IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Най-после малко ред в детската градина.

    Коментар


    • Пишете по темата и не се обиждайте!
      http://ibg.bg/id-157/
      http://www.investor.bg/users/terms/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        На неговите три месеца, аз отговорих с почти една година. Тогава му беше потънала цяла флотилия гемии. Но това са наши, семейни взаимоотношения.

        И да, похвално - отказа се от вредните си навици. Най-вече от пиенето, ама само кога девойката не у хабитатя. Ако е сам - стой та гледай как камъните падат и как Илия гради килия.

        А аз понеже съм изключително добра, кротка и деликатна, та му позволявам да стреля с карабината ми на ловното стрелбище.
        Наздраве!
        Па то не е много умно да се дава пушка на пиян ...
        Хубави семейни отношения, като потъне някой - да го натиснеш още, зер инак може и да изплава. Отървал се е човека надалеко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          На здрав да е, ама той те е отебал за 3 месеца в Скайп - та не звучи като плазмодий. От туй дето си написала излиза, че се е отървал от вредните си навици - та я пак за чехълчето?
          На неговите три месеца, аз отговорих с почти една година. Тогава му беше потънала цяла флотилия гемии. Но това са наши, семейни взаимоотношения.

          И да, похвално - отказа се от вредните си навици. Най-вече от пиенето, ама само кога девойката не у хабитатя. Ако е сам - стой та гледай как камъните падат и как Илия гради килия.

          А аз понеже съм изключително добра, кротка и деликатна, та му позволявам да стреля с карабината ми на ловното стрелбище.
          Наздраве!







          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Сърдечно благодаря, ама аз чехълче и плазмодий си ги гледам само под микроскоп.
            Наздраве!
            На здрав да е, ама той те е отебал за 3 месеца в Скайп - та не звучи като плазмодий. От туй дето си написала излиза, че се е отървал от вредните си навици - та я пак за чехълчето?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Ех като почнеш да обобщаваш равен нямаш. Като онзи сърдития смърф. Съзодийник ще излезеш.
              Тихо ся, обобщавам до доказване на противното

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Пример, че българките не се оправяте Не че холандките се.
                Сърдечно благодаря, ама аз чехълче и плазмодий си ги гледам само под микроскоп.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  може би не само холандката а новата среда го е превърнала в бройлер.
                  Може би. Според мен му е взела страха.

                  Един път отидох да го изпратя на летището обратно за Нидерландия. Целувки, прегръдки - знаеш как трудно се разделяш с близък човек. Из навалицата бях го дикисала с един дълъг около 50 см дамски косъм. Не знам колко мои снимки се наложи да я покаже, докато дамата миряса. УжасТ!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    средата, кретенчо, средата и желанието да се впише са му ебали мамата.
                    Именно. Това ѝ е опасното на чуждата среда за дълго време. Трябва си характер.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Пример, че българките не се оправяте Не че холандките се.
                      Ех като почнеш да обобщаваш равен нямаш. Като онзи сърдития смърф. Съзодийник ще излезеш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        следяла е с интерес събитията, от които е зависела съдбата и....
                        ще я подарите или ще си живее по старо му.

                        От 20 години не ме е инспектирала...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Холандките изглеждат доста разкрепостени /като се имат предвид смесените сауни/ , все пак всичко зависи от характера и мисленето на човека.
                          ще се наложи да повикаме от имотната тема експерта по холандките.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            Ако е било сравнение, то - евентуално сиамката е искала да се увери, че нещата и през новия век ще си бъдат все същите...

                            За мен - в зората на Милениума това си беше сериозен стрес... ))
                            следяла е с интерес събитията, от които е зависела съдбата и....
                            ще я подарите или ще си живее по старо му.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Пример, че българките не се оправяте Не че холандките се.

                              Холандките изглеждат доста разкрепостени /като се имат предвид смесените сауни/ , все пак всичко зависи от характера и мисленето на човека.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Пример, че българките не се оправяте Не че холандките се.
                                средата, кретенчо, средата и желанието да се впише са му ебали мамата.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X