IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Да, това беше много интересен детайл. Поколението-Y почти не са виждали аудио касети. А въпросното Накамичи, става само за фетиш. Мъжки фетиш. Не го смятам за аудиофилски модел. Отделно, ще е единствения случай на планетата, при който такъв дек се ползва със съветски колони. Това с обувките беше добро, но трябваше да са 300 чифта, а не 30. Забавна е и идеята да питаш в инвеститорски форум за ремонт на автомобили. Което не пречи инвестиционни идеи да се търсят из шофьорските форуми. Водевила можеше да е значително по-забаван при определени обстоятелства, определено в един момент се претупаха нещата, за сметка на качеството. Което е жалко. Сега ще трябва да разчитаме на 3-та част на есето на Тракториста, а аз нямам големи очаквания.
    ++
    Мисля почти по същия начин. Особено пък това с касетите и тонколоните ми разсея представите за женската душевност. Коя съвременна жена ще се лиши от айфоня, който винаги й е под ръка с възможността да слуша милиард неща от тубата когато й е кеф, и ще се "емне" с архаизми, записи по касети, които са си заминали преди тя да се роди !? И къде ще трупа тези касети? А ето още поводи за размисъл -Бай Стамен се отказва от темата и после Криси дойде. После Криси си отива (жалко) и бай Стамен идва. Имаше един такъв сериал - "разкази с неочакван край". Но пък темата ще си стои за голяма радост на Кобилкина ...и мъжките й еквиваленти
    Last edited by precakanoto; 19.05.2020, 23:40.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

      Това пректикал, задаваш му въпроса директно като мъж с топки .
      Трябва сам да си изловиш истината, теб сигурно бая жени те въртят на малкият си пръст с директните въпростчета.
      Мъж с топки във форум,,,,, на живо е едно друго е като се пише. Не случайно им се вика интернет нинджи и биячи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

        Какво да го питаме??? От вчера заговорихме че Бай стамен може да седи зад профила на крисито и хоп днес се появи.
        Това пректикал, задаваш му въпроса директно като мъж с топки .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

          Аре ве мъже, Стамен е тука, питайте го нещо, нали много теории мислехте ???

          Стамене, едни теории се въртят тука, ти си ги чел вероятно,
          ти имаш ли нещо свързано със новия профил на "Кристина" ?
          Какво да го питаме??? От вчера заговорихме че Бай стамен може да седи зад профила на крисито и хоп днес се появи.

          Коментар


          • Аре бе Криси кво стана, няма да те чакам цял ден да си дадеш нещо за връзка. Можеш или не можеш. Шото приказки много действия нулеви.

            До сега съм предлагал само на един човек от форума за среща и това беше онова форекс менте с ферарито дето развяваше някакви снимки. Казах айде да се видим на кафе ела с ферарито и ако имаш ферари те признавам и се извинявам публично, е до ден днешен се крие като мишок и казва ми защо да го правя не си ми на нивото. Покажи алфа женска ли си.

            Не си прави оглушки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

              Тебе, мене и още 1 ник Кристина ни е сложила в някаква група на лошите , какво е ставало тука, прогонили сте я чета, ама тя е изтрила много коментари и ми се губи връзката. А иначе по темата не е добре 1 мъж постоянно да псува яко и реди цинизми като прост каруцар. Номера е да ти върви приказката и лафа, а някой и друг цинизъм е само като люта подправка и лека пикантерия пусната някъде между другото в разговора
              Аре ве мъже, Стамен е тука, питайте го нещо, нали много теории мислехте ???

              Стамене, едни теории се въртят тука, ти си ги чел вероятно,
              ти имаш ли нещо свързано със новия профил на "Кристина" ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                Аре не плачи...аз получих само оферта за едно Накамичи.
                Да, това беше много интересен детайл. Поколението-Y почти не са виждали аудио касети. А въпросното Накамичи, става само за фетиш. Мъжки фетиш. Не го смятам за аудиофилски модел. Отделно, ще е единствения случай на планетата, при който такъв дек се ползва със съветски колони. Това с обувките беше добро, но трябваше да са 300 чифта, а не 30. Забавна е и идеята да питаш в инвеститорски форум за ремонт на автомобили. Което не пречи инвестиционни идеи да се търсят из шофьорските форуми. Водевила можеше да е значително по-забаван при определени обстоятелства, определено в един момент се претупаха нещата, за сметка на качеството. Което е жалко. Сега ще трябва да разчитаме на 3-та част на есето на Тракториста, а аз нямам големи очаквания.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Героят от романа,който казва тези думи е един писател,който имал пет брака и последната му жена била с 30 години по-млада.Постоянно говорел цинизми и жените публично се възмущавали,но насаме сваляли бикините.Явно е бил познавач на женската душевност като теб.То и аз я познавам,ама чак до такава върховна степен не мога да го докарам.
                  Тебе, мене и още 1 ник Кристина ни е сложила в някаква група на лошите , какво е ставало тука, прогонили сте я чета, ама тя е изтрила много коментари и ми се губи връзката. А иначе по темата не е добре 1 мъж постоянно да псува яко и реди цинизми като прост каруцар. Номера е да ти върви приказката и лафа, а някой и друг цинизъм е само като люта подправка и лека пикантерия пусната някъде между другото в разговора

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                    Ми точно го е казал, така си е. Става им скучно и тъпо, А жените и то в по-голямата си част искат екшън, гръмотевици, фойерверки и падащи звезди, да ги държиш постоянно под напрежение, да им е интересно и забавно, абе купона да тече. Щото в една жена първо трябва да й влезеш в главата и като вирус да се намърдаш в мозъка й, трябва да я изч@каш първо в мозъка и ако това успееш да го направиш ама наистина да го направиш тя е твоя и ще остане с теб и до края на света. А вие тука мародери такива що омаскарихте и изгонихте жената Кристина ??
                    Героят от романа,който казва тези думи е един писател,който имал пет брака и последната му жена била с 30 години по-млада.Постоянно говорел цинизми и жените публично се възмущавали,но насаме сваляли бикините.Явно е бил познавач на женската душевност като теб.То и аз я познавам,ама чак до такава върховна степен не мога да го докарам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Ма без тях не можеш да продадеш душегубката във входа с ромите
                      Аз я купих без тях и ако реша да продавам пак ще е без тях. Брокерите са за аматьорите. Като например нашия любимец, любител на Пещерска мастичка.


                      ПП.И без комисиона да ми работят пак не ги ща.Само пречат.
                      Last edited by nradev; 19.05.2020, 22:13.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                        Аре не плачи...аз получих само оферта за едно Накамичи. Обаче, това ме подтикна да се разровя в мазетата - ебаси якото лампово радио изрових - набор на пра-баба ми. Сега ще си имам играчка за следващите 2-3 уикенда.
                        Стига бе, почивай - дай аз да се помъча! Хармония 20?
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Бай Стамене какво мислиш за разсъжденията на Марио Пузо относно жените.И би ли ги допълнил.
                          Ми точно го е казал, така си е. Става им скучно и тъпо, А жените и то в по-голямата си част искат екшън, гръмотевици, фойерверки и падащи звезди, да ги държиш постоянно под напрежение, да им е интересно и забавно, абе купона да тече. Щото в една жена първо трябва да й влезеш в главата и като вирус да се намърдаш в мозъка й, трябва да я изч@каш първо в мозъка и ако това успееш да го направиш ама наистина да го направиш тя е твоя и ще остане с теб и до края на света. А вие тука мародери такива що омаскарихте и изгонихте жената Кристина ??

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                            "-Човек никога не трябва да е прекалено добър с жените .
                            Те обичат да живеят с пияници , комарджии , сводници , а не рядко и със садисти , които ги смилат от бой .
                            Те не могат да понасят мъжа , който действително е добър и благороден. И знаеш ли защо , момче ?
                            Защото им става скучно . Те не желаят да бъдат щастливи , тъй като предварително знаят , че щастието е скучна работа ."


                            Това е написал великият Марио Пузо в"Умират глупаците".

                            Скуката, наистина може да обърне, иначе - подредеността в много животи... Раздвоявам се, ако трябва да се придържам към изводите на герои в романите. Те са отражение на мислите на автора... Един автор, напр. - между класиците - в много случаи не пише за преживяни, лично от самият него събития... Затова, преди време казах, че в много от бестселърите има голяма доза художествена измислица... Отделно - героите са носители на някакви качества - на обикновените хора, или - на елита в определено общество.... Отрицателните герои - имат съответните мисли и разсъждения, които са характерни за представителите на Камората /примерно/...

                            Художествената стойност на произведенията е висока, защото ни карат да разсъждаваме, точно върху смисъла на авторовите думи. Не виждам нещо лошо в това, какво казва авторът, вкл. - и чрез думите или мислите на някой свой, несъществуващ реално герой. Това, че мислим заедно с автора и се възхищаваме на неговата мисъл - е великото, което постигат добрите белетристи, романисти, поети...

                            "Щастието е скучна работа"..., дали е точно работа, защото ако беше работа, скуката би отсъствала в отношенията на хората, които имат ангажиментите си... Не мога също да кажа, че щастието е скука, именно по смисъла на съждението, че щастието е недостижимо...

                            Щастието за голямата група от хора, които не притежават много средства - често е в смисъла на притежаваните от тях средства..., но в същото време - малкото хора, които притежават много средства, едва ли са на същото мнение...

                            Затова казваме, че щастието е недостижимо: всеки се стреми към постигането на някакви параметри. Когато тия параметри се достигнат /на хоризонта/ - се установява, че има следващ хоризонт /с нови параметри/...

                            В смисъла на казаното: щастието е стремеж към непостигнатото... Стимулите, които фиксираме - са щастието. На хоризонта ни чака "ново" щастие...
                            /единствено, оставайки на тая, достигната от нас линия - започваме да разсъждаваме, че щастието е скучна работа/

                            Щастието е в промяната, в движението, а самото движение пък е част от живота...


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                              Този път ще ви тормозя до пълен откат, от 3 часа чета темата ми то Гражданска война ще започнете тука бре. Ето тука има нова жена и то красива, ама с жена с перфектна външност ще трябва непрекъснато да си на щрек, щото другите мъже 100 на 100 ще искат и те да топнат в меда и то за твоя сметка.
                              Бай Стамене какво мислиш за разсъжденията на Марио Пузо относно жените.И би ли ги допълнил.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                                те пък едни жени. Брокерици дето "вдигат" пазара и една скучаеща баба реститутка.
                                Ма без тях не можеш да продадеш душегубката във входа с ромите

                                Коментар

                                Working...
                                X