IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    С това отношение още дълго ще е сам.
    Е дебеланка звучи ок де , не се е изплющял че е неква мазна свиня , примерно !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Ще го пробвам този вариант.

      Прав е Миродес за това, че трябва да е твърд и да излъчва мъжество.

      Имам 2-ма познати изглеждат много добре - единят играе лоши момчета във филмови продукции без реплики и срещу малко пари. Другият кара тир в чужбина, но е много чист , стегнат, с хубава кола и спортува много, с як бицепс и продава добавки като втора работа.

      И двамата нямат приятелки и не могат да си хванат. Този от филмовите продукции беше забил някаква дебеланка за морето. И после не искаше да се занимава с нея.
      С това отношение още дълго ще е сам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Пак няма да се разберем с твойто “властване”. Жените искат поемане на отговорност. Съвременните мъже искат да клецат идиотки в тиндър миндър без грам поемане на отговорност. Толкоз.

        Кав власт, кви патриархати, кви пет лева. Мъжете станаха едни елементарни алки ебльовци и много голямата грешка на жените е, че им го позволиха поради криворазбрана еманципация и криворазбран феминизъм.
        Позволиха викаш , тука си в грешка , а олекването на одеалото е повсевместно и цвят/пол/ не му трябва !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Дерзай, капацитете. Някой да те спира?

          Досега към теб се отнасям уважително. Виждам, че ти не. Спирам да те отразявам. Няма драма.
          Аз капацитет не съм бе скъпа , говорех принципно !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            абе, не знам дали съм ти казвал, прави ми впечатление, че по организирани екскурзии
            забелязвам групички от по 2-3 моми, ти опитвал ли си тоя вариант
            Ще го пробвам този вариант.

            Прав е Миродес за това, че трябва да е твърд и да излъчва мъжество.

            Имам 2-ма познати изглеждат много добре - единят играе лоши момчета във филмови продукции без реплики и срещу малко пари. Другият кара тир в чужбина, но е много чист , стегнат, с хубава кола и спортува много, с як бицепс и продава добавки като втора работа.

            И двамата нямат приятелки и не могат да си хванат. Този от филмовите продукции беше забил някаква дебеланка за морето. И после не искаше да се занимава с нея.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Личната ти оценка е важна само за теб , скъпа . Капацитетите в моралната и духовна сфера не са долюбвани хора , щото истината е грозно нещо , принципно !
              Дерзай, капацитете. Някой да те спира?

              Досега към теб се отнасям уважително. Виждам, че ти не. Спирам да те отразявам. Няма драма.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Кучето играе според тоягата. Като под тояга нямам предвид насилие над жените, а с поведението си мъжете да респектират жените. Ако сложат престилки и не заявят твърдо,че искат деца,то този респект няма да го има.Жените съзнателно и подсъзнателно търсят властни мъже и като не ги намират не са щастливи .Ако ще и най-великата кариера да имат. Жената си мечтае за първобитният дивак, който да я хване за косата, да прави с нея див секс,тя да му роди деца и да се грижи за тия деца и домакинството.И като няма такъв мъж и започват проблеми в семейството.
                Пак няма да се разберем с твойто “властване”. Жените искат поемане на отговорност. Съвременните мъже искат да клецат идиотки в тиндър миндър без грам поемане на отговорност. Толкоз.

                Ква власт, кви патриархати, кви пет лева. Мъжете станаха едни елементарни жалки ебльовци и много голямата грешка на жените е, че им го позволиха поради криворазбрана еманципация и криворазбран феминизъм.
                Last edited by Arana; 15.12.2022, 08:18.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Имам планове за празниците, но жена не се задава на хоризонта.

                  На Нова година не ми се ходи по заведения да търся зрели госпожици.

                  абе, не знам дали съм ти казвал, прави ми впечатление, че по организирани екскурзии
                  забелязвам групички от по 2-3 моми, ти опитвал ли си тоя вариант
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    евго, задава ли се някоя нова кандидат младоженка на хоризонта
                    в новата година ще влизаме, нов късмет ти трябва
                    Имам планове за празниците, но жена не се задава на хоризонта.

                    На Нова година не ми се ходи по заведения да търся зрели госпожици.



                    Не вярвам някоя непозната да ми пусне в заведение ....точно на Нова година и да правим новогодишен секс.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      евго, задава ли се някоя нова кандидат младоженка на хоризонта
                      в новата година ще влизаме, нов късмет ти трябва
                      Точно по тия празници е пълно в заведенията със самотни жени ,които не искат много убеждаване за секс.Мога да му дам съвет да резервира място в някой нощен клуб за Коледа и Нова година и няма да остане на сухо.

                      Коментар


                      • евго, задава ли се някоя нова кандидат младоженка на хоризонта
                        в новата година ще влизаме, нов късмет ти трябва
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Ха, това ти го казваш. Когато те призная за капацитет, тогава ще взема под внимание това твое мнение, скъпи.
                          Личната ти оценка е важна само за теб , скъпа . Капацитетите в моралната и духовна сфера не са долюбвани хора , щото истината е грозно нещо , принципно !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Брей, накрая го каза. Респект.
                            Кучето играе според тоягата. Като под тояга нямам предвид насилие над жените, а с поведението си мъжете да респектират жените. Ако сложат престилки и не заявят твърдо,че искат деца,то този респект няма да го има.Жените съзнателно и подсъзнателно търсят властни мъже и като не ги намират не са щастливи .Ако ще и най-великата кариера да имат. Жената си мечтае за първобитният дивак, който да я хване за косата, да прави с нея див секс,тя да му роди деца и да се грижи за тия деца и домакинството.И като няма такъв мъж и започват проблеми в семейството.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение


                              Раждат по едно дете,максимум две и дотам. Познавам доста заможни семейства с по едно дете. Значи парите не са основният проблем.
                              Но жените не са виновни-мъжете станаха путьовци и жените като усетят мъжа,че е мек нито деца искат да раждат и отглеждат,нито с домакинска работа им се занимава.
                              Брей, накрая го каза. Респект.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Да въртиш думите не е "слово" а дърдорене , скъпа !
                                Ха, това ти го казваш. Когато те призная за капацитет, тогава ще взема под внимание това твое мнение, скъпи.
                                Last edited by Arana; 14.12.2022, 14:03.

                                Коментар

                                Working...
                                X