IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Ау, ама аз не тебе настъпвам по опашката . Ти си друг тип пинокио

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Аааа, моля, моля! На Пинокио мязал. Аз съм уважителен към дамите. Вървят пред мен, зад мен, под мен - където искат. Могат и да ми се качват. Винаги спирам галантно на пешеходна пътека, но те ми се хвърлят на капака и крещят в истерия. Евго пита как да сваля мацки. Ами не спирай със свистене на гуми, оставяй прозореца отворен и махни комарника. Питаш я като дух, излязъл от бутилка и седнал на вълшебната седалка - Имаш ли зрънца, имаш ли водичка, кажи ми малка, моя пойна птичка. Влизат вътре като разгонени лястовици и с крясък и врява вадят от човката си, каквото са събрали. Включваш автоматика и ги почваш с двеста. Толкоз е просто, животът е простота, наложена от гения на Твореца. А ние си измисляме някакви си наши, човешки норми, които навличаме като ръждясали ризници.
      Ау, ама аз не тебе настъпвам по опашката . Ти си друг тип пинокио

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Ако мъжа води а жената следва , тя подчинена ли е ?!
        Животът винаги може да се оприличи на страстно аржентинско танго. Няма никакъв проблем мъжът да води и да подава темпото, да определя ритъма и динамиката, но да го прави по начин, при който жената може да го следва без усилия и да предава емоциите и красотата на танца /връзката.
        Водещият обикновено задава границите в едно пространство, обаче за следващият остава това, което е в контура. Въпрос на въображение и фантазия е какво ще се случи там
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

          Аааа, моля, моля! На Пинокио мязал. Аз съм уважителен към дамите. Вървят пред мен, зад мен, под мен - където искат. Могат и да ми се качват. Винаги спирам галантно на пешеходна пътека, но те ми се хвърлят на капака и крещят в истерия. Евго пита как да сваля мацки. Ами не спирай със свистене на гуми, оставяй прозореца отворен и махни комарника. Питаш я като дух, излязъл от бутилка и седнал на вълшебната седалка - Имаш ли зрънца, имаш ли водичка, кажи ми малка, моя пойна птичка. Влизат вътре като разгонени лястовици и с крясък и врява вадят от човката си, каквото са събрали. Включваш автоматика и ги почваш с двеста. Толкоз е просто, животът е простота, наложена от гения на Твореца. А ние си измисляме някакви си наши, човешки норми, които навличаме като ръждясали ризници.
          Изследване на предаването Top Gear (от британската телевизия BBC) доказа, че жените силно се вълнуват и стават много благосклонни към кавалери, способни да демонстрират близо до тях спиране с ръчна спирачка и дрифтове.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

            Аааа, моля, моля! На Пинокио мязал. Аз съм уважителен към дамите. Вървят пред мен, зад мен, под мен - където искат. Могат и да ми се качват. Винаги спирам галантно на пешеходна пътека, но те ми се хвърлят на капака и крещят в истерия. Евго пита как да сваля мацки. Ами не спирай със свистене на гуми, оставяй прозореца отворен и махни комарника. Питаш я като дух, излязъл от бутилка и седнал на вълшебната седалка - Имаш ли зрънца, имаш ли водичка, кажи ми малка, моя пойна птичка. Влизат вътре като разгонени лястовици и с крясък и врява вадят от човката си, каквото са събрали. Включваш автоматика и ги почваш с двеста. Толкоз е просто, животът е простота, наложена от гения на Твореца. А ние си измисляме някакви си наши, човешки норми, които навличаме като ръждясали ризници.

            Браво и хвала! Подреждаш мислите като мъниста на изящна, напращяла (естествена) момина гръд. Поетът в теб е като мехлем за душата на всяко изнурено от живота женско създание.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

              Прав си... но само на 50%.

              Мъжката и женската изневяра са еднакво лоши, ако мъжът и жената са на едно ниво - интектуално, емоционално, финансово... Което според мен е предпоставка за стабилен и щастлив брак!!! В този случай изневяра се прощава най-много един път!

              Ако мъжът си е избрал по-глупава/по-бедна/по-необразована/... жена, тогава, разбира се... женската изневяра е по-лоша от мъжката... направо непростима

              Ако жената е по-стабилния партньор, мъжката изневяра е по-лоша от женската...

              Та както съм казвала и по-напред, най-хубаво е човек да си намери партньор, който му е на годините, на акъла, и на финансовото положение :)
              И на либидото.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Иначе за останалото съм съгласен, че мъжката и женската изневяра са съвсем различни неща. И в главата протичат по коренно различен начин. Виж, до вчера с този начин на мислене, ако съм имал карт бланш за действие, то кака произнесе много силни думи и вече дори не си го и помислям.
                Прав си... но само на 50%.

                Мъжката и женската изневяра са еднакво лоши, ако мъжът и жената са на едно ниво - интектуално, емоционално, финансово... Което според мен е предпоставка за стабилен и щастлив брак!!! В този случай изневяра се прощава най-много един път!

                Ако мъжът си е избрал по-глупава/по-бедна/по-необразована/... жена, тогава, разбира се... женската изневяра е по-лоша от мъжката... направо непростима

                Ако жената е по-стабилния партньор, мъжката изневяра е по-лоша от женската...

                Та както съм казвала и по-напред, най-хубаво е човек да си намери партньор, който му е на годините, на акъла, и на финансовото положение

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Какви са тогава тия зверски напъни за лошо момче тогаз?

                  Нещо на пинокио мязаш. I want to be a real boy?

                  Вземи се определи вече
                  Аааа, моля, моля! На Пинокио мязал. Аз съм уважителен към дамите. Вървят пред мен, зад мен, под мен - където искат. Могат и да ми се качват. Винаги спирам галантно на пешеходна пътека, но те ми се хвърлят на капака и крещят в истерия. Евго пита как да сваля мацки. Ами не спирай със свистене на гуми, оставяй прозореца отворен и махни комарника. Питаш я като дух, излязъл от бутилка и седнал на вълшебната седалка - Имаш ли зрънца, имаш ли водичка, кажи ми малка, моя пойна птичка. Влизат вътре като разгонени лястовици и с крясък и врява вадят от човката си, каквото са събрали. Включваш автоматика и ги почваш с двеста. Толкоз е просто, животът е простота, наложена от гения на Твореца. А ние си измисляме някакви си наши, човешки норми, които навличаме като ръждясали ризници.
                  Last edited by pinoccio; 09.06.2023, 12:50.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Ако мъжа води а жената следва , тя подчинена ли е ?!
                    Не. Оставила го е да води. Различно е.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Мире, то с приятел ако не се бъзнеш...с кой тогава?

                      Видял съм в тебе достатъчно възможност да се защитаваш сам, че да се меся, когато ситуацията е под контрол. Нема да ти правя мечешка услуга я.

                      Иначе за останалото съм съгласен, че мъжката и женската изневяра са съвсем различни неща. И в главата протичат по коренно различен начин. Виж, до вчера с този начин на мислене, ако съм имал карт бланш за действие, то кака произнесе много силни думи и вече дори не си го и помислям.
                      Кака ти Арана едно пише,друго мисли. За мен поне можеш да си сигурен, че каквото мисля това и казвам. Те всички жени уж все харесват мили,нежни,възпитани мъже, които им помагат в домакинството, сменят памперси,ама кой знае защо точно с такива се развеждат или им изневеряват.Така че на женски приказки не вярвай,гледай какво вършат.
                      Най-важното е,че жените не обичат да вземат решения. И ако един мъж също се колебае то това не е в негов плюс. Затова мъжът трябва да взема решенията дори и незначителни такива къде ще се ходи на почивка, в кой ресторант ще се яде, какво да се купи за вечеря и така нататък.
                      Last edited by mirodes; 09.06.2023, 14:11.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Хайде пак да пробваме. Няма никакво значение дали ми допадаш или не.

                        Не ми допадат идеите за подчинение на жената. Не ми допадат идеи споделяни от теб.

                        Толкоз. И на марсиански по-ясно няма как да ти се обясни
                        Ами хубаво. Това го разбрах.Нямам и намерение да ти променям мисленето. Въпросът е,че ти искаш да промениш моето. Ама няма как да стане.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Ако мъжа води а жената следва , тя подчинена ли е ?!
                          Тука ще стане интересно, пускам си едно ирландско кафе за отскок

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Хайде пак да пробваме. Няма никакво значение дали ми допадаш или не.

                            Не ми допадат идеите за подчинение на жената. Не ми допадат идеи споделяни от теб.

                            Толкоз. И на марсиански по-ясно няма как да ти се обясни
                            Ако мъжа води а жената следва , тя подчинена ли е ?!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Едно не мога да разбера-уж си ми приятел, а когато ме нападат жените, вместо да ме защитиш ,ти наливаш масло в огъня.Хайде разбирам да е някой от хейтърите ми ,които си избиват комплексите на мой гръб.
                              Не стават така нещата между мъже,които си имат взаимно уважение.
                              Ще кажа само едно нещо-аз съм мъж,а не светец, но това не означава, че не уважавам жена си,нито че съм някой бройкаджия както ме изкарва Арана/Селена.Жените няма как да разберат,че един мъж може и да изневерява и пак да уважава жена си и семейството, защото те изневеряват ЕДИНСТВЕНО ако нямат респект към мъжа си.
                              Но всеки/всяка да мисли каквото ще.Изобщо не ми пука за хорското мнение. Единствено важно е дали жена ми смята, че я уважавам.
                              Друг въпрос е,че разговорът постоянно се извърта към моя личен живот,вместо да се говори по темата. Аз какъв съм ,що съм,няма никакво значение.
                              Мире, то с приятел ако не се бъзнеш...с кой тогава?

                              Видял съм в тебе достатъчно възможност да се защитаваш сам, че да се меся, когато ситуацията е под контрол. Нема да ти правя мечешка услуга я.

                              Иначе за останалото съм съгласен, че мъжката и женската изневяра са съвсем различни неща. И в главата протичат по коренно различен начин. Виж, до вчера с този начин на мислене, ако съм имал карт бланш за действие, то кака произнесе много силни думи и вече дори не си го и помислям.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Ами като не ти допадам никой не те кара да се омъжваш за мен.Не си спомням да съм ти правил предложение за брак.Просто търсиш мъже,които да слагат престилката,да готвят,чистят и перат,и проблемът ти се решава. А и със сигурност няма да ти изневеряват,щото едно птиче ми подсказва, че другите жени няма да искат да си имат работа с такива мъже.
                                Хайде пак да пробваме. Няма никакво значение дали ми допадаш или не.

                                Не ми допадат идеите за подчинение на жената. Не ми допадат идеи споделяни от теб.

                                Толкоз. И на марсиански по-ясно няма как да ти се обясни

                                Коментар

                                Working...
                                X