IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

    Виждаш ли какво става? Чичаците навлизат в климактериума и от топлите вълни започват да съчиняват някакви житейски абстрактности, отнесени към това физиологично неразположение. Като приключи процесът, ще намира утеха в отглеждането на домати и косенето на тревата в двора. До жени ще му е само, когато види, че му е празна тенджерата.
    Това няма как да стане.Ако спортува един мъж, не пие и пуши,спазва диета, то и в напреднала възраст, ще е във форма. Баща ми е на 80 години,но всеки ден прави лицеви опори и коремни преси и е в по-добра форма от много двайсетгодишни тюфлеци.Един мъж не трябва да се занемарява и да излиза от форма независимо от възрастта.
    Така че ако някой тюфлек още на 40 години губи интерес към жените, тия мъже,които се поддържат във форма го запазват дълго време.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Oпа
      Какво опа-не ме ли виждаш на снимката какъв съм?Не се срамувам от това как изглеждам,ама като гледам само аз съм си сложил снимка.
      Всичко това са обективни дадености-и ръстът и плешивостта са ми генетично обусловени,а късогледството е от много четене .Бих се срамувал ако съм някой плондер със шкембе или някой слаботелесен ,който не полага никакви грижи за тялото си.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Oпа
        Виждаш ли какво става? Чичаците навлизат в климактериума и от топлите вълни започват да съчиняват някакви житейски абстрактности, отнесени към това физиологично неразположение. Като приключи процесът, ще намира утеха в отглеждането на домати и косенето на тревата в двора. До жени ще му е само, когато види, че му е празна тенджерата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Е хубава работа. То и аз съм нисък,плешив и с очила, пък не се смятам за грозен или неатрактивен за жените.
          То и всеки може да прецени от снимката ми.
          Oпа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

            Пинокчо, удоволствие е да те чете човек!!!
            Мъдър си! Стърчиш една глава над другите Философи на Новото Време!!!
            (Това беше супер комплимент, но ти не се възгордявай!!!)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

              Това ти казвам - не е важно какво ти трябва, а за какво е време.
              Гледай ти чужди деца и спи с лелка,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Изпуснал си момента. Човек намира човека, докато е млад, глупав и наивен. После започва много да премисля. Вторите бракове затова са по-сполучливи, защото хората вече са доста по-мъдри житейски и академично и премислили в безсънни нощи. Но от тези бракове вече няма деца, ипотеки и среднощни препирни за вечно недостигащите пари, а много мило разбирателство за цвета на глухарчетата и шума на тревата, когато расте, което идва след децата и сладките мъки и неволи от първия брак. Човек се уморява от тях и търси да се изока някому и намира утеха в сродна душа - изнурена от живота по същия начин. Животът е подреден на декади и тласъци, и когато излезеш от графика, той се разпада, защото времето е неговият темел. Затова времето е пари, но парите не са време. Вземи някоя сгодна женица с две-три деца - с увиснали цици като яйца на очи и неприбираем корем , нашарен от стрии като следи от инквизиция, и уморена, та уморена, но ще ти сготви топла пилешка супа и ще те подкани нежно с ръка зад врата, като преди това ще обере вече прошарените косми от него, които започват да растат на къдрици с времето. Ако можеш направи и ти едно за последно, да не страда майка ти и да се притеснява, когато пресичаш на пешеходна пътека. И пусни едно шкембе, за да не ставаш неволен свидетел как все повече започват да увисват ташаците ти. Така стоят нещата.
                Пинокчо, удоволствие е да те чете човек!!!
                Мъдър си! Стърчиш една глава над другите Философи на Новото Време!!!
                (Това беше супер комплимент, но ти не се възгордявай!!!)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                  Отново - пример: ако разценката за труд по Наредбата за задължителна ГО - за 1 сервизен нормочас е (сами погледнете в Наредбата) е ПО-МАЛКО от 1/4 от тази (разценка), която застрахователят начислява в своя Доверен сервиз, то - как смятате, че ще ви бъде възстановен автомобила?
                  Микчо, пак си написал някакви небивалици.

                  За 10 години съм имал 3 леки ПТП-та. Първото бях с Каско, беше преди доста време. Обезщетението ми покри точно разходите за ремонта.
                  Наскоро, при второто, вече без КАСКО, обезщетението почти ми покри разходите, доплатих мисля около 20 лв.
                  Сега ще видим за третото.

                  Не знам за какви разценки говориш, за какви кръпки?
                  Моля те - не ми отговаряй!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Офф

                    Аз се оправям в битов план и ми трябва "малко коте за сериозна връзка", , а не дърто коте.

                    Обаче имам познати (близки хора от СФ), които много бръмчах по дискотеките от 16 до 40+ и пак не намериха половинка.
                    Това ти казвам - не е важно какво ти трябва, а за какво е време.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      Изпуснал си момента. Човек намира човека, докато е млад, глупав и наивен. После започва много да премисля. Вторите бракове затова са по-сполучливи, защото хората вече са доста по-мъдри житейски и академично и премислили в безсънни нощи. Но от тези бракове вече няма деца, ипотеки и среднощни препирни за вечно недостигащите пари, а много мило разбирателство за цвета на глухарчетата и шума на тревата, когато расте, което идва след децата и сладките мъки и неволи от първия брак. Човек се уморява от тях и търси да се изока някому и намира утеха в сродна душа - изнурена от живота по същия начин. Животът е подреден на декади и тласъци, и когато излезеш от графика, той се разпада, защото времето е неговият темел. Затова времето е пари, но парите не са време. Вземи някоя сгодна женица с две-три деца - с увиснали цици и неприбираем корем , нашарен от стрии, и уморена, та уморена, но ще ти сготви топла пилешка супа и ще те подкани нежно с ръка зад врата. Ако можеш направи и ти едно за последно, да не страда майка ти и да се притеснява, когато пресичаш на пешеходна пътека. Така стоят нещата.
                      Офф

                      Аз се оправям в битов план и ми трябва "малко коте за сериозна връзка", , а не дърто коте.

                      Обаче имам познати (близки хора от СФ), които много бръмчах по дискотеките от 16 до 40+ и пак не намериха половинка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        С проста и "като малоумна" няма как да съжителствам,

                        Преди 20г можеше да прилъжа някоя колежка от провинцията от следването, но имах други цели и приоритети. Отделно нямаше социални мрежи и им загубих контактите на тези от другите групи. А тези от моята група не се държаха много хубаво и има 2 стари моми поне. И няколко жени по чужбина.
                        Изпуснал си момента. Човек намира човека, докато е млад, глупав и наивен. После започва много да премисля. Вторите бракове затова са по-сполучливи, защото хората вече са доста по-мъдри житейски и академично и премислили в безсънни нощи. Но от тези бракове вече няма деца, ипотеки и среднощни препирни за вечно недостигащите пари, а много мило разбирателство за цвета на глухарчетата и шума на тревата, когато расте, което идва след децата и сладките мъки и неволи от първия брак. Човек се уморява от тях и търси да се изока някому и намира утеха в сродна душа - изнурена от живота по същия начин. Животът е подреден на декади и тласъци, и когато излезеш от графика, той се разпада, защото времето е неговият темел. Затова времето е пари, но парите не са време. Вземи някоя сгодна женица с две-три деца - с увиснали цици като яйца на очи и неприбираем корем , нашарен от стрии като следи от инквизиция, и уморена, та уморена, но ще ти сготви топла пилешка супа и ще те подкани нежно с ръка зад врата, като преди това ще обере вече прошарените косми от него, които започват да растат на къдрици с времето. Ако можеш направи и ти едно за последно, да не страда майка ти и да се притеснява, когато пресичаш на пешеходна пътека. И пусни едно шкембе, за да не ставаш неволен свидетел как все повече започват да увисват ташаците ти. Така стоят нещата.
                        Last edited by pinoccio; 10.06.2023, 10:12.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                          Абе, Мире, мечката е обвързан, да няма на всяка втора, дето прояви интерес, да я плющи. Ако жена му задоволява всичките му потребности, защо да залита по странични активности.

                          По принцип съм човек, на който много му шарят очите, винаги сканирам потенциални забежки около мен, но знам, че по-далеч от един безобиден флирт, едва ли ще стигна. Харесва ми играта просто, но да рискувам нещо, което съм градил с един човек няколко години заради един нагон, трудно ще стане.

                          С касиерката, може би бих завързал контакт, ако е свястно момиче, защото винаги е добре около теб да има стойностни хора, но нищо повече.
                          Доколкото съм наясно нито има деца, нито брак.Та подобно "обвързване"е доста условно.А и дори да е обвързан той няма да сменя продавачката с гаджето си.Просто ще й покаже, че още има "истински мъже"и дотам.
                          Като подхвана темата -много са ми чудни такива дълги връзки със съвместно съжителство без деца. Като се харесват двама души какво толкова има да се чака. Женят се,правят деца и животът е прекрасен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Има един колега, който вече не пише - Репрезентативния.

                            Той пишеше мног наточено и историите му бяха като от модерна книга със секс истории. И аз и Ратко смятаме, че преекспонира и вероятно на живо е нисък, плешив и с очила, а не готин тигър, както той се описва,

                            Та и Лошия мечок малко преекспонира, въпреки че според мен е добро момче и сигурно е готин.
                            Е хубава работа. То и аз съм нисък,плешив и с очила, пък не се смятам за грозен или неатрактивен за жените.
                            То и всеки може да прецени от снимката ми.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                              Стига си обсъждал обикновени момчета. Давай по същество - кажи за мачото от фитнеса.
                              Кой по точно?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Има един колега, който вече не пише - Репрезентативния.

                                Той пишеше мног наточено и историите му бяха като от модерна книга със секс истории. И аз и Ратко смятаме, че преекспонира и вероятно на живо е нисък, плешив и с очила, а не готин тигър, както той се описва,

                                Та и Лошия мечок малко преекспонира, въпреки че според мен е добро момче и сигурно е готин.
                                Стига си обсъждал обикновени момчета. Давай по същество - кажи за мачото от фитнеса.

                                Коментар

                                Working...
                                X