IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    +100

    Сутринта ти отговорих за NY, няколко страници назад.
    Да, видях. Не ти отговорих, защото не съм съгласен с някои от вижданията ти. Целта ми, а и на повечето хора тук, обаче не е да спорим с теб, а да ти помогнем с идеи как да се задомиш. Може би е време да дам отговор на Въпросът на тази тема. Какво искат жените? Много е ясно. Искат да са богини. Опитай с куриерката. Нямаш какво да губиш. Дръж се с нея все едно е богиня. Но не от онези, от които се страхуваш. А от тези, които обичаш и би последвал и в пъкъла. Отдай и се изцяло. Със сърце и душа. На 100%. Бъди истински. Но се дръж с нея като с богиня, която обожаваш, почиташ, забелязваш, изслушваш и цениш повече от себе си. Но никога не се кланяш! Самата тя ще те накара са се почувстваш като бог. Ще сте си равни един пред друг. Толкова бързо ще се възнесете там в облаците на Олимп, че ще забравите за целия свят. Нито ще знаеш, каква е цената на златото и имотите, нито дали е свършила войната. Времето, което прекарваш тук, го отдели изцяло на нея. Тя е по-важна от ботове като нас. Тя е истинска и е единственият човек, който ще те накара да се чувстваш щастлив. Раздавай се на 100% към богинята и ти ще бъдеш бог. Нас ни забрави. Ние ще знаем, че си открил щастието в момента, в който спреш да пишеш тук.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Не визирам теб. Принципно говоря. Спри да мислиш, че само за теб се говори. Е тази страст да си все център на вниманието си е също нарцистичен елемент.
      На всяка манджа мерудия какъв елемент е, освен женски?
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Именно, ама ето, мировци все натам тикат вниманието. После олеле.

        Сами сме си виновни. Как пък един път не си харесахме умните и можещите.

        Аз едно гадже навремето затова го зарязах. Реших, че човек гледащ славчо далеч няма да стигне и времето ми даде право. Сега този е на моята първа някогашна изходна позиция. От “красотата му’ не е останало нищо. Пореден еснаф и толкоз.
        Аз ли съм виновен, че жените харесват мъже като Джисъса?Не вестоносецът е виновен за лошите вести.Аз със сигурност не се възхищавам на такива като Джисъса,нито пък си падам по жени като Златка.
        Иначе и в световен мащаб такива са на почит. Като сестрите Кардашиян и тем подобни.
        Last edited by mirodes; 17.11.2022, 18:03.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Ами аз се глася, имам хубав гардероб.

          На последната среща също се гласих, а жената дойде неглеже (тази тихата, кротката, дето харесва опера). И друг път са ми идвали неглеже.

          Аз за това ви казвам, че не са нищо особено, а правят номера?!?


          Преди няколко дни ходих до Спиди. А там служителката ме гледа с един малко палав поглед, приятелски и се усмихва. Леко е пълна, но е младичка.

          И мисля да я каня на среща.
          Атакувай!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            Абсолютно!
            Тия трябва да са натикани на кучето в гъза, а те са през вечер в прайм-тайма.
            Съвременните мутри и мутреси - футболистчетата и чалга-звездите.
            И после ама как така я докарахме до ниво "територия"!?
            Ми к'вито са ни идолите и съвременните герои...
            Именно, ама ето, мировци все натам тикат вниманието. После олеле.

            Сами сме си виновни. Как пък един път не си харесахме умните и можещите.

            Аз едно гадже навремето затова го зарязах. Реших, че човек гледащ славчо далеч няма да стигне и времето ми даде право. Сега този е на моята първа някогашна изходна позиция. От “красотата му’ не е останало нищо. Пореден еснаф и толкоз.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Ами аз се глася, имам хубав гардероб.

              На последната среща също се гласих, а жената дойде неглеже (тази тихата, кротката, дето харесва опера). И друг път са ми идвали неглеже.

              Аз за това ви казвам, че не са нищо особено, а правят номера?!?


              Преди няколко дни ходих до Спиди. А там служителката ме гледа с един малко палав поглед, приятелски и се усмихва. Леко е пълна, но е младичка.

              И мисля да я каня на среща.
              може да не искат да си мачкат официалните дрехи.
              ако са с нещо лесно за събуване, работата е наполовина опечена.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                Така те искам Евго! Купи си нещо он-лайн и го прати в офиса и за взимане. Не забравяй, че кльощавите много трудно зачеват, дори и да са млади!
                +100

                Сутринта ти отговорих за NY, няколко страници назад.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Ами аз се глася, имам хубав гардероб.

                  На последната среща също се гласих, а жената дойде неглеже (тази тихата, кротката, дето харесва опера). И друг път са ми идвали неглеже.

                  Аз за това ви казвам, че не са нищо особено, а правят номера?!?


                  Преди няколко дни ходих до Спиди. А там служителката ме гледа с един малко палав поглед, приятелски и се усмихва. Леко е пълна, но е младичка.

                  И мисля да я каня на среща.
                  Така те искам Евго! Купи си нещо он-лайн и го прати в офиса и за взимане. Не забравяй, че кльощавите много трудно зачеват, дори и да са млади!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                    Затова и уточних, че и дадох примерна порода Не казвам да ме слуша, аз не познавам лично ,Евго за да съм сигурна какво да предложа
                    Шегувах се, съвета си е супер. Ма Евгича, друго го влече. Иначе кучето показва, че мъжа, ако не друго, то поне е грижовен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Ами моята жена още ме бъзика,че на първа среща съм бил с пуловер. А тя определено не е от тия,които си падат по палячовци като Благо. Та ВСИЧКИ жени се впечатляват от облеклото на мъжа.
                      Ами аз се глася, имам хубав гардероб.

                      На последната среща също се гласих, а жената дойде неглеже (тази тихата, кротката, дето харесва опера). И друг път са ми идвали неглеже.

                      Аз за това ви казвам, че не са нищо особено, а правят номера?!?


                      Преди няколко дни ходих до Спиди. А там служителката ме гледа с един малко палав поглед, приятелски и се усмихва. Леко е пълна, но е младичка.

                      И мисля да я каня на среща.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                        ... че се мъчат зорлем да наложат като модели на поведение субекти като Джизъса и Златките. Такива типажи изобщо не трябва да се удостояват с внимание...
                        Абсолютно!
                        Тия трябва да са натикани на кучето в гъза, а те са през вечер в прайм-тайма.
                        Съвременните мутри и мутреси - футболистчетата и чалга-звездите.
                        И после ама как така я докарахме до ниво "територия"!?
                        Ми к'вито са ни идолите и съвременните герои...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Недей така с кучетата, че един комшия като беше около 30-те се подведе и взе страшен питбул. Не само жени, а дори и мъже не смеят да припарят до около него Вече гони 40-така и го гледам, все така си го разхожда соло...без женско около него.

                          Пък и доколкото помня, Евго е казвал, че не иска кучета в апартамента.
                          Затова и уточних, че и дадох примерна порода Не казвам да ме слуша, аз не познавам лично ,Евго за да съм сигурна какво да предложа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                            Пълни глупости ! Изобщо не познаваш жените и какво гледат при срещата с един мъж. Не е необходимо да е модерно облечен, а да е чист и облеклото му да е в унисон с това какво прави в момента. Не е нормално да отидеш на опера или театър с анцунг независимо колко струва или колко модерен е ,както и да отидеш в парка с костюм, та ако ще да е и за 10000 лв.
                            Ами моята жена още ме бъзика,че на първа среща съм бил с пуловер. А тя определено не е от тия,които си падат по палячовци като Благо. Та ВСИЧКИ жени се впечатляват от облеклото на мъжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Абсолютно всички жени гледат облеклото на един мъж.Както мъжете гледат красотата на жените,без особено да им пука как са облечени.
                              А аз нивото си го имам. Друг въпрос е ,че не ти харесват нещата, които пиша.
                              Пълни глупости ! Изобщо не познаваш жените и какво гледат при срещата с един мъж. Не е необходимо да е модерно облечен, а да е чист и облеклото му да е в унисон с това какво прави в момента. Не е нормално да отидеш на опера или театър с анцунг независимо колко струва или колко модерен е ,както и да отидеш в парка с костюм, та ако ще да е и за 10000 лв.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Това не са женските предпочитания и да си призная, Слава на Бог, че не са. Не може да се сравняват всички кукувици с нормалните момичета и жени. Такива като него се търсят от златотърсачки и жени жадни за мимолетна слава без образование и култура. На наш ,Евго, подобни не му трябват за семейство, както и на теб, разбира се. Евго, трябва да търси съпруга извън интернет. Да ходи по екскурзии, на танци, в библиотеките или кафетата, но не и в баровете. Приятелският кръг също би могъл да помогне. Евго, вземи си куче и се разхождай с него ако знаеш колко запознанства има покрай баучетата направо не е истина. Само гледай да не е някой страшен звяр, ще ти отива френски булдог ,хем сладур ,хем не е да те е срам да го изведеш
                                Недей така с кучетата, че един комшия като беше около 30-те се подведе и взе страшен питбул. Не само жени, а дори и мъже не смеят да припарят до около него Вече гони 40-така и го гледам, все така си го разхожда соло...без женско около него.

                                Пък и доколкото помня, Евго е казвал, че не иска кучета в апартамента.

                                Коментар

                                Working...
                                X