IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


    Интересно е, че пишещите тук споделят и лични неща.

    Да ви кажа, при пандемия от коронавирус е трудно да започнеш връзка с непозната жена.

    Имал съм приятелка селянка, но не мина хубаво, разказвал съм. Не мисля, че е добра идея всеки уикенд да ме тормози да ходим на селото й, при мама. И наскоро имах кандидатка селянка, без да сме консумирали любовта си, правеше планове да променя и да размества у нас !?!

    Аз съм малко като Джони, от другата тема, който все не може да си намери хубав апарт. Има пари, но все косури им намира.




    Кусури се пише, а не косури
    Ти какво сега, искаш да впрегнеш целия нет, да ти каже че не си за селянка а да ти намери гражданка?
    Бе я бегай си намери жената и стига си хулил жените, че не се знае какво и те могат да кажат за теб.
    Как па за всеки има, само за теб не се намери сгодна женица. Я се стегни и спри да се жалиш. Живота е сурав и курав и е време да се пребориш с реалността.
    търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Хехе едно е какво се “учи” в тези фалшиви общества, а съвсем друго какво помакинята/туркинята/арабката прави ... . Тук имаме един доктор, който работи в арабска държава. На лична може да ти разкаже интересни работи ...
      Сега чета една статия, имат проблем полигамните. Дето имат по 4 жени. Проблем сериозен. Има ограничения заради вируса и той (мъжа) трябва да избере с коя да прекара периода. Но пък другите може да изревнуват и да поискат развод...и кинти, разбира се. Чак правото се намесва в коментарите. Духовни прависти разискват приблема. . Ей, големи грижи имат хората. . Нашето е нищо.
      ПП: пратих ти на лични да се позабавляваш.
      Last edited by bulgarian lev; 13.05.2020, 17:14.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Оф, голяма тема сте отворили - уж е какво искат жените, пък се извъртя на да намерим булка на Евго Евго, брат, аз ти казах и преди, потърси си момиче от малък град - имал съм контакти с такива, отлични са в огромната си част. Обаче вземаш интелигентно и усмихнато момиче, а не шафрантия, тръгнала да се начеше у градо, щото на село всички я знаят и е голям срам за пред техните. Подхванахте и темата за помакинчетата/туркинчетата - не съм бил с такава, но съм чувал легенди в тази насока от мои приятели. Наистина са жени на мъжа си и толкова. Обаче има там една схизма при женитбите с друговерци и т.н.

        От друга страна и вСелена е права (доживях да го кажа) - поместеното произведение в нейният линк доста точно обрисува ситуацията при мъж-сатрап, а повечето са такива, За мюсюлманите жената е подчовек, работно животно и добитък за разплод. Странно, но и повечето им жени не се бунтуват особено в тази си роля и приемат съдбата сим някои дори се гордеят - стокхолмски синдром някакъв си. Затова, като срещнат нормален бял човек, се раждат. Буквално.

        А по темата - жените искат да им казваш това, което искат да чуят. ма че било лъжа и тинтири-минтири - няма значение, важното е да умееш да лъжеш красиво, да не забравяш празниците им (аз в това съм великан), от дъжд на вятър по някоя дрънкулка, да си добър в леглото, като не мислиш само за своето свършване, и са твои. Е, има и и изключения - там чук и бег и толкова
        Миналата година бях на почивка на един хотел във Велинград.И сред посетителите имаше едно семейство помаци.Мъжът си се къпеше в басейна с децата,а жената обикаляше наоколо,облечена с някакво палтов жегите и постоянно носеше с нея една чанта.Нито един път за една седмица не я видях да се съблече по бански.И най-интересно беше,че постоянно беше усмихната и си личеше,че не се преструва,а наистина е щастлива.Жена ми естествено се възмути,ама ето това е уважение към мъжа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

          Не разбрах, какви стереотипи съм искал да променям и в какво си започнал да ми вярваш. Казвам както чувствам и усещам. Е отделно имам и йезуитска закалка, но това е друг разговор.
          Ти щеше ли да намериш жена си срещу обява на секс за квартира!? ??
          Ако ни се правиш сега на йезуит, Целта оправда ли достатъчно средствата

          Всеки говори за нещата, както ги усеща. Не е задължително някой да вярва в правдивото отразяване на нечие мнение. А и истината е толкова относителна категория...

          Не дай Боже, някой да опита да посочи някому СВОЯ правилен път. Веднага бива обвинен в опит за манипулиране...

          "Казвам, както чувствам и усещам" - по-често се приема като манипулация, отколкото като опит за безкористна помощ. Някои се противопоставят до край, още като усетят опит за подобно развитие на нещата. Нещо в тях се опълчва, защото е застрашен безметежен модел на живот! Това е опасно! /да се усмихвам ли, ако не зная как ще се възприеме?/
          Чувстваме, усещаме, говорим... Застрашаваме нечия „сигурност”. Събаряме стереотип.
          Това казвах долу.

          .................................................. ........

          Въпросът: разбира се, че ситуацията не е комична за всеки... Може би има смисъл за особен тип мъже /вероятно – и за жени с подобна нагласа!..., все пак, независимо от пола ни: живеем при подобни условия, в едно общество..., но има и междинен пол... и нещата се оттекоха.../... Не бих могъл да отговоря на въпроса, дали прецедентът се е превърнал в правило, но и ние сме само регистратори на събития/та/...

          Към какво се стреми човек? Как да формулира целта си? Какви са средствата, за постигането на тази цел? Всичко зависи от взаимно свързани по някакъв начин хора. Накрая, докато живеем, едва ли можем да отговорим на конкретен въпрос, като тоя, дали целта е оправдала средствата си... Всичко тече – всичко се променя... Въпроси, които са на вниманието на човечеството от древността – достигнали до нас чрез диалектиката на Хераклит: панта рей...

          Нищо не ни пречи да търсим. Какво търсим? Когато го намеря, ще го опиша...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Оф, голяма тема сте отворили - уж е какво искат жените, пък се извъртя на да намерим булка на Евго Евго, брат, аз ти казах и преди, потърси си момиче от малък град - имал съм контакти с такива, отлични са в огромната си част. Обаче вземаш интелигентно и усмихнато момиче, а не шафрантия, тръгнала да се начеше у градо, щото на село всички я знаят и е голям срам за пред техните. Подхванахте и темата за помакинчетата/туркинчетата - не съм бил с такава, но съм чувал легенди в тази насока от мои приятели. Наистина са жени на мъжа си и толкова. Обаче има там една схизма при женитбите с друговерци и т.н.

            От друга страна и вСелена е права (доживях да го кажа) - поместеното произведение в нейният линк доста точно обрисува ситуацията при мъж-сатрап, а повечето са такива, За мюсюлманите жената е подчовек, работно животно и добитък за разплод. Странно, но и повечето им жени не се бунтуват особено в тази си роля и приемат съдбата сим някои дори се гордеят - стокхолмски синдром някакъв си. Затова, като срещнат нормален бял човек, се раждат. Буквално.

            А по темата - жените искат да им казваш това, което искат да чуят. ма че било лъжа и тинтири-минтири - няма значение, важното е да умееш да лъжеш красиво, да не забравяш празниците им (аз в това съм великан), от дъжд на вятър по някоя дрънкулка, да си добър в леглото, като не мислиш само за своето свършване, и са твои. Е, има и и изключения - там чук и бег и толкова

            Интересно е, че пишещите тук споделят и лични неща.

            Да ви кажа, при пандемия от коронавирус е трудно да започнеш връзка с непозната жена.

            Имал съм приятелка селянка, но не мина хубаво, разказвал съм. Не мисля, че е добра идея всеки уикенд да ме тормози да ходим на селото й, при мама. И наскоро имах кандидатка селянка, без да сме консумирали любовта си, правеше планове да променя и да размества у нас !?!

            Аз съм малко като Джони, от другата тема, който все не може да си намери хубав апарт. Има пари, но все кусури им намира.




            Last edited by Evgo; 13.05.2020, 17:15.

            Коментар


            • Оф, голяма тема сте отворили - уж е какво искат жените, пък се извъртя на да намерим булка на Евго Евго, брат, аз ти казах и преди, потърси си момиче от малък град - имал съм контакти с такива, отлични са в огромната си част. Обаче вземаш интелигентно и усмихнато момиче, а не шафрантия, тръгнала да се начеше у градо, щото на село всички я знаят и е голям срам за пред техните. Подхванахте и темата за помакинчетата/туркинчетата - не съм бил с такава, но съм чувал легенди в тази насока от мои приятели. Наистина са жени на мъжа си и толкова. Обаче има там една схизма при женитбите с друговерци и т.н.

              От друга страна и вСелена е права (доживях да го кажа) - поместеното произведение в нейният линк доста точно обрисува ситуацията при мъж-сатрап, а повечето са такива, За мюсюлманите жената е подчовек, работно животно и добитък за разплод. Странно, но и повечето им жени не се бунтуват особено в тази си роля и приемат съдбата сим някои дори се гордеят - стокхолмски синдром някакъв си. Затова, като срещнат нормален бял човек, се раждат. Буквално.

              А по темата - жените искат да им казваш това, което искат да чуят. ма че било лъжа и тинтири-минтири - няма значение, важното е да умееш да лъжеш красиво, да не забравяш празниците им (аз в това съм великан), от дъжд на вятър по някоя дрънкулка, да си добър в леглото, като не мислиш само за своето свършване, и са твои. Е, има и и изключения - там чук и бег и толкова
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Чакай сега чакай малко. Не че ги няма тези принцеси, но има и просто сериозни работещи жени. Те заслужават шанс. Понякога от работа и прекалено строго възпитание са девствени до 30 годишна възраст. Има много такива жени също.
                Има.И са голяма рядкост.Ето Евго търси,а не намира такава.Да ти кажа и аз преди да си срещна съпругата търсех такава,ама не намирах.Значи не се срещат чак толкова често.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Повече няма да го правя. Мислех, че е повод за запознанство между млади и необвързани.

                  Предложието ми беше да се видим на кафе навън, да поговорим, "да свалим маските" .......и да преценим. Не съм ги карал насила.
                  А, що?

                  Има хляб и в тази идея, но преценянвай нещата по-двуяко, поставяй се на мястото и на момата.

                  По тази идея аз бих говорил стриктно делово по телефона с желаещата наем, след това на лична среща бих бил пак делови, но с малки литературни отклонения, за да я усетя и тя да ме усети, ако ми хареса като възможност, бих сключил договор с нея и след това, с времето, бих пробвал личностно сближаване.
                  Ако не ми допадне, бих поискал извинение за отказа си и бих ѝ платил разноските за идването на срещата.
                  От цялото това 5% да излезе полезно, пак е много.


                  Но това съм аз на местото на Евго. А Евго единствен може да е на своето место.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    +1

                    Прав е Миро, че съпругата трябва да е морална и достойна, не може да си го слага с когото поиска ...
                    Само с евго да може си го слага., без да й пречи да е достойна
                    бе неам думи, заеби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Викаш друго си е някоя принцеса с образование,дето се е помислила за голямата работа,не се унижава с къщната работа,замразява си яйцеклетките,щото не била готова за дете,държи на отворени отношения/т.е да си го слага с други мъже/,а и преди това е била с десетки мъже.Тая ли е нормалната,а другата деформираната?Която уважава съпруга си,грижи се за домакинството и децата,ражда колкото деца иска мъжът,и не е била с други мъже,нито пък има такива намерения за в бъдеще.
                      А и никъде не е казано,че щом е помакиня задължително не е образована.Аз съм бил на общежитие като бях студент и имаше няколко такива студентки.Както и туркини.
                      Чакай сега чакай малко. Не че ги няма тези принцеси, но има и просто сериозни работещи жени. Те заслужават шанс. Понякога от работа и прекалено строго възпитание са девствени до 30 годишна възраст. Има много такива жени също.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Викаш друго си е някоя принцеса с образование,дето се е помислила за голямата работа,не се унижава с къщната работа,замразява си яйцеклетките,щото не била готова за дете,държи на отворени отношения/т.е да си го слага с други мъже/,а и преди това е била с десетки мъже.Тая ли е нормалната,а другата деформираната?Която уважава съпруга си,грижи се за домакинството и децата,ражда колкото деца иска мъжът,и не е била с други мъже,нито пък има такива намерения за в бъдеще.
                        А и никъде не е казано,че щом е помакиня задължително не е образована.Аз съм бил на общежитие като бях студент и имаше няколко такива студентки.Както и туркини.
                        +1

                        Прав е Миро, че съпругата трябва да е морална и достойна, не може да си го слага с когото поиска и трябва да ражда българчета, за да преборим демографската катастрофа.

                        Аз, например, много се впечатлявам от постиженията на Владо Николов и Бареков, по 4 деца,

                        Преди съм имал разни кандидатки да се женят за мен, но не съм ги одобрявал, бях младичък, а те не покриваха очакванията/критериите ми.


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Викаш друго си е някоя принцеса с образование,дето се е помислила за голямата работа,не се унижава с къщната работа,замразява си яйцеклетките,щото не била готова за дете,държи на отворени отношения/т.е да си го слага с други мъже/,а и преди това е била с десетки мъже.Тая ли е нормалната,а другата деформираната?Която уважава съпруга си,грижи се за домакинството и децата,ражда колкото деца иска мъжът,и не е била с други мъже,нито пък има такива намерения за в бъдеще.
                          А и никъде не е казано,че щом е помакиня задължително не е образована.Аз съм бил на общежитие като бях студент и имаше няколко такива студентки.Както и туркини.
                          с тях имаше ли успехи или те не смесват верите?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Ще е силно деформирана тази жена. Ти не си ме разбрал. Има ли културни, социални и образователни различия се берат ядове.
                            Викаш друго си е някоя принцеса с образование,дето се е помислила за голямата работа,не се унижава с къщната работа,замразява си яйцеклетките,щото не била готова за дете,държи на отворени отношения/т.е да си го слага с други мъже/,а и преди това е била с десетки мъже.Тая ли е нормалната,а другата деформираната?Която уважава съпруга си,грижи се за домакинството и децата,ражда колкото деца иска мъжът,и не е била с други мъже,нито пък има такива намерения за в бъдеще.
                            А и никъде не е казано,че щом е помакиня задължително не е образована.Аз съм бил на общежитие като бях студент и имаше няколко такива студентки.Както и туркини.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Явно не си ме разбрала.Имам предвид някой мъж да се ожени за жена от тия среди,не да се омъжи.
                              Ще е силно деформирана тази жена. Ти не си ме разбрал. Има ли културни, социални и образователни различия се берат ядове.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Хехе едно е какво се “учи” в тези фалшиви общества, а съвсем друго какво помакинята/туркинята/арабката прави ... . Тук имаме един доктор, който работи в арабска държава. На лична може да ти разкаже интересни работи ...
                                Какво да разказва, ясни са нещата, в една от тези държави, гинеколога мъж може да преглежда само ако ползва огледало и да гледа само в него.
                                Имат забрани да шофират (по-малко трафик), да гласуват (от неразбирането на политика избират грешния кандидат.За сравнение тази забрана е шаднала в УК чак през 1918 год).
                                Света стана много нечестен за жените.
                                Някоя си спомнила, че преди 18 години си я пипнал по задника и ти опетнява името, иди доказвай обратното.
                                Много феминизъм, изплашиха мъжете.
                                Last edited by hazard; 13.05.2020, 17:13.

                                Коментар

                                Working...
                                X