IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
    ....Връщам се на темата: "Какво искат жените?"

    Първо, нека уточним - в подобна, на описаната горе ситуация - какво би искал един мъж? Мъжете са единодушни, но и дамите - ако би трябвало да предположат, какво БИ искал мъж в подобна ситуация - не биха се замислили: мъжът БИ искал да прекара остатъкът от нощта с дамата, с която е бил на постановката, после - в Хепи - обилната хапка и двете канички...

    Сега, остана да уточним - какво в конкретната ситуация БИ желала една жена - според дамите, разбира се?

    Подсказка: тя по никакъв начин не пожела близост. Каза, че всеки ще спи в собственото си легло и никакви гостувания не са допустими! Не е ставало въпрос за месечно неразположение, но това изобщо не би трябвало да коментираме...

    Такива неща... Какво искат жените в конкретната ситуация? ))
    Десета среща, 4 часа в заведение, което накрая го затваряте, и да спите в отделни легла - ами просто сменяй жената. Тази не е за тебе. Дори и някога да стане нещо, тя ще ти се качи на главата още първия ден.

    И аз едно време имах подобен случай - рожден ден, отказах да пия, за да мога да се прибера с колата, гаджето обаче ме нави да пия, като каза, че ще спа у тях. И най-накрая като си отидоха хората и се оказахме в леглото, тя ме информира, че всеки трябва да си стои в неговата си половинка. В същото време в съседната стая се чуваше пъшкането на нейната съквартирантка с нейното си гадже. Представете си какво унижение изпитах.

    Ами просто смених гаджето и впоследствие се ожених за новото гадже, и сега когато се събираме випуска веднъж на 2-3 години всеки път се гледаме със старото гадже по диагонал. Със сигурност тя съжалява за това, че тогава нея нощ ми отказа, защото тя не попадна на добър съпруг и като цяло имаше нещастен живот, а аз в същото време бях станал лидера на групата - най-богатия, най-уважавания, най-ухажвания и най-интересния за лаф-моабет по време на тези сбирки.

    Та виждате каква е иронията на съдбата и как една жена може с едно единствено изречение да си обърка целия живот.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Мислим че прекаляваш.

      ​​​​​То не беха идеални пропорции. Яздене на колело по 50 километра. Липса на редовен и качествен секс .Пък и домакиня.
      Също и дива рокаджика.

      Кво да чакаме че си класирала на второ място мис бикини.
      .
      Пък и ценителка, момата... Макар, че Nakamichi не ми е любимата марка. Изключение прави една конкретна машина, заради която гледах 6 пъти "Девет седмици и половина".

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


        Не е ли по-добре да ти вземе и едно апартаментче, в което да бъде дека?
        апартамент си имам, готино и кокетно съм си го направила в арт стил, виж дека ...... ме кара да въздъхвам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

          Много си далеч от представите, ти нали си знаеш, че адски ме дразниш Нищо общо нямам с рокаджийките и моторите, просто обичам да слушам твърд рок и това е, както други обичат чалгата например
          Ама малко или много ти харесва.... дразненето имам предвид. Чалгата какво лошо има в дискотеката. Аз само тогава, мисля че и ти също си редовна в чалготеките с приятелките.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Мислим че прекаляваш.

            ​​​​​То не беха идеални пропорции. Яздене на колело по 50 километра. Липса на редовен и качествен секс .Пък и домакиня.
            Също и дива рокаджика.

            Кво да чакаме че си класирала на второ място мис бикини.
            .
            Уважаеми, идеални пропорции имах преди 10 години вече остарявам и го осъзнавам това, вчера написах, че от вчерашния преход и то само 20 километра доста се изморих, големите преходи бяха до преди 2 години, вече не ги мога явно и това осъзнавам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Много си прав, нека Селена отговори на тия въпроси - и да каже какво би било нейното поведение в подобна ситуация /аз не искам да прави публично достояние своите години!/
              Боя се, че то може да е извадено вече от българския контекст, обаче, и да не е полезно за публиката.

              Щом си рекъл, споделям с предупреждението, че е строгоиндивидуално съждение.

              Много зависи какви анонси е усетила у теб дамата и какво търси тя на даден етап от живота си. Може да търси:

              а. Неангажираща връзка или
              б. Сериозен партньор.

              От казаното от теб дамата не е девойка, т.е. горе долу се ориентира в ситуацията. Тогава продължаването на вечерта в твоето легло зависи от следните фактори:

              а. Харесваш ли й (има ли химия)
              б. Как си се държал и какво си приказвал по време на вечерята .

              Има и един Х фактор. С какъв характер и възпитание е дамата. Там вече си е чиста лотария.
              Last edited by Selena; 18.05.2020, 18:58.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                Трудно ще стане с колони, уважаеми, но виж, ако ми подариш този скромен дек НАКАМИЧИ 1000 ZXL аз ще те поканя на вечеря и ти ще излезеш с мен и ще ти е невъзможно да ми откажеш [ATTACH=CONFIG]n3600318[/ATTACH]

                Не е ли по-добре да ти вземе и едно апартаментче, в което да бъде дека?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                  Страно защо започвам да си изграждам образ за теб като тия хеви метълки рокаджийки и тем подобните им. близо ли съм
                  Много си далеч от представите, ти нали си знаеш, че адски ме дразниш Нищо общо нямам с рокаджийките и моторите, просто обичам да слушам твърд рок и това е, както други обичат чалгата например

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
                    Обади ми се да я видя!
                    То е същото, като в оня /стар/ виц:

                    Срещат се младите, двамата трудно преодоляват смущението... След първите данни, които разменят, тя задава въпроса:

                    - С какво се занимавате?

                    - Лекар съм - оживено отговаря той, защото усеща, че вече е в свои води...

                    - Гинеколог? - пита отново любопитното момиче...

                    - Не, но мога да погледна...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                      Със зелени очи съм и черна коса, брюнетка съм
                      Мислим че прекаляваш.

                      ​​​​​То не беха идеални пропорции. Яздене на колело по 50 километра. Липса на редовен и качествен секс .Пък и домакиня.
                      Също и дива рокаджика.

                      Кво да чакаме че си класирала на второ място мис бикини.
                      .
                      А забравих голямо желание да стане любяща майка
                      Last edited by Todor Sabev; 18.05.2020, 18:40.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                        Трудно ще стане с колони, уважаеми, но виж, ако ми подариш този скромен дек НАКАМИЧИ, аз ще те поканя на вечеря и ти ще излезеш с мен [ATTACH=CONFIG]n3600318[/ATTACH]
                        Страно защо започвам да си изграждам образ за теб като тия хеви метълки рокаджийки и тем подобните им. близо ли съм

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                          С колони може ли като в бедните студентски години - който пусне по-силно музиката - печели.

                          Ендер, учудващо не съм. Може да съм пооглушал през годините, но определено има положителен прогрес в материалите - респ. шума и изкривяването.
                          Трудно ще стане с колони, уважаеми, но виж, ако ми подариш този скромен дек НАКАМИЧИ 1000 ZXL аз ще те поканя на вечеря и ти ще излезеш с мен и ще ти е невъзможно да ми откажеш
                          Click image for larger version

Name:	1111.jpg
Views:	1
Size:	51.5 КБ
ID:	3600318

                          Last edited by kristina dimitrova (1); 18.05.2020, 18:33.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            2-ма "майстори" и една кола не е добра комбинация. За разлика от една друга

                            За комбинация от трима майстори не ми беше удобно да споменавам...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Обади ми се да я видя.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                                Със зелени очи съм и черна коса, брюнетка съм
                                Леле-черна коса,зелени очи,слаба и висока,интелигентна.Тъкмо моя тип жена.
                                Аки жена ми ми бие шута,ще те имам предвид.

                                Коментар

                                Working...
                                X