IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Естетика. Еротика. Чувство.
    или в някакъв превод
    красота, ебабелност, желание.

    Тези три възприятия ми влияят, когато или както първично гледам жената и, може би, се облизвам.

    Комбинациите на тези три явления са няколко,
    ----------------------------------------------------------------------

    но сега ще питам само за едната: естетика-еротика, или същото – красота-ебабелност.

    Като пример: сега в кръчмата гледах четири-пет момета, около 16 годишни, и те са красиви. Но просто мъжкото ми внимание, и просто за малко, беше привлечено от една зряла жена, седнала на пейка близо до кръчмата – като ебабелна, но вече не толкова стриктно, или художническо, красива на тяло и лице.
    Зряла, знае себе си, знае и мен теоретично, тъй да се каже.

    Как ви се струва?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Старите български-турски думи са- уруспия, пиростия , чикинтия, мастия..
      Произхода и значението им е друг въпрос..
      Тези свършващи с "-ия" показват гръцкоезично влияние.
      По мой опит или по чувство турцизмите, турските думи никога нямат такова окончание.
      Last edited by 78-10; 12.05.2020, 14:10.

      Коментар


      • Старите български-турски думи са- уруспия, пиростия , чикинтия, мастия..
        Произхода и значението им е друг въпрос..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Казват, че препирането на ръка помагало за простата, така че сигурно има полза, знам ли Чел съм книжка към младежта от преди 100 години и там пишеше, че ръкоблудството е смъртен грях. Ма глей кви хубави думички сме имали някога, а как сме ги осрали:
          - ръкоблудник, сега му викаме чекиджия,
          - мъжеложец - сега му викаме пеераз
          - гювендия - ковра и т.н.


          Богат е езикът ни, богат Иначе всеки си има тактика и мислене, но както казваше един приятел - евеш, не евеш, но кора времето си минава/ А пък за женитбата всеки е чувал мъдрата мисъл, че и да се ожениш, и да не се ожениш, все ще съжаляваш, така че живейте си живота и не въодушевявайте излишно, а още по-малко пък лепете излишни етикети на този или онзи. Какво очаквате от момиче/момче пуснало контактите си в нета - любяща съпруга/баща на промоция ли?
          предполагам това трябва да е фабулата от целия пост ))
          ето нещо и от мен. за толкова години четене на книги и контакти с хора съм се научил да разпознавам, какво стои зад думите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Има и шафрантия - според някои от мосю Шафран и неговото зааведение, според друфги заради цвета на шафрана - богат е езикът ни

            Никога не съм се запознавал с жена през нета, може би съм сторомоден, а може би защото ежедневно ми се налага да работя със социални мрежи и им знам кусурите (затова и нямам ни сураттефтер, но тръмпоитър, ни бъзикдин, ни чудо), затова и всичо ми е било срещи на жива свирка, както казват нашите хора около Вардар. Ку имъ нещу и прехвърчи - ок, ку немъ - ми немъ и това е

            Успех, Евго, и не го мисли толкова - ще направя нефеминстко изказване, но няма как да го сложа в офтопик, затова моля дамите да не го четат - жените са като кучетата (то затова и някои им викаме кучки - къде като титла, къде като обида) и надушват страха, слабостта, неувереността много лесно. А и ти няма какво да губиш - почти всяка жена си иска яко чаластрене, т.е. да и донесеш удоволствие в леглото. Понеже и мъжете търсим същото, то паснете ли си там и бройката ѝ не надвишава твоята (помниш правилото на тройката нали - ако мъж ти каже бройката си гаджета, делиш на три, при жените пък умножаваш по три), не е мърлячка (това се установява доста бързо при съвместно съжителство) и е поносимо меркантилна (щото меркантилността не е задължително отрицателна черта, а стремеж към нещо повече), значи сте един за друг. Но не изпадай в отчаяние. Никога!
            От турски oruspu „кучка“ - и от там уруспия
            пп това е от речника на българския език - малко лингвистика

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Струва ми се, че идеалната възраст да си намери човек половинка е на 25-30 г, когато е младичък и са силни хормоните.

              Оказва се, че много двойки се запознават чрез Интернет приложения и чатове, нали жените все си ровят в телефона, все нещо търсят там.

              А пък Кобилкина казва, че кахърен Кънчо работа не върши, т.е. ако има проблеми човек, това му пречи да се отдаде на любовта.

              Има една стара дума: шантонерка, работничка в шантаните в центъра на София, както и в Западна Европа.

              Готова да задоволи мераците на чиновници, на военни и други платежоспособни мъже,
              Има и шафрантия - според някои от мосю Шафран и неговото зааведение, според друфги заради цвета на шафрана - богат е езикът ни

              Никога не съм се запознавал с жена през нета, може би съм сторомоден, а може би защото ежедневно ми се налага да работя със социални мрежи и им знам кусурите (затова и нямам ни сураттефтер, но тръмпоитър, ни бъзикдин, ни чудо), затова и всичо ми е било срещи на жива свирка, както казват нашите хора около Вардар. Ку имъ нещу и прехвърчи - ок, ку немъ - ми немъ и това е

              Успех, Евго, и не го мисли толкова - ще направя нефеминстко изказване, но няма как да го сложа в офтопик, затова моля дамите да не го четат - жените са като кучетата (то затова и някои им викаме кучки - къде като титла, къде като обида) и надушват страха, слабостта, неувереността много лесно. А и ти няма какво да губиш - почти всяка жена си иска яко чаластрене, т.е. да и донесеш удоволствие в леглото. Понеже и мъжете търсим същото, то паснете ли си там и бройката ѝ не надвишава твоята (помниш правилото на тройката нали - ако мъж ти каже бройката си гаджета, делиш на три, при жените пък умножаваш по три), не е мърлячка (това се установява доста бързо при съвместно съжителство) и е поносимо меркантилна (щото меркантилността не е задължително отрицателна черта, а стремеж към нещо повече), значи сте един за друг. Но не изпадай в отчаяние. Никога!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Казват, че препирането на ръка помагало за простата, така че сигурно има полза, знам ли Чел съм книжка към младежта от преди 100 години и там пишеше, че ръкоблудството е смъртен грях. Ма глей кви хубави думички сме имали някога, а как сме ги осрали:
                - ръкоблудник, сега му викаме чекиджия,
                - мъжеложец - сега му викаме пеераз
                - гювендия - ковра и т.н.


                Богат е езикът ни, богат Иначе всеки си има тактика и мислене, но както казваше един приятел - евеш, не евеш, но кора времето си минава/ А пък за женитбата всеки е чувал мъдрата мисъл, че и да се ожениш, и да не се ожениш, все ще съжаляваш, така че живейте си живота и не въодушевявайте излишно, а още по-малко пък лепете излишни етикети на този или онзи. Какво очаквате от момиче/момче пуснало контактите си в нета - любяща съпруга/баща на промоция ли?
                Струва ми се, че идеалната възраст да си намери човек половинка е на 25-30 г, когато е младичък и са силни хормоните.

                Оказва се, че много двойки се запознават чрез Интернет приложения и чатове, нали жените все си ровят в телефона, все нещо търсят там.

                А пък Кобилкина казва, че кахърен Кънчо работа не върши, т.е. ако има проблеми човек, това му пречи да се отдаде на любовта.

                Има една стара дума: шантонерка, работничка в шантаните в центъра на София, както и в Западна Европа.

                Готова да задоволи мераците на чиновници, на военни и други платежоспособни мъже,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                  пеше, не така ,че казанова се сърди, като му кажеш, че опита му е само от телевизията и интернета.
                  начи бас фащам, че е ръкоделец от висок разряд.
                  Казват, че препирането на ръка помагало за простата, така че сигурно има полза, знам ли Чел съм книжка към младежта от преди 100 години и там пишеше, че ръкоблудството е смъртен грях. Ма глей кви хубави думички сме имали някога, а как сме ги осрали:
                  - ръкоблудник, сега му викаме чекиджия,
                  - мъжеложец - сега му викаме пеераз
                  - гювендия - ковра и т.н.


                  Богат е езикът ни, богат Иначе всеки си има тактика и мислене, но както казваше един приятел - евеш, не евеш, но кора времето си минава/ А пък за женитбата всеки е чувал мъдрата мисъл, че и да се ожениш, и да не се ожениш, все ще съжаляваш, така че живейте си живота и не въодушевявайте излишно, а още по-малко пък лепете излишни етикети на този или онзи. Какво очаквате от момиче/момче пуснало контактите си в нета - любяща съпруга/баща на промоция ли?
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                    пеше, не така ,че казанова се сърди, като му кажеш, че опита му е само от телевизията и интернета.
                    начи бас фащам, че е ръкоделец от висок разряд.
                    Според мен, Миро не ни лъже. Просто такъв му е стила. Човекът е мъжкар и уважавам мнението му за българската действителност, за това, че не искат да раждат и че има много неща сбъркани.

                    И разказът му за Интернет мадамите е напълно верен - повечето гледат да те използват да ги черпиш, а не винаги пускат.

                    И ми се струва, че е правилно, мъжът да гледа мръснишки и да си иска......по пиано баровете или други барове.

                    Поздрави,
                    Last edited by Evgo; 12.05.2020, 10:21.

                    Коментар


                    • И се сети , че ги сложи на едно общо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Хвалипръцко запри простотиите в този форум.То бива лъжи и простотия ама твоето не се търпи.Ба си овчата глава.Ти секс си правил с козата на дядо си тебе жена нема те погледне като ти чета простотиите дори циганка не можеш да хванеш.Лъжа след лъжа по цял ден лъжи.Този форум не е за чекиджии
                        пеше, не така ,че казанова се сърди, като му кажеш, че опита му е само от телевизията и интернета.
                        начи бас фащам, че е ръкоделец от висок разряд.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение

                          Направете си "софия" в "сливен", щом толкоз ви кефи, че да прихванат и софиянките
                          Мъжете ако са кекави, то какво да очакваме и за жените
                          не лош опит, Асане.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Измислил си телепортацията?
                            измислил съм евтините самолетни билети и карантината.
                            все пак, това май не беше твърд отказ и май ще причисля схемата към категорията " може и да сработи".

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              И тук не се сдържа да ме обиждаш,импотентен нещастник.Ти ли ще даваш акъл за жени,който си правил секс за пръв път на сватбата си?И друга освен дъртата шунда на жена си,не си виждал.
                              Хвалипръцко запри простотиите в този форум.То бива лъжи и простотия ама твоето не се търпи.Ба си овчата глава.Ти секс си правил с козата на дядо си тебе жена нема те погледне като ти чета простотиите дори циганка не можеш да хванеш.Лъжа след лъжа по цял ден лъжи.Този форум не е за чекиджии

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Какво разбираш под качество?Твоите критерии за качество са си твои.Всеки си има различни критерии.В крайна сметка оцеляват по-многобройните.При положение ,че българите намаляват с най-бързи темпове в света за какво качество изобщо говорим.
                                И не мога да разбера какво общо има работата.Работата е дотам да си осигуриш прехраната на семейството.
                                Хайде стига лицемерие-да сме помагали на света,да сме подобрявали благосъстоянието на обществото и тем подобни.Всеки си гледа на първо място себе си и семейството си.И това е нормално.Заложено е в гените ни,иначе нямаше изобщо да ни има на света.Ричард Докинс го нарича„,Себичният ген„.Т.е всеки се стреми да осигури максимално благосъстояние на близките си.
                                Много правилно си го казал. Ама не разбирам , защо се опитваш да гледаш околните ? Ти нали имаше жена и деца ? И ти дремеше за останалите .

                                Не претендирам да разбирам от качество , нито налагам критерии . Само провокирам

                                А Лалка, много красиво и изразително го каза . Важното

                                Коментар

                                Working...
                                X