IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Макетата вземат български паспорти, за да пътуват и работят с тях. Но нямат никакви намерения да се побългаряват.
    Докато не ги даваме тези паспорти след доказана десетгодишна уседналост.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      За книгите на автора. Въпреки, че не е необходимо да чета книги, за да ми е ясно каква каша се е забъркала след 44та.
      Книги не трябва да се четат. Човек трябва да слуша разума си. Дори да е нефелав.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Чемодан-вокзал-саудова арабия. Тука е Европа все пак. Не е и това изход.

        Изход е да дойде политическа партия с ясно фиксирана програма стимулираща раждаемостта с всички привилегии след раждане на трето дете.
        Баш това си е решението на проблема Жената трябва да ражда деца,да върти домакинството и да не мисли за глупости.
        А в Европа навсякъде местното население намалява.И след 100 години много умните и прогресивни ще са малцинство, а след 200 години може и да ги няма вече в Европа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

          Веднага ставам партиец с ясна програма. И ще стимулирам здраво. Ще обещавам за всяко дете.
          Дерзай с дръзновение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Чемодан-вокзал-саудова арабия. Тука е Европа все пак. Не е и това изход.

            Изход е да дойде политическа партия с ясно фиксирана програма стимулираща раждаемостта с всички привилегии след раждане на трето дете.
            Веднага ставам партиец с ясна програма. И ще стимулирам здраво. Ще обещавам за всяко дете.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Аааа за две три поколения ще им мине. То преформатирането вече е в ход. Те вече си пращат децата в нашите университети. Ето ти генофонд да се куртулисаш. Ще вземе някоя язва да ти излезе. А вече сме на възраст
              Макетата вземат български паспорти, за да пътуват и работят с тях. Но нямат никакви намерения да се побългаряват.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Какъв линк? За свирката на Орфей ли?
                За книгите на автора. Въпреки, че не е необходимо да чета книги, за да ми е ясно каква каша се е забъркала след 44та.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Това лято ходих на един спа хотел.И в хотела имаше едно семейство помаци.Мъжът с децата се къпеше в басейна ,а жената обикаляше около басейна облечена с палто,носеше една чанта и видимо беше доволна като гледаше мъжа и децата си как се къпят.В това семейство има хармония и щастие, когато всеки си знае мястото.
                  Чемодан-вокзал-саудова арабия. Тука е Европа все пак. Не е и това изход.

                  Изход е да дойде политическа партия с ясно фиксирана програма стимулираща раждаемостта с всички привилегии след раждане на трето дете.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Дай линк.
                    Какъв линк? За свирката на Орфей ли?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      Други били времената. От траките до третата българска държава все така е било. Ако не бяха дошли руснаците, още щеше да е така. Ей затова не ги обичам партийните секретари, защото разбиха бита и душевността на българина. Прочети Хаджийски, дебел е, но поучителен.
                      Дай линк.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        И как можеш да твърдиш подобна глупост? Да ме познаваш?
                        Глупост е, разбира се. Дори не те познавам. Няма начин това да е вярно. Какво може да хване един паяк на подобно място?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Макетата по произход може и да са българи ,ама най-много мразят българите,така че точно те никакви демографски проблеми не ни решават. Нито ще ни ги реши внос на Бонго от Конго и Ахмед от Афганистан.
                          А тия мазоли са ти от определени движения в някои части на тялото ти като ми гледаш снимката.
                          Аааа за две три поколения ще им мине. То преформатирането вече е в ход. Те вече си пращат децата в нашите университети. Ето ти генофонд да се куртулисаш. Ще вземе някоя язва да ти излезе. А вече сме на възраст

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            естествено че съм ОК, ма твоята паяжина все по плътна
                            И как можеш да твърдиш подобна глупост? Да ме познаваш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Е ли това, ако въобще е твой проблем? Ти нали си ок?
                              естествено че съм ОК, ма твоята паяжина все по плътна
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Я мислим оти се косиш всуе. След пет минути в ЕС влиза и невлязлата балканска пасмина, барабар с македонията. Те ти още два и половина милиона идиота и си фит. Решен ти е демографскиот про̀блем друже.

                                Стига рева веке за тая пуста демография, че ми излизат мазоли на пръстите да ти отговарям на айпадо
                                Макетата по произход може и да са българи ,ама най-много мразят българите,така че точно те никакви демографски проблеми не ни решават. Нито ще ни ги реши внос на Бонго от Конго и Ахмед от Афганистан.
                                А тия мазоли са ти от определени движения в някои части на тялото ти като ми гледаш снимката.
                                Last edited by mirodes; 14.12.2022, 17:29.

                                Коментар

                                Working...
                                X