IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Обаче това е било преди 20г. Сега е 40+ или 50 + и вече е готин чичо, предполагам.

    А младичките на 20, 25 и 30 г са по-готини и повече ги предпочитат и за работа и за други неща.

    Като се костюмират и изглеждат супер. И по-хубаво ще изорат нечия градина.
    Ти не беше ли готин чичо на 40 + ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Хаха, след това описание няма да ти се налага да гониш Евгича. Сам ще ви намери
      Наздраве!
      Въх!!! Език мой, враг мой!
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието личен момък от китна Чужденеция - висок, красив, умен, успешен, уверен в себе си. Такива мъже не ревнуват .
        Наздраве!
        Обаче това е било преди 20г. Сега е 40+ или 50 + и вече е готин чичо, предполагам.

        А младичките на 20, 25 и 30 г са по-готини и повече ги предпочитат и за работа и за други неща.

        Като се костюмират и изглеждат супер. И по-хубаво ще изорат нечия градина.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието личен момък от китна Чужденеция - висок, красив, умен, успешен, уверен в себе си. Такива мъже не ревнуват .
          Наздраве!
          Хаха, след това описание няма да ти се налага да гониш Евгича. Сам ще ви намери
          Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Кака, едрата 1/3 не ревнува ли, четейки как ще гониш форумните ергени по плажа?
            По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието личен момък от китна Чужденеция - висок, красив, умен, успешен, уверен в себе си. Такива мъже не ревнуват .
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Хммм, ще гледам го докопам на дамбата Там и на зигзаг няма да може да бяга. От възвишението има идеална видимост до Балчик и Албена.
              Наздраве!
              Кака, едрата 1/3 не ревнува ли, четейки как ще гониш форумните ергени по плажа?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                кака ще те познае
                и ще ти се види тясна най-широката плажна ивица
                Хммм, ще гледам го докопам на дамбата Там и на зигзаг няма да може да бяга. От възвишението има идеална видимост до Балчик и Албена.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  кака ще те познае
                  и ще ти се види тясна най-широката плажна ивица
                  Уха

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Коментарите ти никога не съм ми интересни и не ги чета и не ги вземам предвид.

                    И аз нямам хубаво мнение за теб. Гледай си живота и не се занимавай с мен.



                    Дори е възможно да се засечем лятото на морето (като знам къде ходите за 1 ден с колата) без да се познаваме и да се разминем.
                    кака ще те познае
                    и ще ти се види тясна най-широката плажна ивица
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Коментарите ти никога не съм ми интересни и не ги чета и не ги вземам предвид.

                      И аз нямам хубаво мнение за теб. Гледай си живота и не се занимавай с мен.



                      Дори е възможно да се засечем лятото на морето (като знам къде ходите за 1 ден с колата) без да се познаваме и да се разминем.
                      Нищо не знаеш. Това, че имаме вила на Златна рибка, не означава, че ходим там на море.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Нали и преди съм ти писала, че само доброто ми възпитание и средата, в която съм израсла ме възпират да изкажа мнението си за теб. Знам, че не всеки е имал щастието да попадне на такива родители и приятели, та затова не съм твърде критична.
                        Ама, все пак внимавай с коментарите, щото както се правя на неграмотна и ниско образована , мога да се забравя и по инерция да напиша на кое стъпало от човешката еволюция си се спрял.
                        Наздраве!
                        Коментарите ти никога не съм ми интересни и не ги чета и не ги вземам предвид.

                        И аз нямам хубаво мнение за теб. Гледай си живота и не се занимавай с мен.



                        Дори е възможно да се засечем лятото на морето (като знам къде ходите за 1 ден с колата) без да се познаваме и да се разминем.

                        Коментар


                        • От творците, с фамилията Милър - признавам само шемета Хенри Милър.

                          https://www.book.store.bg/p174100/ra...nri-milyr.html

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                            Късни прозрения на дамския състав, ориентиран към шоу-бизнеса... и не само...
                            Погледнах в уики,..., че те - баба Търнър и кака Лили - били наборки от вида "Бабе(т)"(в една година са раждани), само че - едната - в Нътбуш, а другата - в Разград... И да - не са лишени от решителността да "правят шоуто" - отиват и го правят, без да отлагат "за по-добрите дни и времена" (оказва се, че такива нямат шанс, независимо от фантазиите ни).... И правилно: времето не тече, а скорострелно лети.

                            Някои дами (каки, лели, баби) - хващат птичето на рамото си, защото вярват в максимата: "по-добре (сега) птичка в ръката, отколкото (някога) - орел в небесата"..

                            Кака Търнър и кака Лили - май и те са съгласни с народа и неговите умотворения... ..., ама и годинките им не са малко .. Ако отчетем, че Томчето Търнър е прозряла истината на 70 (според цитата) - пак е била доста, над средната възраст за подобна оценка, а къде е днес!...

                            Но всеки вярва в своите критерии за творческо дълголетие и "младост"... уви - времето лети и някои хващат птичките (може да са орехчета, но са птички, които отлитат бързо...) Шоуто трябва да продължи ... СЕГА (в смисъл - в момента, а не някога)

                            Успех!

                            "В света на компонентите няма еквиваленти", както са казвали старите алхимици, а те са знаели, какво говорят. - Венедикт Ерофеев

                            "Време е да забравим за старите методи" - това наистина беше слоганът на епохата. - Джон Джаксън Милър

                            "Във вселената има много умни същества. Повечето от тях са котки." Стара полска пословица. - Стефан Гарние

                            Коментар


                            • Не е от Разград ама карай...Кубрат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                                „За мен възрастта няма значение. 50 са днешните 30, а 70 – днешните 50. Няма правила, които гласят, че трябва да се обличаш по определен начин или да се държиш по точно определено. Живеем в интересни женски времена – aко изглеждаш добре и още можеш да правиш шоу. Ами иди и го направи!“

                                Тина Търнър

                                Късни прозрения на дамския състав, ориентиран към шоу-бизнеса... и не само...
                                Погледнах в уики,..., че те - баба Търнър и кака Лили - били наборки от вида "Бабе(т)"(в една година са раждани), само че - едната - в Нътбуш, а другата - в Разград... И да - не са лишени от решителността да "правят шоуто" - отиват и го правят, без да отлагат "за по-добрите дни и времена" (оказва се, че такива нямат шанс, независимо от фантазиите ни).... И правилно: времето не тече, а скорострелно лети.

                                Някои дами (каки, лели, баби) - хващат птичето на рамото си, защото вярват в максимата: "по-добре (сега) птичка в ръката, отколкото (някога) - орел в небесата"..

                                Кака Търнър и кака Лили - май и те са съгласни с народа и неговите умотворения... ..., ама и годинките им не са малко .. Ако отчетем, че Томчето Търнър е прозряла истината на 70 (според цитата) - пак е била доста, над средната възраст за подобна оценка, а къде е днес!...

                                Но всеки вярва в своите критерии за творческо дълголетие и "младост"... уви - времето лети и някои хващат птичките (може да са орехчета, но са птички, които отлитат бързо...) Шоуто трябва да продължи ... СЕГА (в смисъл - в момента, а не някога)

                                Успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X