IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Oп, тук съм съгласен с теб - аз съм с моята жена от 17 години, женен съм от 9. 8 години ми трябваше, за да ми се докаже като човек, вече аз дали съм човек е отделен въпрос, ма поне външно изглеждам почти перфектен и кандидатки бол. Даже понякога се замислям дали е ок да си играя така с чувствата на някои дами, макар че те са наясно какъв съм и що съм, не ги лъжа за състоянието ми и пак вървят след мен. Е, не съм бай Стамен, но той е друга бира

    Лека, доходна и безаварийна от мен
    Уикенда гледах адв. Марин Марковски как омя зрителите при Жоро Любенов. Има дар слово и харизма.

    Вероятно и при теб е така, съчетано с това че си млад и хубав като мъж,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Понякога между колеги не може да се получи, защото няма team building-и, седят си по бюрата на различни етажи, не могат да се опознаят и не могат да се стиковат. А иначе биха си паснали идеално.
      Като ти хареса някоя жена няма какво да търсиш такива поводи,ами директно отиваш и я каниш на кафе.Още повече като се й познават.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Понякога между колеги не може да се получи, защото няма team building-и, седят си по бюрата на различни етажи, не могат да се опознаят и не могат да се стиковат. А иначе биха си паснали идеално.
        Така е, тук си прав - много е важно да няма дърти пачи, дето да слухтят какво правят младите и да стоят до последно, за да им пречат. Още повече пък пречи оупън спейса - едно офисче и оставане до по-късно и нещата могат да станат, ако има искра, ма с една торба народ и оупън спейс - хъпцурт
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Не всички са така.От моя клас в гимназията редовно се събираме и знаем горе долу как се развива животът на всеки.Само трима са без семейство,от останалите само една се е развела.Един е като теб плейбой,само че е в Прага и все качва снимки с някакви чехкини като от модно списание.
          От друга страна трябва да влезем и в мисленето на жените.Повечето жени държат на образованието и завършват висше образование.Като вече са висшистки те задължително си търсят и мъж с такова образование.,гледат мъжа да е финансово обезпечен,да ги забавлява,да ги задоволява ,да има самочувствие,да е готов за семейство и деца .Е да де,ама и другите жени търсят такива мъже,затова и такива мъже лесно си намират жени.И няма достатъчно мъже с качества,които се харесват на жените.И те се хвърлят ту на тоя,ту на оня,ама често се оказва,че такива мъже не притежават желаните от жените качества.А и много от днешните младежи им се чудя на акъла.Имам един колега и той плейбой го раздава.Има една колежка,свестно момиче,фигурата й е перфектна,с дълги крака,в главата не е красавица,ама не е и грозна.С образование,добри доходи,готова да се жени.Ако не бях женен досега аз да съм я хванал.И аз му викам на оня„Що не се гаджосате с колежката„И той ми вика„Остави я тая,гони 30-е пък е още девствена„.,,Значи малоумника иска някоя,дето е целувала на половината град оная им работа.И тая така си и стои сама,а вече мина трийсетте.А не е като да няма ергени при нас.Е честно не мога да ги разбера тия мъже,за които това момиче не е добра партия.
          Понякога между колеги не може да се получи, защото няма team building-и, седят си по бюрата на различни етажи, не могат да се опознаят и не могат да се стиковат. А иначе биха си паснали идеално.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от representjah

            Навсякъде генерализирам и обобщавам, надявам се вече се разбра. Има ли оцелели след като паднат от 10-15 етажна сграда? Има разбира се, но трябва ли всички да започнем да скачаме? Има ли поправени престъпници-убийци? Има, но едва ли някой тук би го искал за съсед. Има ли мъже които не харесват млади и стегнати жени - има разбира се, някой харесват лелички, други дръпнати, негрите жени с големи задници. Говорим за средната част на гаусовото разпределение +- 1 Стандартно отклонение ако трябва да по инвеститорски.
            Човешките характеристики/умения/физически данни са точно такива. Ако вземем 100 човека, около 80 от тях ще са високи между 160 -178 см (медиана) 5 между 140-160 (-1 СО), 5 между 178 - 200 (+1 СО) и по пет под 140 (2СО) и над 200 (2СО). Приложимо е за ръст, тегло, красота на жените, големината на ци**те им, пишките на мъжете и въобще всичко което можем обективно да измерим.

            Прав си и за другите неща - жена която е зарязала приятеля си заради теб, има голяма вероятност да те замени теб с някой следващ. Това ми е навскяъде идеята - да се тръгва с презумпцията че жената срещу нас е жена и просто са наблюдаваме как се държи тя в пероиод от на време. А не както масово се прави - още не сме я видели гола и : тя е специална, невероятна, единствена..... след два месеца се женят, после се оказва че тя се е превърнала в кучка. Ама тя винаги си е била такава, просто когато един мъж е "влюбен" е сложил розовите очила и не вижда никакви недостатъци в нея. Ако наистина една жена е "специална" само времето може да го покаже, поне 2-3 години трябва да минат, да я видиш в различни ситуации, реакции, обкръжение. Но кой ги мисли тия неща - мъжете прекарват по две седмици да изчетат всичко в интернет като си избират нова кола, а жената я вземат само след като им се усмихне, а някои дори още не я познават и я искат за майка на децата си.

            Пак ще кажа - жените са елементарни когато разбереш как работи софтуера ѝ, реакциите предвидими точно както на мъжете. Всеки може да ги пробва като каже на дъщеря си (5-6 години) Кифла, на жена си същото и на някоя 50 годишна същото. Реакцията ще бъдеподобна, а именно - тропане с крак и "аз не съм такава".
            Oп, тук съм съгласен с теб - аз съм с моята жена от 17 години, женен съм от 9. 8 години ми трябваше, за да ми се докаже като човек, вече аз дали съм човек е отделен въпрос, ма поне външно изглеждам почти перфектен и кандидатки бол. Даже понякога се замислям дали е ок да си играя така с чувствата на някои дами, макар че те са наясно какъв съм и що съм, не ги лъжа за състоянието ми и пак вървят след мен. Е, не съм бай Стамен, но той е друга бира

            Лека, доходна и безаварийна от мен
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от representjah

              На теория е така, но в днешния свят жените не го получават от мъжа. Защита - полиция, държавната уредба. Няма нужда от мъж за да я защити - оплаква се в полицията/някоя агенция и готово. Материални блага - пак държавата - затова има толкова сингъл мами. Държавата плаща обучението, помощите, здравеопазването. възпитанието на децата. Майката седи по центъра с други подобни и пие кафенце, ходи на прически и подобни интелектуални занимания.
              И какво остава - това което се случва в момента - всяка млада жена 18-25 се скъсва да обикаля света, като междувременно преспива на някой остров с местния спасител, на друг с учителя ѝ по гмуркане, тук-там някой колега, приятел или старо гадже. Ако евентуално забременее, какво ѝ пука има хапчета/аборт (в краен случай).
              Става на 30, сеща се че иска деца,"преоткрива себе си" - т.е. вече тя не е такава, не спи с всеки срещнат, иска мъж който да се грижи за нея и да я уважава. Намира някой като нашия Евго, прави му две-три деца, след това осъзнава че той е по-скучен от църковна проповед, подава молба за развод, взема му половината имоти, децата, доживотна издръжка и готово. Тя вече е "зряла жена". Научила си е уроците и сега вече е "независима" и се е отдала на най-висшите дейности - грижата за новото поколение (цитирам една "ама аз му правя хот-дог на детето понякога") като междувременно си слага ботокс в лицето, нови гърди, помпа устните - и хоп отново на "лов за мъже". И така следващия балък, с такива е пълно.
              Знам че повечето мъже тук са от друго поколение, над 40-45 години, с жени семейства и т.н. И сами го виждате, "семейството" като единица е унищожено и заменено от Държавата. Тя се грижи за бедните, неоправданите, слабите, жените, децата. Но за мъжете???? В днешно време дори не можеш да плеснеш един шамар на непослушното ти дете! Не можеш да го накараш на направи каквото и да било, дори да хвърли кофата за боклук. Децата още от малки се възпитават от обществото че са най-важните, че светът се върти около тях, че могат да бъдат всичко, имат всички права и нула задължения. Но вятъра на промяната идва, както Бъфет каза "светът се промени". И първите които ще отпаднат от генния пул са точно тези за които писах по-горе - слабаците и зависимите.
              Леко уточнение. Когато казах “защита” нямах предвид точно защита във физически план, поне засега горе долу западните общества са сигурни. Визирам съвсем друг тип защита. Емоционална защита. Привидно е голяма свободия. Днес с тоя, утре с оня и секс до дупка. Да ама не по една много проста причина. Нашите тела, ендокринни системи и всякакви други биологични системи не са се изменили през последните 5000 години. Ако една жена сменя партньор през пет минути, въобразявайки си, че е “свободна” (както и един мъж между другото), тя подлага физически тялото си и психиката си и нервната си система на жесток стрес, тъй като тялото е принудено да се нагажда и синтонизира с всеки нов партньор. Този стрес се натрупва и вреди на здравето. Моралът го оставяме настрана за момент.

              Постоянният сигурен партньор дава именно емоционална защита на нормалната интелигентна жена. Тя не е подложена на постоянния стрес да търси партньор и да се нагажда към пореден партньор. В психологическиплан жената търси сигурност и спокойствие, за да може да отгледа поколение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от representjah

                На теория е така, но в днешния свят жените не го получават от мъжа. Защита - полиция, държавната уредба. Няма нужда от мъж за да я защити - оплаква се в полицията/някоя агенция и готово. Материални блага - пак държавата - затова има толкова сингъл мами. Държавата плаща обучението, помощите, здравеопазването. възпитанието на децата. Майката седи по центъра с други подобни и пие кафенце, ходи на прически и подобни интелектуални занимания.
                И какво остава - това което се случва в момента - всяка млада жена 18-25 се скъсва да обикаля света, като междувременно преспива на някой остров с местния спасител, на друг с учителя ѝ по гмуркане, тук-там някой колега, приятел или старо гадже. Ако евентуално забременее, какво ѝ пука има хапчета/аборт (в краен случай).
                Става на 30, сеща се че иска деца,"преоткрива себе си" - т.е. вече тя не е такава, не спи с всеки срещнат, иска мъж който да се грижи за нея и да я уважава. Намира някой като нашия Евго, прави му две-три деца, след това осъзнава че той е по-скучен от църковна проповед, подава молба за развод, взема му половината имоти, децата, доживотна издръжка и готово. Тя вече е "зряла жена". Научила си е уроците и сега вече е "независима" и се е отдала на най-висшите дейности - грижата за новото поколение (цитирам една "ама аз му правя хот-дог на детето понякога") като междувременно си слага ботокс в лицето, нови гърди, помпа устните - и хоп отново на "лов за мъже". И така следващия балък, с такива е пълно.
                Знам че повечето мъже тук са от друго поколение, над 40-45 години, с жени семейства и т.н. И сами го виждате, "семейството" като единица е унищожено и заменено от Държавата. Тя се грижи за бедните, неоправданите, слабите, жените, децата. Но за мъжете???? В днешно време дори не можеш да плеснеш един шамар на непослушното ти дете! Не можеш да го накараш на направи каквото и да било, дори да хвърли кофата за боклук. Децата още от малки се възпитават от обществото че са най-важните, че светът се върти около тях, че могат да бъдат всичко, имат всички права и нула задължения. Но вятъра на промяната идва, както Бъфет каза "светът се промени". И първите които ще отпаднат от генния пул са точно тези за които писах по-горе - слабаците и зависимите.
                +1

                Много хубаво си описъл пълната картина. Мен ме устройва това, да ми роди 2-3 деца, пък като съм й скучен, да ходи при друг.

                Аз съм набор на Груьо и преди 15-20 г. нещата не бяха точно така.

                В БГ заплатите бяха малки и много хора едвам си плащаха сметките. Съответно момичетата гледаха да избягат навън, но същевремено чатеха в Интернет и попреспиваха я с чужденец, я с някой по-наточен. Никога не съм бил безработен (Слава богу) и дори винаги съм имал и втора работа.
                И съм супер упорит, "блъскам яко по вратата и стената на крепостта месеци наред, докато се предаде".

                Струва ми се, че има срив на ценностите и яка меркантилност при жените. Същевременно като са над 40г вече не са в силна позиция и мъжете не ги предпочитаме много.

                Поздрави

                Коментар


                • Първоначално изпратено от representjah

                  На теория е така, но в днешния свят жените не го получават от мъжа. Защита - полиция, държавната уредба. Няма нужда от мъж за да я защити - оплаква се в полицията/някоя агенция и готово. Материални блага - пак държавата - затова има толкова сингъл мами. Държавата плаща обучението, помощите, здравеопазването. възпитанието на децата. Майката седи по центъра с други подобни и пие кафенце, ходи на прически и подобни интелектуални занимания.
                  И какво остава - това което се случва в момента - всяка млада жена 18-25 се скъсва да обикаля света, като междувременно преспива на някой остров с местния спасител, на друг с учителя ѝ по гмуркане, тук-там някой колега, приятел или старо гадже. Ако евентуално забременее, какво ѝ пука има хапчета/аборт (в краен случай).
                  Става на 30, сеща се че иска деца,"преоткрива себе си" - т.е. вече тя не е такава, не спи с всеки срещнат, иска мъж който да се грижи за нея и да я уважава. Намира някой като нашия Евго, прави му две-три деца, след това осъзнава че той е по-скучен от църковна проповед, подава молба за развод, взема му половината имоти, децата, доживотна издръжка и готово. Тя вече е "зряла жена". Научила си е уроците и сега вече е "независима" и се е отдала на най-висшите дейности - грижата за новото поколение (цитирам една "ама аз му правя хот-дог на детето понякога") като междувременно си слага ботокс в лицето, нови гърди, помпа устните - и хоп отново на "лов за мъже". И така следващия балък, с такива е пълно.
                  Знам че повечето мъже тук са от друго поколение, над 40-45 години, с жени семейства и т.н. И сами го виждате, "семейството" като единица е унищожено и заменено от Държавата. Тя се грижи за бедните, неоправданите, слабите, жените, децата. Но за мъжете???? В днешно време дори не можеш да плеснеш един шамар на непослушното ти дете! Не можеш да го накараш на направи каквото и да било, дори да хвърли кофата за боклук. Децата още от малки се възпитават от обществото че са най-важните, че светът се върти около тях, че могат да бъдат всичко, имат всички права и нула задължения. Но вятъра на промяната идва, както Бъфет каза "светът се промени". И първите които ще отпаднат от генния пул са точно тези за които писах по-горе - слабаците и зависимите.
                  Не всички са така.От моя клас в гимназията редовно се събираме и знаем горе долу как се развива животът на всеки.Само трима са без семейство,от останалите само една се е развела.Един е като теб плейбой,само че е в Прага и все качва снимки с някакви чехкини като от модно списание.
                  От друга страна трябва да влезем и в мисленето на жените.Повечето жени държат на образованието и завършват висше образование.Като вече са висшистки те задължително си търсят и мъж с такова образование.,гледат мъжа да е финансово обезпечен,да ги забавлява,да ги задоволява ,да има самочувствие,да е готов за семейство и деца .Е да де,ама и другите жени търсят такива мъже,затова и такива мъже лесно си намират жени.И няма достатъчно мъже с качества,които се харесват на жените.И те се хвърлят ту на тоя,ту на оня,ама често се оказва,че такива мъже не притежават желаните от жените качества.А и много от днешните младежи им се чудя на акъла.Имам един колега и той плейбой го раздава.Има една колежка,свестно момиче,фигурата й е перфектна,с дълги крака,в главата не е красавица,ама не е и грозна.С образование,добри доходи,готова да се жени.Ако не бях женен досега аз да съм я хванал.И аз му викам на оня„Що не се гаджосате с колежката„И той ми вика„Остави я тая,гони 30-е пък е още девствена„.,,Значи малоумника иска някоя,дето е целувала на половината град оная им работа.И тая така си и стои сама,а вече мина трийсетте.А не е като да няма ергени при нас.Е честно не мога да ги разбера тия мъже,за които това момиче не е добра партия.
                  Last edited by mirodes; 13.05.2020, 09:35.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Е как набор 69 и на 41 да не си скрил 10г
                    Кой е набор 69 - понякога се удивлявам как влизаш в сектата на Матейко от ДКМС и почваш да вярваш с глупости. Интернет наистина е уникално място
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Репрезентативния (какво значи ника ти, ако не е тайна), сложих ти плюс, макар да не съм напълно съгласен с теб - ти описваш един, макар и доста масово разпространен, не най-репрезентативен случай, от който си има изключения. Разбира се, винаги има изключения де

                      Аз съм на 41 години и не екато да не съм се поразходил налява-надясно - и по света, и с жени. Обикновено лафът е, че каквото търсиш, такова и ще намериш. Аз съм си търсил гаджета, съответно си намирах такива. Дори с жена ми съм тръгнал с тази мисъл - кефеше ме, исках я и т.н. Да не говорим, че почти всички жени, с които съм бил, не са били свободни - или женени, или с гаджета, но съм съумявал да ги спечеля по някакъв начин. Може да е било някакъв вид доказване, знам ли, макар мен просто да са ме кефели и да съм ги искал. Разсъждавайки от твоята гледна точка, то спокойно мога да кажа, че момичетата, дето са се държали като с балъци с предишните си в мое присъствие, просто са били отсвирвани от мен - чук и бег и това е. Какво толкова да очаквам от тях -дето е текло, пак ще тече, нали

                      За останалото си прав - на жените не им трябва мъж в смисъла на първобитно-общинния строй. Факт. Независмостта им от тази гледна точка води и до сегашното "разпищолване". Но щом може за мъжете, що да не може и за жените, нали? Е, децата страдат накрая, но на кого му пука за някакви си деца, след като нагонът е силен, а и инстаграм си чака снимките по гол гъз.

                      Каквото посееш, това ще пожънеш - обикновено така става, а ако не си си избрал правилната половинка, значи наистина си балък
                      Е как набор 69 и на 41 да не си скрил 10г

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Леле, Пеше, недей така! Дори и от господа, на които по обясними причини линиите на дланта на едната ръка / може и на двете, ако е амбидекстър/ са са поизтрили, може да се научи нещо. Вярно, с теорията и аз мога да се запозная в нета, ама друго си е да го прочета у форума синтезирано.
                        Щото, на мен нищо не ми пречи техните теории, да ги приложа на практика.
                        Наздраве, Пешо!
                        Тъни мъни само ти ли не разбра че това са празни дърдорковци ч....и и теоретици.Преди година с колегата си се бъзикахме на тема жени.Без да усетим една колежка беше влязла в залата и колегата вика днеска няма нищо за наеб...е.И чуваме ми няма щото на жените ни писна от теоретици и дРЪвени философи.Една колежка много готина млада мацка и добричка я гледам едни ухажори около нея само се дебнат облизват мустаци докато единия излезе от стаята другите дебнат кой да се намърда уж по работа..Та дойде при нас колежката в залата и аз я помолих да ни направи по едно кафе че много работга имаше от сутринта и нямаше как да станем да си направим.Тя с усмивка ни го носи а аз я бъзикам готина мацка да ти носи кафе безценно после пак майтап питам я леле какво ги правиш толкова ухажори отговорът беше.Заменям сто ухажори за един мъж куражлия....

                        Коментар


                        • Репрезентативния (какво значи ника ти, ако не е тайна), сложих ти плюс, макар да не съм напълно съгласен с теб - ти описваш един, макар и доста масово разпространен, не най-репрезентативен случай, от който си има изключения. Разбира се, винаги има изключения де

                          Аз съм на 41 години и не екато да не съм се поразходил налява-надясно - и по света, и с жени. Обикновено лафът е, че каквото търсиш, такова и ще намериш. Аз съм си търсил гаджета, съответно си намирах такива. Дори с жена ми съм тръгнал с тази мисъл - кефеше ме, исках я и т.н. Да не говорим, че почти всички жени, с които съм бил, не са били свободни - или женени, или с гаджета, но съм съумявал да ги спечеля по някакъв начин. Може да е било някакъв вид доказване, знам ли, макар мен просто да са ме кефели и да съм ги искал. Разсъждавайки от твоята гледна точка, то спокойно мога да кажа, че момичетата, дето са се държали като с балъци с предишните си в мое присъствие, просто са били отсвирвани от мен - чук и бег и това е. Какво толкова да очаквам от тях -дето е текло, пак ще тече, нали

                          За останалото си прав - на жените не им трябва мъж в смисъла на първобитно-общинния строй. Факт. Независмостта им от тази гледна точка води и до сегашното "разпищолване". Но щом може за мъжете, що да не може и за жените, нали? Е, децата страдат накрая, но на кого му пука за някакви си деца, след като нагонът е силен, а и инстаграм си чака снимките по гол гъз.

                          Каквото посееш, това ще пожънеш - обикновено така става, а ако не си си избрал правилната половинка, значи наистина си балък
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            А тая що ще готви без гащи . да ние горещо от печката.

                            Интересна теза поставяш за дискусия... /и, напълно в реда на нещата - веднага - на първо четене - се опитваш да намериш отговора - "горещо ѝ е!"/

                            ......................................

                            Вгледах се /НЕ в заобленостите, въпреки, че те се набиват на пръв поглед.../, т.е. - със всичката ми скромност - погледнах позицията на тялото /не позата!/, ама... тя не ми изглежда да готви /без гащи/... Около нея я няма оная, приятна неразбория на приготвящия ястие... Никакви продукти, никаква посуда! Един гол нож не виждам около нея! Подпряла се е, но позицията ѝ, според мен НЕ предполага отмора и почивка, а според мен показва някаква напрегнатост... /ако лявата ѝ ръка някак се подгъне - тая директно би се нацелила в брадичката върху някой от ръбовете... Дамите, когато искат да получат признанието за дълъг крак - стоят на пръсти, или на висок ток /бас ловя, че това е точно така, ако и да не виждаме снимката надолу/...

                            Дори, ако предположим, че си почива, между операциите на готвенето - наоколо е доста празно откъм всякакво оборудване... Това не отрича тезата, че "тя готви": може би имаТ предвид - за обед да хапнат нещо друго... /навън, имах предвид, но и в къщи може да се намери нещо "за хапване"..., разбира се - ако човек не е толкова гладен..., но и да е гладен - кой ти гледа глад!/... Фантазията не нещо нематериално..., ама - не винаги...

                            Горещо ѝ е! Блузката притиска гръдния ѝ кош! Тя разтваря блузката с красив жест... Не може да диша... "Оххх, по-леко ми е, но пак нещо ми липсва!" Фотографът, зад камерата /да си дойдем на думата/ - е интересен, може би усеща какво ѝ липсва... /той следи изкъсо действията ѝ/... Интуитивно усещам, че той е добър в изкуственото дишане, дано и в другите техники /напр. - сърдечен масаж - откъм... гръдния мускул и т.н. - достатъчно, за да бъде тя доволна..., защото - снимки, позиции, ама накрая - "краката ѝ - отвити"...

                            .....................................

                            Смущава ме едно съществително... гащи! Може би малко преигравам, но имаше /както му казваме/ прецедент... Приятел от ученическите години се ожени за гаджето си още след бала... Готини приятели, често тя се влачеше с нас... Много приказваше, жизнерадостно, усмихнато момиче, както се казва - всичко си имаше...

                            И веднага забременя... Един ден я срещам - усмихната и бъбрива, както си я познавам - само дето коремчето беше напред... Как си? - питам я - и като тръгна един поток от "проблеми" - и ми се оплака: свекървата я карала да носи "едни гащи"... Е, казвам ѝ - в това няма лошо - гащи носи всеки.... "Аааа, ама не! Това са едни розови, казват им "румби" - с крачоли, които се стягат над коленете с ластици!"...

                            Щях да падна от смях! Оффф, това да ти е проблема..., успокоих я - ще мине...

                            Та, като чуя за "гащи" - все се сещам за тая случка... Има и по-нежно-еротични названия в облеклото на дамите: гащички, гащенца, прашки... , но всеки има право на избор... Виждаме, че дори и без гащички - една дама може да бъде... красива... ... /т.е. - въпреки тяхната липса..., майтап, де - едни гащи не могат да убият желанието на един мъж..., абе - малко се съмнявам - дамата от снимката да беше с подобни... розАви "румби"..., трудно би ме "вдъхновила"..., не че нещо - ама просто така, за дискусията.../... ))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от representjah

                              На теория е така, но в днешния свят жените не го получават от мъжа. Защита - полиция, държавната уредба. Няма нужда от мъж за да я защити - оплаква се в полицията/някоя агенция и готово. Материални блага - пак държавата - затова има толкова сингъл мами. Държавата плаща обучението, помощите, здравеопазването. възпитанието на децата. Майката седи по центъра с други подобни и пие кафенце, ходи на прически и подобни интелектуални занимания.
                              И какво остава - това което се случва в момента - всяка млада жена 18-25 се скъсва да обикаля света, като междувременно преспива на някой остров с местния спасител, на друг с учителя ѝ по гмуркане, тук-там някой колега, приятел или старо гадже. Ако евентуално забременее, какво ѝ пука има хапчета/аборт (в краен случай).
                              Става на 30, сеща се че иска деца,"преоткрива себе си" - т.е. вече тя не е такава, не спи с всеки срещнат, иска мъж който да се грижи за нея и да я уважава. Намира някой като нашия Евго, прави му две-три деца, след това осъзнава че той е по-скучен от църковна проповед, подава молба за развод, взема му половината имоти, децата, доживотна издръжка и готово. Тя вече е "зряла жена". Научила си е уроците и сега вече е "независима" и се е отдала на най-висшите дейности - грижата за новото поколение (цитирам една "ама аз му правя хот-дог на детето понякога") като междувременно си слага ботокс в лицето, нови гърди, помпа устните - и хоп отново на "лов за мъже". И така следващия балък, с такива е пълно.
                              Знам че повечето мъже тук са от друго поколение, над 40-45 години, с жени семейства и т.н. И сами го виждате, "семейството" като единица е унищожено и заменено от Държавата. Тя се грижи за бедните, неоправданите, слабите, жените, децата. Но за мъжете???? В днешно време дори не можеш да плеснеш един шамар на непослушното ти дете! Не можеш да го накараш на направи каквото и да било, дори да хвърли кофата за боклук. Децата още от малки се възпитават от обществото че са най-важните, че светът се върти около тях, че могат да бъдат всичко, имат всички права и нула задължения. Но вятъра на промяната идва, както Бъфет каза "светът се промени". И първите които ще отпаднат от генния пул са точно тези за които писах по-горе - слабаците и зависимите.
                              Няма начин тоя живот да не завърши с катастрофа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Любов, подкрепа, защита, признание, уважение, зачитане - не задължително всички жени и незадължително в този ред. По елементарните жени искат дъндуркане и дрънкалки (коли, къщи, дрехи, бижута).
                                Вчера излезе статия,че първите Хомо сапиенс в Европа са се появили в България преди 42 хиляди години.И тогава и сега жените си търсят силен мъж,който да ги защитава,да им осигури достатъчно материални блага,да ги задоволява сексуално и да им направи здрави деца.Всичко останало е второстепенно.

                                Коментар

                                Working...
                                X