IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

    Много дълго ......
    .

    Дъри, ти си от групата на "трите грации", които не издържате на "дълги" текстове: ти, ТНМ и Арана. За вас - концентрацията върху текст от 3-4 минути е трудна (много дълго!)

    "Трите грации" убивате дискусията с първото изречение (не, че не ползвате дълги отговори, за да докажете ваши тези)...

    Здраве и щастие!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


      Казали са: който търси - намира! Ама...
      ​​​​​
      Къде се отнесе ти, може би, едва ли не...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

        Много дълго Доста по-просто е, случайно ми попадна календара на австралийските пожарникари за 2023 г. и нямаше как да не го разгледам
        Ето, оплакнете очи и вие :

        https://www.google.com/search?sa=X&s...h=652&dpr=1.29
        То само един ще оплакне очи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


          Казали са: който търси - намира! Ама...
          ​​​​​
          Дъри, концентрирал съм в себе си (както се очаква, разбира се) - всички отрицателни качества на мъжката половина на човечеството, затова почвам да умувам... Сигурен съм, че мъжът, който е до теб - изобщо НЕ подозира, не, Дъри, че се ровиш в нета, за да търсиш мускулести мъже - а те пък - мачовците, де - прегърнали твоята любима порода "кучо"...

          А сега, де! Мноооого си съмнителнО, Дъри! Много! А и нас трудно може да ни заблудиш: знаЕМ, че първо си открила в нета мачото...

          Аз ви разбирам - хубавите дами! По-скоро - опитвам да ви разбера. Знаем, че за всяка дейност от ежедневието си - утвърдената е живота дама - има отделен мъж: за споделяне, за шопинг, за кулинарни изпълнения, за романтични преживявания, за екскурзии, за сексуални преживявания (щях да ги поставя в началото, но много щеше да бие на очи), за кино, театрални постановки, концерти и оперни спектакли, за туризъм.

          Горепосочените не са свършили, Дъри, ама при теб нещата, както се казва - ескалират (!) наистина ми изглеждат някак (между нас казано) - почти скандални... ..., щом на теб ти трябва и доверен мъж за търсене в нета на мускулести мачо-вци - с твоята любима порода кучо...., който (довереник - мъж) също ще трябва да те "спасява" и да обяснява убедително на мъжа до теб, че твоите занимания в подобен стил в нета - изобщо не са това, което си представя, че ти си доброто момиче, на което той може да вярва безпрекословно..., нищо, че случайно е мернал мачовците... (позволих си да проследя някаква идея, ама не ми се продължаваше в дълбочина, а и кафето ми вече свършва...)

          Обаче!

          Мисля,. че само половината работа си свършила, Дъри... От къде ти разбра (например) - ориентацията на тоя мачо - от снимката? Виждаме, че има куче, но не знаем от кой вид "градинки оре/изорава" (за мачото става НА въпрос, при кучетата е елементарно - спор няма:: мъжкото е винаги отзад...)
          Това е тънкостта в казуса: ако мачото е ориентиран към дамския състав - защо му е изобщо да се занимава с фитнес? (риторично - но може да те попита и всеки мъж, комуто правят впечатление добре развитите тела във фитнеса)...
          Много дълго Доста по-просто е, случайно ми попадна календара на австралийските пожарникари за 2023 г. и нямаше как да не го разгледам
          Ето, оплакнете очи и вие :

          https://www.google.com/search?sa=X&s...h=652&dpr=1.29

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

            Намерииииххххх............

            https://www.facebook.com/photo/?fbid...86826487323838

            Казали са: който търси - намира! Ама...
            ​​​​​
            Дъри, концентрирал съм в себе си (както се очаква, разбира се) - всички отрицателни качества на мъжката половина на човечеството, затова почвам да умувам... Сигурен съм, че мъжът, който е до теб - изобщо НЕ подозира, не, Дъри, че се ровиш в нета, за да търсиш мускулести мъже - а те пък - мачовците, де - прегърнали твоята любима порода "кучо"...

            А сега, де! Мноооого си съмнителнО, Дъри! Много! А и нас трудно може да ни заблудиш: знаЕМ, че първо си открила в нета мачото...

            Аз ви разбирам - хубавите дами! По-скоро - опитвам да ви разбера. Знаем, че за всяка дейност от ежедневието си - утвърдената е живота дама - има отделен мъж: за споделяне, за шопинг, за кулинарни изпълнения, за романтични преживявания, за екскурзии, за сексуални преживявания (щях да ги поставя в началото, но много щеше да бие на очи), за кино, театрални постановки, концерти и оперни спектакли, за туризъм.

            Горепосочените не са свършили, Дъри, ама при теб нещата, както се казва - ескалират (!) наистина ми изглеждат някак (между нас казано) - почти скандални... ..., щом на теб ти трябва и доверен мъж за търсене в нета на мускулести мачо-вци - с твоята любима порода кучо...., който (довереник - мъж) също ще трябва да те "спасява" и да обяснява убедително на мъжа до теб, че твоите занимания в подобен стил в нета - изобщо не са това, което си представя, че ти си доброто момиче, на което той може да вярва безпрекословно..., нищо, че случайно е мернал мачовците... (позволих си да проследя някаква идея, ама не ми се продължаваше в дълбочина, а и кафето ми вече свършва...)

            Обаче!

            Мисля,. че само половината работа си свършила, Дъри... От къде ти разбра (например) - ориентацията на тоя мачо - от снимката? Виждаме, че има куче, но не знаем от кой вид "градинки оре/изорава" (за мачото става НА въпрос, при кучетата е елементарно - спор няма:: мъжкото е винаги отзад...)
            Това е тънкостта в казуса: ако мачото е ориентиран към дамския състав - защо му е изобщо да се занимава с фитнес? (риторично - но може да те попита и всеки мъж, комуто правят впечатление добре развитите тела във фитнеса)...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Когато проклетото псе беше малко го разхождаха по график и сваляха мацките из квартала.
              Наздраве!
              Тип чичо Чарли с Джейк грижовния чичо зарибява кукли.
              В този случай англичанчето води стръв...за Евго.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                Намерииииххххх............

                https://www.facebook.com/photo/?fbid...86826487323838
                Пичеловка, както се изразяват младежите от тайфата на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Когато проклетото псе беше малко го разхождаха по график и сваляха мацките из квартала.
                Наздраве!
                Last edited by tnm; 29.11.2022, 23:22.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                  Намерииииххххх............

                  https://www.facebook.com/photo/?fbid...86826487323838
                  Машшалла … какъв бонбон , ти помисли ли, че на Евго сърцето може да не издържи? Малко безтговорно го давате тая вечер чини ми се …

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                    Намерииииххххх............

                    https://www.facebook.com/photo/?fbid...86826487323838
                    Англичанчето е муцка...Евго, за кучето говоря.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Недей ,че и на теб ще се разсърди !
                      Хм, сефте...аз пък се притесних. Възприема всеки съвет, който му е даден от съфорумци за обида. Освен ако съвета не е от един определен...човек
                      Last edited by harpiata; 29.11.2022, 23:51.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                        Погледнато обективно, ако кучо върви в комплект със стопанката си, Евго може да го погледне с презрение..., Дъри, не можа ли да потърсиш до кучо някой фитнес -манЯк, скъпа? Мускули-това-онова! Трябваше да се потрудиш в тая посока малко повече, момиче!

                        От друга страна, не си падам по кучовци, но само заради стопанката (в комплект) - защо пък да не заобичам животните? Мога да направя подобна саможертва... Нали постоянно усъвършенстваме себе си, променяме се в положителна посока, израстваме емоционално, а животните (и най-вече - техните стопанКИ!) са част от обществото, в което сме интегрирани!
                        Намерииииххххх............

                        https://www.facebook.com/photo/?fbid...86826487323838

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Обаче това е било преди 20г. Сега е 40+ или 50 + и вече е готин чичо, предполагам.

                          А младичките на 20, 25 и 30 г са по-готини и повече ги предпочитат и за работа и за други неща.

                          Като се костюмират и изглеждат супер. И по-хубаво ще изорат нечия градина.
                          Хм, много зависи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                            По държане и изказ е 60+
                            Недей ,че и на теб ще се разсърди !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Ти не беше ли готин чичо на 40 + ?
                              По държане и изказ хем е 5+, хем е 60+ а дали е готин само той си знае, не ме и вълнува. Според мен Дънинг и Крюгер не са билЕ в неговото училище.
                              Last edited by harpiata; 29.11.2022, 22:34.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Обаче това е било преди 20г. Сега е 40+ или 50 + и вече е готин чичо, предполагам.

                                А младичките на 20, 25 и 30 г са по-готини и повече ги предпочитат и за работа и за други неща.

                                Като се костюмират и изглеждат супер. И по-хубаво ще изорат нечия градина.
                                Всеки - с предпочитанията си. Младичките ги оставям на теб. На мен ми стига такъв, който иска, може, и го прави, прави ...
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X