IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Бай Стамене, я сподели от какви екземпляри ти е колекцията, дето била трошлива и само за нея се притесняваш да не я хвърли жена ти през балкона
    Порцелан, Груев, антикварен порцелан, колекционирам стар порцелан от 19-ти век най-късно до 1950 година, предимно немски

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Не сте ли попадали на такива жени вампири, Хипнотизират те, не можеш и дума да обелиш.
      На една колежка сестра и беше на 15, като я видях и 1 мин не можах дума да обеля. Гледаме се и не примигваме
      Да не казваш, че бай Стамен е жена в мъжко тяло?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Не сте ли попадали на такива жени вампири, Хипнотизират те, не можеш и дума да обелиш.
        На една колежка сестра и беше на 15, като я видях и 1 мин не можах дума да обеля. Гледаме се и не примигваме
        Болна тема отваряш Бота, за мен лично е много болезнена, преди 18 год през 2002 год попаднах на такава жена, имаше такава заложба като мене, и в то в много по-голяма степен, не можеше да контролира тази енергия, беше като ураган, съсипа ме за 3 месеца и заради нея направих опита ми за самоубийство

        Коментар


        • Бай Стамене, я сподели от какви екземпляри ти е колекцията, дето била трошлива и само за нея се притесняваш да не я хвърли жена ти през балкона
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Бай Стамене и аз като ученик им говорех на жените за много от нещата,които си написал,ама нещо не бяха кой знае колко впечатлени.Така че позволи ми лекичко да се съмнявам,че тази ти стратегия проработва.
            Виж на репрезантиращия стратегията ми се вижда доста по-успешна.
            Очаквах да ми кажеш конкретни неща-че казваш еди какво си или правиш еди какво си.
            каква е стратегията на репрезентативния? Апропо, той така и не каза какво означава никът му?
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Бай Стамене и аз като ученик им говорех на жените за много от нещата,които си написал,ама нещо не бяха кой знае колко впечатлени.Така че позволи ми лекичко да се съмнявам,че тази ти стратегия проработва.
              Виж на репрезантиращия стратегията ми се вижда доста по-успешна.
              Очаквах да ми кажеш конкретни неща-че казваш еди какво си или правиш еди какво си.
              Не сте ли попадали на такива жени вампири, Хипнотизират те, не можеш и дума да обелиш.
              На една колежка сестра и беше на 15, като я видях и 1 мин не можах дума да обеля. Гледаме се и не примигваме
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение


                Виж сега пич, аз съм си съвсем обикновен мъж. Един път бях се описал, слаб дори леко кльощав, средно симпатичен и прочие. Доста семпло облечен. Нищо особено не съм като визия. Но още преди много години установих, че имам 1 заложба. Писах и за това още преди месец. Буквално за няколко секунди мога да вляза в 1 жена само като я погледна, да я погледна в очите, само в очите. Влизам вътре в мозъка й някак, мога да усетя енергията й, да усетя душата й, не мога да го обясня това чувство. За секунди се сливам с нея и някак вече знам как се чувства, емоции, настроения, желания и прочие. Не че й чета мислите, не мога да чета мислите на 1 жена. Това става за секунди. Много ми е трудно да го обясня. Но всичко това се случва само, ако първо в мен усетя ОНАЗИ вибрация в мен. И това не мога да го обясня с думи. Усетя ли вътрешната вибрация и тогава погледна ли 1 жена, край с нея човек.
                Тогава направо експлодирам, мозъка ми се взривява, просто усещам как всичко вътре в мен все едно гори, 1 вътрешен огън, който ме изгаря, но отстрани някой ако ме гледа ще види, че само нещо съм развълнуван. Така казват тези, които са били свидетели на сцените. Тогава от само себе си ми идва и почвам да говоря на жената, да й говоря човеко, говоря й за всичко или просто каквото ми дойде на устата, за изгряващи слънца, залязващи слънца и емоциите ни разтърсват, взривяват, разковават, и времето спира своя бяг и света спира за нас, и пространството се свива, и вселената се разширява червено отместване, и бели дупки се взривяват, и изгряват нови звезди, и изригват нови светове, и нови хоризонти се разкриват, и нови възможности се появяват, и нови идеи изплуват от дълбокото несъзнавано, и потъваме в нови, неизследвани светове, за прераждането на душите и паралелни вселени, за синхроничности и резонанси, за животни, птици и риби, за изчезналите древни цивилизации, за вулкани и земетресения, за урагани и тайфуни, за болести, за скъпоценни камъни, за погребални ритуали и сватбени церемонии в различни краища на земята, за чудесата, описани в Библията, за 7-те чудеса на света, за чудесата на йогите и факирите, за хипноза, за окултизъм, за спиритизъм, за победите на модерната психология, за хиляди неща, които са важни за нас, тъй като ние сме жадни, а светът е пълен с чудеса и тайни, за писане, поезия, актьорска игра, езици, мода, компютърни програми, квантова физика и магия, метафизика и окултизъм, психология и парапсихология, история, филми, театър, музика, рисуване, политически идеологии, извънземни, конспирации, икономически банкрути, коронавирус, смелост, спорт, футбол, домашен уют, деца, космология, митология, готварство, паралелни алтернативни реалности, археология, растения и животни, фотография, наркотици и халюциногенни дроги и психеделици, прераждане, строеж на къща, дизайн на къща, дзен-градина, дзен-градинарство, фън-шуи, остаряване, алтернативно лечение, екстрасенси, културен обмен, как да спорим, как да играем, как да обичаме, как да се обличаме, как да изненадваме, да се радваме, да плачем, да си припомняме минали животи, да виждаме отвъд привидностите, да откриваме забранени отговори, да задаваме забранени въпроси, да анализираме, да синтезираме, да слушаме, да виждаме, да докосваме, да се докосваме и я докосвам, докосвам ….. и това човеко, отиваме до най-близкото място, където има легло
                Много пъти се е случвало, дори на улицата с непознати жени, усетя ли онази вибрация, погледна ли жената отблизо в очите и край с нея, почвам да говоря, а тя направо забравя накъде е тръгнала и защо, гледа ме като хипнотизирана с отворена уста, можем да седнем на пейка, да се облегнем на стена, с една бяхме седнали на тротоара, но всичко става само с вибрацията, ако усетя иначе нищо не се случва, просто я гледам и нищо не се случва
                Заложбата кога се появи. На каква възраст?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Бай Стамене и аз като ученик им говорех на жените за много от нещата,които си написал,ама нещо не бяха кой знае колко впечатлени.Така че позволи ми лекичко да се съмнявам,че тази ти стратегия проработва.
                  Виж на репрезантиращия стратегията ми се вижда доста по-успешна.
                  какво ще им говориш няма много голямо значение, те чуват гласа ти, тембъра и вибрацията на гласа ти., моят е плътен, басов и тежък, думите не са важни, важна е енергията, да усетят енергията ти, а при мен енергията и взрива идват от вибрацията, абе откачена работа, номера е просто да говориш повече от тях
                  Last edited by бай Стамен Тракториста; 21.05.2020, 13:54.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                    Хм, сега, Трактористе, като ти анализирам медицинския проблем,
                    трябвало е да станеш гинеколог,
                    човек трябва да следва мечтите си,
                    не някакви скучни инженерни проекти,
                    друго си е физически да анализираш стените на триъгълника и
                    да търсиш мними бучки по гърдите по цял ден, цял живот, нали ???
                    Бегай. Добре си е кат физик. Стига си давал идеи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение


                      Виж сега пич, аз съм си съвсем обикновен мъж. Един път бях се описал, слаб дори леко кльощав, средно симпатичен и прочие. Доста семпло облечен. Нищо особено не съм като визия. Но още преди много години установих, че имам 1 заложба. Писах и за това още преди месец. Буквално за няколко секунди мога да вляза в 1 жена само като я погледна, да я погледна в очите, само в очите. Влизам вътре в мозъка й някак, мога да усетя енергията й, да усетя душата й, не мога да го обясня това чувство. За секунди се сливам с нея и някак вече знам как се чувства, емоции, настроения, желания и прочие. Не че й чета мислите, не мога да чета мислите на 1 жена. Това става за секунди. Много ми е трудно да го обясня. Но всичко това се случва само, ако първо в мен усетя ОНАЗИ вибрация в мен. И това не мога да го обясня с думи. Усетя ли вътрешната вибрация и тогава погледна ли 1 жена, край с нея човек.
                      Тогава направо експлодирам, мозъка ми се взривява, просто усещам как всичко вътре в мен все едно гори, 1 вътрешен огън, който ме изгаря, но отстрани някой ако ме гледа ще види, че само нещо съм развълнуван. Така казват тези, които са били свидетели на сцените. Тогава от само себе си ми идва и почвам да говоря на жената, да й говоря човеко, говоря й за всичко или просто каквото ми дойде на устата, за изгряващи слънца, залязващи слънца и емоциите ни разтърсват, взривяват, разковават, и времето спира своя бяг и света спира за нас, и пространството се свива, и вселената се разширява червено отместване, и бели дупки се взривяват, и изгряват нови звезди, и изригват нови светове, и нови хоризонти се разкриват, и нови възможности се появяват, и нови идеи изплуват от дълбокото несъзнавано, и потъваме в нови, неизследвани светове, за прераждането на душите и паралелни вселени, за синхроничности и резонанси, за животни, птици и риби, за изчезналите древни цивилизации, за вулкани и земетресения, за урагани и тайфуни, за болести, за скъпоценни камъни, за погребални ритуали и сватбени церемонии в различни краища на земята, за чудесата, описани в Библията, за 7-те чудеса на света, за чудесата на йогите и факирите, за хипноза, за окултизъм, за спиритизъм, за победите на модерната психология, за хиляди неща, които са важни за нас, тъй като ние сме жадни, а светът е пълен с чудеса и тайни, за писане, поезия, актьорска игра, езици, мода, компютърни програми, квантова физика и магия, метафизика и окултизъм, психология и парапсихология, история, филми, театър, музика, рисуване, политически идеологии, извънземни, конспирации, икономически банкрути, коронавирус, смелост, спорт, футбол, домашен уют, деца, космология, митология, готварство, паралелни алтернативни реалности, археология, растения и животни, фотография, наркотици и халюциногенни дроги и психеделици, прераждане, строеж на къща, дизайн на къща, дзен-градина, дзен-градинарство, фън-шуи, остаряване, алтернативно лечение, екстрасенси, културен обмен, как да спорим, как да играем, как да обичаме, как да се обличаме, как да изненадваме, да се радваме, да плачем, да си припомняме минали животи, да виждаме отвъд привидностите, да откриваме забранени отговори, да задаваме забранени въпроси, да анализираме, да синтезираме, да слушаме, да виждаме, да докосваме, да се докосваме и я докосвам, докосвам ….. и това човеко, отиваме до най-близкото място, където има легло
                      Много пъти се е случвало, дори на улицата с непознати жени, усетя ли онази вибрация, погледна ли жената отблизо в очите и край с нея, почвам да говоря, а тя направо забравя накъде е тръгнала и защо, гледа ме като хипнотизирана с отворена уста, можем да седнем на пейка, да се облегнем на стена, с една бяхме седнали на тротоара, но всичко става само с вибрацията, ако усетя иначе нищо не се случва, просто я гледам и нищо не се случва
                      Бай Стамене и аз като ученик им говорех на жените за много от нещата,които си написал,ама нещо не бяха кой знае колко впечатлени.Така че позволи ми лекичко да се съмнявам,че тази ти стратегия проработва.
                      Виж на репрезантиращия стратегията ми се вижда доста по-успешна.
                      Очаквах да ми кажеш конкретни неща-че казваш еди какво си или правиш еди какво си.
                      А това с влизането в съзнанието на други хора,не само жени,се е удавало само веднъж в историята.Човекът се е наричал Волф Месинг,който е живеел в Полша,но е бил етнически евреин та се е наложило да избяга в СССР,когато немците нахлуват в Полша.За да се уверят в способностите му руснаците са му поставили практическа задача-да влезе без пропуск в кабинета на Сталин.Всъщност самият Сталин му е поставил тази задача.И Месинг успява да преодолее цялата огромна охрана.Поне такава е легендата.Дали е истина не се знае,ама е факт,че Месинг е изнасял представления в СССР,на които е отгатвал какво са си намислили хората.
                      Та ти ако си вторият човек с такива способности би могъл да завладееш света с дарбата ти.Не се обиждай,но съм скептик относно тази ти дарба.
                      Last edited by mirodes; 21.05.2020, 13:58.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                        Бай Стамене-дай някой практически съвет.Тия философски прозрения надали са толкова интересни.Кажи какво правиш ако видиш красива жена да върви срещу теб на улицата и искаш да правиш секс с нея.

                        Виж сега пич, аз съм си съвсем обикновен мъж. Един път бях се описал, слаб дори леко кльощав, средно симпатичен и прочие. Доста семпло облечен. Нищо особено не съм като визия. Но още преди много години установих, че имам 1 заложба. Писах и за това още преди месец. Буквално за няколко секунди мога да вляза в 1 жена само като я погледна, да я погледна в очите, само в очите. Влизам вътре в мозъка й някак, мога да усетя енергията й, да усетя душата й, не мога да го обясня това чувство. За секунди се сливам с нея и някак вече знам как се чувства, емоции, настроения, желания и прочие. Не че й чета мислите, не мога да чета мислите на 1 жена. Това става за секунди. Много ми е трудно да го обясня. Но всичко това се случва само, ако първо в мен усетя ОНАЗИ вибрация в мен. И това не мога да го обясня с думи. Усетя ли вътрешната вибрация и тогава погледна ли 1 жена, край с нея човек.
                        Тогава направо експлодирам, мозъка ми се взривява, просто усещам как всичко вътре в мен все едно гори, 1 вътрешен огън, който ме изгаря, но отстрани някой ако ме гледа ще види, че само нещо съм развълнуван. Така казват тези, които са били свидетели на сцените. Тогава от само себе си ми идва и почвам да говоря на жената, да й говоря човеко, говоря й за всичко или просто каквото ми дойде на устата, за изгряващи слънца, залязващи слънца и емоциите ни разтърсват, взривяват, разковават, и времето спира своя бяг и света спира за нас, и пространството се свива, и вселената се разширява червено отместване, и бели дупки се взривяват, и изгряват нови звезди, и изригват нови светове, и нови хоризонти се разкриват, и нови възможности се появяват, и нови идеи изплуват от дълбокото несъзнавано, и потъваме в нови, неизследвани светове, за прераждането на душите и паралелни вселени, за синхроничности и резонанси, за животни, птици и риби, за изчезналите древни цивилизации, за вулкани и земетресения, за урагани и тайфуни, за болести, за скъпоценни камъни, за погребални ритуали и сватбени церемонии в различни краища на земята, за чудесата, описани в Библията, за 7-те чудеса на света, за чудесата на йогите и факирите, за хипноза, за окултизъм, за спиритизъм, за победите на модерната психология, за хиляди неща, които са важни за нас, тъй като ние сме жадни, а светът е пълен с чудеса и тайни, за писане, поезия, актьорска игра, езици, мода, компютърни програми, квантова физика и магия, метафизика и окултизъм, психология и парапсихология, история, филми, театър, музика, рисуване, политически идеологии, извънземни, конспирации, икономически банкрути, коронавирус, смелост, спорт, футбол, домашен уют, деца, космология, митология, готварство, паралелни алтернативни реалности, археология, растения и животни, фотография, наркотици и халюциногенни дроги и психеделици, прераждане, строеж на къща, дизайн на къща, дзен-градина, дзен-градинарство, фън-шуи, остаряване, алтернативно лечение, екстрасенси, културен обмен, как да спорим, как да играем, как да обичаме, как да се обличаме, как да изненадваме, да се радваме, да плачем, да си припомняме минали животи, да виждаме отвъд привидностите, да откриваме забранени отговори, да задаваме забранени въпроси, да анализираме, да синтезираме, да слушаме, да виждаме, да докосваме, да се докосваме и я докосвам, докосвам ….. и това човеко, отиваме до най-близкото място, където има легло
                        Много пъти се е случвало, дори на улицата с непознати жени, усетя ли онази вибрация, погледна ли жената отблизо в очите и край с нея, почвам да говоря, а тя направо забравя накъде е тръгнала и защо, гледа ме като хипнотизирана с отворена уста, можем да седнем на пейка, да се облегнем на стена, с една бяхме седнали на тротоара, но всичко става само с вибрацията, ако усетя иначе нищо не се случва, просто я гледам и нищо не се случва
                        Last edited by бай Стамен Тракториста; 21.05.2020, 13:43.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Ама Тракториста не страда от нимфомания! Напротив, наслаждава ѝ се.
                          Хм, сега, Трактористе, като ти анализирам медицинския проблем,
                          трябвало е да станеш гинеколог,
                          човек трябва да следва мечтите си,
                          не някакви скучни инженерни проекти,
                          друго си е физически да анализираш стените на триъгълника и
                          да търсиш мними бучки по гърдите по цял ден, цял живот, нали ???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от benassi Разгледай мнение

                            Айде, старата песен пак,
                            ти не беше ли женен със три деца и прокламиращ строг морал ???
                            Ма той може щото е маж . Жена му не може.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                              Почнах да ти чета фермана ама се отказах. Верно ти има нещо ама не от към жените, абсолютни дивотии, нз кой нормален ще седне да ги чете.
                              И аз тъй. Ама все пак и графоманията е труд. Сега ще чета.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Седларов Разгледай мнение

                                Мараба Лордиевич,

                                Хубаво е, че си се забавлявал в блока в който аз живях 3 години. Рекорда за който пишеш е твой личен рекорд. предполагам... Ееххх времена... веднъж на с една новозалюбена съседка се заключихме в стаята. На 3-тия ден дойде един ятак, почука кротко на вратата да пита дали сме живи и дали искаме да ни донесе храна? Следващата седмица почукваше на вратата и оставяше храната пред вратата...
                                Чувал съм, че е имало и по-тежки случаи.

                                А Селенката е пич.
                                А пък аз запивах най-редовно 4-5 години. Но като се разтуряше купона немаше много сили за други работи, освен за сетни закачки и засечки

                                Коментар

                                Working...
                                X