IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Защото е мъж и има комплект Фаберже.
    Желанието да бъдеш с много женски индивиди е твоят вид е в резултат на инстинкта за размножение. Така е. Но при човека, за разлика от животните, разумът ти дава право на личен избор - за се поддадеш ли на този инстинкт или да си налягаш парцалите при вярната ти другарка в живота.
    Наздраве!
    Няма как да го разбереш,щото си жена.Жената изневерява само ако има проблем в отношенията с мъжа до нея, докато мъжът може да изневери дори и да има прекрасни отношения с жена си.И жените винаги влагат чувства в изневярата, докато за мъжете в повечето случаи е просто секс и нищо повече.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Ами,защото е мъж. В природата на жената е да намери идеалният мъж и да прекара живота си с него, а в природата на мъжа е да бъде с колкото се може повече жени.И в случаят не говорим за някой мъж тип Благо Георгиев, който прави деца на жените и ги изоставя, а за мъж,който се грижи за семейството си и много рядко изневерява при инцидентни случаи.
      Защото е мъж и има комплект Фаберже.
      Желанието да бъдеш с много женски индивиди от твоят вид е в резултат на инстинкта за размножение. Така е. Но при човека, за разлика от животните, разумът ти дава право на личен избор - за се поддадеш ли на този инстинкт или да си налягаш парцалите при вярната ти другарка в живота.
      Наздраве!
      Last edited by tnm; 14.06.2023, 17:36.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Един път - инцидент, втори път - случайност, от там нататък - неравномерна закономерност. Дори да е без каквито и да било последствия, измяната е факт. Защо не си прави просто секса със съпругата, а търси за това компанията на друга жена?
        Наздраве!
        Ами,защото е мъж. В природата на жената е да намери идеалният мъж и да прекара живота си с него, а в природата на мъжа е да бъде с колкото се може повече жени.И в случаят не говорим за някой мъж тип Благо Георгиев, който прави деца на жените и ги изоставя, а за мъж,който се грижи за семейството си и много рядко изневерява при инцидентни случаи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          И как точно ще разбере като са били инцидентни случаи,а не системно?Без никакви негативни последици за семейството, финансите или връзката.
          А и много жени предпочитат да ядат агнешко съвместно с други жени,отколкото постни картофи сами.Още повече,когато мъжът е отдаден изцяло на тях и семейството, а с другите жени е просто за секс и дотам.
          Един път - инцидент, втори път - случайност, от там нататък - неравномерна закономерност. Дори да е без каквито и да било последствия, измяната е факт. Защо не си прави просто секса със съпругата, а търси за това компанията на друга жена?
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Хехе , Миро, живей си живота и остави другите да си го живеят
            Не си спомням да съм обсъждал подробно нечий живот ,както често се обсъжда моят живот.
            Аз съм последният човек на света, който ще се бърка в живота на другите.Просто не ме интересува.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Сигурно ти си мечтаеш за мъж с престилка и ти да вземаш решенията в семейството ,а той само да ги одобрява. Не се и съмнявам, че е така.
              Само дето разликата между теб и мен е,че аз пиша това,което мисля. За разлика от теб.
              Хехе , Миро, живей си живота и остави другите да си го живеят

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Сакън! Мерси, че го отчиташ
                Сигурно ти си мечтаеш за мъж с престилка и ти да вземаш решенията в семейството ,а той само да ги одобрява. Не се и съмнявам, че е така.
                Само дето разликата между теб и мен е,че аз пиша това,което мисля. За разлика от теб.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Естествено това не се отнася до теб и до другите жени във форума. Каквото и да напиша това не се отнася до вас.
                  А и нещата, които пиша, са предназначени за мъже,за да се ориентират в женската природа, психика,желания,настроения.
                  Сакън! Мерси, че го отчиташ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Като те чета, ме налягат едни върли съмнение - жена ли съм или напротив. Добре, че по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието периодически огрява кочинката с присъствието си. Усещам се, че съм мама, а мъжете, въпреки непрестанните хилядолетни усилия и опити, все още не могат да се окичат с тази титла и се успокоявам. Жена съм, но извън твоите стереотипи, нагласи и предразсъдъци.
                    Наздраве!
                    Хаха визията на двама трима тука да не ти замества реалността . Наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      В първия случай, умната жена, ще разбере, че мъжът й изневерява. Ако не се усеща, че по-едната 1/3-та стъпва в ляво, значи нещо в мисловната дейност не й е на ред.
                      Във вторият случай - знае, че благоверният прави заход извън собственото летище, но си трае. Ниска самооценка, някакъв комплекс и пак проблеми с мисловната дейност.
                      И в двата случая дамата не се отличава с висока интелигентност.
                      Майка ти може да е изключение.
                      Наздраве!
                      И как точно ще разбере като са били инцидентни случаи,а не системно?Без никакви негативни последици за семейството, финансите или връзката.
                      А и много жени предпочитат да ядат агнешко съвместно с други жени,отколкото постни картофи сами.Още повече,когато мъжът е отдаден изцяло на тях и семейството, а с другите жени е просто за секс и дотам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        И как я разбра,че не е умна?Беше учителка по математика и въпреки, че от 10 години е пенсионерка още подготвя деца с частни уроци по математика.Явно няма да е толкова тъпа щом десетки родители пращат на частни уроци децата си при 72 годишна пенсионерка.Обществено активна е и участва в различни обществени инициативи.Не само е умна,но и доста красива.
                        Което по никакъв начин не й пречи да гледа деца и внуци и да се грижи за домакинството.
                        В първият случай, умната жена, ще разбере, че мъжът й изневерява. Ако не се усеща, че по-едната 1/3-та стъпва в ляво, значи нещо в мисловната дейност не й е на ред.
                        Във вторият случай - знае, че благоверният прави заход извън собственото летище, но си трае. Ниска самооценка, някакъв комплекс и пак проблеми с мисловната дейност.
                        И в двата случая дамата не се отличава с висока интелигентност.
                        Майка ти може да е изключение.
                        Наздраве!
                        Last edited by tnm; 14.06.2023, 17:25.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Ще се съглася с теб,че жените от поколението на майките ни доста се различават от сегашните жени. И със сигурност не са били тъпи, че са си гледали семейството и децата.
                          +100

                          Сега много често са комерсиални и неорганизирани в битов план.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Такива са мухлите. Чак пък всички жени … не ме разсмивай.
                            Естествено това не се отнася до теб и до другите жени във форума. Каквото и да напиша това не се отнася до вас.
                            А и нещата, които пиша, са предназначени за мъже,за да се ориентират в женската природа, психика,желания,настроения.
                            Last edited by mirodes; 14.06.2023, 15:10.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              И моята майка е учителка, не дава уроци, но за нея мога да кажа същото,
                              Ще се съглася с теб,че жените от поколението на майките ни доста се различават от сегашните жени. И със сигурност не са били тъпи, че са си гледали семейството и децата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                И моята майка е учителка, не дава уроци, но за нея мога да кажа същото,
                                Ето го общият знаменател

                                Коментар

                                Working...
                                X