IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
    Но според мен е добре да понамалим съветите към Евгича. Щото станахме като в поговорката "много баби - хилаво бебе".
    Евго получи достъчно съвети и може да си прецени, кои са тези, дето ще му донесат някаква съществена полза. Повечето от нас нямат с какво повече да допринесат.

    П.С. Освен това, протагонистът е убеден, че няма проблем в неговия телевизор и това прави съветите към него излишни. Ако имате акъл за даване, то сипете го на мързеливите, меркантилни, хитри, лукави, дебелогъзи и пр. български жени.
    Last edited by Ender; 06.01.2023, 18:06.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Ела тука при мене и българите ще ти се струват страхотни хора. Странно явно ние с тебе контактуваме с различни групи българи. Моите българи са си много даже ларж, щедри, с богата душевност и прями, а не фалшиви хора.

      Май трябва да си разшириш контактите.

      Да, и обратната зависимост пак я има, но тя е вид протест на младите срещу старите порядки.
      Вземи го при теб, пък може и да му излезе късметът.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Има обратна зависимост:

        ако майката и бащата са супер икономични (както е в много еснафски семейства), детето е развей прах.

        Ако родителите са с лоша финансова култура, макар и образовани, децата са с добра фин. култура.

        Конкретно българите хич не са ларж. Работил съм с над 10 български фирми (може би 20) за дълъг период от време и никъде не бяха ларж.

        Дори богатите хора са по-стиснати, не черпят и не подаряват хубави неща !!!
        Ела тука при мене и българите ще ти се струват страхотни хора. Странно явно ние с тебе контактуваме с различни групи българи. Моите българи са си много даже ларж, щедри, с богата душевност и прями, а не фалшиви хора.

        Май трябва да си разшириш контактите.

        Да, и обратната зависимост пак я има, но тя е вид протест на младите срещу старите порядки.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          И аз. Много зависи от семейството и “първите седем години”. И от държавата, в която растеш, дали и как се развиваш и какво виждаш около себе си. Можеш ли да сменяш държави, да пътуваш, или си залупен в горно нанадолнище, харчат ли близките ти или пестят и се свиват, общо взето те оформят от малък и е трудно да се излезе от калъпа.
          Има обратна зависимост:

          ако майката и бащата са супер икономични (както е в много еснафски семейства), детето е развей прах.

          Ако родителите са с лоша финансова култура, макар и образовани, децата са с добра фин. култура.

          Конкретно българите хич не са ларж. Работил съм с над 10 български фирми (може би 20) за дълъг период от време и никъде не бяха ларж.

          Дори богатите хора са по-стиснати, не черпят и не подаряват хубави неща !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

            Същото мисля и аз
            И аз. Много зависи от семейството и “първите седем години”. И от държавата, в която растеш, дали и как се развиваш и какво виждаш около себе си. Можеш ли да сменяш държави, да пътуваш, или си залупен в горно нанадолнище, харчат ли близките ти или пестят и се свиват, общо взето те оформят от малък и е трудно да се излезе от калъпа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
              Мисля, че е плод на среда и възпитание.
              Същото мисля и аз

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                Интересното е, че това поведение най-вероятно е генетично заложено, а не е плод на среда и възпитание.
                Мисля, че е плод на среда и възпитание.

                Коментар


                • Някой пак е ръсил злоба...guess who

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                    Много се изложи Славчо с тоя клип,който направи. Най-грозното нещо, което може да направи един мъж е да се подиграе публично със сексуалният живот на някоя жена.Още повече тя е неомъжена.
                    Просто не отива на един мъж да се държи така.
                    Ако и да се прави на голям мъжкар.Истинските мъже си проличават с постъпките си,не с това как се обличат и как изглеждат.
                    От теб разбрах. Да, Славчо по принцип е перманентен срам за себе си и околните. Чакам деня, в който ще ни освободи от медийното си присъствие. Отвратителен е, ком д’абитюд.

                    Какво пак сте правили по-долу, палавници?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Още от училище у наше село знаех, че ше се пропия, но за секи случай мечтаех да стана космонавт...
                      Наздраве!
                      Хубаво е когато човек има запасен вариант. Успокояващо действа.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Хора, които само вземат, но не дават е добре да са далеч от нас. Англосаксонците им викат “тейкърс”.

                        Само че и ти самият си възпитан като тейкър - ти искаш само да вземаш и то веднага и ако не ти дават се ядосваш като малко дете.

                        Работи върху себе си.
                        Това ми хареса

                        Но според мен е добре да понамалим съветите към Евгича. Щото станахме като в поговорката "много баби - хилаво бебе".

                        Иначе относно тейкърите - са антипода на алфата. Затова и жените ги надушвате още много преди нас и бягате далеч. Интересното е, че това поведение най-вероятно е генетично заложено, а не е плод на среда и възпитание.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Наздраве!
                          Още от училище у наше село знаех, че ше се пропия, но за секи случай мечтаех да стана космонавт...
                          Наздраве!

                          Коментар


                          • Много се изложи Славчо с тоя клип,който направи. Най-грозното нещо, което може да направи един мъж е да се подиграе публично със сексуалният живот на някоя жена.Още повече тя е неомъжена.
                            Просто не отива на един мъж да се държи така.
                            Ако и да се прави на голям мъжкар.Истинските мъже си проличават с постъпките си,не с това как се обличат и как изглеждат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                              А принцеса космонавт?
                              Учителка задава въпрос на учениците:
                              - Деца, какви искате да станете като пораснете?
                              Повечето момичета казват, че искат да станат принцеси, а момчетата - космонавти. Само Иванчо казал, че иска да стане психолог.
                              Учителка учудено го попитала:
                              - Защото точно психолог, Иванчо?
                              Той и отговорил:
                              - Госпожо, ние ще пораснем и вероятно повечето от нас няма да станат космонавти или принцеси, ще се разочароват от живота, ще изпаднат в депресия и ще имат нужда от помощ, която аз ще им предоставя срещу съответното заплащане.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                трябва да си изясни къде се намира и къде му е мястото.
                                Щото сега е като малкото дето дето иска да стане космонавт или принцеса.
                                Да се осъзнае че може да стане най-много костюмар, за да не се озове пред избора да е клошар до кофата с боклук или до парното
                                А принцеса космонавт?

                                Коментар

                                Working...
                                X