IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Концентрирай се. Я виж даже инвесторът мисли за теб:

    За китайка не се бяхме сетили.
    Да се надяваме, че няма да се налага да ходя до там,

    P,S. И Кайзен и Лошия мечок са много готини и умни млади мъже и ги чета с интерес.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Помня, че го коментирахте преди години.

      Въпросните наследници дължат суми и на Софийска вода и на Общината.

      Дано си оправят нещата някакси.
      Концентрирай се. Я виж даже инвесторът мисли за теб:

      За китайка не се бяхме сетили.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

        Лева нищо не е платил, нищо не е получил.Ама това каво има общо с темата?
        Помня, че го коментирахте преди години.

        Въпросните наследници дължат суми и на Софийска вода и на Общината.

        Дано си оправят нещата някакси.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


          Мадамата има дете на 7 г, а вероятно и мъж.

          Следващият път ще я питам дали има свободна приятелка, защото е много сърдечна и любезна.



          А на теб Левът така и не ти плати навремето за правна консултация онлайн? Нали?
          Лева нищо не е платил, нищо не е получил.Ама това каво има общо с темата?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            +1

            Дано Миродес оздравее, обаче и той не може да намери млада жена, на която да направи още деца.

            И хич не ми допадат коментарите на някои колеги тук. Пачангата го хванахме да лъже, един път имал 3 деца, друг път 5,


            Относно онзи апартамент, за който си писахме преди, в един момент той ще излезне при ЧСИ, защото Топлофикация им е заавела дело за неплатени сметки и наскоро имаше призовки от съда до тях. Апартаментът си струва, според мен и не е лошо да следиш обявите на ЧСИ, кога ще се появи.
            И ще се продаде евтин.
            За 4-5к дълг няма да се продаде.

            Коментар


            • Жените обичат цветя, обикновено, или поне жеста на поднасяне от мъжа.

              Рядка жена ще остави с явно пренебрежение букета... и такава би ме заинтересувала (бивало е) и на евентуална следваща среща бих ѝ предложил скършена от нечий двор роза или некое просто полско цвете.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                Виж ся , на събитието ще има само отчаяни мухлювци които се държът културно. За да изпъкнеш се напиваш като тараба и почваш да дърпаш статиските да ги шибаш. Майната и на агенцията така или иначе нищо нема да стане. Важното да си направиш кефа да им развалил схемата Вероятно охрана нема да има така че може да вилнееш на воля.
                Накрая може и на не коя от статиските да и хареса шоуто и сама да си даде телефона.
                Обаче един мъж точно от там си намери преди няколко години.

                Като ги гледам по снимките, не са отчаяни хората.

                Аз ще пробвам и други неща.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Бях написал мнението си за теб, което не е никак хубаво, както и за тези, които те лайкват.


                  Записал съм се за бързи срещи към една агенция, обаче за този месец не се събират желаещи и няма да се проведе.

                  Те обичат да правят номера и да канят жени, които изобщо не искат да влизат във връзка, но са там като статистки, за да се проведе мероприятието.



                  Имате поздрави от Миродес.

                  Виж ся , на събитието ще има само отчаяни мухлювци които се държът културно. За да изпъкнеш се напиваш като тараба и почваш да дърпаш статиските да ги шибаш. Майната и на агенцията така или иначе нищо нема да стане. Важното да си направиш кефа да им развалил схемата Вероятно охрана нема да има така че може да вилнееш на воля.
                  Накрая може и на не коя от статиските да и хареса шоуто и сама да си даде телефона.

                  Коментар


                  • https://fakti.bg/life/850193-mlad-am...to-vreme-video
                    a някои живот си живеят
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                      Евгич, не ти видях отговора, модЪт е мноо брЪз!
                      Бях написал мнението си за теб, което не е никак хубаво, както и за тези, които те лайкват.


                      Записал съм се за бързи срещи към една агенция, обаче за този месец не се събират желаещи и няма да се проведе.

                      Те обичат да правят номера и да канят жени, които изобщо не искат да влизат във връзка, но са там като статистки, за да се проведе мероприятието.



                      Имате поздрави от Миродес.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                        Е, плъх не намерих. Ама това е много готин братовчед гризач. Бива

                        А пък какви палта стават от чинчилата …

                        А сега си представи чинчила висока 180 и май и кусур см …май 184 см беше …
                        Last edited by Arana; 21.01.2024, 23:42.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Ратко е фърст форевер Аз съм му див фен.

                          https://youtube.com/shorts/c4eT4GPsI...Ei-CrGQ_7PN63s
                          Туй чимчила https://youtube.com/shorts/WjDsNcGH5...VzIjQj5T6uV95j

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                            Ти ква маймуна си.
                            Ратко е фърст форевер Аз съм му див фен.

                            https://youtube.com/shorts/c4eT4GPsI...Ei-CrGQ_7PN63s

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                              Ти ква маймуна си.
                              видя ми се като добро хрумване
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                                евго а що не спретнете един круиз с бай мико
                                по ергенски така
                                всяка вечер ще влачите различни жертви в каютите
                                а на сутринта ще сверявате резултата
                                а може пък и там да излезе някоя подходяща бъдеща майка
                                Ти ква маймуна си.

                                Коментар

                                Working...
                                X