IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

    ти провери ли му цената
    е все ще е по малко от един апарт . Ще има повече за обувки ...
    За колата си ходи на майстор. Знам един в овча купел за тойоти и хонди.
    Last edited by bota156; 18.05.2020, 19:03.
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      2-ма "майстори" и една кола не е добра комбинация. За разлика от една друга
      И аз това си помислих .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

        Кога ще ме поканиш
        момченце ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          еха и само 1 апарт ще трябва да купувам и един дек касетен? Някой да знае зареден антикварен магазин. Че не си падам по старите неща?
          ти провери ли му цената

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Виж сега важното е да имаш духовно съединаване,освен физическото,което да те изпълва изцяло.Тогава няма да мислиш за години.

            Май Криси е доста искрена...

            Да ти кажа, ако решиш да правиш нещо по предавателната /скоростната/ кутия - това може да стане само с повдигач, или на канал - но тук хамалогията е голяма, затова наистина ще ви трябва и трети! Говоря за смяна на синхронизатор... Не е за всеки работата! Специализиран сервиз трябва, ако ще тръгваш сериозно!

            По-добре опитай в ролята на гинеколога: сигурен съм, че ще погледнеш на правилното място... ))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

              не ходя по заведения, кафенета и ресторанти ако не се налага, изобщо не обичам чалгата, домошарка съм си, в къщи ми е най-добре и най ми е спокойно, слушам си рок и ми е готино, едно време съм се находила по заведения, затова съм си обзавела апартамента в арт ретро стил и ми е най-хубаво в него
              Кога ще ме поканиш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                защо, Ивет Лалова е на 36г., ако хукне, не мога я стигна, пък и една слаба и симпатична ….
                не мое и избягаш. А тя какви ли токчета може да раздава?
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                  апартамент си имам, готино и кокетно съм си го направила в арт стил, виж дека ...... ме кара да въздъхвам
                  еха и само 1 апарт ще трябва да купувам и един дек касетен? Някой да знае зареден антикварен магазин. Че не си падам по старите неща?
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                    Уважаеми, идеални пропорции имах преди 10 години вече остарявам и го осъзнавам това, вчера написах, че от вчерашния преход и то само 20 километра доста се изморих, големите преходи бяха до преди 2 години, вече не ги мога явно и това осъзнавам
                    защо, Ивет Лалова е на 36г., ако хукне, не мога я стигна, пък и една слаба и симпатична ….

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение



                      Та виждате каква е иронията на съдбата и как една жена може с едно единствено изречение да си обърка целия живот.
                      Много си прав Матеев. Аз затова никога не съжалявам една жена. Всяка една жена сама си е виновна за всичко в живота за всеки един избор и си заслужава последиците. Да е мислила!

                      И аз бях така харесвах една колежка много от унито отиваме на дискотека групата . А преди това все до мен се лепеше по време на лекции и реших да си опитам късмета...не стана тръгнах да я целувам бях мн и пян де, тя се одръпна и цяла вечер почти не се доближи до мен,а до основният ми конкурент. Направо я отсвирих, 4-5 месеца по-късно сама ме потърси да сме излизали..... казах и не става и до там....

                      Аз компромис с жени не правя. откаже ли ми нещо веднъж направо отсвирвам. Знаете ли защо.... защото това което отказва на вас го дава на друг и не си струва унижението. Тия глупости, аз не съм такова момиче, аз не правя секс до 10 среща аз нз си какво, са пълни безсмислици. Защото има мъже за който ще си нарушат набързо принципите
                      Last edited by prectical; 18.05.2020, 18:54.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                        Ама малко или много ти харесва.... дразненето имам предвид. Чалгата какво лошо има в дискотеката. Аз само тогава, мисля че и ти също си редовна в чалготеките с приятелките.
                        не ходя по заведения, кафенета и ресторанти ако не се налага, изобщо не обичам чалгата, домошарка съм си, в къщи ми е най-добре и най ми е спокойно, слушам си рок и ми е готино, едно време съм се находила по заведения, затова съм си обзавела апартамента в арт ретро стил и ми е най-хубаво в него

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Леле-черна коса,зелени очи,слаба и висока,интелигентна.Тъкмо моя тип жена.
                          Аки жена ми ми бие шута,ще те имам предвид.
                          Тези характеристики няма ли ги жената?
                          Виж какви неща си изпуснал …
                          И готви че си забравил, и деца иска. Само обувките са и претенциите - 200-300лв седмично или месечно?
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Десета среща, 4 часа в заведение, което накрая го затваряте, и да спите в отделни легла - ами просто сменяй жената. Тази не е за тебе. Дори и някога да стане нещо, тя ще ти се качи на главата още първия ден.

                            И аз едно време имах подобен случай - рожден ден, отказах да пия, за да мога да се прибера с колата, гаджето обаче ме нави да пия, като каза, че ще спа у тях. И най-накрая като си отидоха хората и се оказахме в леглото, тя ме информира, че всеки трябва да си стои в неговата си половинка. В същото време в съседната стая се чуваше пъшкането на нейната съквартирантка с нейното си гадже. Представете си какво унижение изпитах.

                            Ами просто смених гаджето и впоследствие се ожених за новото гадже, и сега когато се събираме випуска веднъж на 2-3 години всеки път се гледаме със старото гадже по диагонал. Със сигурност тя съжалява за това, че тогава нея нощ ми отказа, защото тя не попадна на добър съпруг и като цяло имаше нещастен живот, а аз в същото време бях станал лидера на групата - най-богатия, най-уважавания, най-ухажвания и най-интересния за лаф-моабет по време на тези сбирки.

                            Та виждате каква е иронията на съдбата и как една жена може с едно единствено изречение да си обърка целия живот.

                            Не съм казал, че ще има друга среща. Приключихме.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                              Уважаеми, идеални пропорции имах преди 10 години вече остарявам и го осъзнавам това, вчера написах, че от вчерашния преход и то само 20 километра доста се изморих, големите преходи бяха до преди 2 години, вече не ги мога явно и това осъзнавам
                              Виж сега важното е да имаш духовно съединаване,освен физическото,което да те изпълва изцяло.Тогава няма да мислиш за години.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Давам път на Кристина .

                                Защо изтри числото? Не успях да го запомня, но първото впечатление беше повече от добро...

                                Коментар

                                Working...
                                X