IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Доколкото знам, язидите са кюрди. Разпилени са из голяма част от територията на бивша Персия. Почитат слънцето и религията им има нещо общо с древния зороастризма и суфизма. Май имат нещо и от юдеизма, не съм сигурна.

    Живият в затворени общности, женят се само помежду си. Ако сключат брак с човек от друг етнос, автоматически биват отлъчвани. Те са като евреите - язид се раждаш. Не може да станеш чрез брак или осиновяване.

    Виждала съм иранка, със светла кожа и аквамаринови очи. После разбрах, че е язид.
    Наздраве!
    Да. Видях снимки в мрежата. Мацката е точно такъв тип.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Жестока самооценка! Щом човек е убеден в нещо - това е и най-достоверното твърдение!
      Просто статистика . И наблюдения в продължение на дълги години.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        За пръв чувам. Разкажи дробно. Интерсно е.
        Доколкото знам, язидите са кюрди. Разпилени са из голяма част от територията на бивша Персия. Почитат слънцето и религията им има нещо общо с древния зороастризма и суфизма. Май имат нещо и от юдеизма, не съм сигурна.

        Живият в затворени общности, женят се само помежду си. Ако сключат брак с човек от друг етнос, автоматически биват отлъчвани. Те са като евреите - язид се раждаш. Не може да станеш чрез брак или осиновяване.

        Виждала съм иранка, със светла кожа и аквамаринови очи. После разбрах, че е язид.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
          В Испания? Не й бери грижата. Тук няма незадомена жена от изтока . Ние сме бисери.

          Жестока самооценка! Щом човек е убеден в нещо - това е и най-достоверното твърдение!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

            твоята приятелка няма да се задоми така.
            В Испания? Не й бери грижата. Тук няма незадомена жена от изтока . Ние сме бисери.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              По-скоро има някаква връзка с язидите. Те са светлооки и със сравнително светла кожа. В Армения почти няма малцинствени групи, но язидите имат присъствие там.
              Наздраве!
              За пръв чувам. Разкажи дробно. Интересно е.
              Last edited by Selena; 14.05.2020, 10:21.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Тя ми каза, че имало някаква зона в Армения, в която били такива. Ако питаш мен, все пак са бивша руска република ...
                По-скоро има някаква връзка с язидите. Те са светлооки и със сравнително светла кожа. В Армения почти няма малцинствени групи, но язидите имат присъствие там.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Като се замисля по манталитет наш Евго идеално пасва. Значи ще командироваме просто в Пловдив .
                  твоята приятелка няма да се задоми така.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                    Арменците наподобяват евреите-женят се основно за хора от своята общност.Поне впечатленията ми от пловдивската арменска общност са такива.Но винаги има изключения.
                    Като се замисля по манталитет наш Евго идеално пасва. Значи ще командироваме просто в Пловдив .

                    Коментар


                    • Арменците наподобяват евреите-женят се основно за хора от своята общност.Поне впечатленията ми от пловдивската арменска общност са такива.Но винаги има изключения.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                        На времето имах един плакат на стената, на който съм запомнил написаното: но лос олвидаремос, куеридос и ентранаблес амигос! /и друго имаше..., поздрав към младежи за някакъв симпозиум.../ , няма как да съм точен, де... но помня нещо... ))
                        Добра памет .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Искат да живеят малко по на запад от Армения основно, но имат какво да предложат като ценности за разлика от рускини и украинки, които в 80% от случаите (съжалявам, но масово когато рускинята се добере до Испания зарязва българина и го подменя с испанец, след това като отиде в Италия го подменя с италианец и так далее, а разводите ги правя аз.... Нищо лично. Емпирични наблюдения). Мило изключение са жените от Беларус. Красиви и с по-чисто излъчване.
                          не искат много. темата за арменки щеше да е кратка.

                          Коментар


                          • На времето имах един плакат на стената, на който съм запомнил написаното: но лос олвидаремос, куеридос и ентранаблес амигос! /и друго имаше..., поздрав към младежи за някакъв симпозиум.../ , няма как да съм точен, де... но помня нещо... ))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Тя ми каза, че имало някаква зона в Армения, в която били такива. Ако питаш мен, все пак са бивша руска република ...

                              Говоря за арменци, които живееха в България...

                              /и - не се псувайте на чужди езици, защото ще уведомя модераторите! / )

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                В интерес на истината, арменците са много приветливи и - щом оценят нечие приятелство - са безценни... Взаимопомощ и всички подобни взаимоотношения, уважение и почит... Ако някой си пада по /ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!/ поне една среща на седмица - в съответната група от себеподобни... Едни сладкиши се правят, едно оживено общуване, не им липсват: емоционалното изразяване, майтапите и по-високите тонове при изразяване на мнението по даден въпрос... Според мен - няма лошо в това, че са малко мързеливиЧКИ, но това си е много относително като определение за избор на начин за реализиране на доходи..., в смисъл - с възможно най-малко движения умеят да извличат максимум резултати... Няма лошо в това - човек да оптимизира добре живота си, като задължително и да отделя време за релакс и възстановяване... Това си е отвсякъде ОК!

                                Дали това е типичното в поведението им - не споря... За окосмяване не говорим, някак остава встрани при съвременните методи за епилация..., а и това може би не е типично..., важни са откритостта и неподправеността в поведението на арменците...

                                /всъщност, ако обобщаваме от няколко познанства - може да сгрешим, но арменците са сплотена общност, а където е утвърден подобен начин на живот - нещата се получават/

                                Синеока - това пък е някаква екстра, която трудно мога да си представя!
                                Тя ми каза, че имало някаква зона в Армения, в която били такива. Ако питаш мен, все пак са бивша руска република ...

                                Коментар

                                Working...
                                X