IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Ба, фабула - празни мисли на един празен човек

    Репрезентативния, голям си простак (това е, щото казваш нелицеприятната истина ), но си напълно прав. И все пак мислиш като съвършения егоист, в което също няма нищо лошо. Аз винаги съм давал за пример, когато някой ми заговори за деца и т.н. - и преди да имам деца, и след като вече имам деца, случая с Иван Вазов. Ми той е нямал деца и кво - непълноценен ли е бил, що? А пък Ботьова се оженил за пари, образно казано, при това за стара, според тогавашните разбирания, жена (на 28 години), която отгоре на всичкото била разведена и с дете - малииии, ужасТ, заеби. Та и твоята гледна точка е интересна и аз не намирам нищо странно в нея. Е, може би е неморална, от гледна точка на общоприетия морал, но морал е изменчиво понятие - да убиеш неверник преди 1000 години не смао не е било неморално, ни е било и билет за Рая, сега е билет за доживотен затвор...

    Леля, много точно - сарказмът/констатацията ти е абсолютно на място
    Който не цени този дар - децата,
    лесно може да загуби и жената...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      В цяла западна Европа това е ежедневие. Не е опасно в такава степен при раждане на второ дете. Не говорим за изключения. Светът върви и се променя. Така го разбирай. Има прекрасни детегледачки. Просто ти посочвам части от една реалност.
      Според Евростат средната възраст за раждане на дете в ЕС е 29 години.Така че такива случаи са изключение,а не правило.
      Не ме разбирай погрешно-нямам нищо против жените да раждат и след 40 години.Въпросът е,че на малцина се отдава.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Това как да го разбирам?Естествено,че някои жени могат да раждат и след 45 години,ама говорим за мнозинството.Изключенията потвърждават правилото.Друг въпрос е,че децата постоянно лудуват и една жена на 25 години много по-лесно би се справила,отколкото 45 годишна.
        В цяла западна Европа това е ежедневие. Не е опасно в такава степен при раждане на второ дете. Не говорим за изключения. Светът върви и се променя. Така го разбирай. Има прекрасни детегледачки. Просто ти посочвам части от една реалност.

        Коментар


        • Това как да го разбирам?Естествено,че някои жени могат да раждат и след 45 години,ама говорим за мнозинството.Изключенията потвърждават правилото.Друг въпрос е,че децата постоянно лудуват и една жена на 25 години много по-лесно би се справила,отколкото 45 годишна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Ба, фабула - празни мисли на един празен човек

            Репрезентативния, голям си простак (това е, щото казваш нелицеприятната истина ), но си напълно прав. И все пак мислиш като съвършения егоист, в което също няма нищо лошо. Аз винаги съм давал за пример, когато някой ми заговори за деца и т.н. - и преди да имам деца, и след като вече имам деца, случая с Иван Вазов. Ми той е нямал деца и кво - непълноценен ли е бил, що? А пък Ботьова се оженил за пари, образно казано, при това за стара, според тогавашните разбирания, жена (на 28 години), която отгоре на всичкото била разведена и с дете - малииии, ужасТ, заеби. Та и твоята гледна точка е интересна и аз не намирам нищо странно в нея. Е, може би е неморална, от гледна точка на общоприетия морал, но морал е изменчиво понятие - да убиеш неверник преди 1000 години не смао не е било неморално, ни е било и билет за Рая, сега е билет за доживотен затвор...

            Леля, много точно - сарказмът/констатацията ти е абсолютно на място
            Всеки си живее живота както иска.Още повече надали на някой друг му дреме дали даден човек има или няма деца.Освен на родителите му.
            Та в тая връзка няма нищо неморално в изборът му да няма деца,въпросът е,че други хора разсъждават по друг начин.
            Аз също познавам двама стари ергени,които са плейбой.Единият вече гони пенсия,ама не е спрял да гони и младите гаджета.Другият е на средна възраст ,живее в Чехия и като си идва в България все води с него едни млади чехкинчета,които са много красиви.Явно тоя живот ги влече.А пък им се и отдава.



            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Абортът си е лично решение на жената.Мъжът може само да дава мнение,но последната дума е на жената.Още повече не виждам с какво толкова едно дете би попречило на някой мъж.Аз лично не бих позволил на никоя жена да убие мое дете/щото това си е убийство,ако и да са му измислили други име/,а ако го направи това ще означава край на отношенията ни.Това че не знаят някои жени как да се пазят е друг въпрос.Зачеване може да стане само в деня на овулацията и един-два дни преди това.През тия три дни може да се прави секс с презерватив или пък изобщо да се въздържат.Изчислено е,че откакто има статистика за абортите през 1953г има направени почти 6 милиона аборта.
              Много жени нарочно не встъпват в сериозна връзка, защото правят кариера.А дете или деца биха попречили на това.Не е нормално средната възраст за раждане на дете в София да е 31,5 години,а ако се сметнат само българките средната възраст отива на 33-34 години.И тия,които правят кариера в един момент на 35 години се сещат,че трябва и да раждат.Ама на тази възраст не всички успяват.
              https://www.mila.bg/article/6074817

              https://www.mila.bg/article/5263267
              Last edited by Selena; 12.05.2020, 17:36.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Мненията са различни, колкото са различни и хората, дори ако е налице диференциране по полови белези...

                В тоя смисъл: нямам претенциите да имам типичното мнение, но в тоя форум - мнението на 5-6 човека, дори да са обособени по пол - няма как да представляват представителна извадка... Както и да е. Ако някой прави изводите си на тая база /5-6 съвета/ - може и да зацикли..., но пък може да се пръкне някой супер-мен... Дали?

                .................................................


                Това, че дамите "не искат да раждат и че има много неща сбъркани"... , не ще да е най-лошото... Сигурен съм, че има много дами, които искат да раждат! Но!!! Когато те имат нагласата да раждат, ние, мъжете - обикновено се замисляме... Нещо почва да ни гложди... Мислим си: можеше да бъде по-хубава..., можеше да е с по-дълги бедра.../тип - манекенка/... Ето на: отсреща минава една манекенка, позната ми е, ама..., що така не желае да говорим за деца..., щеше да бъде идеалната! Е, не се знае, дали щеше да бъде идеалната, защото има тоооолкова неща, които се решават от мислещи хора..., което пък не означава, че манекенките не мислят - но ето и други евентуални несъответствия...

                Може би, "много неща са сбъркани", затова доста хора тук казват, че нещата се случват, обикновено в ПО-младата възраст... После - дамата вече е цакана няколко /или дори - много/ пъти от такива, които са искали "да им пуска"... И нещата са се завъртяли: "Не винаги пускат!"... Защо пък не /НИ/ пускат? За нас е леко и бързо решаваме: щом си бременна - ще го махнеш, разбира се... Тя - какво да прави: съгласява се... Млада е ОЩЕ, а животът е "пред нея"... Тук, ако тръгнем да говорим за рисковете, може би трябва да кажем един от първите: невъзможността момичето да има свои деца в бъдеще! Сериозен проблем /трагедия/ за много дами! Да не говорим за по-лошото /да не се случва!/...


                След гореказаното, как би постъпило едно момиче, което няколко пъти, грубо казано - "е пускало"? Как да не се е надявала да срещне истинската любов, нещо повече - сигурна е била, че този - НОВИЯТ - е съвсем различен от разните, несериозни до тоя момент...

                Стигнахме до момента: "...повечето гледат да те използват да ги черпиш, а не винаги пускат!"


                Тук трябва ад направим разделянето: "не винаги пускат" - по споменати от горепосочените проблеми..., но как да коментирам това, че: "повечето гледат да те използват да ги черпиш,".... Не разбирам, кое е лошото, когато седнеш с една дама, разговорите се, поразсъждавате и решите, че не си пасвате... Не си подхождате, разделяте се. Е, кое му е лошото - мъжът да почерпи и защо това се възприема изобщо като "използване в лошия смисъл"..., а и оттук - да си вадим заключението, че "повечето гледат да те използват да ги черпиш"..., но пък "НЕ ПУСКАТ"...

                /отварям една скоба: има разлика между тия, които пускат, когато ги почерпиш и ония, които не пускат... , а между тях няма знак за равенство..., не е сложно за разбиране/...

                Може би това е ПРЕЛОМНИЯТ МОМЕНТ в мисленето си, който някои мъже трябва да преосмислят..., но това НЕ Е препоръка! /само разсъждавам неангажиращо/...

                ..................................................

                Не става въпрос да защитаваме поведението на някоя от групите - с еднакви полови белези. Много биха казали, че горните проблеми не бива да се дискутират, а направо да се скача в една връзка... В такъв случай - не мисля, че трябва да се оплакваме, че дамите "не винаги пускат"..., но пък съм съгласен и с това, че има дами, които искат повече от едно доказателство за бъдещето..., това, разбира се - ако приемем, че половият член е първото сериозно доказателство за принадлежност към противоположния пол...



                /мнението ми не е насочено към никого..., просто разсъждавам/...
                Абортът си е лично решение на жената.Мъжът може само да дава мнение,но последната дума е на жената.Още повече не виждам с какво толкова едно дете би попречило на някой мъж.Аз лично не бих позволил на никоя жена да убие мое дете/щото това си е убийство,ако и да са му измислили други име/,а ако го направи това ще означава край на отношенията ни.Това че не знаят някои жени как да се пазят е друг въпрос.Зачеване може да стане само в деня на овулацията и един-два дни преди това.През тия три дни може да се прави секс с презерватив или пък изобщо да се въздържат.Изчислено е,че откакто има статистика за абортите през 1953г има направени почти 6 милиона аборта.
                Много жени нарочно не встъпват в сериозна връзка, защото правят кариера.А дете или деца биха попречили на това.Не е нормално средната възраст за раждане на дете в София да е 31,5 години,а ако се сметнат само българките средната възраст отива на 33-34 години.И тия,които правят кариера в един момент на 35 години се сещат,че трябва и да раждат.Ама на тази възраст не всички успяват.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от [B
                  копнато от някъде...[/B];n3596796]

                  .................... уважавам мнението му за българската действителност, за това, че не искат да раждат и че има много неща сбъркани.

                  И разказът му за Интернет мадамите е напълно верен - повечето гледат да те използват да ги черпиш, а не винаги пускат.


                  И ми се струва, че е правилно, мъжът да гледа мръснишки и да си иска......по пиано баровете или други барове.

                  Поздрави,

                  Мненията са различни, колкото са различни и хората, дори ако е налице диференциране по полови белези...

                  В тоя смисъл: нямам претенциите да имам типичното мнение, но в тоя форум - мнението на 5-6 човека, дори да са обособени по пол - няма как да представляват представителна извадка... Както и да е. Ако някой прави изводите си на тая база /5-6 съвета/ - може и да зацикли..., но пък може да се пръкне някой супер-мен... Дали?

                  .................................................


                  Това, че дамите "не искат да раждат и че има много неща сбъркани"... , не ще да е най-лошото... Сигурен съм, че има много дами, които искат да раждат! Но!!! Когато те имат нагласата да раждат, ние, мъжете - обикновено се замисляме... Нещо почва да ни гложди... Мислим си: можеше да бъде по-хубава..., можеше да е с по-дълги бедра.../тип - манекенка/... Ето на: отсреща минава една манекенка, позната ми е, ама..., що така не желае да говорим за деца..., щеше да бъде идеалната! Е, не се знае, дали щеше да бъде идеалната, защото има тоооолкова неща, които се решават от мислещи хора..., което пък не означава, че манекенките не мислят - но ето и други евентуални несъответствия...

                  Може би, "много неща са сбъркани", затова доста хора тук казват, че нещата се случват, обикновено в ПО-младата възраст... После - дамата вече е цакана няколко /или дори - много/ пъти от такива, които са искали "да им пуска"... И нещата са се завъртяли: "Не винаги пускат!"... Защо пък не /НИ/ пускат? За нас е леко и бързо решаваме: щом си бременна - ще го махнеш, разбира се... Тя - какво да прави: съгласява се... Млада е ОЩЕ, а животът е "пред нея"... Тук, ако тръгнем да говорим за рисковете, може би трябва да кажем един от първите: невъзможността момичето да има свои деца в бъдеще! Сериозен проблем /трагедия/ за много дами! Да не говорим за по-лошото /да не се случва!/...


                  След гореказаното, как би постъпило едно момиче, което няколко пъти, грубо казано - "е пускало"? Как да не се е надявала да срещне истинската любов, нещо повече - сигурна е била, че този - НОВИЯТ - е съвсем различен от разните, несериозни до тоя момент...

                  Стигнахме до момента: "...повечето гледат да те използват да ги черпиш, а не винаги пускат!"


                  Тук трябва ад направим разделянето: "не винаги пускат" - по споменати от горепосочените проблеми..., но как да коментирам това, че: "повечето гледат да те използват да ги черпиш,".... Не разбирам, кое е лошото, когато седнеш с една дама, разговорите се, поразсъждавате и решите, че не си пасвате... Не си подхождате, разделяте се. Е, кое му е лошото - мъжът да почерпи и защо това се възприема изобщо като "използване в лошия смисъл"..., а и оттук - да си вадим заключението, че "повечето гледат да те използват да ги черпиш"..., но пък "НЕ ПУСКАТ"...

                  /отварям една скоба: има разлика между тия, които пускат, когато ги почерпиш и ония, които не пускат... , а между тях няма знак за равенство..., не е сложно за разбиране/...

                  Може би това е ПРЕЛОМНИЯТ МОМЕНТ в мисленето си, който някои мъже трябва да преосмислят..., но това НЕ Е препоръка! /само разсъждавам неангажиращо/...

                  ..................................................

                  Не става въпрос да защитаваме поведението на някоя от групите - с еднакви полови белези. Много биха казали, че горните проблеми не бива да се дискутират, а направо да се скача в една връзка... В такъв случай - не мисля, че трябва да се оплакваме, че дамите "не винаги пускат"..., но пък съм съгласен и с това, че има дами, които искат повече от едно доказателство за бъдещето..., това, разбира се - ако приемем, че половият член е първото сериозно доказателство за принадлежност към противоположния пол...



                  /мнението ми не е насочено към никого..., просто разсъждавам/...

                  Коментар


                  • Да допълня, че спретнатия вид, хубавата прическа, новите дрехи и излъчването свалят 10 години.

                    Има мъже, които на 40 г, изглеждат по-добре от на 30 г. И жени на 45 г,, които все още са секси.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      но морал е изменчиво понятие
                      Моралът е просто и само обществен практицизъм.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                        предполагам това трябва да е фабулата от целия пост ))
                        ето нещо и от мен. за толкова години четене на книги и контакти с хора съм се научил да разпознавам, какво стои зад думите.
                        Ба, фабула - празни мисли на един празен човек

                        Репрезентативния, голям си простак (това е, щото казваш нелицеприятната истина ), но си напълно прав. И все пак мислиш като съвършения егоист, в което също няма нищо лошо. Аз винаги съм давал за пример, когато някой ми заговори за деца и т.н. - и преди да имам деца, и след като вече имам деца, случая с Иван Вазов. Ми той е нямал деца и кво - непълноценен ли е бил, що? А пък Ботьова се оженил за пари, образно казано, при това за стара, според тогавашните разбирания, жена (на 28 години), която отгоре на всичкото била разведена и с дете - малииии, ужасТ, заеби. Та и твоята гледна точка е интересна и аз не намирам нищо странно в нея. Е, може би е неморална, от гледна точка на общоприетия морал, но морал е изменчиво понятие - да убиеш неверник преди 1000 години не смао не е било неморално, ни е било и билет за Рая, сега е билет за доживотен затвор...

                        Леля, много точно - сарказмът/констатацията ти е абсолютно на място
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от representjah
                          Изобщо не говоря за миризми/аромати, младата жена мирише различно от старата, тук две мнения няма
                          О, да.
                          Миризмата (химическото възприятие на околността) е първото развито чувство за околността при така наречените живи организми, започвайки от едноклетъчните.

                          Ще се похваля и ще се оплача с миризмата на любовта ми: изчезваща, почти я няма – но все пак има нещо – 1 процент е от фрезия и още една десета процент е карамфил.
                          Останалите проценти не миришат, и аз, като некакъв перверзник, ѝ предлагам да не са къпе преди срещите ни.
                          Last edited by 78-10; 12.05.2020, 14:56.

                          Коментар


                          • Богат речник господа !
                            Ма не е чудно , всред мастити инвеститори , бедни няма

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                              кое?
                              Предложеното от мен разделение-свързване на тези възприятия на жената вътре в мъжа – в мен, може би в теб – давайки в пример себе си (човек може да излиза само от себе си) и питайки дали и при вас е така или нещо подобно.
                              Last edited by 78-10; 12.05.2020, 14:26.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                                Естетика. Еротика. Чувство.
                                или в някакъв превод
                                красота, ебабелност, желание.

                                Тези три възприятия ми влияят, когато или както първично гледам жената и, може би, се облизвам.

                                Комбинациите на тези три явления са няколко,
                                ----------------------------------------------------------------------

                                но сега ще питам само за едната: естетика-еротика, или същото – красота-ебабелност.

                                Като пример: сега в кръчмата гледах четири-пет момета, около 16 годишни, и те са красиви. Но просто мъжкото ми внимание, и просто за малко, беше привлечено от една зряла жена, седнала на пейка близо до кръчмата – като ебабелна, но вече не толкова стриктно, или художническо, красива на тяло и лице.
                                Зряла, знае себе си, знае и мен теоретично, тъй да се каже.

                                Как ви се струва?
                                Чичовците харесват mature жени, по-равити, по-опитни и по-еротични, като Франческа Делера от 80-те и 90-те години.

                                А тези момета на 16г са си деца още и не са за чичо, а за някой батко.

                                Коментар

                                Working...
                                X