Селенка, можеш ли да дадеш някаква връзка към трудове, книги или каквото и да било, което е писал Ендер? Областта в която е творил е изключително интересна и с голям интерес бих прочел негови публикации.
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Да си говорим за жени. Какво искат жените ?
Collapse
X
-
Ееее,ай стига де?!Верно ли ,Ендер е починал?!Бог да го прости!Зевзек с много тънък хумор....Бог да те прости!
И Бате Пешо,и Кирето ?!Направо не мога да повярвам!Бог да ги прости и тях!
20 години ,откакто следя форума...Много атрактивни участници просто изчезнаха,спряха да пишат,или може би и да следят форума....Но съм с чувството,че те са си някъде там...На много още им помня никовете.....
Но когато научиш,че някой,когото довчера си "срещал" тук ни е напуснал завинаги,честно,има чувство ,че съм загубил много близък познат...
Тъжно....Много тъжно.....
- 4 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
Никога не съм имал друг ник. Ако видиш моя, съм регистриран 2007. Никога не съм го променял!
Коментар
-
Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
Мерси
А ти не можа ли да си оправиш стария ник?Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа
Коментар
-
Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
Мисля, че да но източникът за него е кавръчето.
Караме се, дърляме се за глупости … а финалът е един …
- 2 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
А за Пешето истина ли е? Вярно спря да пише....но.
Някой има ли извънфорумни контакти?
Караме се, дърляме се за глупости … а финалът е един …
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
А за Пешето истина ли е? Вярно спря да пише....но.
Някой има ли извънфорумни контакти?
И бат'Пешо не пишеше тук от повече време.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнениеВ памет на Ендер публикувам текст от неговия научен ръководител, като препечатвам от мрежите. Много тъжна вест. Ще ми липсва Ендер, умно момче беше:
“Почина моя студент, докторант и приятел Димитър Иванов Кенаров. На 51 години и седем месеца. 6-7 годишно приятелство, което ми даде много. Не успя да завърши дисертацията си за връзката между социониката и типовете играчи на борсата.
В България едва ли има повече от десетина човека, които са наясно със социониката. Успя да публикува две статии онлайн. Два дни след първата статия получи оценка на Председателя на Световната асоциация по соционика, със седалище в Киев (Украйна е водеща страна в света в тази наука) Оценката бе еднозначна: "Най-после се убедихме, че в България се прави истинска наука".
Повече от 15 години е имал интерес към тази наука, която доразвива Юнгианските човешки типове ( при него - 4, според социониката - 16) Това правеше възможно след 15 минутно запознанство с даден човек да може в рамките на три страници да го охарактеризира по такъв начин, че над 90% от казаното да се потвърди като вярно от човека, за когото се отнася. Виждаше хората като на длан и нищо не можеше да му убегне от характера им.
Стотици часове разговори, слушахме музика, говорихме си за най-различни неща. Имаше изключителни технически познания, вследствие на 15 годишния му стаж в "Теленор".
Ще ни липсва много! Накъдето и да се обърна в къщи, виждам негови "следи" - уредбата, компютъра, дискове, кафеварка - всичко това е купено след консултация с него.
Почивай в мир приятелю! Рано или късно ще се срещнем пак и ще си спомняме как ти пиеше бира, а аз - уиски, а фонът винаги бе музика, музика... Мир на праха ти!”
Светла му памет! Отишъл си е на връх нова година …
Моля модерацията да не трие съобщението. Ендер бе активен участник именно в тази тема. Информацията е публична. Всички правила са спазени.
Толкова ми е кофти, че не можах да разменя контакт с него и да се запознаем на живо. Тук пак се сещам за приказката, че момента да се направи нещо е винаги сега. Защото после може да няма.
Каквото и да напишем за него ще е малко - изключително буден мозък. Страхотен специалист, а както се вижда и от поста, един от малкото в световен мащаб. Винаги готов да помогне адекватно. Лека ти пръст Ендерче, винаги ще помним хората, оставили добър отпечатък върху нас.
- 5 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
Това е друга тъжна новина от 2023. Киро/Огнян и бай Пешо. Светла им памет!
Някой има ли извънфорумни контакти?
Коментар
-
Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
Имам много приятели, които са на мнение, че изобщо не трябва да се ходи по ресторанти при начални и нелюбовни отношения. "Вкъщи, вкъщи, вкъщи"
Аз съм се специализирал и готвя вкусно. Отделно тази година ще тествам още ястия, които знаем от старите софиянци от центъра на София, като например торта с маслен крем, отгоре със смлени орехи, острани с орехи и какао, украсена и отгоре с бели розички, сладко от ягоди и шоколадови пръчки, каквато правеше баба ми навремето.
За другото, не е в моя телевизор грешката. Жените си остават госпожици в повечето случаи, след като са се измъкнали и не са искали да задълбочим отношенията си.
- 3 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
Това е друга тъжна новина от 2023. Киро/Огнян и бай Пешо. Светла им памет!
Не се сещам защо Киро-Огнян.
Както и да е, умира се, но виж, че са оставили следи за малко.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнениеКът не сте рекли, и "Киро" бил умрял, пак от първа ръка според друг участник.
Странното ми е, че такова ми съобщение в "Кръчмата" го трият като "Спазвайте добрия тон!"...
Коментар
-
Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
звучи много вкусно! Успех с дамите!
А ти не можа ли да си оправиш стария ник?
Коментар
-
Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
Може би е твоя възраст, малко по-млад от теб.
Аз съм по-малък.Last edited by Arana; 09.01.2024, 16:51.
Коментар
Коментар