IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мили момичета не се омъжвайте за чужденци, изберете българите

    ПОДКРЕПЕТЕ РОДНИЯ ПРОИЗВОДИТЕЛ !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
      Щастлива ли си.
      А ти?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

        е как нямаше да са по-различни? По-зле щеше да бъде. Освен това на мен астрологично ми е зададено да емигрирам. Където и да съм извън БГ ще ми е по-добре отколкото в БГ. Наистина се оказа така. От как се помня съм знаела, че ще емигрирам. От малка само чужденци харесвах - секакви раси и националности ми бяха по-интересни от българите
        Щастлива ли си.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Дигай вибрациите, Тоше, ето с това парче доле и стига си философствал за опит дет го немаш.

          Ти кажи какви дрехи да слагам в куфара, че утре си идвам

          Ето тука за цялата компания и най-вече за Ивелина!

          https://youtu.be/KtBbyglq37E
          Кажи къде се позиоционираш у София или в Стара Загора.
          А за дрехите. Основно са да установяват статута или да подхранват въображението. Ти как ще си в тога или с жартиери.
          Last edited by Todor Sabev; 19.09.2020, 19:05.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Писах някои неща за Българките пристанали на запад , при повечето от тях от тях има емеционална и житейска неудоволетвореност и не ги виня вероятно ако бяха останали в България нещата нямаха да по различни.
            е как нямаше да са по-различни? По-зле щеше да бъде. Освен това на мен астрологично ми е зададено да емигрирам. Където и да съм извън БГ ще ми е по-добре отколкото в БГ. Наистина се оказа така. От как се помня съм знаела, че ще емигрирам. От малка само чужденци харесвах - секакви раси и националности ми бяха по-интересни от българите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

              Не ме съжалявай - добре съм си и определено си струваше. Децата ми са по-важни от България и няма нормален родител, който да съжалява че има децата си, освен ако не са някои брутални престъпници. А и като не намерих свестен мъж в БГ няма да седя стара мома я.
              И да - естествено, че са идвали. От как са се родили, още на 3 месеца дойдоха в БГ и след това всяка година съм ги водила. Но спрях в един момент защото не виждам смисъл да бием пот 5 човека и да се жертваме уж да видят баба си, която ги удостои с 5 мин и избяга. Не сме я виждали 5 години. Иначе ходихме на море в БГ след това, но тя не пожела да дойде да ни види
              Именно. Това е. Казано точно и простичко.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Писах някои неща за Българките пристанали на запад , при повечето от тях от тях има емеционална и житейска неудоволетвореност и не ги виня вероятно ако бяха останали в България нещата нямаха да по различни. Кво да се правиш общество в упадък практичеси не можвш да го спреш .
                Дигай вибрациите, Тоше, ето с това парче доле и стига си философствал за опит дет го немаш.

                Ти кажи какви дрехи да слагам в куфара, че утре си идвам

                Ето тука за цялата компания и най-вече за Ивелина!

                https://youtu.be/KtBbyglq37E

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  искрено те съжалявам.
                  Струваше ли си да отгледаш датски дето МРАЗЯТ БЪЛГАРИЯ !?!?
                  Идвали ли са тези деца в България
                  Не ме съжалявай - добре съм си и определено си струваше. Децата ми са по-важни от България и няма нормален родител, който да съжалява че има децата си, освен ако не са някои брутални престъпници. А и като не намерих свестен мъж в БГ няма да седя стара мома я.
                  И да - естествено, че са идвали. От как са се родили, още на 3 месеца дойдоха в БГ и след това всяка година съм ги водила. Но спрях в един момент защото не виждам смисъл да бием път 5 човека и да се жертваме уж да видят баба си, която ги удостои с 5 мин и избяга. Не сме я виждали 5 години. Иначе ходихме на море в БГ след това, но тя не пожела да дойде да ни види
                  Last edited by IvelinaJensen; 19.09.2020, 18:45.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    искрено те съжалявам.
                    Струваше ли си да отгледаш датски дето МРАЗЯТ БЪЛГАРИЯ !?!?
                    Идвали ли са тези деца в България
                    Писах някои неща за Българките пристанали на запад , при повечето от тях от тях има емеционална и житейска неудоволетвореност и не ги виня вероятно ако бяха останали в България нещата нямаха да по различни. Кво да се правиш общество в упадък практичеси не можеш да го спреш .
                    Last edited by Todor Sabev; 19.09.2020, 18:42.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                      Казах, че им говоря на български, ти разбра, че смесвам езиците. Май имаш проблем с българския. Повтарям - казвам нещо на датски, само когато не разбират на български. А когато не разбират се ядосват и дори да се опитвам да им обясня с други думи крещят и не слушат - отказват да ме слушат като им говоря на български. Така съм принудена да го кажа на датски, защото е важно да им бъде казано. Много е дразнещо, когато си правиш изводи за неща от чул недочул без ти самата да си била в дадената ситуация. И на БГ училище ги водих насила 2 години - отказват, протестират - не искат и край. Деца с характер. А когато не искаш нещо, насила не става - отказват в себе си да учат български - автоматично ушите им изключват като чуят БГ реч. Мразят български и българи - това е - както искаш го разбирай. И вината не е в мен, а в датската им среда. В Дания мразят българи и децата се влияят. Отделно не харесват моите български приятели - забранили са ми да каня българи в къщи - били грозни и странни.

                      Относно темата Какво искат жените. Не знам какво искат всички жени, но аз искам елементарно уважение и оценяване на усилията и добрите ми намерения. Искам да съм приоритет номер едно за мъжа ми и да усещам че е така. Но не е - мама, тати, приятели, пари - всичко това е преди мен. Не съм удовлетворена и ще има последствия.
                      искрено те съжалявам.
                      Струваше ли си да отгледаш датски дето МРАЗЯТ БЪЛГАРИЯ !?!?
                      Идвали ли са тези деца в България
                      Last edited by X_Y; 19.09.2020, 17:58. Причина: Моля, мерете си думите.
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                        безименен, когато се прави Истинска баница, тя се прави от многолистно тесто (като кроасана, ама без масло между слоевете). Ама не със кори Белла.
                        Е, значи едно топче тесто се разстила с точилка много тънко и майсторките го хващат и го завъртат над главата си, да се разпъне още повече, на макс.
                        Листа го слагаш на масата и вътре слагаш готовата смес от кисело мляко, извара, яйце, (праз), олио.
                        Това се навива на масур и се слага в омазнената тава по края.
                        Следва повторение на действието, докато се запълни тавата.
                        Отгоре наръсваш с малко олио и вода и във фурната на 175 градуса.
                        Преди това си направил айрян със малко сол, който се изстудява.
                        Ей това жените трябва да могат да правят най-малко, плюс мекиците, катмите и шкембе чорба, не съм тиранин да искам козунак от тях.

                        Ти сега къде отиде! Във висшия пилотаж!

                        Зная това въртене, над главата, но - нали разбираш: ако се прави подобно "завъртане" - от НЕпрофесионалист - същото може да се превърне дори в... наказание....

                        А нещата винаги трябва да се случват с желание (ищах)...

                        Току-що си говорихме с моята майка - и точно на тая тема: където и да е работила през годините - всичко й е доставяло удоволствие (ако и често работата да е била свързана с физически усилия!)

                        И този разговор го почнахме оттам, че искала да свърши определена къщна работа, през което време аз да съм отидел да почивам... разбира се, заявих, че няма от какво да почивам...

                        Та, въртене тесто над главата не съм опитвал. Приготвял съм баница, но отдавна не го правя. Вземам готови и съм доволен!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                          Интересно - често ходим във Франция, но сега осъзнавам, че никога не съм обърнала внимание колко възпитани са френските деца. За английските съм чула, че са разглезени. Но според мен тия обобщения не са верни. Има всякакви деца навсякъде. На сестра ми децата българчета са много възпитани. Ама то просто си личи, че това им е природно заложено. Тя отделно си ги натиска и подтиска, но се вижда, че си им е заложено. То и моите го могат - в началото само пред непознати, в тежкарска обстановка и когато трябва да направят добро впечатление. Като се отпуснат ела гледай кво става - не можеш да ги познаеш. Отделно се държат различно с мен и с баща си. С него се държат по-уважително, не му дзвекат и т.н. Но то е защото му излъчване си е такова - студен, сърдит, всичко им отказва, излъчва твърдост и непукизъм. Винаги се съгласяват с него, подкрепят го и му се мазнят, но когато са насаме с мен си казват истинското мнение за него и то изобщо не е толкова положително както иначе го представят. Децата си усещат различните енергии и дори да се опитвам да се държа като него деца уж на едно и също възпитание ще реагират различно. Затова ми е безсмислено четенето на книги и ученето от чужд опит. Точно тия неща не могат да се взаимстват. Избрала съм да се уча от няй-добрият учител - живота - и да се нагаждам според ситуацията. Не и че имам много друг избор. Определено не съм от хората, на които им е писано да им е лесно в живота.
                          Хич не се притеснявай! Нещата се случват МНОГО добре за теб! Това е твоето отношение към тях и ти инстинктивно работиш точно в правилната посока!
                          Е да - трудно е, но в това се състои всяко наше действие, което предприемаме в живота: да отстояваме нашите решения, защото те са ЕДИНСТВЕНО правилните!
                          Ако и да ти е трудно, нещата с годините ще вървят към по-добро, ако и възрастта ни да расте, но в това няма нищо лошо!

                          Успехи и ни навестявай! Ще ни бъде приятно да общуваме и ако можем - да те зареждаме с положителни емоции!


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                            Интересно - често ходим във Франция, но сега осъзнавам, че никога не съм обърнала внимание колко възпитани са френските деца. За английските съм чула, че са разглезени. Но според мен тия обобщения не са верни. Има всякакви деца навсякъде. На сестра ми децата българчета са много възпитани. Ама то просто си личи, че това им е природно заложено. Тя отделно си ги натиска и подтиска, но се вижда, че си им е заложено. То и моите го могат - в началото само пред непознати, в тежкарска обстановка и когато трябва да направят добро впечатление. Като се отпуснат ела гледай кво става - не можеш да ги познаеш. Отделно се държат различно с мен и с баща си. С него се държат по-уважително, не му дзвекат и т.н. Но то е защото му излъчване си е такова - студен, сърдит, всичко им отказва, излъчва твърдост и непукизъм. Винаги се съгласяват с него, подкрепят го и му се мазнят, но когато са насаме с мен си казват истинското мнение за него и то изобщо не е толкова положително както иначе го представят. Децата си усещат различните енергии и дори да се опитвам да се държа като него деца уж на едно и също възпитание ще реагират различно. Затова ми е безсмислено четенето на книги и ученето от чужд опит. Точно тия неща не могат да се взаимстват. Избрала съм да се уча от няй-добрият учител - живота - и да се нагаждам според ситуацията. Не и че имам много друг избор. Определено не съм от хората, на които им е писано да им е лесно в живота.
                            Ами успех и попътен вятър пожелавам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                              Специално ти си прозрачен.

                              Е и какво от това? Не се ли надценяваш с твоята "непрозрачност"?

                              Или - залагаТЕ на "екипната работа"? Лошо няма: какво искаТЕ да направя за вас, двамата? И ти ли си любител на разноцветни "камъчета"?

                              Щом като държиш да си "непрозрачен" - гарантирам: това е така!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                                (е, да има И ДРУГО: диамантите СМЕ с прекалено различна окраска - ПОЛИТИЧЕСКА!)

                                Специално ти си прозрачен.

                                Коментар

                                Working...
                                X