IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Ами не е.Коефициентът на плодовитост в София е 1,28,в сливенските села 2,81.Като се има предвид,че в София има и немалко роми,а в сливенските села и българи,то се оказва ,че ромките имат почти три пъти по-висок коефицент на плодовитост.Ясно е какво е бъдещето на България.
    Направете си "софия" в "сливен", щом толкоз ви кефи, че да прихванат и софиянките
    Мъжете ако са кекави, то какво да очакваме и за жените
    Last edited by Andi11; 11.05.2020, 18:11.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение
      На 35 иди-дойди, поносимо. Но някои се сещат на 45.
      Чакала принца чакала и накрая се сбабичкьосала. Избирала, избирала и накрая останала неизбрана. Че и отгоре на това. недоволни и хапливи стават.
      Не е на добре това
      Някои и на толкова не се сещат или не искат .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение
        На 35 иди-дойди, поносимо. Но някои се сещат на 45.
        Чакала принца чакала и накрая се сбабичкьосала. Избирала, избирала и накрая останала неизбрана. Че и отгоре на това. недоволни и хапливи стават.
        Не е на добре това
        Ами не е.Коефициентът на плодовитост в София е 1,28,в сливенските села 2,81.Като се има предвид,че в София има и немалко роми,а в сливенските села и българи,то се оказва ,че ромките имат почти три пъти по-висок коефицент на плодовитост.Ясно е какво е бъдещето на България.
        Last edited by Andi11; 11.05.2020, 18:10.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

          Естествен подбор се нарича това.
          Вместо по-богатите и успелите да се размножават повече,то това правят бедните.Според мен идеологиите на основата на марксизма объркаха белият свят.Според тях жената трябва да гради кариера наравно с мъжа,да абортира вместо да гледа деца и резултатите са видими.
          ​​​

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение


            ....И на 35 се сетят да се женят.....
            На 35 иди-дойди, поносимо. Но някои се сещат на 45.
            Чакала принца чакала и накрая се сбабичкьосала. Избирала, избирала и накрая останала неизбрана. Че и отгоре на това. недоволни и хапливи стават.
            Не е на добре това

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Не е лош съвет. Няма нищо по-жалко от стиснат мъж. Говоря за детайлите - питие, цвете, евентуално вечеря. Да не вземе да си харчи заплатата за поредната “принцеса”. Мярката е важна.
              искаш ли да черпя по едно тия дни

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Ами какво иска повече културистът-някоя арабска принцеса ли?Имал е скромно и красиво момиче,правила е добър секс.Оттам нататък следва да й направи няколко деца и да си живеят приказно.Те тия с многото пари са все глезли.Дъщерята на един заможен приятел е такава-живее в лукс и все не одобрява гаджетата си.А бяха и двамата много свестни.Ама не са заможни и оная затова не ги хареса.
                Феминизмът и комунизма обърнаха света с краката надолу.Вместо жените да раждат деца,те правят кариера.И на 35 се сетят да се женят.А на тия години циганките са баби.Не случайно и българите изчезват с най бързо темпо в света.
                +1

                Тя си е тръгнала от боди билдъра, но до последно са консумирали връзката си,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Ами какво иска повече културистът-някоя арабска принцеса ли?Имал е скромно и красиво момиче,правила е добър секс.Оттам нататък следва да й направи няколко деца и да си живеят приказно.Те тия с многото пари са все глезли.Дъщерята на един заможен приятел е такава-живее в лукс и все не одобрява гаджетата си.А бяха и двамата много свестни.Ама не са заможни и оная затова не ги хареса.
                  Феминизмът и комунизма обърнаха света с краката надолу.Вместо жените да раждат деца,те правят кариера.И на 35 се сетят да се женят.А на тия години циганките са баби.Не случайно и българите изчезват с най бързо темпо в света.
                  Естествен подбор се нарича това.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    И все кучета или котки гледат.
                    Щото нямат деца.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Сегаа-а... не виждам никакъв проблем, ако пластичните операции са за собствена употреба. Обаче, тънкия момент е, че с тях мамим околните. Според физиогномиката, чертите на лицето отразяват характера. Хората, на подсъзнателно ниво, успяват да ги разчитат и благодарение на това си избират относително подходящ партньор. Чрез естетическата хирургия, успяваме да си "придадем" качества, които всъщност не притежаваме и заради това гледам на нея като аналог на реверсивна френология все едно да оформяме нечий характер, чрез създаване на неравности по черепа. Хм, като се замисля... в определени случаи, това може да се окаже добра идея.
                      Е, да де, веднъж да сме на едно мнение с теб - не би бил лош форумник, ако не беше такъв апокалиптос и фен на Матейко Та аз затова и питам - хиалуронът е лош, ама гримът - не? Ми то с грим някои свинки като ония Кардарашите ли бяха, Кардашян ли бяха, станаха звезди, а иначе са - алеле, майко

                      Хайде пак истинска случка - имах една девойка - страхотна (само малко силикон ѝ трябваше, иначе уникат - страхотни крака, перверзно излъчване и, изненада. доста умна, а и в сексулано отношение беше мечта), а за кашак имаше такива пухкави устни (перфектни във всяко отношение), че мамма миа Обаче навсякъде я гледаха с оособено око, щото мислеха, че има хиалурон - е, нямаше хаилурон в истните, просто такива си и бяха. Та да не съдим за хората само по външния вид - често лъже. Айде че се сетих за нея - може би трябва да ѝ звънна
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Хм, принципно си прав, даже много прав, но ти си прекалено брутален дори и за мен и моят просташки ентусиазъм Нагледал съм се на такива - тук, мисля, и Евго може да разкаже за някоя среща с подобна дама. Разбира се, има и други видове и подвидове на женското съсловие (както и на мъжкото), така че да не генерализираме прекалено Затова и една немалка част от дамите стават детецентрични (ако имат деца) и с децата си оправдават всичките си неволи, радости и тъги - много по-лесно е, някакси
                        Аз на среща не съм ходил с жена, по-стара от мен.

                        Обаче, на изпит в Софийския университет, възрастните професорки и преподавателки си ме харесваха.
                        И една дори ми беше казала: "Всичко си знаеш, компетентен си........обаче малко се притесняваш и това е в твой минус" И ми писа отличен.

                        Старите ергени са по-гадни като характер, старата мома е малко нервна поради липсата на мъж. И все кучета или котки гледат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          И на мен да ми роди някоя 1,2 или 3 деца и аз няма да й давам да работи.

                          Фитнес манякът я е гледал доколкото може + скъпи екскурзии в чужбина.

                          Каза, че отишла при него от немотия, нямала никакви пари и работа. А иначе нагласено и стройно момиче,
                          Ами какво иска повече културистът-някоя арабска принцеса ли?Имал е скромно и красиво момиче,правила е добър секс.Оттам нататък следва да й направи няколко деца и да си живеят приказно.Те тия с многото пари са все глезли.Дъщерята на един заможен приятел е такава-живее в лукс и все не одобрява гаджетата си.А бяха и двамата много свестни.Ама не са заможни и оная затова не ги хареса.
                          Феминизмът и комунизма обърнаха света с краката надолу.Вместо жените да раждат деца,те правят кариера.И на 35 се сетят да се женят.А на тия години циганките са баби.Не случайно и българите изчезват с най бързо темпо в света.
                          Last edited by mirodes; 11.05.2020, 17:18.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от representjah

                            Грешиш - остаряващата жена е жалка картинка. Тази която някога е била желана от всички мъже, а сега е готова на всичко само за да ѝ обърне внимание един мъж. А него го няма.... и остава спомена.... Справка - всеки един пиано бар и този форум.
                            Хм, принципно си прав, даже много прав, но ти си прекалено брутален дори и за мен и моят просташки ентусиазъм Нагледал съм се на такива - тук, мисля, и Евго може да разкаже за някоя среща с подобна дама. Разбира се, има и други видове и подвидове на женското съсловие (както и на мъжкото), така че да не генерализираме прекалено Затова и една немалка част от дамите стават детецентрични (ако имат деца) и с децата си оправдават всичките си неволи, радости и тъги - много по-лесно е, някакси
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Недей да я мислиш нея.Щом е млада и хубава,пък и хубав секс прави на дъното няма да остане.
                              И защо трябва да работи-мъжът е длъжен да осигури прехраната на семейството,а жената да гледа децата и домакинството.Моята жена от 2015г е в отпуск по майчинство и не й давам зор да се връща на работа.
                              И на мен да ми роди някоя 1,2 или 3 деца и аз няма да й давам да работи.

                              Фитнес манякът я е гледал доколкото може + скъпи екскурзии в чужбина.

                              Каза, че отишла при него от немотия, нямала никакви пари и работа. А иначе нагласено и стройно момиче,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                та ако жена ми или дъшерите ми преценят, че искат естетически да променят нещо в себе си, което не им харесва и вреди на самочувствието им, не само няма да ги спра, а дори ще ги насърча, Разбира се, без извращения (според моите разбирания за извращения).
                                Сегаа-а... не виждам никакъв проблем, ако пластичните операции са за собствена употреба. Обаче, тънкия момент е, че с тях мамим околните. Според физиогномиката, чертите на лицето отразяват характера. Хората, на подсъзнателно ниво, успяват да ги разчитат и благодарение на това си избират относително подходящ партньор. Чрез естетическата хирургия, успяваме да си "придадем" качества, които всъщност не притежаваме и заради това гледам на нея като аналог на реверсивна френология все едно да оформяме нечий характер, чрез създаване на неравности по черепа. Хм, като се замисля... в определени случаи, това може да се окаже добра идея.

                                Коментар

                                Working...
                                X