IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Уважавам решението ти
    Има два варианта-или изобщо не пиша по дадена тема, или пиша каквото мисля. Ама да ми се казва какво и как да пиша няма да стане. Под претекст, че съм си налагал мнението. Не го налагам на никого,но форума е затова човек да си каже мнението по даден въпрос. Като не мога свободно да си го изразя, за какво изобщо да пиша?

    Коментар


    • Предполагам "спирането" важи до ранния следобед?

      Чини ми се, че сте развили форумен-стокхолмски синдром...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Ок.Разбрах.Спирам повече да коментирам твоите постове. Щом коментарите ми ги възприемаш по тоя начин, проблемът лесно се решава.
        Уважавам решението ти

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          А ти се опитваш да наложиш на всички само твоето виждане за живота, което е комично.

          Иначе всеки човек може да живее навсякъде. Това е личен избор.
          Ок.Разбрах.Спирам повече да коментирам твоите постове. Щом коментарите ми ги възприемаш по тоя начин, проблемът лесно се решава.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Хахаха-при положение, че използваш изрази като селска камбанария, провинциална изостаналост ,не съм бил достоен да живея в Мадрид и тем подобни глупости ,точно ти да говориш за зачитане на чуждото мнение е наглост.
            А ти се опитваш да наложиш на всички само твоето виждане за живота, което е комично.

            Иначе всеки човек може да живее навсякъде. Това е личен избор.
            Last edited by Arana; 10.02.2023, 09:52.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Чак пък да не си пишем е инфантилно и диспропорционално. Направи следното упражнение. Птстъпваш кр зад и препрочиташ който и да е свой пост.

              Аз чат пат го правя за себе си. Опитай се да усетиш основната емоционална тоналност на постовете си и ще разбереш защо постоянно ти пиша, че се налага да зачиташ и чуждата гледна точка.

              Ти ако се бе родил в арабско сега щеше да си нашият форумен падишах император
              Хахаха-при положение, че използваш изрази като селска камбанария, провинциална изостаналост ,не съм бил достоен да живея в Мадрид и тем подобни глупости ,точно ти да говориш за зачитане на чуждото мнение е наглост.
              И какво значи да съм отишъл с Евго на клуб и да съм му показвал. То това да не е да му покажа как се рита топка.Първо не съм от София, второ съм женен, така че не си мисли, че веднага ще ми увиснат на врата няколко жени.А и да увиснат няма да са такива, които търсят сериозна връзка, а Евго търси такава.
              Той си ги има преимуществата,които търсят жените -софиянец е с няколко жилища в София, финансово е добре, висок е.Само трябва да е по-настойчив и нещата ще се получат.
              Last edited by mirodes; 10.02.2023, 09:52.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                По какъв начин да помогна на Евго с жени в София при положение, че не познавам свободни жени там?Мога да му помогна със съвети и многократно съм писал какво трябва да прави един мъж, та да се хареса на жените.
                И плюя западният модел, при който се пропагандира феминизъм, хомосексуализъм,наркомания, ,мултикулти,аборти,а не късното родителство. При положение, че и аз станах баща на 40 и 42 години. Не че казвам,че човек трябва да чака до тази възраст, за да стане родител,но по-добре късно, отколкото никога.
                И престани с тия глупости за собственото мнение. Ако не искаш да пишеш с мен,просто кажи и повече никога няма да ти коментирам изказванията.Всеки е свободен да мисли каквото си поиска.
                Чак пък да не си пишем е инфантилно и диспропорционално. Направи следното упражнение. Отстъпваш крачка назад и препрочиташ който и да е свой пост.

                Аз чат пат го правя за себе си. Опитай се да усетиш основната емоционална тоналност на постовете си и ще разбереш защо постоянно ти пиша, че се налага да зачиташ и чуждата гледна точка.

                Ти ако се бе родил в арабско сега щеше да си нашият форумен падишах император

                Да дойдеш до Евго и да отидете на клуб си е работа на терен. Щото едно е теорията, а друго е практиката.

                Ама за да го направиш трябва да излезеш от зоната си на конфорт.

                Тогава кой е по-конформист?
                Last edited by Arana; 10.02.2023, 09:44.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Ти точно да ме обвиняваш в конформизъм е меко казано комично. Ти от конформизъм дори до Евго не отскачаш да му бутнеш едно рамо в София.

                  Все още и да чукнем на дърво не сме във военно временно положение.

                  Между другото си противоречиш яко. От една страна не приемаш западния модел, при който и за двата пола се налага по-възрастно родителство, но сега допряхме до примери от някаква друга епоха и някакъв друг контекст нямащ нищо общо със съвременния свят.

                  Определи се все пак.

                  И пак ти напомням, че не е необходимо и задължително всички да мислят като теб, както деликатно ти е намекнал мико.

                  Надявам се оставяш правото на останалите форумци да имат собствено виждане по който и да е въпрос.
                  По какъв начин да помогна на Евго с жени в София при положение, че не познавам свободни жени там?Мога да му помогна със съвети и многократно съм писал какво трябва да прави един мъж, та да се хареса на жените.
                  И плюя западният модел, при който се пропагандира феминизъм, хомосексуализъм,наркомания, ,мултикулти,аборти,а не късното родителство. При положение, че и аз станах баща на 40 и 42 години. Не че казвам,че човек трябва да чака до тази възраст, за да стане родител,но по-добре късно, отколкото никога.
                  И престани с тия глупости за собственото мнение. Ако не искаш да пишеш с мен,просто кажи и повече никога няма да ти коментирам изказванията.Всеки е свободен да мисли каквото си поиска.
                  Last edited by mirodes; 10.02.2023, 09:38.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Трима от прадядовците ми загиват млади във войните за национално обединение.По твоята логика голям егоизъм е било от тяхна страна да правят деца във времена,когато е имало постоянно войни.
                    Стига с тоя конформизъм, ако така са мислели нашите предци изобщо нямаше да има хора на света. Във времена,когато е имало огромна детска смъртност, набези на чужди народи и така нататък.
                    Ти точно да ме обвиняваш в конформизъм е меко казано комично. Ти от конформизъм дори до Евго не отскачаш да му бутнеш едно рамо в София.

                    Все още и да чукнем на дърво не сме във военно временно положение.

                    Между другото си противоречиш яко. От една страна не приемаш западния модел, при който и за двата пола се налага по-възрастно родителство, но сега допряхме до примери от някаква друга епоха и някакъв друг контекст нямащ нищо общо със съвременния свят.

                    Определи се все пак.

                    И пак ти напомням, че не е необходимо и задължително всички да мислят като теб, както деликатно ти е намекнал мико.

                    Надявам се оставяш правото на останалите форумци да имат собствено виждане по който и да е въпрос.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Не само в гледането. Детето ще е много по-малко време с теб и най-вероятно ще се наложи в неподходяща възраст да ти сменя папмерсите, което си чиста проба егоизъм от твоя страна.

                      Погледнато под друг ъгъл медицината напредна и има хора в завидна форма дори до по-късна възраст. Строгоиндивидуално е.
                      Трима от прадядовците ми загиват млади във войните за национално обединение.По твоята логика голям егоизъм е било от тяхна страна да правят деца във времена,когато е имало постоянно войни.
                      Стига с тоя конформизъм, ако така са мислели нашите предци изобщо нямаше да има хора на света. Във времена,когато е имало огромна детска смъртност, набези на чужди народи и така нататък.
                      Сега гледаме да не им създаваме и най-малката трудност на децата.
                      Last edited by mirodes; 10.02.2023, 09:15.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Абе евго да не е стерилен или па на 80години. И на 60 не е проблем да НАПРАВИ наследник, проблема е гледането
                        Не е само до гледането. Детето ще е много по-малко време с теб и най-вероятно ще се наложи в неподходяща възраст да ти сменя памперсите, което си е чиста проба егоизъм от твоя страна.

                        Погледнато под друг ъгъл обаче човешкият качествен живот се удължава и медицината напредна, и, има много хора в завидна форма дори до по-късна възраст. Строгоиндивидуално е.
                        Last edited by Arana; 10.02.2023, 09:13.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Indeed.
                          Абе евго да не е стерилен или па на 80години. И на 60 не е проблем да НАПРАВИ наследник, проблема е гледането
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                            Съгласен съм с теб. Сгрешил си само глаголното време. Правилно е да кажеш: БИ МОГЪЛ ДА ИМА.

                            Освен това си пропуснал ДВА много съществени момента в началото на моя пост, а именно: БИХ постъпил така, БЕЗ това да е препоръка и АКО ИМАХ проблемите на Евго.

                            Може би си прав в това, че в ТОЗИ СЛУЧАЙ би било добре да бъде осиновен единият от семейството (момичето или момчето), за да не се притесняваш (самият ти като юрист) от "недопустим юридически казус",... но...

                            .... но казусът, който обсъждаме сериозно надхвърля мотивите, които са основани на кръвната връзка. Мотивите на един 45-50 годишен мъж могат да бъдат различни и не е задължително да съвпадат с твоите (разбирай като мотиви в птеживяВАН от самия теб настоящ живот).

                            Да повторя: БИХ постъпил така, АКО ИМАХ проблемите на Евго и НИКАКВА КРЪВНА ВРЪЗКА не би попречила на МОЕТО РЕШЕНИЕ.

                            Отчитам факта, че Евго има пленник/племенници и е "длъжен" според кръвната връзка...
                            Indeed.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                              Съгласен съм с теб. Сгрешил си само глаголното време. Правилно е да кажеш: БИ МОГЪЛ ДА ИМА.

                              Освен това си пропуснал ДВА много съществени момента в началото на моя пост, а именно: БИХ постъпил така, БЕЗ това да е препоръка и АКО ИМАХ проблемите на Евго.

                              Може би си прав в това, че в ТОЗИ СЛУЧАЙ би било добре да бъде осиновен единият от семейството (момичето или момчето), за да не се притесняваш (самият ти като юрист) от "недопустим юридически казус",... но...

                              .... но казусът, който обсъждаме сериозно надхвърля мотивите, които са основани на кръвната връзка. Мотивите на един 45-50 годишен мъж могат да бъдат различни и не е задължително да съвпадат с твоите (разбирай като мотиви в птеживяВАН от самия теб настоящ живот).

                              Да повторя: БИХ постъпил така, АКО ИМАХ проблемите на Евго и НИКАКВА КРЪВНА ВРЪЗКА не би попречила на МОЕТО РЕШЕНИЕ.

                              Отчитам факта, че Евго има пленник/племенници и е "длъжен" според кръвната връзка...
                              И какво ще ти даде такава връзка с чужди хора?Отделяш финанси,време, ресурси за подпомагане на чужди хора.При положение, че имаш племенници,на които би могъл да дадеш тия финанси,ресурси и да отделиш от времето си.
                              В наши дни подобни възгледи са част от либерастката идеология, която се разпространява от левичарските кръгове в САЩ и Западна Европа (не казвам, че си такъв,но в случая виждането ти се припокрива с тяхното).За тия хора семейните и родовите връзки са най-лошото нещо на света. Холивудските звезди се надпреварват коя повече негърчета ще осинови,аборта е въздигнат като висша ценност,насърчават се децата да си"сменят пола",все някакви извращения, които нямат нищо общо с нормалните човешки взаимоотношения.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Какви внучета?Какво общо може да имат децата на чужди хора с някой,който е "осиновил "родителите им?Такова осиновяване е недопустимо юридически, но да кажем го извърши практически с осигуряване на финанси,грижи,имоти и така нататък. За какво му е подобно нещо да прави за хора, с които няма никаква кръвна връзка?Ако не успее да създаде деца(което не му го пожелавам, но да предположим хипотетично )тия свои финанси,имоти, грижи може да ги отдаде на племенниците си.Не на чужди хора.
                                А и кой е казал,че трябва да има връзка с жена на 20 години ?В наши дни повечето образовани жени раждат след 30 годишна възраст (второто ни дете жена ми го роди на 40г),така че на 45 години спокойно МОЖЕ ДА ИМА връзка с жена на 35 години, без да има някаква фрапираща разлика във възрастта и да си имат деца .

                                Съгласен съм с теб. Сгрешил си само глаголното време. Правилно е да кажеш: БИ МОГЪЛ ДА ИМА.

                                Освен това си пропуснал ДВА много съществени момента в началото на моя пост, а именно: БИХ постъпил така, БЕЗ това да е препоръка и АКО ИМАХ проблемите на Евго.

                                Може би си прав в това, че в ТОЗИ СЛУЧАЙ би било добре да бъде осиновен единият от семейството (момичето или момчето), за да не се притесняваш (самият ти като юрист) от "недопустим юридически казус",... но...

                                .... но казусът, който обсъждаме сериозно надхвърля мотивите, които са основани на кръвната връзка. Мотивите на един 45-50 годишен мъж могат да бъдат различни и не е задължително да съвпадат с твоите (разбирай като мотиви в птеживяВАН от самия теб настоящ живот).

                                Да повторя: БИХ постъпил така, АКО ИМАХ проблемите на Евго и НИКАКВА КРЪВНА ВРЪЗКА не би попречила на МОЕТО РЕШЕНИЕ.

                                Отчитам факта, че Евго има пленник/племенници и е "длъжен" според кръвната връзка...

                                Коментар

                                Working...
                                X