорило : Даа,ама правим много хубав коняк....
              Добро утро на всички,

              мерси за мненията, най-много ми допадат на Груьо и на Mirodes, най-близко до реалността ми се виждат.

              Относно това, че имало девствени жени на 30г, не е вярно, те от 15-16 г. започват да се пердашат, дори преди 25 г. (когато бях ученик) беше така.

              В Османската империя е имало так. нар. Султанат на жените за период от 100 г., когато майки и баби султанки са управлявали индиректно чрез султана. Най-влиятелни валиде султан (майка на султана) са Нурбану, Сафие Султан и Хафса Султан (майката на султан Сюлейман). И са му избирали жени и султанът е имал голяма репродукция. Възкачи ли се нов султан на престола, убива братята си, за да не го застрашават.

              И последното, което искам да ви кажа е, че жените не са ми фикс идея и на младини (на 20 г.) не съм ги гонил и съм преследвал други цели.


              Поздрави

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
                не е ли добре първо да обсъдите " какво искат арменките"
                Не, ние се харесваме взаимно с тях.
                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                Коментар


                • не е ли добре първо да обсъдите " какво искат арменките"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Най-после добър съвет. Имам една страхотна арменка тук в Мадрид, ама карантинирани сме. Млада, умна, образована, свободна, 32 годишна, разкошно момиче с ценности. За арменките си напълно прав. И е със сини очи най-интересното. Направо ме подсети да й се обадя, дали е добре в тия чумави времена.
                    Дай ми я на мен, че имам един приятел свестен, който има нужда. Наш Евго толкова избира, че вече нито ще оцени нито може да избере.
                    Я всегда буду твоим поводом напиться.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                      Евго,щом ти харесва ,както е при турците ,веднага ти казвам откъде да си вземеш жена.....Отиваш и се карантинираш за някой и друг месец в Армения,дотам още еманципацията почти не е достигнала....Вземаш си една арменка....Ще те слуша,ще ти бъде вярна до гроб,ще ти прощава и т.н. Всичко в името на семейството да бъде запазено ...На всичкото отгоре има много хубави арменки и това никак не е рядкост, напук на оня виц, дето попитали радио Ереван - В коя държава са най- грозните жени? - Радиото "помълчало" десетина минути и отговорило : Даа,ама правим много хубав коняк....
                      Най-после добър съвет. Имам една страхотна арменка тук в Мадрид, ама карантинирани сме. Млада, умна, образована, свободна, 32 годишна, разкошно момиче с ценности. За арменките си напълно прав. И е със сини очи най-интересното. Направо ме подсети да й се обадя, дали е добре в тия чумави времена.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Мен пък ми харесва както е при турците (справка "Великолепния век").

                        Жената да е покорна, мъжът да решава всичко, а тя да свежда глава и да му се покланя, като минава.

                        Като дойде мадамата, можем да те покани на гости у нас.....да я одобриш и харесаш,
                        Евго,щом ти харесва ,както е при турците ,веднага ти казвам откъде да си вземеш жена.....Отиваш и се карантинираш за някой и друг месец в Армения,дотам още еманципацията почти не е достигнала....Вземаш си една арменка....Ще те слуша,ще ти бъде вярна до гроб,ще ти прощава и т.н. Всичко в името на семейството да бъде запазено ...На всичкото отгоре има много хубави арменки и това никак не е рядкост, напук на оня виц, дето попитали радио Ереван - В коя държава са най- грозните жени? - Радиото "помълчало" десетина минути и отговорило : Даа,ама правим много хубав коняк....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                          Жена от чужбина също е вариант.Особено рускиня или украинка.Дават мило и драго да се махнат от тези държави пък и са много красиви.Има сайтове,в които украинки и рускини си търсят мъже от чужбина.Не се знае на каква ще попадне ама не е казано,че веднага ще се жени за нея.Дори и кратка връзка с някоя руска или украинска красавица си заслужава.
                          Украинка не, тез не са жени и са луди за връзване,принципно !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Въпросът, Уотсън е, дали красотата е достатъчна за един брак . Мен не ме мисли. Всеки прави избор според конкретните обстоятелства. Не ме разбирай погрешно, нямам проблем с красотата на украинките.

                            В съответни специфични манталитети е ключът от бараката. Явно си много млад, та не помниш по соца и до сега колко българи си изпатиха от руски и украински съпруги. Не слагам всички под общ знаменател, но ... специално Евго някоя баракуда ще го хапне като снак. Когато рускиня/украинка напусне мъж, в дома му остават четири голи стени. Освен това нека е готов, че тя ще довлече готово дете от друг мъж. Това там си е практика. Не ме питай защо. Просто факт.

                            Иначе са красиви. Никой не спори.
                            Живял съм 14 години през соца,така че няма да съм от най-младите.Обобщение не може да се прави,още по-малко пък да се
                            говори за разлика в манталитет.Мъжът си е мъж,а жената жена навсякъде по света.
                            И естествено,че красотата е само едно от качествата на жената,ама кой е казал,че красивите жени не притежават други качества.
                            И украинките при развод надали се различават от българките-отмъкват каквото могат.Освен това,когато имуществото е придобито преди брака няма как да му го вземат.А относно детето като й каже,че не желае връзка с жена с дете и няма да му довлече такова.Щото това няма как да се скрие.
                            А и жените по принцип са много по-склонни към брак с чужденци.Особено източноевропейските жени.Миналата година правихме 25 години от завършване на гимназията и си разменихме покани за приятелство във Фейсбук с повечето от випуска.Ами то е пълно с чуждестранни фамилии при жените-Милър,Шванке,даже една е с фамилия Амин.Оказа се,че мъжът и бил арабин.А пък само един мъж е женен за чужденка.
                            Last edited by mirodes; 13.05.2020, 22:08.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                              Както ти си решила,че Испания е по-добро място за живеене от България,така и тези момичета искат да се махнат от родните си държави.Не те знам за българин или чужденец си омъжена,но ако е за чужденец ,сигурно и местните жени няма да са във възторг от чужденка,омъжена за местен мъж.
                              Така че недей да мислиш,че щом е украинка или рускиня, то не е добра партия за съпруга.
                              Въпросът, Уотсън е, дали красотата е достатъчна за един брак . Мен не ме мисли. Всеки прави избор според конкретните обстоятелства. Не ме разбирай погрешно, нямам проблем с красотата на украинките.

                              В съответни специфични манталитети е ключът от бараката. Явно си много млад, та не помниш по соца и до сега колко българи си изпатиха от руски и украински съпруги. Не слагам всички под общ знаменател, но ... специално Евго някоя баракуда ще го хапне като снак. Когато рускиня/украинка напусне мъж, в дома му остават четири голи стени. Освен това нека е готов, че тя ще довлече готово дете от друг мъж. Това там си е практика. Не ме питай защо. Просто факт.

                              Иначе са красиви. Никой не спори.
                              Last edited by Selena; 13.05.2020, 21:48.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                                украинка твърдо НЕ, виж бесарабска българка. Ще го гледа в очите, и са живели само в патриархат.
                                Украинките са супер-свестни, нищо общо с рускините.

                                Коментар

                                Working...
                                X