IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Какво общо пък има виаграта с това,че мъж прави секс с повече от една жена?
    То е ясно,че искаш да ме жегнеш,ама в случая удари на камък.Ако ми се наложи ще вземам виагра,ще ги тъпча като коледни пуйки и изобщо няма да се срамувам от това.
    Изобщо няма да ми дреме какво мислят дървени философи по въпроса вземам ли виагра и защо.
    ​​​​​​

    Много грешиш с това, че искам "да те жегна". С това не търся от теб извинение, защото не ти го дължа. .

    Поводът, за да включа виаграта беше постът на Евго, който - на всички прави впечатление, че е "уникален". Не зная от къде Евго черпи инфото си (освен от търсещият грубата сензация Карбовски), но - да припомня постът на Евго по смисъл:

    Старите мъже във фейса - на възраст 55--60 години - споделяли с него, че вземат виагра, преди секс.

    Тъй като не съм съгласен с мнението на Евго, а и отговарям на критериите на Евго за стар мъж, реших, че е редно за му опонирам - именно в неговите фантасмагорични "тези", а именно: старите мъже, независимо от честота на сношенията ни (напр. 4-7 пъти седмично) - НЕ приемаме виагра, дори не бих пробвал това: кисело ли е, сладко- или - горчиво?...

    Оставям поста на Евго настрани! Разбрахме, че виаграта не е самоцел.

    ,...................

    Зная, че ще предизвикам фурор с тия 4-7 потребности, но бих ви върнал към смисъла на чувствеността на една връзка (която не се изразява СПОРЕД МЕН - в секс, който може да се прави, за да "накажем противника", т.е, - по "български"..., нито съм съгласен със секса, който имитира "тупкането на пуйка", т.е. - чисто механичните изпълнения от вида "на сухо", които изключват предразполагане на жената, разнежване, много важната игра и дори - понякога боричкане, за да достигнеш...)

    ,.................

    Мисля, след толкова подробности нещата да стават ясни: ИМА КОРЕННО различни начини и подходи в секса. Е, да: крайната цел е една и съща: двамата да получат сексуалното си удовлетворение при секса С ТОЗИ ЧОВЕК!

    Дано съм ясен!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

      определено ще се заемем да ти направим профил, много правилно разсъждаваш и то във вярната посока, малко са мъжете като теб и в живота, още по-малко в тази тема. Дори може да се постави началото - в ника ти mirodes ... това des много ме интересува какво е? Без да съм ясновидец и без да питам останалите почти съм сигурен какво означава и какво е. Може на ЛС да го обсъдим
      Регистрирал съм се във форума,за да обменям мнения и идеи,както и да науча нещо полезно.Не да избивам комплекси и да се подигравам на други участници или да се хваля колко съм велик.Не очаквах,че ще има толкова злоба и жлъч,но къде другаде да се направи на мъж някое жалко човече,ако не в анонимем форум.
      С доста участници си водим нормален разговор без обиди и подигравки/с Евго станахме и приятели/,надявам се и с вашия колектив да водим конструктивни разговори.Особено щом има и жени в колектива -винаги са ме привличали интелигентните жени.Тръпката е невероятна,когато водиш разговори с интелигентна жена и вкарваш сексуален подтекст без вулгарности.Или пък дори с вулгарности-много интелигентни жени обожават подобен тип разговори.Всъщност всички ги харесват,ама не всички си признават.
      Втората сричка от псевдонима ми няма скрит подтекст,нито пък е част от име на друг човек.Но предпочитам да не я обсъждаме.
      Надявам се на интересни разговори с колектива ви.И особено с женската му част.
      Моите възгледи за живота са простички и не претендирам за някаква възвишеност или духовно извисяване.Както вече писах хората слабо са се променили през последните 100-150 хиляди години откакто съществува Хомо сапиенс.Затова трябва да се доверим на опита на нашите предци и да следваме сходна житейска философия ако искаме да просперираме.А човекът е социално същество и не би могъл да оцелее ако е индивидуалист.Затова за мен семейните връзки са много важни.Живея в близост до най-близките си хора и взаимно си помагаме.Също и приятелските отношения са важни.Имам малко приятели,но такива,че ако им звънна и им кажа,че съм убил човек,единствено ще ме попитат къде ще го заравяме.Според мен именно индивидуализмът е причината за постепенното изчезване на белите хора и в частност на българите.Доста по-примитивни етноси и народи живеят в условията на трибализъм и преуспяват от еволюционна гледна точка-увеличават броя си. А има един народ,който не само увеличава броя си заради трибализмът,но и финансово,а и от всякаква гледна точка преуспява.Докато вълците единаци постепенно изчезват от лицето на Земята.Българите сме най-големите индивидуалисти на света,съответно и най-бързо изчезваме.
      Last edited by mirodes; 07.06.2020, 06:33.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
        Я да помислим и дали освен "яко секс", за да направиш тия деца - не следват и ЕЖЕМИНУТНИ грижи, за да се превърнат тия деца в ХОРА?
        У мен все повече се затвърждава впечатлението, че Евго се вълнува повече от процеса, отколкото от резултата...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Лека вечер, утре ще е нов прекрасен светъл ден
          По принцип, всички дни са прекрасни и светли (докато сме от правилната страна на тревИЧКИТЕ)!

          Лека, спокойна, нежна и ефирна!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

            Не знаех, че природата е красива!

            Изненадан съм от факта, колко нови неща може да научи човек в... нета! ))
            ​​​​
            Лека вечер, утре ще е нов прекрасен светъл ден

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Днес е вторият уикенд, в който ни пуснаха от клетките . А природата е красива.
              Не знаех, че природата е красива!

              Изненадан съм от факта, колко нови неща може да научи човек в... нета! ))


              ​​​​​
              ​​​​

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Има и чувствителни мъже както и жени,, говеда,,
                Като е чувствителен мъжа и семейството му се разваля.В някои случаи си струва,в други не.Лично аз не бих си изоставил семейството заради жена.Имам отговорност към тези деца.За мен децата са много по-важни от някоя жена.
                Last edited by mirodes; 06.06.2020, 23:49.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  "Мъжете" - е, да - сигурно, повече от тия, които правят секс, без чувства и обвързаност - да са най-честите купувачи на виагра в аптеките...

                  (нямам предвид теб, самият)
                  Какво общо пък има виаграта с това,че мъж прави секс с повече от една жена?
                  То е ясно,че искаш да ме жегнеш,ама в случая удари на камък.Ако ми се наложи ще вземам виагра,ще ги тъпча като коледни пуйки и изобщо няма да се срамувам от това.
                  Изобщо няма да ми дреме какво мислят дървени философи по въпроса вземам ли виагра и защо.
                  ​​​​​​

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Какъв коректив си имаме. Благодаря!

                    Мислех, че отдавна вече сте в нечии прегръдки... , или поне в тия - на съня...
                    Днес е вторият уикенд, в който ни пуснаха от клетките . А природата е красива.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Проекция: https://bg.wikipedia.org/wiki/Проекция_(психология)

                      Карбовски има изключително деформирана гледна точка по много теми. На моменти минава в откровен натурализъм.

                      Какъв коректив си имаме. Благодаря!

                      Мислех, че отдавна вече сте в нечии прегръдки... , или поне в тия - на съня...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        Тъй като пишеш от името на мъж, не мога да подлагам на съмнение подобен факт. Ти си 100 %-ов мъж.

                        Хайде - нека разберем от теб, самият - коя е причината, щом получаваш качествен секс от жената до теб - сам да се отбиваш при жени, които предлагат платена любов?

                        Ще почакам за - ако е възможно - един по-обширен отговор. Приемаш подобно предложение, нали!
                        Няма да ти отговори

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                          Не разбираш ли, че ако имаш някакъв проблем, ти търсиш причините за това, че нещо ти пречи?

                          За теб това може да не е грешка, разбира се.

                          ​​​​​​Е, самият ти - би ли си направил извод за ВСИЧКИ българки от предаване на Карбовски?

                          Защо, самият ти харесваш съпругата си? Вероятно си пропуснал случайно предаването "за всички българки"...
                          Проекция: https://bg.wikipedia.org/wiki/Проекция_(психология)

                          Карбовски има изключително деформирана гледна точка по много теми. На моменти минава в откровен натурализъм.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Много съм се впечатлил от репродукцията на Николай Бареков и Владо Николов, имат по 4 деца.

                            И е имало яко секс, според мен,

                            Относно коментара на Ендер, семейният мъж много често е като оскубан петел. То не е много за хвалба.
                            "Яко секс"....

                            Я да помислим и дали освен "яко секс", за да направиш тия деца - не следват и ЕЖЕМИНУТНИ грижи, за да се превърнат тия деца в ХОРА?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kev4o Разгледай мнение

                              Е що пък да е грешка!?
                              Не разбираш ли, че ако имаш някакъв проблем, ти търсиш причините за това, че нещо ти пречи?

                              За теб това може да не е грешка, разбира се.

                              ​​​​​​Е, самият ти - би ли си направил извод за ВСИЧКИ българки от предаване на Карбовски?

                              Защо, самият ти харесваш съпругата си? Вероятно си пропуснал случайно предаването "за всички българки"...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                                Нали знаеш, че не е задължително да си търсиш половинка сред участничките в предаванията му?
                                Много съм се впечатлил от репродукцията на Николай Бареков и Владо Николов, имат по 4 деца.

                                И е имало яко секс, според мен,

                                Относно коментара на Ендер, семейният мъж много често е като оскубан петел. То не е много за хвалба.

                                Коментар

                                Working...
                                X