IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Като отмине пандемията, ще направя много излизания с жени и ще си избера някоя от тях.
    Пандемията няма да приключи до март, сега тепърва навлизаме в зимния грипозен сезон.
    Не искаш да следваш съветите ми, ама цъкаш с език и се възмущаваш защо някой нискочелосан небръснат със анцуг обира мацките,
    а ти с костюм, сресан, чист и интелигентен - не.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
      Казуси........

      ,.................

      Евго, нямаш ли усещането, че много от дамите ни вземат за канарчета?

      Какво те убеждава тя, самата?

      Може би ти внушава, че не може да пресметне правилно ОРИЕНТИРОВЪЧНО дните до своето месечно неразположение? Вие планирате първа среща и тя не може да съобрази елементарни неща?

      Другото е още по-зле: тръгват отношенията ви с нея, но няколко дни в месеца тя просто изчезва! Претекстът е сериозен: месечно неразположение!

      Накрая, нищо не е пречело, ако тя е държала на връзката С ТЕБ - да дойде и бъдете заедно, дори ако трябва - заедно, в тоя момент да решите как да продължите и - ако се наложи - да определите (един до друг!) - новата среща, след 2-3 дни!

      Забулването в тайнственост на един нормален процес (месечното неразположение на жената) - в никакъв случай не помага на връзката!


      !
      Аз дори й помагах да си оформи хубаво CV-то, за да си намери нормална работа. ( И е била готина мадама, на 25 г., сега е на 35 г.)

      Но тя не е наред нещо, има вътрешен проблем, който не може да преодолее и трябва да измине дълъг път.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
        Въпросната жена е била с объркани хормони и вероятно е канила 10 пича, по различно време в семейната спалня. След това мъжът й разбрал, тя изтрила регистрацията, но й простил.
        Да, малко предобрих годините, но голямото е*ане беше покрай irc (мирката както му викаха малките) - после се появиха сайтовете, и почнаха да умират последователно, като гепите беше последния. Дори може да сме баджанаци с твоя приятел, въпреки че едва ли е само едно самотното мамче в София

        Селена, вече съм дърт за тия работи, но чувам че в тиндер има разни. Ти от страната на търсещите ли си - Да те уредим с Гената?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          скоро попаднах на резултатите от интересно изследване;
          мъжете с бради си намират по-лесно гаджета от жените с бради.
          (това е очевАдно!)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

            Виж сега, трябва да се научиш да лъжеш убедително и ти като швед:

            Постояно комплименти на мацката, от външността до интелекта.
            Казваш, че в момента си пред евентуално скъсване с друга мадама, защото не те кефи (никога не се казва на жена, че си сам, губиш стойност).
            Освен това си бил досега със над 100 жени, момичета, бизнесдами, омъжени, чужденки.... и ромка.
            Много голяма грешка е да се надяваш да получиш секс първите дни, седмица, месец.Показвай интерес, но не насилвай нещата, тя ще ти покаже кога.
            По библиотеки ходиш ли, там има едни кротки момичета ?
            Не ходя по библиотеки, сматам, че от там няма да стане.

            Като отмине пандемията, ще направя много излизания с жени и ще си избера някоя от тях.

            Ще отворя тайната хазна и ще черпя щедро,

            И се надявам да стане,

            Аз не вярвам в това, че трябва да лъжа и баламосвам жените, при положение, че търся сериозна връзка. Не съм на 20 г.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              И аз съм стигнал до заключението, че изброените от теб сайтове не стават.

              Но искам да ви разкажа нещо интересно. През 2008-2009г. "гепиме" се радваше на интерес и много хора влизаха. Един приятел има магистратура по "Интернет секс". Беше намерил едно палаво майче.......семейна жена с малко дете, направила си регистрация там и кани разгонени мъжкари у тях. Приятелят ми беше ходил няколко пъти. Дажи ми разказа за обстановката и как е протекло,

              Въпросната жена е била с объркани хормони и вероятно е канила 10 пича, по различно време в семейната спалня. След това мъжът й разбрал, тя изтрила регистрацията, но й простил. Не помня дали я е бил, но е имало семеен скандал.
              скоро попаднах на резултатите от интересно изследване;
              мъжете с бради си намират по-лесно гаджета от жените с бради.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                Тя явно има някакъв дълбок проблем.
                В София има работа за малка заплата, колкото за нея да си има пари (и да има постоянен трудов договор), но тя нищо не предприема.
                И в Пловдив не може дълго да се задържи на работа.
                Виж сега, трябва да се научиш да лъжеш убедително и ти като швед:

                Постояно комплименти на мацката, от външността до интелекта.
                Казваш, че в момента си пред евентуално скъсване с друга мадама, защото не те кефи (никога не се казва на жена, че си сам, губиш стойност).
                Освен това си бил досега със над 100 жени, момичета, бизнесдами, омъжени, чужденки.... и ромка.
                Много голяма грешка е да се надяваш да получиш секс първите дни, седмица, месец.Показвай интерес, но не насилвай нещата, тя ще ти покаже кога.
                По библиотеки ходиш ли, там има едни кротки момичета ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                  Щом не е дошла следващия, значи просто те е отсвирила. Има такива кукувици - искат нещо по-близо, по ред причини - да не я питат техните къде отива, мъжа/детето ще заподозре нещо...А ако може само кинти да праща защото е ногу убава (разбирай виртуален се*с) - най-добре.
                  За това и тия сайтове които браузиш, умряха преди петнаесе години - аха, гепите, елмас и т.н.
                  И аз съм стигнал до заключението, че изброените от теб сайтове не стават.

                  Но искам да ви разкажа нещо интересно. През 2008-2009г. "гепиме" се радваше на интерес и много хора влизаха. Един приятел има магистратура по "Интернет секс". Беше намерил едно палаво майче.......семейна жена с малко дете, направила си регистрация там и кани разгонени мъжкари у тях. Приятелят ми беше ходил няколко пъти. Дажи ми разказа за обстановката и как е протекло,

                  Въпросната жена е била с объркани хормони и вероятно е канила 10 пича, по различно време в семейната спалня. След това мъжът й разбрал, тя изтрила регистрацията, но й простил. Не помня дали я е бил, но е имало семеен скандал.

                  Коментар


                  • Казуси........

                    ,.................

                    Евго, нямаш ли усещането, че много от дамите ни вземат за канарчета?

                    Какво те убеждава тя, самата?

                    Може би ти внушава, че не може да пресметне правилно ОРИЕНТИРОВЪЧНО дните до своето месечно неразположение? Вие планирате първа среща и тя не може да съобрази елементарни неща?

                    Другото е още по-зле: тръгват отношенията ви с нея, но няколко дни в месеца тя просто изчезва! Претекстът е сериозен: месечно неразположение!

                    Накрая, нищо не е пречело, ако тя е държала на връзката С ТЕБ - да дойде и бъдете заедно, дори ако трябва - заедно, в тоя момент да решите как да продължите и - ако се наложи - да определите (един до друг!) - новата среща, след 2-3 дни!

                    Забулването в тайнственост на един нормален процес (месечното неразположение на жената) - в никакъв случай не помага на връзката!


                    !
                    Last edited by безимeн; 21.09.2020, 14:39.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      И сега какво е модерно?
                      това теб не трябва да те интересува.

                      а иначе има някакви приложения в които може да видиш /като спарковете/ кой в твоя район търси неангажиращ секс.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        На чужд гръб и сто тояги са малко.
                        Дупе ма булка, що веднага с лошо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                          Щом не е дошла следващия, значи просто те е отсвирила. Има такива кукувици - искат нещо по-близо, по ред причини - да не я питат техните къде отива, мъжа/детето ще заподозре нещо...А ако може само кинти да праща защото е ногу убава (разбирай виртуален се*с) - най-добре.
                          За това и тия сайтове които браузиш, умряха преди петнаесе години - аха, гепите, елмас и т.н.
                          И сега какво е модерно?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Че това откога е пречка, като се искат младите?!
                            На чужд гръб и сто тояги са малко.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                              Щеше да идва един уикенд на гости (дори си бях купил кондоми, ) и излъга, че е в мензис.
                              Щом не е дошла следващия, значи просто те е отсвирила. Има такива кукувици - искат нещо по-близо, по ред причини - да не я питат техните къде отива, мъжа/детето ще заподозре нещо...А ако може само кинти да праща защото е ногу убава (разбирай виртуален се*с) - най-добре.
                              За това и тия сайтове които браузиш, умряха преди петнаесе години - аха, гепите, елмас и т.н.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Може да не те е излъгала.
                                Че това откога е пречка, като се искат младите?!

                                Коментар

                                Working...
                                X