IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
    Можеш да си ходиш където поискаш по всяко време, няма ангажимент към деца, имаш възможност да преспиш с доста жени, без да се налага да се криеш. Има си и позитивна страна.
    И като е толкова цениш верността, като как ще ти се наложи да се криеш?
    Допускам, че не става въпрос за някакви двойни стандарти...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Пълно е с такива около тебе казваш , ех колко си заблуден !
      Ами не съм заблуден.Поне в това отношение съм доста наясно кои жени са склонни да изневеряват.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Ами около мен са все семейства с вярни жени. Така че изобщо не са изключение.
        Колкото до самотата -на мен не ми е никакъв проблем да си намеря жена, с която да живея.Но и сам да остана не го възприел толкова негативно. Можеш да си ходиш където поискаш по всяко време, няма ангажимент към деца, имаш възможност да преспиш с доста жени, без да се налага да се криеш.Има си и позитивна страна.
        Пълно е с такива около тебе казваш , ех колко си заблуден !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Такова животно "вярна жена" няма ! Изключенията потвърждават правилото !
          ПП Самотата изкривява човека !
          Ами около мен са все семейства с вярни жени. Така че изобщо не са изключение.
          Колкото до самотата -на мен не ми е никакъв проблем да си намеря жена, с която да живея.Но и сам да остана не го възприел толкова негативно. Можеш да си ходиш където поискаш по всяко време, няма ангажимент към деца, имаш възможност да преспиш с доста жени, без да се налага да се криеш.Има си и позитивна страна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Честита Коледа и на теб.
            За един мъж най-ценното качество на една жена е верността й.И няма никакво значение как готви,чисти,прави секс и така нататък, ако не е вярна.Предпочитам цял живот сам да живея(което не е чак толкова лош вариант),отколкото с невярна жена.Такава няма да я трая и една минута.
            Такова животно "вярна жена" няма ! Изключенията потвърждават правилото !
            ПП Самотата изкривява човека !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Баш тъй! Да й бие шутът и да си прибере секретарицата в къщи. Поне няма да си губи времето да ходи до вилата. Остава обаче открит въпроса, дали секретарката ще се навие да слага на масата наденичките с бирата. Мъка, мъкаааа!
              Честита Коледа, mirodes!
              Честита Коледа и на теб.
              За един мъж най-ценното качество на една жена е верността й.И няма никакво значение как готви,чисти,прави секс и така нататък, ако не е вярна.Предпочитам цял живот сам да живея(което не е чак толкова лош вариант),отколкото с невярна жена.Такава няма да я трая и една минута.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Следващата стъпка е да й бие шута и тя да ходи при любовника си.Ама дали ще я вземе е въпросът.Щото той е обвързан най-вероятно. И накрая ще си остане самотна и ще чака да благоволи любовника да й обръща внимание, когато не е зает със съпругата и семейството си.
                Баш тъй! Да й бие шутът и да си прибере секретарицата в къщи. Поне няма да си губи времето да ходи до вилата. Остава обаче открит въпроса, дали секретарката ще се навие да слага на масата наденичките с бирата. Мъка, мъкаааа!
                Честита Коледа, mirodes!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                  Директорът излиза от работа по обяд... Отива на вилата със секретарката... Коняк. Бонбони. Заедно душ... И после безумие... Жестоко... Вечерта се връща вкъщи. Уморен поглед. Обичайна целувка. И молба към съпругата:
                  -Моля те сложи вечерята, днес много се изморих.
                  Жената отива в кухнята. Наденички. Бира. Десерт. Лягат си в спалнята, свети само телевизора.
                  Жената вика:
                  -Цял ден го чакам този момент... Едвам дочаках да си дойдеш...
                  И изведнъж - SMS. Той скача бос, бързо грабва телефона от масата и тича в тоалетната. Затваря се вътре за да прочете съобщението на спокойствие:
                  "Обичам те. Мислиш ли за мен? Колко яко беше днес. Колко чувства имаше! А този фантастичен оргазъм... Такава сласт и удоволствие... Не е ли това Рая?"
                  Той бързо изтрива съобщението. Оправя си пижамата, излиза и си мисли : "Трябва да бъда по-внимателен в бъдеще. В душата ми е пролет, но не дай Боже жена ми да разбере."
                  А жена му със студен поглед го чака пред врата и сърдито му вика:
                  -Защо взе моя телефон...?
                  Следващата стъпка е да й бие шута и тя да ходи при любовника си.Ама дали ще я вземе е въпросът.Щото той е обвързан най-вероятно. И накрая ще си остане самотна и ще чака да благоволи любовника да й обръща внимание, когато не е зает със съпругата и семейството си.

                  Коментар


                  • Коледно-Новогодишен подарък за Евго.
                    Има какво да научиш.
                    https://m.youtube.com/@CourtneyRyan

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      И на теб!
                      Благодаря

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                        Честита Коледа на всички Ви. Бъдете живи и здрави.
                        И на теб!

                        Коментар


                        • Честита Коледа на всички Ви. Бъдете живи и здрави.

                          Коментар


                          • Мод Анди 11 , цитати в стил градски фолклор са неприемливи ли вече ?!

                            Коментар


                            • Директорът излиза от работа по обяд... Отива на вилата със секретарката... Коняк. Бонбони. Заедно душ... И после безумие... Жестоко... Вечерта се връща вкъщи. Уморен поглед. Обичайна целувка. И молба към съпругата:
                              -Моля те сложи вечерята, днес много се изморих.
                              Жената отива в кухнята. Наденички. Бира. Десерт. Лягат си в спалнята, свети само телевизора.
                              Жената вика:
                              -Цял ден го чакам този момент... Едвам дочаках да си дойдеш...
                              И изведнъж - SMS. Той скача бос, бързо грабва телефона от масата и тича в тоалетната. Затваря се вътре за да прочете съобщението на спокойствие:
                              "Обичам те. Мислиш ли за мен? Колко яко беше днес. Колко чувства имаше! А този фантастичен оргазъм... Такава сласт и удоволствие... Не е ли това Рая?"
                              Той бързо изтрива съобщението. Оправя си пижамата, излиза и си мисли : "Трябва да бъда по-внимателен в бъдеще. В душата ми е пролет, но не дай Боже жена ми да разбере."
                              А жена му със студен поглед го чака пред врата и сърдито му вика:
                              -Защо взе моя телефон...?

                              Коментар


                              • Ми като сте рекли наздраве, наздраве да е.

                                Коментар

                                Working...
                                X