IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    има само едно решение твоя случай
    спираш поезията и ставаш коки
    и от мен да знаеш;
    жена започне ли да ти посяга, в кърпа ти е вързана

    Вече съм казвал това: тук НЕ търся съвети (за разлика от други участници).


    ​​​​​​

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
      Само размишлявам...

      МноО съм гаден.

      Тая сутрин получих суперлативи за част от поетичен текст...

      Да де, ама (поне аз) съм на мнение, че животът, в голямата си част - изобщо не е поезия)...

      И по-късно имах тежък диалог с дама, която ме възприема като гад. ГАД! (И "гадина" съм чувал от друга..., на майтап, де...., пак зацепих във фантазиите и не може да ми се има доверие)...

      Тази, с определението за гад, не е очаквала... И знае, казвала ми го е в прав текст, че съм този! Гадният!

      Такъв разкошен букет й избрах... Много ми е кеф да обърквам дамите. Те са свикнали да бъдат гадни към "гадните", отмъстителни и "силни"...

      Разбира се, животът не е толкова сложен, колкото сами си го правим.. Разкошен букет, за да видя реакция на безкрайно объркване! Не, дамският състав има толкова различни очаквания от нас, а ние сме неподготвени за тях (или се правим на неподготвени)...

      Струва си човек да взема нестандартни решения! (Кеф - цена нямаЛ! - Груюви максими...)

      има само едно решение твоя случай
      спираш поезията и ставаш коки
      и от мен да знаеш;
      жена започне ли да ти посяга, в кърпа ти е вързана
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        щом разбрах, че момичето е от перник,
        веднага ми стана ясно, че точно коки е езика, който разбира най-добре

        слушай сега един виц
        един младеж загражда някаква мома, но тя никак не поддава
        въртял сценарии, каквото му дошло на ум опитал, но тя - не!
        и накрая отчаян и колкото да поддържа разговора вяло я попитал
        - а ти от къде си?
        - от плевен
        - Ооо, я веднага се събличай!
        https://youtube.com/shorts/2TXHWB2KT...vv1xemRfvHEpOJ

        Коментар


        • Само размишлявам...

          МноО съм гаден.

          Тая сутрин получих суперлативи за част от поетичен текст...

          Да де, ама (поне аз) съм на мнение, че животът, в голямата си част - изобщо не е поезия)...

          И по-късно имах тежък диалог с дама, която ме възприема като гад. ГАД! (И "гадина" съм чувал от друга..., на майтап, де...., пак зацепих във фантазиите и не може да ми се има доверие)...

          Тази, с определението за гад, не е очаквала... И знае, казвала ми го е в прав текст, че съм този! Гадният!

          Такъв разкошен букет й избрах... Много ми е кеф да обърквам дамите. Те са свикнали да бъдат гадни към "гадните", отмъстителни и "силни"...

          Разбира се, животът не е толкова сложен, колкото сами си го правим.. Разкошен букет, за да видя реакция на безкрайно объркване! Не, дамският състав има толкова различни очаквания от нас, а ние сме неподготвени за тях (или се правим на неподготвени)...

          Струва си човек да взема нестандартни решения! (Кеф - цена нямаЛ! - Груюви максими...)

          Last edited by mikomikov; 18.01.2024, 22:37.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

            Хотели как лучше, а получилось как всегда..
            щом разбрах, че момичето е от перник,
            веднага ми стана ясно, че точно коки е езика, който разбира най-добре

            слушай сега един виц
            един младеж загражда някаква мома, но тя никак не поддава
            въртял сценарии, каквото му дошло на ум опитал, но тя - не!
            и накрая отчаян и колкото да поддържа разговора вяло я попитал
            - а ти от къде си?
            - от плевен
            - Ооо, я веднага се събличай!
            Last edited by ratten; 18.01.2024, 22:26.
            препоръка е

            Коментар


            • Мдам. Де го чукаш … де се пука …от мен лека вечер

              https://youtu.be/WjqYTpE6Qdg?si=w2xmHKQZxPijQefW
              Last edited by Arana; 18.01.2024, 22:03.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                търпение нямам да разбера как са се развили нещата
                Хотели как лучше, а получилось как всегда..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  браво, бай мико
                  но няма ли да ти се разсърди съседката по каюта в тази фантазия
                  Последен отговор за днес (на отговарящият за правилно зададените въпроси)...

                  Миналата година, точно на Великден бях на кораб.

                  Съседката по каюта?

                  Искаш да кажеш, че българките не са така широко скроени?

                  Зацепихме относно "ръбове, които трябва да се заглаждат"

                  За де, ама същата би трябвало да е ролята и на "задаващите въпроси" от името на някого...

                  И какво, сега? Имам проект за отговор: Грую да лети за Мадрид и да "изглажда ръбове" (да си каже предварително хонорара, че адвокатурата напоследък го е "ударила през просото" и трябва да се "учим" от ... Съдебен спор ... (нямам понятие що за "спор" е това, ама майтап да става!)



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Една мадама от Перник, работеща в София. И е наточена,
                    търпение нямам да разбера как са се развили нещата
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Коя ще е обект на експеримента?
                      Една мадама от Перник, работеща в София. И е наточена,

                      Коментар


                      • браво, бай мико
                        но няма ли да ти се разсърди съседката по каюта в тази фантазия
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Вече ще се държа само cocky с жените, защото те това ценят,

                          Дори още утре мисля да го приложа.
                          Коя ще е обект на експеримента?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            браво, но за всеки случай си дръж ръцете близо до лицето
                            Или пък да владее добрата игра с краката.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                              Струва ми се, че тънката линия на социалния договор винаги минава през това да не обиждаме събеседника.

                              В тоя ред на мисли много ми се ще да изпием физически заедно по едно питие за заглаждане на ръбовете. Проблем ми е, че когато съм в родината - август - вие сте по отпуски. Зимата не идвам, така че остава да е по Великден .

                              От мен страхотен ден!

                              Ще си го запиша в "Мило дневниче!" (този проект за ангажимент).

                              Първо: юли и август много нормални хора планират круизИ, защото искат да ходят и да пръскат пари по разни дестинации (някои тук могат да се сгърчат от болка, но се предполага, че няма да са много - точно тези "инвеститори")...

                              Второ: направих бърз разчет - дали не мога да сляза на някое пристанище, след което да взема самолет "за едно питие - за захлаждане на ръбовете" (каквото и да означава това)..., т.е., пия си питието "за заглаждане" (или - за заглЕждане, а после хващам самолета до следващото пристанище от продължаващият круиз...

                              Много предизвикателно (и неосъществимо) ми звучи, ама човек може да фантазира, още повече, ако вече е фиксирал подобни случаи: пасажери, които по някаква причина (точност) пропускат да се качат на кораба, но на следващото пристанище - ясно е: понтон, куфари, облекчени и радостни физиономии...

                              Трето: Обаче! Греда! Съвсем пресен случай: миналата година вече правих един полет до (х) Амстердам. Не съм имал подобен кошмарен полет... Като гледах ужасените (ококорени) погледи около мен ... И това продължи повече от час... То не беше турбуленция, то не беше чудо!

                              Та, казвам си: от какъв зор точно по този начин да "изглеждам ръбове"?

                              Човек може и да не вярва на написаното от мен. Достатъчно ми е да съм го преживял, за да ми "държи влага"..., а и аз нямам такива усещания за "неизгладени ръбове".

                              Дамите живЕЕТЕ с много по-нереални фантазии - и трудно зацепвате в т.нар. художествена измислица... , а защо влизате в диалог - на този въпрос никоя не може да отговори, както и аз не зная защо се качих точно тогава на самолета...

                              За мен това беше знак, че - в тая връзка трябва да променя нещо. Направих го и нещата имат смисъл за мен.

                              (въпроси "на ачика", т.е. - пред разни кибици - веднага умножавам по нула!)

                              Last edited by mikomikov; 18.01.2024, 21:13.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                аз сред хората не съм така
                                Предположих

                                Коментар

                                Working...
                                X