IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    На хубаво място ще съм.

    Аз съм със старото възпитание, нито съм давал морков, нито съм поемал чужд морков.

    Обаче, имам един познат, сърбин на 31 г, фармацевт, спортува и изглежда страхотно, висок, с брада. Готин и културен.

    И ми каза: "I hook up with men sometimes"
    Това обаче е за съвсем отделна тема. Тук за жени говорим предимно.

    Ти що си изтри снощните постове? Пука ли ти от общественото мнение?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      притеснявам се за теб.
      ако продължаваш така, може и ти да получиш покана за моркова
      може дори да е маскирана като покана за пиене
      На хубаво място ще съм.

      Аз съм със старото възпитание, нито съм давал морков, нито съм поемал чужд морков.

      Обаче, имам един познат, сърбин на 31 г, фармацевт, спортува и изглежда страхотно, висок, с брада. Готин и културен.

      И ми каза: "I hook up with men sometimes"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        притеснявам се за теб.
        ако продължаваш така, може и ти да получиш покана за моркова
        може дори да е маскирана като покана за пиене
        Като се захванахте за този морков, та морков. Дума не продумвате за орхидеята. А и тя е важна, според мен.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
          В пещерите няма обхват явно...
          притеснявам се за теб.
          ако продължаваш така, може и ти да получиш покана за моркова
          може дори да е маскирана като покана за пиене
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            По празниците няма да имам достъп до компютър и мисля да не пиша в темата.

            Малко почивка,
            да не си на някое екзотично място по празниците
            препоръка е

            Коментар


            • В пещерите няма обхват явно...

              Коментар


              • По празниците няма да имам достъп до компютър и мисля да не пиша в темата.

                Малко почивка,

                Коментар


                • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                    Евго споделя, че не му "пускат", ако някои от дамите му отидат на гости, или бързо го отхвърлят като сериозна партия...

                    Вероятна причина за това може да бъде фактът, че определени дами са фенки на Фън Шуй, свързано с ориентирането на леглото (спалнята) в стаята, където Евго кани съответната дама.
                    Конкретно: ако леглото сочи вратата на стаята - много вероятно е тя да не желае (разбираемо) краката й да сочат вратата.

                    Разбира се, има и други причини за безпроблемното циркулиране на енергията "Чи" - според древните китайци. Напр. - щом Евго е висок, не е редно - в никакъв случай - да кара партньорката му да се катери по матрака. Фън Шуй фиксира височината на горния ръб на матрака - до около средата на бедрото (не става въпрос за бедрото на Евго, разбира се...)...

                    И разни други изисквания в подобен стил могат да бъдат причина за неуспехите на Евго с дамската част...
                    (голямо мъчение за трите грации с това многословие, ако са стигнали до тук..)... ))

                    https://trafficnews.bg/lyubopitno/id...-snimki-86254/
                    ​​​​​https://www.comfort.bg/bg/%D0%B8%D0%...%D1%81%D0%BD%D 0%BE/view/687.html
                    Аз да ви разправя за едно студентско фъншуи.
                    Един колега имаше толкова малка квартира, че когато влиза с мацка направо и казва " Каня те директно в леглото, защото друго място няма"

                    Коментар


                    • Евго споделя, че не му "пускат", ако някои от дамите му отидат на гости, или бързо го отхвърлят като сериозна партия...

                      Вероятна причина за това може да бъде фактът, че определени дами са фенки на Фън Шуй, свързано с ориентирането на леглото (спалнята) в стаята, където Евго кани съответната дама.
                      Конкретно: ако леглото сочи вратата на стаята - много вероятно е тя да не желае (разбираемо) краката й да сочат вратата.

                      Разбира се, има и други причини за безпроблемното циркулиране на енергията "Чи" - според древните китайци. Напр. - щом Евго е висок, не е редно - в никакъв случай - да кара партньорката му да се катери по матрака. Фън Шуй фиксира височината на горния ръб на матрака - до около средата на бедрото (не става въпрос за бедрото на Евго, разбира се...)...

                      И разни други изисквания в подобен стил могат да бъдат причина за неуспехите на Евго с дамската част...
                      (голямо мъчение за трите грации с това многословие, ако са стигнали до тук..)... ))

                      https://trafficnews.bg/lyubopitno/id...-snimki-86254/
                      ​​​​​https://www.comfort.bg/bg/%D0%B8%D0%...%D1%81%D0%BD%D 0%BE/view/687.html

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        пачангата май се е усетил и за това не идва
                        Ми явно не е... хм, веган.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          нали се интересуваш от моркова ми......и аз те каня да се увериш.

                          Какво толкова, по европейски,

                          И на Пачангата му предложих да пием.
                          пачангата май се е усетил и за това не идва
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Току що прочетох две нови за мен определения за съвременните мъж и жена :
                            Мъж-панталононосител
                            Жена - закачалка за рокли
                            Михаил Литвак

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Тя ако е само 1 дъска - добре.

                              Лошото е ако е цялото дюшеме!
                              Ама то Е цялото. Видно от десетки страници вече

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Тя ако е само 1 дъска - добре.

                                Лошото е ако е цялото дюшеме!
                                Не могаааа да спра да се хиля бе хора После видите ли не се вдигали вибрациите. Коледа е тук

                                Коментар

                                Working...
                                X