IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

    Доколкото разбирам, си жена - определено все повече ми харесваш.
    Но не в селскостопаномашинния домисъл.
    Виж ся, вълчо, аз също винаги съм харесвал Селена и Валшето, но те са отдавна добре разпределени, та тука разни поплювковци дето се връзват на Кристина Димитрова, не може да впечатлят тези сериозни матрони...темата не я приемам на сериозно, освен, ако някоя дама не познава много добре на какво се дължи окосмяването ми по гърба.....тестостерон братче, на 25 съм правил своеобразен рекорд от 9 пъти за от 17ч. предния следобед, до 9ч. на следващата сутрин. Този рекорд съм поставил в бл.51 на българския Содом и Гомор, тоест Студентски град. Винаги, обаче съм имал уважение към жените и винаги съм имал връзки повече от 3 месеца, някой път години. Само веднъж в половин вековния ми живот съм преспал с момиче за една нощ и тя беше с хубаво тяло, но най-голямото емоционално дърво, което дори не можех да си представя, че съществува. Така, че винаги съм търсил в една жена много повече от един мимолетен секс. Всяка жена, дори и най-простата и необразована е цяла вселена, затова презирам всички първосигнални мачовци, които гледат на жените, като на парче месо за задоволяване на животинския ни инстинкт

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Дедо, писа ли ти Криситу да ѝ оправиш колонките или още висиш на лични, като прани гащи?
      Яааа, помни кучето му ньедно
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
        Да, пак ще повторя, че мъжете сте крехки и уязвими същества.

        Хубаво повтаряш..., през определени интервали от време! /да не би да се подготвяш за свекърва/тъща /...

        Някакви примери, може ли да дадеш?

        По какви критерии сравняваш двата пола, когато правиш подобни изводи?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
          Доколкото разбирам, си жена - определено все повече ми харесваш.
          Но не в селскостопаномашинния смисъл.
          Дедо, писа ли ти Криситу да ѝ оправиш колонките или още висиш на лични, като прани гащи?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
            .......................................
            ............Обидно е да се ловите шато шарани на бастун.
            Доколкото разбирам, си жена - определено все повече ми харесваш.
            Но не в селскостопаномашинния смисъл.
            И това ще мине ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Привет,

              да ти кажа, че Миро наистина има голяма секция с книги в хола си, освен това е много стабилен и е мъжкар.

              Не цепи басма на никои. И е много готин и точен за приятел,
              Ами, е, това, вашите отношения не ни засягат, тука си говорим за жени.
              И му кажи да погледне в тези стотици книги,
              какво разстояние се оставя преди и след писане на -запетая- -че- -ако-

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Срамувам се от което...
                Имам един колега, много е готин, той в подобни случаи има лаф “за съжаление споделям националност с този индивид” голям зевзек е.

                Във всяко стадо ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                  Не е същото.
                  Точно.Едно е да има еднократна връзка,която ще остане в тайна,а дори и да се разчуе,няма да нарани жената ,друго явно да я пренебрегваш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                    Подробно разбрахме обаче какво мислят мъжете .
                    Срамувам се от което...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Опитвам се да разбера “какво искат жените”, за да не се отклонявам от “темата”. Подробно разбрахме обаче какво мислят мъжете .
                      Жените и мъжете искаме едни и същи неща, според мен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                        Доколкото разбрах, при Валше квалификациите са контекстно зависими. Едно е с цел да се поразнообрази човека, друго е поради липса на уважение към партньора... Или май е същото?
                        Опитвам се да разбера “какво искат жените”, за да не се отклонявам от “темата”. Подробно разбрахме обаче какво мислят мъжете .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                          Не, не ми трябват скършени мъже.
                          След вчерашните оплаквания на пренебрегнатите, днес е дошла развръзката.
                          Обидно е да се ловите шато шарани на бастун.
                          вкара ме в някаква група, към която не се числя. и уловен не се чувствам ))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                            Доколкото разбрах, при Валше квалификациите са контекстно зависими. Едно е с цел да се поразнообрази човека, друго е поради липса на уважение към партньора... Или май е същото?
                            Не е същото.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Ще го етикетираш ли веднага като “курвар” или “курвеляк”? Това бе същината на “спора”

                              Това почерненото исках да чуя. Мерси за което.
                              Доколкото разбрах, при Валше квалификациите са контекстно зависими. Едно е с цел да се поразнообрази човека, друго е поради липса на уважение към партньора... Или май е същото?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Ще го етикетираш ли веднага като “курвар” или “курвеляк”? Това бе същината на “спора”

                                Това почерненото исках да чуя. Мерси за което.
                                Не. Ще ми е тъжно.

                                Коментар

                                Working...
                                X