IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Оправила го е централно по този казус историята мълчи. Ще видим какво още ще излезе.
    Last edited by Arana; 03.12.2022, 09:47.

    Коментар


    • Ето какъв салам искат жените и като спрат да го получават какви мръсотии вършат.

      По време на снимките на сериала, между Диана Димитрова и мачото прехвърчат флуиди. Двамата започват страстна връзка и зад кадър – нещо, което не е тайна за целия екип. Отношенията им са на приливи и отливи – личи си, че са подвластни на бурни емоции и ту са много влюбени, ту са скарани и си разменят язвителни реплики. Според някои живеят известно време заедно – нещо, което не се потвърждава от други източници.

      Докато за Вергов това е просто поредната мимолетна авантюра, Диана Димитрова хлътва по него. Така че когато Юлиан решава, че трябва да прекратят отношенията си, нашумялата красавица не е съгласна. Тя не може да се примири, че е отхвърлена и започва да се държи предизвикателно, подхвърляйки му неприлични намеци и директни обиди пред целия екип, пише изданието.

      "Юли, ти май вече нямаш интерес към жени. То за теб отдавна се говори, че си минал на другия бряг. Май ще излезе вярно”, казва му веднъж Диана Димитрова, и то пред 20 души от екипа. Вергов реагира остро, но все пак запазва самообладание. Подобни язвителни бележки, обаче, стават ежедневие и вгорчават атмосферата в продукцията.

      "Диана се фиксира в него. Очевидно беше хлътнала и си мислеше, че ще създаде семейство с Юлиан. По това време той правеше опити да се събере със съпругата си, с която бе разделен. Диана, обаче, се ядоса и се свърза с нея. Разказа ѝ за авантюрата си с него и я помоли да ги остави да се насладят на отношенията си. След този случай Вергов беше бесен и дори искаше да преустанови работата си в „Откраднат живот”, за да не я вижда", разказва пред седмичникът човек от екипа.

      Междувременно, докато е имал връзка с колежката си, Юлиан я запознава с 15-годишната си тогава дъщеря Алина. Диана Димитрова пробва нова тактика – да накара таткото да се върне при нея чрез детето. Започва да търси контакт с момичето и да я манипулира. Казва ѝ, че иска да се грижи за нея и тя трябва да положи усилия да убеди баща си, че тя е любовта на живота му. Подарява на девойката свои дрехи и бижута.

      "**** ти май вече нямаш интерес към жени. То за теб отдавна се говори, че си минал на другия бряг. Май ще излезе вярно”
      Абе всяка ли отхвърлена жена такива ги говори, че и на мен ми се е случвало от висажка?

      дами, това че сте убави не значи че като сте пълно дръво в леглото няма да ви бием шута
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Льошав си ми ти бива ли така да ги изтезаваш бе човек?
        Ех, изтезавам, дай да го кажем политкоректно - налагам демокрация...сиреч право на избор Оказва се, че за разлика от жените, мъжете никак не обичаме демокрацията

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          А бе, мерака ми се чини, че не е толкова за демонстрация на капацитет, а за внимание.

          Язе, съм бил с такива хора на маса и като седне некоя засукана мадама, па кат пият по 2 ракии за отскок...ела да видиш сеир. А мадамата се върти кат свредел, се чуди как да се откопчи, по 3 пъти на час до тоалетна ли не става, по телефона ли не излиза уж да говори. Остай, остай. Ма и аз пуст сеирджия...защитник на женското, хванем и скрием ракията. И викам после да избират, пиене ли ще е, гонене ли ще е. Та се бързо се укротят мераците
          Льошав си ми ти бива ли така да ги изтезаваш бе човек?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Да, бе!!! Навън 3 пръста сняг и продължава да трупа - ти мекици!? Пържоли, сланина и вино! А Арана да продължава да пише.
            Наздраве!
            Пиша, бриша, ей го и днес двуезични лакърдии край нямат … те така те. Важното е да сме живи издрави! Наздраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

              Да бяхме малко пояли мекици.
              Да, бе!!! Навън 3 пръста сняг и продължава да трупа - ти мекици!? Пържоли, сланина и вино! А Арана да продължава да пише.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                С намаляването на капацитета се увеличава меракът , който … умира последен в интелектуална ИМП … немощ
                А бе, мерака ми се чини, че не е толкова за демонстрация на капацитет, а за внимание.

                Язе, съм бил с такива хора на маса и като седне некоя засукана мадама, па кат пият по 2 ракии за отскок...ела да видиш сеир. А мадамата се върти кат свредел, се чуди как да се откопчи, по 3 пъти на час до тоалетна ли не става, по телефона ли не излиза уж да говори. Остай, остай. Ма и аз пуст сеирджия...защитник на женското, хванем и скрием ракията. И викам после да избират, пиене ли ще е, гонене ли ще е. Та се бързо се укротят мераците
                Last edited by Bad_Bear; 01.12.2022, 14:26.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Представих си освирепял от глад гинеколог след дълъг изнурителен ден, в който през цялото време е пребивавал в Светая светих на живота, застанал пред входа на баничарница в краен и неугледен софийски квартал и си задава въпроса - да влезе или да не влезе. Без да е чел Шекспир заради вагоните с медицински книги, той изпада пред тази екзистенциална дилема. Тя поставя и наратива за призванието и нуждата - за възвишените цели, които питаят нуждата от едни вкусни мекици. Предложих ти брутално късометражен текст в предния пост, за да очертая именно тази парадоксална рамка на битието. Или съзираш някаква схоластика в него?
                  При теб винаги съзирам схоластиката, но за разлика от лакърдиите на мики Маус има и качествена такава в твое лице . Не човек, а желязо …

                  А както знаем, качеството няма политическа окраска, то може неочаквано да вирее дори в най-тъмно червените черепни кутии
                  Last edited by Arana; 01.12.2022, 15:54.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                    Ухааа, тука опашка ли се е наредила? Браво на дамската агитка...щом с присъствие карат мъжкото съсловие да се напънат. Евала. Друго на ръка е дали усилията ще имат ефект
                    С намаляването на капацитета се увеличава меракът , който … умира последен в интелектуална ИМП … немощ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      Ами може да се каже, че си гризнала дървото.
                      Или обратното . Мина Ви времето обаче .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                        Ами може да се каже, че си гризнала дървото.
                        Ще и се ма нема тояжка
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Ухааа, тука опашка ли се е наредила? Браво на дамската агитка...щом с присъствие карат мъжкото съсловие да се напънат. Евала. Друго на ръка е дали усилията ще имат ефект

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            На диета съм, виж даже Пинокио съвсем лекичко съм го гризнала
                            Ами може да се каже, че си гризнала дървото.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              неква мръвка немаше ли?
                              На диета съм, виж даже Пинокио съвсем лекичко съм го гризнала

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Хммм, тази сутрин съм на прясно изцеден портокалов сок, кафе и тост.

                                Други въпроси?
                                Представих си освирепял от глад гинеколог след дълъг изнурителен ден, в който през цялото време е пребивавал в Светая светих на живота, застанал пред входа на баничарница в краен и неугледен софийски квартал и си задава въпроса - да влезе или да не влезе. Без да е чел Шекспир заради вагоните с медицински книги, той изпада пред тази екзистенциална дилема. Тя поставя и наратива за призванието и нуждата - за възвишените цели, които питаят нуждата от едни вкусни мекици. Предложих ти брутално късометражен текст в предния пост, за да очертая именно тази парадоксална рамка на битието. Или съзираш някаква схоластика в него?

                                Коментар

                                Working...
                                X